5,0



Na základe 1 hodnotenia
Už len 2 kusy za túto cenu
Objem:
10 l- 5 l
- 10 l
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Calitti - Silikátové stelivo pre mačky | Antibakteriálne stelivo pre mačky so sviežou levanduľovou vôňou | 16-balenie 16 x 3,8 l = 60 l1,15 €/1l
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Home-and-Fashion

Ďalšie informácie o reklame
Cat & Clean 10kg Brilliant Babypuderduft4,99 €/1kg
49,94 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
8x3,8 l Mersjo Silikátová podstielka pre mačky Sensitive - podstielka pre mačky, bez parfumov a farbív, hypoalergénna0,72 €/1l
21,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM

Ďalšie informácie o reklame
Oropharma Deodo levanduľová vôňa - 750 g7,05 €/1kg
31,74 €
Predajca: e-zooo_com

Barry King | Bentonitové stelivo pre mačky | levanduľa 5L
2,77 €/1l
13,84 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hilton Cat Litter Lavender - levanduľová bentonitová podstielka pre mačky 5l
2,93 €/1kg
12,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Gimborn 613 246, hlina, 20 L, Svetlo šedá, Papierová taška
3,34 €/1kg
66,75 €
Predajca: e-zooo_com

Silikónová podstielka pre mačky - 3,8 litra - Antibakteriálna, bezprašná
5,00 €/1l
18,99 €
Predajca: The-Fast-Order

Catit Go Natural Levanduľa vonná podstielka pre mačky Purple Purple Jedna veľkosť
6,95 €/1kg
38,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Calitti Strong Lavender - podstielka pre mačky, vysoko absorpčná so sviežou levanduľovou vôňou
2,66 €/1kg
21,99 €
-45%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Catsan 18L hygienická podstielka
1,19 €/1l
21,34 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Żwirek bentonitowy dla kota 5 litrów
1,31 €/1l
6,55 €
Predajca: Katomix

Bentonitová podstielka pre mačky levanduľa LAVENDER 10l
0,70 €/1l
6,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM

Certech Super Benek Compact Lavender - Kočacia toaleta na hromadenie 10L
2,29 €/1l
22,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

CERTECH Super Benek Compact Lavender – zhlukujúca sa mačacie stelivo, 5 litrov
4,33 €/1kg
18,36 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Barry King silikónový substrát pre mačky bez zápachu 5 l (balenie 3 ks)
1,80 €/1l
14,30 €
-37%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,99 €
Predajca: Parrot_Planet

