5,0



Na základe 1 hodnotenia
Už len 1 kus za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Institut Esthederm Intensive Retinol-Creme 50 ml2 210,00 €/1kg
110,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
SVR Sebiaclear Cicapeel Żel do twarzy działający przeciwzapalnie, 15 ml676 750,02 €/1kg
27,07 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Payot Supreme Sublimating – Krém na omladzovanie, 50 ml1 089,40 €/1l
54,47 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
SKINCEUTICALS BLEMISH + AGE CLEANSER GEL, 240 ml GEL209,04 €/1l
52,08 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
50,17 €
Predajca: PerfumTraders

SVR, Sebiaclear, Purifying, Cleansing Foam, 200 ml
42,25 €/1l
11,61 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,45 €
Predajca: Friseurtotal

SVR sérum Sebiaclear Serum 200 ml
755,33 €/1l
22,66 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Kožný krém SVR Sebiaclear s hydratačným a upokojivým účinkom, 200 ml
12,04 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,52 €
Predajca: NutraBestBG

Babor Skinovage upokojujúci krém
968,60 €/1l
48,43 €
Predajca: VISO

Esthederm, Intenzívna Starostlivosť s Propolisom a Kyselinou ferulovou, Krém, 50 ml
864,00 €/1l
43,20 €
Predajca: Parfumtoi

Korekčný krém Keracnyl Ducray pre mastnú a aknóznu pleť, 30 ml
638,00 €/1l
19,14 €
Predajca: VISO

Výživný, hydratačný, vyhladzujúci arganový krém Babor
956,20 €/1l
47,81 €
Predajca: VISO

PHYSIOGEL Denný hydratačný krém
161,93 €/1l
24,29 €
Predajca: Petersberg-Apotheke

SKIN1004 - Madagaskarský krém Centella, 30 ml
266,33 €/1l
7,99 €
Predajca: Pharmacygreek

Bioderma Hydrabio Krém na tvár s SPF 30, 40 ml
25 910,00 €/1kg
25,91 €
Predajca: VISO

Sesderma Hidraderm Hyal krém na tvár 50 ml
563,60 €/1l
28,18 €
Predajca: MANADA

Guinot Hydrazone krém 50 ml
682,80 €/1l
65,10 €
-47%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,14 €
Predajca: DSORetail

CeraVe Intensive intenzívny krém Moisturizing Cream 340 g
52,97 €/1kg
20,51 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,01 €
Predajca: BRASTYGroup

Caudalie VinoHydra Intensiv Feuchtigkeitscreme 50ml
415,83 €/1l
24,95 €
Predajca: Friseurtotal

Denné mikrodávkové sérum Kiehl's s retinolom na obnovu pleti
1 418,00 €/1l
72,80 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
70,90 €
Predajca: PerfumTraders

SVR regeneračný krém Cicavit+ Soothing Cream 100 ml
145,40 €/1kg
21,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Kožný regeneračný a hydratačný krém SVR Sebiaclear, 40 ml je špičkovým vzorcom pre zdravú a jasnú pleť. Tento účinný krém je navrhnutý na zmiernenie problémov s akné a kontrolu nad prebytočným mazaním pleti. Jeho inovatívna formula obsahuje regeneračné zložky, ktoré pomáhajú obnoviť kožu a zároveň ju hydratujú. S pomocou tohto krému dosiahnete dokonalú rovnováhu vo vašom každodennom ošetrovaní pleti. Vaša pleť bude vyživovaná, svieža a chránená pred nepriaznivými vplyvmi vonkajšieho prostredia. Zvoľte kvalitu a dôverujte starostlivosti o pleť s výnimočným regeneračným krémom SVR Sebiaclear.
Svr Sebiaclear Hydra 40 ml
Svr Sebiaclear Hydra 40 ml
- Hmotnosť
- 100 g
- Objem
- 40 ml
- Zloženie
- Hyaluronát, Glykolová kyselina, Extrakt z aloe vera, Šalviový olej, Extrakt z harmančeka, Kyselina hyaluronová, Olej z rakytníka rešetliakového, Pantenol, Alantoin, Extrakt z kôry vrby, Výťažok z korenia z čili, Glycerín, Ceramidy, Vitamín E, Olej z ďumbiera, Kyselina hyaluronanová, Acetyl hexapeptid-37, Retinol, Kyselina hyalurónová, Kyselina salicylová
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 3662361003594
- Hmotnosť
- 100 g
- Objem
- 40 ml
- Zloženie
- Hyaluronát, Glykolová kyselina, Extrakt z aloe vera, Šalviový olej, Extrakt z harmančeka, Kyselina hyaluronová, Olej z rakytníka rešetliakového, Pantenol, Alantoin, Extrakt z kôry vrby, Výťažok z korenia z čili, Glycerín, Ceramidy, Vitamín E, Olej z ďumbiera, Kyselina hyaluronanová, Acetyl hexapeptid-37, Retinol, Kyselina hyalurónová, Kyselina salicylová
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 3662361003594
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Gel na umývanie pleti so sklonom k akné, 400 ml
14,86 €
Predajca: MANADA

