Cieľové skupiny:

Páni, Deti, Dámy, Unisex

Kľúčové informácie v kocke

  • Je to parfumovaná voda (EDP) špeciálne vytvorená pre mužov.
  • Ponúka exotickú a orientálnu vôňu inšpirovanú tajomným ostrovom Zanzibar.
  • Vychutnajte si dlhotrvajúci a intenzívny dojem, ktorý podčiarkne Vašu osobnosť.
  • S objemom 100 ml pre dlhodobé potešenie.
  • Zaujme korenistými tónmi čierneho korenia a levandule, doplnenými o sviežu kokosovú vodu a zmyselnú vanilku.
Vygenerované umelou inteligenciou na základe údajov o produkte

Lattafa Asad Zanzibar, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, čierne korenie, Levanduľa, Kosatec, Morská soľ

22,81 €

228,10 € / 1l

plus 4,99 € poštovné

Doprava k vám domov

st 30. septembra – pi 2. októbra
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Lattafa Yara Parfémovaný olej pre ženy 20 ml
Lattafa Yara Parfémovaný olej pre ženy 20 ml
850,00 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 19
17,00 €
5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Dior Hypnotic Poison, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka
Dior Hypnotic Poison, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka
1 860,40 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 17
93,02 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Dolce&Gabbana K, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Borievky, Oranžová, Citrón, Kardamon, Čili paprička, šalviový olej, Figa, Geranium, Levanduľa
Dolce&Gabbana K, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Borievky, Oranžová, Citrón, Kardamon, Čili paprička, šalviový olej, Figa, Geranium, Levanduľa
423,10 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 20
87,99 €
-3,37 €
84,62 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Dolce&Gabbana K, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Borievky, Oranžová, Citrón, Kardamon, Čili paprička, šalviový olej, Figa, Geranium, Levanduľa
Dolce&Gabbana K, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Borievky, Oranžová, Citrón, Kardamon, Čili paprička, šalviový olej, Figa, Geranium, Levanduľa
704,20 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 45
70,42 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Bestseller
Obrázok produktu pre Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 1029
23,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2412
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop
Obrázok produktu pre Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 1003
23,00 €
Predajca: ScentsArabia
Obrázok produktu pre Lattafa Asad Bourbon, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Levanduľa, Slivka mirabelka, Ružové korenie, kakao, Davana, Muškátový orech
Lattafa Asad Bourbon, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Levanduľa, Slivka mirabelka, Ružové korenie, kakao, Davana, Muškátový orech
246,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 177
24,60 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Lattafa Yara Candy, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Čierne ríbezle, mandarínka, Gardénia
Lattafa Yara Candy, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Čierne ríbezle, mandarínka, Gardénia
218,50 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 220
21,85 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Asad Zanzibar Eau De Parfum, Unisex, 100 ml
Asad Zanzibar Eau De Parfum, Unisex, 100 ml
199,30 €/1l
20,88 €
-4%
19,93 €
Predajca: odsellingaaa
Bestseller
Obrázok produktu pre Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 936
15,85 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Lattafa Perfumes - Maahir Legacy EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Maahir Legacy EDP 100ml
284,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 211
28,40 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
243,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 662
24,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Lattafa Qaed Al Fursan, Unisex, 90 ml, Tekutý parfém, Bergamot, Raspberry, Apple, Black birch, Jasmine, Patchouli, Rose, Floral and Woody, Vanilla, Oakmoss and Rich Musk
Lattafa Qaed Al Fursan, Unisex, 90 ml, Tekutý parfém, Bergamot, Raspberry, Apple, Black birch, Jasmine, Patchouli, Rose, Floral and Woody, Vanilla, Oakmoss and Rich Musk
152,89 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 111
13,76 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 971
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Lattafa His Confession EDP 100 ml M
Lattafa His Confession EDP 100 ml M
421,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 623
42,10 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Obrázok produktu pre Lattafa Pride Art of Arabia I EDP 100 ml M
Lattafa Pride Art of Arabia I EDP 100 ml M
390,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 185
39,00 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
275,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 169
27,55 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Lattafa Assad Eau de Parfum, špeciálna edícia k 5. výročiu, 100 ml
Lattafa Assad Eau de Parfum, špeciálna edícia k 5. výročiu, 100 ml
452,40 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 17
45,24 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Lattafa Qissati Vol. I Red parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Lattafa Qissati Vol. I Red parfumovaná voda pre ženy 50 ml
763,60 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
38,18 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Popis:

Žite naplno! Sladká orientálna parfumovaná voda Lattafa Asad je dokonalou voľbou pre tých, ktorí si užívajú život. Táto vôňa s kvetinovými a ovocnými nuansami očarí hravou ľahkosťou, zatiaľ čo zmyselné akcenty jej dodávajú jemnú eleganciu. Doprajte si túto veselú vôňu, ktorá okamžite prebudí pocity šťastia a rozmaznáva vaše zmysly. Lattafa asad - vôňa pre radosť zo života a potešenie.