DIAMENTIQ 4 kg PRÍRODNÉtofu hrudkujúce stelivo pre mačky
5,35 €/1kg
21,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Cassava – stelivo pre mačky – 6 litrov – ARQUIVET
4,82 €/1l
28,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Leo Katzenstreu - Levanduľa
5,20 €/1kg
17,58 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Certech Super Benek CORN, 4,4 kg, 7 L
4,72 €/1kg
20,77 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Barry King | Bentonitová podstielka pre mačky | levanduľa 10L
Bentonitová podstielka Barry King Levanduľa - prírodná čistota s príjemnou vôňou
Pre koho
Ak hľadáte účinné a prírodné riešenie na udržanie čistoty toalety vašej mačky, naše 5 litrové bentonitové stelivo s levanduľou je ideálnou voľbou. Poskytuje vysokú účinnosť a dodáva jemnú levanduľovú vôňu, čím zvyšuje pohodlie vašej mačky aj vaše pohodlie.
Popis produktu
Bentonitové stelivo značky Barry King je 100 % prírodný a mimoriadne účinný výrobok. Vďaka svojim silným hrudkujúcim vlastnostiam podstielka účinne pohlcuje vlhkosť a neutralizuje nepríjemné pachy, čím udržuje podstielku sviežu a čistú. Jemná granulácia je bezpečná pre jemné labky vášho domáceho maznáčika a absencia prachu ešte zvyšuje pohodlie pri používaní. Navyše podstielka vyžaruje jemnú levanduľovú vôňu, ktorá neutralizuje nepríjemné pachy a vnáša do prostredia príjemnú arómu.
Špecifikácie výrobku
- Objem: 5 litrov
- Typ: Bentonitová podstielka
- Vôňa: Levanduľa
- Vlastnosti: Prírodná, vysoko hrudkujúca, bezprašná, pohlcujúca zápach
- Použitie: Udržuje mačací záchod čistý a svieži s ďalšou príjemnou vôňou
Dlhotrvajúci výkon s levanduľovým akcentom
Bentonitová podstielka s objemom 5 litrov s levanduľou poskytuje dlhotrvajúci výkon, vďaka čomu môžete podstielku dopĺňať menej často. Jeho prírodné zloženie a jemná levanduľová vôňa sú dokonalou kombináciou účinnosti a potešenia pre vašu mačku a váš domov.
Výberom bentonitovej podstielky Barry King si vyberáte výrobok, ktorý spája účinnosť s prírodnou vôňou a ponúka pohodlie a hygienu na najvyššej úrovni.
Bentonitové stelivo Barry King Lavender - prirodzená čistota s príjemnou vôňou
Pre koho je určená
Ak hľadáte účinné a prírodné riešenie na udržanie čistoty toalety vašej mačky, naše 5 litrové bentonitové stelivo s levanduľou je ideálnou voľbou. Poskytuje vysokú účinnosť a dodáva jemnú levanduľovú vôňu, čím zvyšuje pohodlie vašej mačky aj vaše pohodlie.
Popis produktu
Bentonitové stelivo značky Barry King je 100 % prírodný a mimoriadne účinný výrobok. Vďaka svojim silným hrudkujúcim vlastnostiam podstielka účinne pohlcuje vlhkosť a neutralizuje nepríjemné pachy, čím udržuje podstielku sviežu a čistú. Jemná granulácia je bezpečná pre jemné labky vášho domáceho maznáčika a absencia prachu ešte zvyšuje pohodlie pri používaní. Navyše podstielka vyžaruje jemnú levanduľovú vôňu, ktorá neutralizuje nepríjemné pachy a vnáša do prostredia príjemnú arómu.
Špecifikácie výrobku
- Objem: 5 litrov
- Typ: Bentonitová podstielka
- Vôňa: Levanduľa
- Vlastnosti: Prírodná, vysoko hrudkujúca, bezprašná, pohlcujúca zápach
- Použitie: Udržuje mačací záchod čistý a svieži s ďalšou príjemnou vôňou
Dlhotrvajúci výkon s levanduľovým akcentom
Bentonitová podstielka s objemom 5 litrov s levanduľou poskytuje dlhotrvajúci výkon, vďaka čomu môžete podstielku dopĺňať menej často. Jeho prírodné zloženie a jemná levanduľová vôňa sú dokonalou kombináciou účinnosti a potešenia pre vašu mačku a váš domov.
Výberom bentonitovej podstielky Barry King si vyberáte výrobok, ktorý spája účinnosť s prírodnou vôňou a ponúka pohodlie a hygienu na najvyššej úrovni.
- Rozmery
- 10L
- Dĺžka
- 30 cm
- Hmotnosť
- 10 kg
- Objem
- 10 l
- EAN kód
- 5904479145031
- Výrobca
- BarryKing
- Rozmery
- 10L
- Dĺžka
- 30 cm
- Hmotnosť
- 10 kg
- Objem
- 10 l
- EAN kód
- 5904479145031
- Výrobca
- BarryKing
Hodí sa k tomu

Barry King | Bentonitové stelivo pre mačky | levanduľa 5L
2,77 €/1l
13,84 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Cat & Clean 10kg Brilliant Babypuderduft
4,99 €/1kg
49,94 €
Predajca: e-zooo_com

8x3,8 l Mersjo Silikátová podstielka pre mačky Sensitive - podstielka pre mačky, bez parfumov a farbív, hypoalergénna
0,72 €/1l
21,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM

Gimborn 613 246, hlina, 20 L, Svetlo šedá, Papierová taška
3,34 €/1kg
66,75 €
Predajca: e-zooo_com