Korekčné sérum SVR Sebiaclear Ampule Flash 30 ml
910 000,02 €/1kg
36,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

SVR Ampoule Anti-Ox, antyoksydacyjne serum C w ampułce, 30 ml
900,00 €/1l
27,00 €
Predajca: Glamperfeu

SVR, Sebiaclear, Purifying, Cleansing Foam, 200 ml
42,25 €/1l
11,61 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,45 €
Predajca: Friseurtotal

SVR sérum Sebiaclear Serum 200 ml
755,33 €/1l
22,66 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

SVR Clairial Creme, Krem na przebarwienia SPF 50+, 40 ml
419 666,68 €/1kg
25,18 €
Predajca: Parfumtoi

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

SVR Clairial Night Peel, Nočný peeling na redukciu viditeľných škvŕn, 50 ml - dlhodobý!
666 500,02 €/1kg
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

SVR Clairial Rozjasňujúci Koncentrát na Pigmentové Škvrny, 30 ml
1 230,67 €/1l
36,92 €
Predajca: Parfumtoi

Flexot® F-2045 | 20-palcový kufor, veľkosť M, príručná batožina, cestovný kufor, kufor na kolieskach s teleskopickou rukoväťou, kufor s tvrdou škrupinou, odolný, kolieska s 360° otáčaním, číselný zámok
34,90 €
Predajca: mdmw-shop24

Apple AirPods (2nd generation) AirPods, True Wireless Stereo (TWS), Hovor / hudba, 46 g, Slúchadlá s mikrofónom, Biela
Generálne opravený
143,90 €
Predajca: JANADO

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
326,40 €/1l
32,64 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Bioderma Sébium Hydra, Ženy, Náročná pokožka, Suchá koža, Mastná pleť, Krém, Upokojujúce, Hydratačný, regeneračné, All ages, 40 ml
353,25 €/1l
14,13 €
Predajca: Glamperfeu

SVR Sebiaclear Active Gel Żel intensywnie korygujący niedoskonałości, 40 ml
111 875,00 €/1kg
11,93 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,95 €
Predajca: Friseurtotal

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

SVR Gel SVR Sebiaclear Gel Moussant 400ml
50,92 €/1l
20,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

SVR Sun Secure Blur, Bezzapachowy krem przeciwsłoneczny w piance, 50 ml
311 142,85 €/1kg
21,78 €
Predajca: somnia24

Fortuna Lai oblúkové zrkadlo v plnej dĺžke, 53 x 162 cm Oblúkové zrkadlo v plnej dĺžke na stenu, naklonené, podlahové zrkadlo v plnej dĺžke ako toaletné zrkadlo do obývačky, čierne
105,90 €
-9,70 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
96,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Remzetta

SVR Sebiaclear Cicapeel Żel do twarzy działający przeciwzapalnie, 15 ml
676 750,02 €/1kg
27,07 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ergonomický 7-zónový obojstranný matrac XXL I 160 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
149,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

SVR Topialyse vyživujúci krém Creme 400 ml
37 775,00 €/1kg
15,11 €
Predajca: NutraBestBG

Matrac 160x200 25 cm Integrovaný topper Matrac 7-zónové pružinové jadro H3/H4
209,99 €
Predajca: hatservice

Čalúnená rohová pohovka CARLOS Poso 60
585,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Lukmebel_de

Gorenje WPNEI84A1TS, Predné plnenie, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
988,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: FlatPrime

Flieks čalúnená posteľ 140x200cm so 4 zásuvkami, manželská posteľ, posteľ pre mladých s lamelovým roštom, drevená posteľ s úložným priestorom, klasická posteľ, ovčia vlna, biela
369,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop

Apple 1m, lightning/USB-C, 1 m, Lightning, USB C, Biela, Priamy, Priamy
108,90 €/1m
108,90 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Forever Wax Warmer Depilačná súprava digitálna s 500 g voskových bôbov 1 silikónový zásobník 2 fľaše 30 drevených špachtlí, depilácia voskom tvár telo čierna
109,46 €/1l
54,73 €
Doprava zdarma
Predajca: VELMORA

Toaletné zrkadlo AIORBER v celej dĺžke, stojace zrkadlo, 45*155 cm, montáž na stenu a stojan na podlahu
57,99 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: OrberStore

SVR Topialyse Krém s obsahom 200 ml
84 350,00 €/1kg
16,87 €
Predajca: somnia24

Bioderma Sébium Pore refiner, Čistiaci krém, Zmiešaná pleť, Mastná pleť, Vyhladenie, Rúra, AQUA/WATER/EAU, METHYL METHACRYLATE CROSSPOLYMER, DIPROPYLENE GLYCOL, CYCLOPENTASILOXANE,..., 30 ml
504,33 €/1l
15,13 €
Predajca: BRASTYGroup
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 5. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller


3% od 2 ks
Doprava zdarma













2% od 2 ks
Doprava zdarma

MARY KAY Denný krém TimeWise Daytime Defender UVA Protection SPF 30 Day Care 29 ml
44,18 €
Predajca: lithuaniashop
1 523,45 €/1l

AHAVA Extreme Day Cream, Denný krém, Ženy, Starnúca koža, Tvár, Krk, Proti starnutiu, Proti vráskam, Spevňujúce, Hydratačný, Zúženie pórov, Revitalizačný, Posilnenie, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
44,43 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
41,82 €
Predajca: PerfumTraders
836,40 €/1l

Dr. Grandel Beautygen Renew Caps 15,2ml
55,55 €
Predajca: PerfumTraders
3 654,61 €/1l

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(343)Počet hodnotení: 343
92,69 €
Predajca: LOGNOW
926,90 €/1l

RevitaLash Revitabrow Advanced, Sérum na obočie, Ženy, 1 kusov, Aqua, Disodium Phosphate, Glycerin, Biotin, Cellulose Gum, Phenoxyethanol, Chlorphensin,..., 3 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(14)Počet hodnotení: 14
79,73 €
Predajca: MAGUHAAR
26 576,67 €/1l

RevitaLash Advanced Sensitive sérum na mihalnice Eyelash Conditioner 2 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(24)Počet hodnotení: 24
63,75 €
Predajca: MAGUHAAR
31 875,00 €/1l

La Mer The Concentrate, Ženy, 50 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(8)Počet hodnotení: 8
439,25 €
Predajca: PerfumTraders
8 785,00 €/1l

Kevin Murphy Killer.Curls Anti-Frizz Curl Defining Crème 200 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(15)Počet hodnotení: 15
40,02 €
Predajca: MAGUHAAR
200,10 €/1l

La Mer Serum regenerujące do twarzy, 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
289,12 €
Predajca: PerfumTraders
9 637,33 €/1l

Kevin Murphy - Killer.Twirls Nourishing Curl Refining Air-Dry Creme 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
34,75 €
Predajca: MAGUHAAR
34,75 €/1kg

La Mer Hydratačná pleťová emulzia, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
221,10 €
-5,74 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
215,36 €
Predajca: PerfumTraders
897,33 €/1kg

La Mer Hydratačný jemný krém 30ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(31)Počet hodnotení: 31
150,11 €
-3,90 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
146,21 €
Predajca: PerfumTraders
4 873,67 €/1l

Pond's Cold Cream Make-up Remover - 99 ml - Jemné čistenie - Starostlivosť o pleť - Na každodenné odstránenie make-upu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,99 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Predajca: Lemonbite
111,01 €/1l

Embryolisse, Lait Cream Concentre, Hydrating, Cream, For Face, 75 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(57)Počet hodnotení: 57
16,25 €
Predajca: MAGUHAAR
216,67 €/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratačný krém 2x30ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
17,27 €
Predajca: MAGUHAAR
287,83 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 150 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,88 €
Predajca: MAGUHAAR
112,53 €/1l

Juvena MasterCare MasterCream Rose (75 ml)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
101,81 €
Predajca: PerfumTraders
1 357,47 €/1l

Guam krém na zníženie tuku na stehnách a zadku s minerálom turmalínom 200 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
33,65 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
33 650,00 €/1l

Sesderma Reti Age gélový krém Anti-aging Gel Cream 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
36,00 €
Predajca: Serica
720,00 €/1l