Zloženie:

  • Vrchná časť:mango, kokos a mučenka
  • Srdce: jazmín, heliotrop a pomarančový kvet
  • Základ:vanilka, pižmo a kašmír.
  • Rodina vôní:orientálna, drevitá, gurmánska vôňa


Objem: 100 ml

Krajina pôvodu: Spojené arabské emiráty

Ingredients:

aromatická, orientálna, citrusová, čerešňová, levanduľová, jazmínová, oudová, pačuli,

Tento zoznam zložiek sa môže zmeniť. Skontrolujte si, prosím, balenie zakúpeného výrobku.

O značke LATTAFA:

Lattafa, renomovaná značka parfémov z Dubaja, zachytáva bohatú esenciu slávneho dedičstva arabskej kultúry vo svojich autentických orientálnych vôňach a prináša fascinujúci svet týchto vôní zo Spojených arabských emirátov ľuďom vo viac ako 60 krajinách sveta.

Myšlienka vytvoriť vône, ktoré zdôrazňujú a eleganciu arabskej kultúry, vznikla v roku 1980 v hlave šejka Shahida Ahmada a Shoaiba Iqbala. Svojej značke dali názov "Lattafa", inšpirovaný arabskými výrazmi "Latif", čo znamená "jemnosť", a "Lateefa" v preklade znamená "príjemný". Zakladatelia mali víziu vyvinúť prvotriedne a vône pre miestnych zákazníkov na Blízkom východe. Tento začínajúci podnik sa však rýchlo vyvinul na uznávanú spoločnosť, ktorá svoje výrobky vyváža do celého sveta. Postupom času sa na vývoji a rozširovaní portfólia podieľali tri generácie rodiny Sheikhovcov.

Doprajte si kúsok arabského u a vyskúšajte vône od spoločnosti Lattafa. Parfémy tejto značky ponúkajú možnosť podčiarknuť vašu osobnosť, zanechať nezabudnuteľné dojmy a vyvolať pozitívne emócie. Napríklad s unisex vôňami, ako je zvodná "Lattafa Ana Abiyedh Rouge", pikantná "Lattafa Badee Al Oud Oud For Glory" alebo zmyselná a korenistá "Lattafa Oud Mood". Parfumovaná voda "Lattafa Raghba For Man" ponúka sviežu, citrusovú verziu orientálnych vôní pre mužov, zatiaľ čo "Lattafa Velvet Oud" dodáva štipku zmyselnosti mužom aj ženám

Tipy na použitie:

Na vydýchanie parfumu odporúčame nastriekať parfumovanú vodu na pulzné body, ako sú zápästia, za ušami, dekolt, zátylok alebo aj trup. Keďže ide o miesta, kde sa koncentruje telesné teplo, umožňujú lepšiu fixáciu a uvoľňovanie parfumu. Nezabúdajte ani na kĺby, ktoré pri najmenšom pohybe uvoľňujú jemnú vôňu.




Lattafa Azad Zanzibar Eau de Parfum 100 ml – exotická unisexová vôňa s orientálnou sviežosťou

Objavte s Lattafa Azad Zanzibar Eau de Parfum 100 ml jedinečnú, exotickú vôňu, ktorá zachytáva kúzlo Zanzibaru. Táto vysokokvalitná vôňa spája orientálnu teplo so sviežou ľahkosťou a zaručuje nezameniteľný dojem – ideálna pre dámy aj pánov.

