4,5



Na základe 4 hodnotení
LED osvetlenie do akvária na pripnutie, osvetlenie do akvária s otočnou hlavicou, biele LED diódy, osvetlenie pre útesové koraly a vodné rastliny
2%zľava
Poukaz je aktivovaný
Len do 1. októbra
Poukaz je aktivovanýLen do 1. októbra
Zľavu poskytuje elezone
Zľavu poskytuje elezone
27,75 €
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Osvetlenie akvárií a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Bettizia akváriová lampa pre 120-140CM akvárium, LED osvetlenie akvária IPX44 vodotesné 2 režimy (deň, noc), akváriové svetlo s výsuvným držiakom s plným spektrom58,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

Ďalšie informácie o reklame
Jayseuw akváriová lampa pre akvárium 90-120 cm, LED osvetlenie akvária IPX44 vodotesné 2 režimy (deň, noc), akváriové svetlo s výsuvným držiakom s plným spektrom42,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SA-WLONG

Ďalšie informácie o reklame
Jopassy 18W 45-70cm LED akvárium s časovačom sladkovodné akvária RGB korytnačky48,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A++.
Predajca: Yuet-Chi

Ďalšie informácie o reklame
Aopunly akvárium lampa pre 55-80CM akvárium, LED akvárium osvetlenie IPX44 vodotesné 2 režimy (deň, noc), akvárium svetlo rozšíriteľný držiak plné spektrum37,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

48 cm LED akvarijná lampa, osvetlenie pod vodou, stmievateľné, 3 režimy osvetlenia s časovačom
22,29 €
Doprava zdarma
Predajca: lapamax

Jiubiaz 18W LED akvárium s časovačom Mollusk Top Light RGB osvetlenie, 45-70cm
31,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Yuet-Chi

Fiqops 18W 45-70cm LED akvárium s časovačom sladkovodné akvária RGB korytnačky
31,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A++.
Predajca: Yuet-Chi

10W ultratenké LED akváriové svetlo Zvýraznite akváriovú lampu s klipom
21,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24

5W ultratenké LED akváriové svetlo, veľmi jasné svietiace svetlo s 12 LED diódami pre akváriá
23,55 €
Doprava zdarma
Predajca: elezone

Jopassy 92,5 cm LED akváriová lampa Svetlá nádrže Podvodné osvetlenie Stmievateľné 3 svetelné režimy s časovačom, s diaľkovým ovládaním, IP67
34,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A++.
Predajca: Yuet-Chi

Hengda 45-70 cm LED akvarijné svietidlo nádrž svetla podvodné osvetlenie stmievateľné 3 svetelné režimy s časovačom, 18W
32,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

18 cm LED osvetlenie akvária Akvárium lampa IP68 Vodotesné Bluetooth APP Ovládanie RGB svetla Stmievateľné Fish Tank Podvodná lampa
38,19 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Easy-Home

Clanmacy 45-70 cm LED akváriové svietidlo Svetlá nádrže Podvodné osvetlenie Stmievateľné 3 svetelné režimy s časovačom, 18W
48,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SA-WLONG

TolleTour 18W LED akvárium s časovačom mäkkýšov horné svetlo RGB osvetlenie, 45-70cm
31,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Yuet-Chi

Akváriová LED lampa so zoomom E26/E27 s 3 teplotami farieb, nastaviteľným uhlom svietenia, vysokým PAR pre akváriové úpravy, 6000K studené biele svetlo
38,66 €
Doprava zdarma
Predajca: Easy-Home

38.5 cm LED osvetlenie akvária IP67 vodotesné RGB svetlo stmievateľné Fish Tank podvodná lampa
28,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Yuet-Chi

38CM LED osvetlenie akvária IP68 vodotesné 16 farieb RGB svetla stmievateľné rybie nádrže podvodné lampy
31,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Easy-Home

Osvetlenie akvária LED osvetlenie akvária ponorné osvetlenie podvodné osvetlenie
24,72 €
Doprava zdarma
Predajca: elezone

58 cm LED osvetlenie do akvária – ponorné podvodné osvetlenie, modré a biele svetlo
29,89 €
Doprava zdarma
Predajca: elezone