Barry King | Bentonitová podstielka pre mačky | les 5L
1,59 €/1kg
15,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Barry King | Bentonitová podstielka pre mačky | les 10L
1,04 €/1l
10,37 €
Predajca: Aspekto

Hilton Cat Litter Lavender - levanduľová bentonitová podstielka pre mačky 5l
2,93 €/1kg
12,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Catsan 18L hygienická podstielka
1,19 €/1l
21,34 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Calitti Strong Lavender - podstielka pre mačky, vysoko absorpčná so sviežou levanduľovou vôňou
2,66 €/1kg
21,99 €
-45%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Catit Go Natural Levanduľa vonná podstielka pre mačky Purple Purple Jedna veľkosť
6,95 €/1kg
38,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

CAT’S BEST ÖkoPlus, 17,2 kg, 40 L, Papierová taška
1,78 €/1l
71,37 €
Predajca: somnia24

Żwirek bentonitowy dla kota 5 litrów
1,31 €/1l
6,55 €
Predajca: Katomix

WISFOR Toaletný box pre mačky s lopatkou na podstielku s vekom Kapucňa na toaletu Skladací, 41 × 51 × 38 cm
13,14 €/1kg
33,89 €
Doprava zdarma
Predajca: WISFOR

ROTHO Bonnie Eco Green - toaleta pre mačky
36,33 €/1kg
30,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

Podstielka Biokat's Classic Fresh 18l
0,88 €/1kg
19,55 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,09 €
Predajca: STREFA

Certech Super Benek Compact Lavender - Kočacia toaleta na hromadenie 10L
2,29 €/1l
22,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

SAVIC ASEO Sivé s bielym okrajom - Otvorená miska na kočiu toaletu - 56x39x27.5 cm - 1 ks
13,75 €/1kg
11,96 €
Predajca: IM-Trading_GmbH

Citrus limon Lunario 140–170 cm – citrónovník – citrónovník štyroch ročných období, stále rodivý, stredomorská rastlina do kvetináča
85,50 €
Predajca: Blumen-Senf

Whiskas 8410136026294, Dospelý, Hovädzie mäso, Kuracie mäso, Losos, Tuniak, 85 g
7,06 €/1kg
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

COSTWAY Cat Cabinet Litter Box s dvojitými dverami a podložkou na škrabanie, domček pre mačky s otvorenou policou a 2 priehradkami, Cat Den Litter Box Cabinet, pre mačky psy Pet (biely)
3,28 €/1kg
104,99 €
-14,75 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
90,24 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Jedálenský stôl VASAGLE, 80 x 75 cm (Ø x V), okrúhly kuchynský stôl, priemyselný dizajn, vintage hnedá farba
70,00 €
Predajca: Kokiska

Vitakraft 14035, granuly, 2,2 kg, 5 L, Modrá, Zelená, Biela
6,23 €/1l
31,13 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Sada 2 závesov Nepriehľadné záclony Matné Priepustné »PALERMO« s očkami a závesmi Dekoračný šál VxŠ 225x140 cm Taupe, 10000265-2
131,14 €/1m
45,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Súprava mopov Vileda Turbo Easy Wring & Clean vrátane elektrického odstreďovača a nožného pedálu, farba sivá
39,14 €
Predajca: FANEO

Dámska peňaženka malá so zipsom a remienkom z umelej kože, čierna, A0402
17,99 €
Predajca: Trendhaus-Hamburg

HILTON Bentonitová podstielka s aktívnym uhlím biela 4x5l
2,39 €/1l
11,96 €
Predajca: IM-Trading_GmbH

Calitti - Silikátové stelivo pre mačky | Antibakteriálne stelivo pre mačky so sviežou levanduľovou vôňou | Sada 2 x 3,8 l = 7,6 l
2,10 €/1l
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Home-and-Fashion

Toaleta pre mačky Vadigran s okrajom „Iriz“ 42 x 30,5 x 10 cm, sivá
26,85 €/1kg
8,19 €
Predajca: VISO

