5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Cat & Clean 10kg Brilliant Babypuderduft4,99 €/1kg
49,94 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
CATSAN Smart Pack, granuly, Biela20,83 €/1l
41,65 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
Hygienická podstielka Catsan 9L4,20 €/1l
37,81 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
Classic Cat Katzenstreu Basic Bentonit 18 Liter1,88 €/1kg
33,75 €
Predajca: e-zooo_com

Arena Inodorina Bez vône 16 litrov
4,04 €/1l
64,70 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Bentonit Original 10 kg
0,65 €/1kg
6,52 €
Predajca: STREFA

Certech Super Benek CORN, 4,4 kg, 7 L
4,72 €/1kg
20,77 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

- Duvoplus
8,24 €/1l
20,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Catsan Natural
4,80 €/1kg
47,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

DIAMENTIQ 4 kg PRÍRODNÉtofu hrudkujúce stelivo pre mačky
5,35 €/1kg
21,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

KittyBay 10l PawperolSpritz TofuManiok
3,69 €/1l
48,86 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

(PRE MAČKU) Hrudkujúca podstielka 7 kg - YARRAH
1,65 €/1kg
11,57 €
Predajca: taleoo

CATCLIN 8 l
2,01 €/1l
16,09 €
Predajca: VISO

Plospan Drevené pelety
2,44 €/1kg
26,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Zverlit hrubý s vôňou 10 kg
1,19 €/1l
11,94 €
Predajca: VISO

CAT’S BEST Sensitive, granuly, 7,2 kg, 20 L
3,33 €/1kg
23,96 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Sanicat hrudka Marseille
2,79 €/1kg
25,36 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Magnum silikátová podstielka 16 litrov
3,71 €/1kg
25,95 €
Predajca: VISO

Magnum silikátová podstielka 10 litrov
1,80 €/1l
17,95 €
Predajca: VISO

Fitmin For Life Prírodná podstielka pre mačky 10 l 8,2 kg
1,77 €/1l
17,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Ak hľadáte nové trendy na trhu, predstavujeme vám Arenu Bazyl 20 L 18 kg!
- Domáce zviera: mačka
- Typ: Odstraňovač zápachu
- Vlastnosti: Vhodný na použitie v domácnostiach, v ktorých sa nachádza:
- Rýchla absorpcia
- Bez zápachu
- Kapacita:
- 20 L
- 18 kg
- Dĺžka
- 43.5 cm
- Hmotnosť
- 18.65 kg
- Objem
- 20 l
- EAN kód
- 5902020577812
- Výrobca
- Bazyl
- Dĺžka
- 43.5 cm
- Hmotnosť
- 18.65 kg
- Objem
- 20 l
- EAN kód
- 5902020577812
- Výrobca
- Bazyl
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Cat & Clean 10kg Brilliant Babypuderduft
4,99 €/1kg
49,94 €
Predajca: e-zooo_com

Catsan 18L hygienická podstielka
1,19 €/1l
21,34 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Żwirek bentonitowy dla kota 5 litrów
1,31 €/1l
6,55 €
Predajca: Katomix

ALIGHTUP šatníková skriňa s 2 tyčami na vešanie, systém modulárnej konštrukcie, police, hlboký dizajn, 4 úrovne, 12 priehradiek, 108x47x142 cm, čierna a biela
48,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Samočistiaca podstielka s veľkou kapacitou, automatická podstielka s otvorenou konštrukciou pre viac mačiek s bezpečnostnou ochranou
14,74 €/1kg
199,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Delgeo

Calitti Crystals Silicone Literate Dust Free 3,8 l
2,37 €/1l
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Calitti Strong Lavender - podstielka pre mačky, vysoko absorpčná so sviežou levanduľovou vôňou
2,66 €/1kg
21,99 €
-45%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

ZELURXX Bezlopatkový ventilátor, stojanový ventilátor, tichý ventilátor s 3 stupňami výkonu, časovačom na 12 hodín, diaľkovým ovládaním a funkciou čistenia vzduchu, biela farba
Použité
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BBG-Onlineshop

FEANDREA škrabadlo väčšie, 141 cm, hrubý stĺp, stabilné, proti prevráteniu čierne
145,59 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: everybuy_at

Sada mramorových hrncov Rose Gold Metalic Line 15 kusov Berlinger Haus BH 1224N
122,96 €
Doprava zdarma
Predajca: Mdey

Apple iPhone 16 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Piesková
Generálne opravený
809,90 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: JANADO

Rozkladacie kreslo na spanie COSTWAY 4 v 1, rozkladacia pohovka s 5-stupňovým nastavením operadla a odnímateľným vankúšom a čalúneným sedadlom, rozkladacia pohovka s kovovým rámom s nosnosťou do 150 kg (tmavo sivá)
159,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

GLOBO 54802S-2, Čierna, Kov, IP20, I, E14, LED
20,34 €
Predajca: Feim-SK

Perfect Fit Cat Frischebeutel Senior 7+ Pute 85gx12
385 800,01 €/1kg
38,58 €
Predajca: e-zooo_com

Robotický vysávač Redkey R10, 4-litrová nabíjací stanica, sací výkon 4000 Pa, robotický vysávač s funkciou mopovania, 150 minút prevádzky, LDS navigácia
159,99 €
-40,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
119,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MC-Smart-Store

Rohová rozkladacia sedačka LABUS - béžová, ľavý roh
970,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Mirjan24_SKCZ

Intirilife Skladacia šatníková skriňa 108x170x45 cm vo farbe ASH GREY - so zipsom Textilná šatníková skriňa Šatníková skriňa s tyčou na oblečenie, priehradkami a bočným vreckom - Camping Closet Textilná šatníková skriňa
48,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Cadorabo

