4,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Perfumes - Fakhar Gold EDP 100ml237,50 €/1l
23,75 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
Roja Parfums Enigma Aoud Parfém 100 ml W3 517,50 €/1l
377,15 €
-25,40 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
351,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Roja Parfums Enigma Aoud Perfumy, 100 ml4 777,30 €/1l
477,73 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Nasomatto Baraonda Perfum, 30ml4 848,00 €/1l
145,44 €
Predajca: PerfumTraders

Khadlaj - Valor Honor EDP 100ml
241,00 €/1l
24,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Khadlaj Valor Chivalry parfémovaná voda pre mužov 100 ml
311,30 €/1l
31,13 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
277,00 €/1l
27,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Khadlaj - Ghadeer Gold EDP 100ml
127,20 €/1l
12,72 €
Predajca: Glamperfeu

Roja Parfums Enigma pour Homme EDP 100 ml M
1 818,00 €/1l
181,80 €
Predajca: PerfumTraders

Khadlaj - Magnate Noble EDP 100ml
162,40 €/1l
16,24 €
Predajca: Glamperfeu

VERSET Ceix for Him edp 100ml
304,30 €/1l
30,43 €
Predajca: Pharmacygreek

Roja Parfums Enigma Pour Femme Esencja perfum, 100 ml
1 809,00 €/1l
180,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Roja Parfums Enigma Pour Homme Parfém 50 ml M
7 736,00 €/1l
386,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ajmal - Qasida Dahabia EDP 60ml
800,00 €/1l
48,00 €
Predajca: Glamperfeu

Zimaya - Vigour EDP 100ml
193,20 €/1l
19,32 €
Predajca: Glamperfeu

VERSET Ikal edp 100ml
608,60 €/1l
30,43 €
Predajca: Pharmacygreek

Ajmal - Qasida EDP 60ml
780,50 €/1l
46,83 €
Predajca: BEBELUC

Arabiyat Prestige Uhud Edp 100ml
364,50 €/1l
36,45 €
Predajca: BRASTYGroup
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Valor Enigma je vôňa vytvorená pre muža, ktorý sa nebojí výziev a odvážne čelí neznámemu. Je to kompozícia, ktorá v sebe spája silu, tajomstvo a sofistikovanosť - pocta statočnosti s magnetickým, fascinujúcim charakterom.
Vôňa Valor Enigma, inšpirovaná silou skrytého, tká príbeh odvahy napísaný v starostlivo vybraných tónoch - elegantných, intenzívnych a pútavých. Je to vôňa pre tých, ktorí zanechávajú stopu - tichá, ale nezabudnuteľná.
Nóty vône:
Nóty hlavy: bergamot, oregano
Nóty srdca: bergamot, oregano
Nóty srdca: bergamot, oregano
: pískavica, muškátový oriešok
Základná nóta: pačuli, cédrové drevo
Valor Enigma by Khadlaj je korenistá parfumovaná voda pre odvážnych mužov. Elegantná korenistá vôňa je určená pre moderných pánov, ktorí túžia po vôni vhodnej na každodenné nosenie. Svieži bergamot je nasledovaný oreganom, muškátovým orieškom a cédrovým drevom. Kompozíciu uzatvára dlhotrvajúca zmes pačuli a pižma. Objavte kúzlo statočnosti s vôňou Valor Enigma a zahalte sa do tajomnej aury zmyselnej, zvodnej vône.
Vydejte se na cestu intrik a neústupné odvahy s Valor Enigma od Khadlaj Perfumes, vůní, která odhaluje tajemné kouzlo udatnosti. Tato vůně, inspirovaná silou, která se nachází v tajemstvích neznáma, je symfonií tónů pečlivě vytvořených tak, aby zachytily podstatu odvahy a sofistikovanosti.
Khadlaj - Valor Enigma EDP 100ml Standard package. For men.
Parfémovaná voda od značky Khadlaj bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
Parfumovaná voda Valor Enigma (EDP) 100 ml
- Model
- Valor Enigma
- Hmotnosť
- 1 kg
- Druh vône
- drevité, aromatické
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Khadlaj
- Cieľové skupiny
- PániUnisex
- EAN kód
- 6291107975979
- Číslo od výrobcu
- 2035693
- Model
- Valor Enigma
- Hmotnosť
- 1 kg
- Druh vône
- drevité, aromatické
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Khadlaj
- Cieľové skupiny
- PániUnisex
- EAN kód
- 6291107975979
- Číslo od výrobcu
- 2035693
Hodí sa k tomu

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Perfumes - Art of Arabia III EDP 100ml
356,50 €/1l
35,65 €
Predajca: NutraBestBG

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
426,00 €/1l
31,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Fragrance World Azzure Aoud EDP 100 ml M
346,80 €/1l
34,68 €
Predajca: Glamperfeu

French Avenue Amber Empire čistý parfém pre mužov 100 ml
393,00 €/1l
39,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Maison Alhambra Coral Blush parfémovaná voda unisex 80 ml
345,63 €/1l
27,65 €
Predajca: FragraDE

French Avenue Spectre Ghost parfémovaná voda pro muže 80 ml
490,00 €/1l
39,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Riiffs Momento čistý parfém unisex 100 ml
248,30 €/1l
24,83 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

French Avenue Royal Blend Sequoia čistý parfém unisex 100 ml
362,70 €/1l
36,27 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
305,70 €/1l
30,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Armaf - Club De Nuit Sillage EDP 105ml
355,90 €/1l
37,37 €
Predajca: PerfumTraders

French Avenue Aether Estrakt Perfum 100ml
440,50 €/1l
44,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Maison Alhambra Glacier Ultra Edp 100ml
250,00 €/1l
25,00 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

French Avenue Spectre Wraith EDP 80 ml M
395,00 €/1l
31,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Al Wataniah Al Daiem parfémovaná voda pre ženy 75 ml
320,67 €/1l
24,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Rasasi - Hawas Ice for Him EDP 100ml
288,50 €/1l
28,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Armaf Club de Nuit Precieux I Extrait de Parfum 55 ml UNISEX
640,00 €/1l
44,90 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,20 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Lattafa Perfumes - Niche Emarati Khanjar EDP 85ml
457,18 €/1l
38,86 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Qaed Al Fursan, Unisex, 90 ml, Tekutý parfém, Bergamot, Raspberry, Apple, Black birch, Jasmine, Patchouli, Rose, Floral and Woody, Vanilla, Oakmoss and Rich Musk
152,89 €/1l
13,76 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Perfumes - Najdia Gift set EDP 100 ml and deospray 50 ml 100ml
130,20 €/1l
13,02 €
Predajca: Glamperfeu

French Avenue Spectre EDP 80 ml M
392,50 €/1l
31,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Rasasi Hawas Fire parfumovaná voda pre mužov 100 ml
407,50 €/1l
40,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Al Nashama Caprice EDP 100ml
268,00 €/1l
26,80 €
Predajca: Glamperfeu

Maison Alhambra Dark Aoud parfumovaná voda unisex 80 ml
362,50 €/1l
29,00 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Maison Alhambra Winsome Edp 90ml
320,56 €/1l
28,85 €
Predajca: FragraDE

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
593,00 €/1l
59,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: Tersorte
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
0% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
0%100% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
100%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 19. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,91 €
Predajca: PerfumTraders
536,38 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(73)Počet hodnotení: 73
100,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,50 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
35,80 €
Predajca: PerfumTraders
286,40 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
339,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1497)Počet hodnotení: 1497
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l