Charakter vône: svieža, orientálna, exotická
Inšpirácia: Tropický ostrov Zanzibar
Kvalita: Vysoko kvalitná parfémová voda s intenzívnym a dlhotrvajúcim účinkom
Obsah: 100 ml
Vhodné pre: dámy a pánov (unisex)

Popis vône:
Lattafa Azad Zanzibar sa otvára osviežujúcimi, sviežimi tónmi, ktoré sa harmonicky spájajú s korenistými a teplými akcentmi. Základná nota zaujme zmyselnými, dlhotrvajúcimi odtieňmi, ktoré vôni dodávajú hĺbku a eleganciu. Ideálna na každodenné nosenie, do kancelárie alebo na slávnostné príležitosti.

Prečo Lattafa Azad Zanzibar?
Dlhotrvajúca vôňa
Intenzívna projekcia
Elegantný dizajn flakónu
Ideálny ako darček
Vynikajúci pomer ceny a kvality

Tento parfém je ideálny pre milovníkov orientálnych vôní a všetkých, ktorí hľadajú výnimočnú, exotickú vôňu. Zaobstarajte si teraz Lattafa Azad Zanzibar EDP 100 ml a zažite čistú vášeň pre vône.



Lattafa Asad Zanzibar Eau de Parfum, sprej, 100 ml – pre pánov

Lattafa Asad Zanzibar je výrazná pánska vôňa, ktorá spája orientálnu hĺbku s tropickou sviežosťou. Táto vôňa, inšpirovaná teplými vánkami a tajomnými koreninami ostrova Zanzibar, symbolizuje sebavedomie, eleganciu a dobrodružstvo. Je to moderná, charakteristická vôňa, ktorá podtrhuje osobnosť a zanecháva dlhotrvajúci dojem.

Vrchné tóny otvárajú korenistú sviežosť s náznakom stredomorskej ľahkosti. V srdci sa stretávajú teplé koreniny s krémovou tonkou – intenzívne a zároveň elegantné. Základ vône dodáva hĺbku a zmyselnosť vďaka jemne vyváženej kombinácii ambra, vanilky a tmavého dreva.

Detaily produktu

  • Značka: Lattafa
  • Produkt: Lattafa Asad Zanzibar Eau de Parfum Spray 100ml
  • Určené pre: Pánov
  • Objem: 100 ml
  • Vôňa: Exotická, korenistá, drevitá
  • EAN: 6290360598666




    • GPSR - Bezpečnostné informácie: Chráňte pred slnečným žiarením., Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným ohňom a inými zdrojmi ohňa., Horľavé., Len na vonkajšie použitie., Uchovávajte mimo dosahu detí., Zabráňte kontaktu s očami., Zákaz fajčenia.
    • Základné tóny: kadidlo, vanilka
    • Srdcové tóny: kokosová voda, kosatec, soľ
    • Vrchné tóny: levanduľa, čierne korenie
    • Typ: parfumovaná voda
    • Určenie: parfumovaná voda, ktorá sa používa na parfumovanie, je vhodná na parfumovanie, ale aj na iné účely: Pre mužov
  • Objem: 100 ml


Vhodné pre:
Muži
Hlasitosť:
100 ml
Typ fľaše:
Nádoba na jedno použitie
Model:
Tekutý parfém
Poznámky k vrchným tónom vône:
čierne korenie, Levanduľa
Poznámky k srdcu vône:
Kosatec, Morská soľ
Poznámky k základu vône:
Incense, Vanilka
Typ dávkovača:
Sprej
Množstvo v balení:
1 kusov


Parfumovaná voda Lattafa Asad Zanzibar je podmanivá pánska vôňa, ktorá bola uvedená na trh v roku 2024. Veľkorysý 100ml flakón obsahuje jedinečnú zmes aromatických a korenistých tónov, ktorá je určená pre mužov hľadajúcich odvážnu a sofistikovanú vôňu. Táto sofistikovaná kompozícia dodá vášmu čuchovému štýlu eleganciu a intenzitu.

Vrchné tóny parfumovanej vody Asad Zanzibar kombinujú čierne korenie a morskú levanduľu a ponúkajú iskrivú sviežosť, ktorá okamžite upúta pozornosť. V srdci odhaľuje slaná kokosová voda a kosatec exotickú a jemnú harmóniu, ktorá evokuje tropické pláže a jemnú kvetinovú eleganciu. Tieto nuansy dodávajú vôni fascinujúcu hĺbku a sú ideálne na každú príležitosť.