Zásobník FEANDREA, s vekom, pre mačky do 15 kg, teplá sivá farba ovsených vločiek
13,18 €/1kg
44,80 €
Predajca: Jurhan

Box na podstielanie mačiek Sonic
9,89 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,74 €
Predajca: VISO
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 10. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Podstielka pre mačky
Objem 10 l
Vôňa je nádherne svieža
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

DIAMENTIQ Neutrálna, silikagél, netvorivá mačacia steliva - 6x5 litrov
87,99 €
Predajca: SuperMerchant
43,13 €/1kg

Calitti - Silikátové stelivo pre mačky | Antibakteriálne stelivo pre mačky | 16-balenie 16 x 3,8 l = 60 l



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
69,99 €
Predajca: Home-and-Fashion
1,15 €/1l

15 kg drevenej steliva pre mačky, stelivo, drevené granule, prírodný produkt, stelivo pre zvieratá, hygienické stelivo



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(18)Počet hodnotení: 18
113,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
1,89 €/1l

PETKIT 5 v 1 Tofu stelivo pre mačky 2 vrecká 7,2 kg - aktívne uhlie, splachovateľné
107,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
15,00 €/1l

Calitti - Silikátové stelivo pre mačky | Antibakteriálne stelivo pre mačky so sviežou levanduľovou vôňou | 16-balenie 16 x 3,8 l = 60 l



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
69,99 €
Predajca: Home-and-Fashion
1,15 €/1l

GoldenOdour 14kg Odour ohne Duft biologisch abbaubar



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
62,69 €
Predajca: e-zooo_com
4,48 €/1kg

CATSAN Ultra plus, hlina, 10 L, Béžová, Hnedá, Papierová taška



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
53,07 €
Predajca: e-zooo_com
0,01 €/1kg

Super Benek Prírodná kukuričná podstielka 35l / 22kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
48,99 €
Predajca: SuperMerchant
1,40 €/1l

HILTON Super hrudkujúca podstielka pre tofu 5x2,5 kg
48,99 €
Predajca: SuperMerchant
19,21 €/1kg

DIAMENTIQ Tofu Matcha Ultra hrudkujúci - podstielka pre rastliny - 6x2,5 kg
47,99 €
Predajca: SuperMerchant
19,20 €/1kg

Thomas Klumpstreu 20 Liter



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
50,43 €
Predajca: e-zooo_com
2,52 €/1l

Cat & Clean 10kg Brilliant Babypu.+Silikat



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(31)Počet hodnotení: 31
50,06 €
Predajca: e-zooo_com
5,01 €/1kg

Cat & Clean 10kg Brilliant Babypuderduft



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(31)Počet hodnotení: 31
49,94 €
Predajca: e-zooo_com
4,99 €/1kg

Katzenstreu Super Benek Compact Natural 25 l
40,99 €
Predajca: SuperMerchant
1,64 €/1l

8x3,8 l Mersjo Silikátová podstielka pre mačky Sensitive - podstielka pre mačky, bez parfumov a farbív, hypoalergénna



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(22)Počet hodnotení: 22
21,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM
0,72 €/1l

Calitti - Silikátová podstielka pre mačky | Antibakteriálny piesok pre mačky | Sada 8 ks 8 x 3,8 l = 30 l



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
36,99 €
Predajca: Home-and-Fashion
1,22 €/1l

Cats Best 10kg Inteligentné pelechy pre mačky



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(12)Počet hodnotení: 12
29,99 €
Predajca: SuperMerchant
1,50 €/1l

CATSAN Smart Pack, granuly, Biela



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(11)Počet hodnotení: 11
41,65 €
Predajca: e-zooo_com
20,83 €/1l

8x 3,8 l Mersjo Silikátová podstielka pre mačky Levanduľa – S vôňou, bezprašná & savá



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(22)Počet hodnotení: 22
21,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM
0,72 €/1l

Calitti - Lavenda Silikátová podstielka pre mačky Antibakteriálny piesok pre mačky | Sada 8 8 x 3,8 l = 30 l



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
39,99 €
Predajca: Home-and-Fashion
1,33 €/1l