Zbierka omáčok SHEBA s rybími chuťami - mokrá mačacia strava - 40x85 g
7,94 €/1kg
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Matrac 160x200 25 cm Integrovaný topper Matrac 7-zónové pružinové jadro H3/H4
209,99 €
Predajca: hatservice

Calitti - Silikátové stelivo pre mačky | Antibakteriálne stelivo pre mačky | 16-balenie 16 x 3,8 l = 60 l
1,15 €/1l
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Home-and-Fashion

Sheba 85gx40 Multipack Kitten Feine Variante in Sauce
7,94 €/1kg
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Hisense RS818N4TIE, Voľne stojaci, Americké dvere, Šedá, Nerezová oceľ, Dotyk, LED, Na dverách
1 770,20 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: NetworkTechnologies

WHISKAS Junior Poultry v želé - mokrá mačacia strava - 40 x 85 g
5,40 €/1kg
20,67 €
Predajca: velmontask

Nočná skrinka VASAGLE, každá s 2 zásuvkami, borovicové nohy, 2 kusy
133,99 €
Predajca: Lumarko

vidaXL Sklenené gabiónové kamene zelené 60-120 mm 25 kg
1,22 €/1kg
31,53 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

Flieks Klasické postele 140x200 cm Posteľ s lamelovým roštom a čelom Dvojlôžko Drevené postele pre mládež Detská posteľ z masívu Biela
193,13 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop

Vrchný matrac zo studenej peny 200x200 vhodný pre alergikov - Vrchný matrac pre všetky postele a matrace
109,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

Josera Kitten mačky suché krmivo 2 kg hydina, ryža, losos
11,75 €/1kg
23,50 €
Predajca: VISO

Bomann® Odsávací kryt 60 cm | odsávací kryt na recirkuláciu a odvod vzduchu | tichý | vrátane montážneho materiálu | 3 úrovne | odsávací kryt recirkulácia | DU 7607 G
133,80 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Spektrum A+++ do DPredajca: NetworkTechnologies

Xiaomi E5 čistiaci robot s mopom (biely)
246,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 2. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

DIAMENTIQ Neutrálna, silikagél, netvorivá mačacia steliva - 6x5 litrov
87,99 €
Predajca: SuperMerchant
43,13 €/1kg

Calitti - Silikátové stelivo pre mačky | Antibakteriálne stelivo pre mačky | 16-balenie 16 x 3,8 l = 60 l



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
69,99 €
Predajca: Home-and-Fashion
1,15 €/1l

15 kg drevenej steliva pre mačky, stelivo, drevené granule, prírodný produkt, stelivo pre zvieratá, hygienické stelivo



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(18)Počet hodnotení: 18
113,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
1,89 €/1l

PETKIT 5 v 1 Tofu stelivo pre mačky 2 vrecká 7,2 kg - aktívne uhlie, splachovateľné
107,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
15,00 €/1l

Calitti - Silikátové stelivo pre mačky | Antibakteriálne stelivo pre mačky so sviežou levanduľovou vôňou | 16-balenie 16 x 3,8 l = 60 l



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
69,99 €
Predajca: Home-and-Fashion
1,15 €/1l

GoldenOdour 14kg Odour ohne Duft biologisch abbaubar



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
62,69 €
Predajca: e-zooo_com
4,48 €/1kg

CATSAN Ultra plus, hlina, 10 L, Béžová, Hnedá, Papierová taška



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
53,07 €
Predajca: e-zooo_com
0,01 €/1kg

Super Benek Prírodná kukuričná podstielka 35l / 22kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
48,99 €
Predajca: SuperMerchant
1,40 €/1l

HILTON Super hrudkujúca podstielka pre tofu 5x2,5 kg
48,99 €
Predajca: SuperMerchant
19,21 €/1kg

DIAMENTIQ Tofu Matcha Ultra hrudkujúci - podstielka pre rastliny - 6x2,5 kg
47,99 €
Predajca: SuperMerchant
19,20 €/1kg

Thomas Klumpstreu 20 Liter



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
50,43 €
Predajca: e-zooo_com
2,52 €/1l

Cat & Clean 10kg Brilliant Babypu.+Silikat



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(31)Počet hodnotení: 31
50,06 €
Predajca: e-zooo_com
5,01 €/1kg

Cat & Clean 10kg Brilliant Babypuderduft



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(31)Počet hodnotení: 31
49,94 €
Predajca: e-zooo_com
4,99 €/1kg

Katzenstreu Super Benek Compact Natural 25 l
40,99 €
Predajca: SuperMerchant
1,64 €/1l

8x3,8 l Mersjo Silikátová podstielka pre mačky Sensitive - podstielka pre mačky, bez parfumov a farbív, hypoalergénna



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(22)Počet hodnotení: 22
21,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM
0,72 €/1l

Calitti - Silikátová podstielka pre mačky | Antibakteriálny piesok pre mačky | Sada 8 ks 8 x 3,8 l = 30 l



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
36,99 €
Predajca: Home-and-Fashion
1,22 €/1l

Cats Best 10kg Inteligentné pelechy pre mačky



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(12)Počet hodnotení: 12
29,99 €
Predajca: SuperMerchant
1,50 €/1l

CATSAN Smart Pack, granuly, Biela



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(11)Počet hodnotení: 11
41,65 €
Predajca: e-zooo_com
20,83 €/1l

8x 3,8 l Mersjo Silikátová podstielka pre mačky Levanduľa – S vôňou, bezprašná & savá



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(22)Počet hodnotení: 22
21,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM
0,72 €/1l

Calitti - Lavenda Silikátová podstielka pre mačky Antibakteriálny piesok pre mačky | Sada 8 8 x 3,8 l = 30 l



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
39,99 €
Predajca: Home-and-Fashion
1,33 €/1l