Renomovaná značka Lattafa vytvorila parfumovanú vodu Asad Zanzibar, ktorá patrí do rodiny aromatických a korenistých vôní. Hrejivý základ vanilky a kadidla zanecháva na pokožke zmyselnú, dlhotrvajúcu stopu. Rozprašovač s objemom 100 ml je ideálny na každodenné použitie a zaručuje, že svoju charakteristickú vôňu budete vždy nosiť štýlovo a sebaisto.



Nechajte sa prekvapiť 100 % originálnym dámskym parfémom Lattafa Asad Zanzibar EDP 100 ml a zvýraznite svoju ženskosť pomocou tohto exkluzívneho dámskeho parfému s jedinečnou, osobnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty značky Lattafa!



  • Gender:
    • Lady
    • Muži
  • Dôležité informácie: V závislosti od reklamných akcií výrobcu alebo ročného obdobia sa môže líšiť dizajn balenia výrobku. Rozdielne balenia sa uchovávajú .
  • Typ: Sklenené balenie, ktoré sa nachádza v balení, je určené na predaj v predajniach, kde sa nachádza: EDP (parfumovaná voda)
  • Typ vône: Parfumovaná voda (Parfumovaná voda), ktorá je súčasťou balenia: EDP
  • Objem: 100 ml
Od 33,36 / 100 ml

Informácie o všeobecných predpisoch o bezpečnosti výrobkov:
Lattafa Perfumes
Dubai Investment Park, PO Box 22573, Dubai, United Arab Emirates
22573 - Dubai
+97148866272
[email protected]



Asad Zanzibar je orientálna parfumovaná voda pre mužov. Túžite po jedinečnej vôni s exotickým charakterom a úplne unikátnym zložením? Intenzívna vôňa čierneho korenia je zahalená do upokojujúcich tónov levandule. V srdci objavíte lahodné tóny kokosovej vody, púdrové akordy kosatca a prekvapí vás sofistikovaná prítomnosť soli. Vanilka a kadidlo uzatvárajú kompozíciu v mimoriadne zvodnej kombinácii, ktorá vám nedá spať. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2024 a jej tvorcom je Fanny Bal.



Preneste sa do sveta exotického dobrodružstva s vôňou Asad Zanzibar, ktorá zachytáva podstatu tajomných vzdialených krajín a vzrušenie z objavovania nových miest. Lattafa Asad Zanzibar vás pozýva na jedinečnú cestu farebnou krajinou a kultúrnym bohatstvom malebného ostrova Zanzibar.


Fragrance notes:

Head note: lavender, black pepper
Heart note: kokosová voda, kosatec, soľ
Základná nóta: vanilka, kadidlo



Lattafa Perfumes - Asad Zanzibar EDP 100ml Standard package. For men.

Parfumovaná voda Lattafa bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 100 ml vybranej vône.

Parfémovaná voda  od značky Lattafa bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.

Prijmite esenciu dobrodružstva s vôňou Lattafa Asad Zanzibar, ktorá evokuje ducha objavovania a vábenie exotických destinácií. Táto vôňa, pomenovaná podľa fascinujúceho ostrova Zanzibar, ktorý je známy svojimi nádhernými plážami, živou kultúrou a bohatou históriou, zachytáva podstatu tohto tropického raja vo flakóne. Nóty vône: Srdcové tóny: slaná kokosová voda a kosatec Základné tóny: vanilka a kadidlo

Lattafa Asad Zanzibar Eau de Parfum, 100 ml

LATTAFA ASAD ZANZIBAR PARFUMOVANÁ VODA 100ML
Rozmery
500
Model
Asad Zanzibar
Hmotnosť
0.478 kg
Objem
100 ml
Zloženie
Pozri popis
Výrobca
Cieľové skupiny
Páni
Deti
Dámy
Unisex
EAN kód
6290360598666
Číslo od výrobcu
ASAD ZANZIBAR

Rozmery
500
Model
Asad Zanzibar
Hmotnosť
0.478 kg
Objem
100 ml
Zloženie
Pozri popis
Výrobca
Cieľové skupiny
Páni
Deti
Dámy
Unisex
EAN kód
6290360598666
Číslo od výrobcu
ASAD ZANZIBAR
Hodí sa k tomu
Bestseller
Obrázok produktu pre Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 1029
23,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 1494
23,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
261,30 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2412
26,13 €
Predajca: Glamperfeu
Bestseller
Obrázok produktu pre Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 936
15,85 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Lattafa Asad Bourbon, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Levanduľa, Slivka mirabelka, Ružové korenie, kakao, Davana, Muškátový orech
Lattafa Asad Bourbon, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Levanduľa, Slivka mirabelka, Ružové korenie, kakao, Davana, Muškátový orech
246,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 177
24,60 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Lattafa Perfumes - Maahir Legacy EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Maahir Legacy EDP 100ml
284,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 211
28,40 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
243,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 662
24,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
209,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 1494
20,90 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
417,33 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 339
31,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
236,10 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 247
23,61 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2412
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop
Obrázok produktu pre Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 222
24,60 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
254,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 420
25,40 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Afnan 9PM Woda perfumowana, 100 ml
Afnan 9PM Woda perfumowana, 100 ml
328,80 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 388
32,88 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
285,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2412
28,50 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Lattafa His Confession EDP 100 ml M
Lattafa His Confession EDP 100 ml M
421,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 623
42,10 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Obrázok produktu pre Lattafa Perfumes - Qaed Al Fursan EDP 90ml
Lattafa Perfumes - Qaed Al Fursan EDP 90ml
168,11 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 212
15,13 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 884
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome
Obrázok produktu pre Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
278,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 327
16,68 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
275,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 169
27,55 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 971
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Lattafa Yara Candy, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Čierne ríbezle, mandarínka, Gardénia
Lattafa Yara Candy, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Čierne ríbezle, mandarínka, Gardénia
218,50 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 220
21,85 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Lattafa Yara Moi, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, 1 kusov
Lattafa Yara Moi, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, 1 kusov
250,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 1494
25,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome
Obrázok produktu pre Maison Alhambra Coral Blush parfémovaná voda unisex 80 ml
Maison Alhambra Coral Blush parfémovaná voda unisex 80 ml
345,63 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 130
27,65 €
Predajca: FragraDE
Obrázok produktu pre Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 1003
23,00 €
Predajca: ScentsArabia
Obrázok produktu pre Lattafa Asad Elixir parfémovaná voda pre mužov 100 ml
Lattafa Asad Elixir parfémovaná voda pre mužov 100 ml
266,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 298
26,60 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
276,50 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 272
27,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
164,50 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 245
16,45 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Lattafa Pride Art of Arabia I EDP 100 ml M
Lattafa Pride Art of Arabia I EDP 100 ml M
390,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 185
39,00 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
583,33 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 336
43,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 1494 hodnotení

Obrázky od zákazníkov

Hodnotenie z 28. marca 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Mega
Cieľové skupiny Dámy, Dámy, Unisex
Hodnotenie z 19. apríla 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Veľmi rýchle a ziskové
Cieľové skupiny Dámy, Unisex
Hodnotenie z 1. novembra 2024 na
Overený nákup
Nahlásiť
Najlepší parfum, aký som kedy mala!!!
Cieľové skupiny Dámy, Unisex
Hodnotenie z 10. apríla 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Skvelý parfum
Cieľové skupiny Dámy, Unisex
Hodnotenie z 26. júla 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Originálna vôňa, rýchle doručenie
Cieľové skupiny Dámy, Unisex
Hodnotenie z 14. apríla 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Lataffa Yava moi
Cieľové skupiny Dámy, Unisex
Hodnotenie z 19. júla 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Lattafa Yara
Cieľové skupiny Dámy, Unisex
Hodnotenie z 21. augusta 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Skvelá vôňa za vynikajúcu cenu
Cieľové skupiny Dámy, Unisex
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml
Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l
Obrázok produktu pre Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml
Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
21,57 €
Doprava zdarma
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l
Obrázok produktu pre Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml
Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 31
137,36 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza
Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 46
35,15 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 181
30,40 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l
Obrázok produktu pre Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie
Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 8
15,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l
Obrázok produktu pre Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant
Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 102
42,95 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l
Obrázok produktu pre J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml
J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
14,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml
Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 98
20,90 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l
Obrázok produktu pre HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml
HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l
Bestseller
Obrázok produktu pre Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže
Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 19
199,99 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l
Obrázok produktu pre Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml
Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 118
29,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
296,50 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml
Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 10
24,90 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l
Obrázok produktu pre Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml
Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 69
68,68 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l
Obrázok produktu pre French Avenue – Noble Cedar, parfum
French Avenue – Noble Cedar, parfum
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
33,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
332,00 €/1l
Obrázok produktu pre TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...
TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2412
28,50 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 1494
23,65 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml
Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l
Obrázok produktu pre Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml
Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 107
26,50 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l