LED osvetlenie akvária, plnospektrálna rastová lampa pre vodné rastliny, LED osvetlenie útesov pre koraly, morské riasy, korytnačky, 18 W
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Toto svietidlo s otočnou hlavou je špeciálne navrhnuté pre akváriá. Osvetlí vaše akváriá a dodá rybám jas. Pomôže rastlinám pri raste a osvetlí ryby kedykoľvek budete chcieť. Index farebného podania je veľmi podobný prirodzenému svetlu, chráni oči a ryby a zabraňuje nepohodliu spôsobenému stroboskopickým svetlom pre ryby aj pozorovateľov. Svetlo pre akváriá sa dodáva s montážnou sponou, ktorú možno voľne vysunúť. Toto LED akvarijné svetlo môžete bez problémov namontovať do väčšiny akvárií.
Vlastnosti:
LED osvetlenie do akvária: Vybavené stabilným zdrojom svetla a rovnomerným osvetlením. S bielym LED svetlom, ktoré sa približuje prirodzenému svetlu. Naše osvetlenie do akvária chráni oči a ryby a zabraňuje nepohodliu spôsobenému stroboskopickým svetlom pre ryby aj pozorovateľov.
Úspora energie: Naša svietidlo s upínacím mechanizmom pre malé akváriá má výkon 12 W/15 W (2 typy), je energeticky úspornejšie ako LED svietidlá rovnakého typu, jasnejšie a má lepší odvod tepla. Je to perfektné osvetlenie pre vaše malé akváriá.
Flexibilné nastavenie o 360°: Naša malá svietidlo do akvária má ohybné rameno, ktoré sa dá otočiť o 360°, čo umožňuje jednoduché umiestnenie a nastavenie svetla podľa vašich potrieb. Môžete nastaviť požadovaný uhol, aby ste svojmu akváriu dodali iný vzhľad.
Jednoduchá inštalácia: Naše akvarijné osvetlenie je vybavené stabilným klipom. Ak ho chcete použiť, stačí nasmerovať klipy na stenu akvária a zatlačiť ich smerom nadol (alebo na iné miesta, kde ho chcete inštalovať), pripojiť napájanie a nakoniec zapnúť externý ovládač.
Množstvo možností použitia: Krajinné osvetlenie sa dá použiť nielen v akváriách na pozorovanie rýb vo dne aj v noci, ale aj pre vaše vodné rastliny, pretože podporuje fotosyntézu vodných rastlín a uľahčuje ich rast a pozorovanie.
Špecifikácie:
Typ: CT-88A (12 W), CT-128B (15 W) (voliteľné)
Napájanie: zástrčka EÚ, zástrčka USA (voliteľné)
Materiál: akryl
Farba produktu: Čierna
Farba svetla: Biela
CT-88A
Rozmery balenia: 14,7 * 12,8 * 8 cm / 5,79 * 5,04 * 3,15 palca
Hmotnosť balíka: 220 g/7,76 oz
Obsah balenia:
1 * osvetlenie do akvária
- Výška
- 8 cm
- Šírka
- 12.8 cm
- Dĺžka
- 0.147 m
- Hmotnosť
- 0.23 kg
- Model
- CT-88A, CT-128B
- Materiálové zloženie
- 100%
- Farba
- Čierna
- EAN kód
- 7528749798440752874979844
- Číslo od výrobcu
- CT-88A
- Výrobca
- Lixada
- Výška
- 8 cm
- Šírka
- 12.8 cm
- Dĺžka
- 0.147 m
- Hmotnosť
- 0.23 kg
- Model
- CT-88A, CT-128B
- Materiálové zloženie
- 100%
- Farba
- Čierna
- EAN kód
- 7528749798440752874979844
- Číslo od výrobcu
- CT-88A
- Výrobca
- Lixada
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

48 cm LED akvarijná lampa, osvetlenie pod vodou, stmievateľné, 3 režimy osvetlenia s časovačom
22,29 €
Doprava zdarma
Predajca: lapamax

SunSun HW-603B akváriový vonkajší filter 400 l/h s 3 filtračnými hubkami a 1 filtračným rúnom, filtračným médiom, filtračným čerpadlom
41,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec

Sony Playstation 5 Slim, PlayStation 5, Čierna, Biela, 16384 MB, GDDR6, 448 GB/s, AMD
962,08 €
Predajca: Shop-Mediarado

SunSun JP-092 Vnútorný filter akvárium s čerpadlom 250 l/h 3W Rohový filter S pre malé akvárium do 40 l
10,49 €
Predajca: WilTec

Mopani koreň veľkosť "S" 10cm - 20cm / akvárium drevo akvaristická dekorácia krevety rastliny terárium plazy
30,50 €/1m
6,10 €
Predajca: Partygeschenke24

Priemyselný vysávač Lehmann s dvojitým filtračným systémom, 2000 W, vysávač popola na studený a horúci popol pre krbové kachle, krbový vysávač, s funkciou dúchadla
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Flamingo Sand Loire, 10 kg
2,39 €/1kg
35,05 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

81 LED lampa na rastliny rastie lampa s plným spektrom vnútorná lampa na rast rastlín
19,29 €
Doprava zdarma
Predajca: lapamax

Elektrický čistič štrku do akvária, vysávač, čerpadlo na preplachovanie piesku
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24

LED stropné svietidlo Stropné svietidlo 6067-8 100x80x17cm LED 148W diaľkové ovládanie farba svetla/jas nastaviteľný stmievateľný biely lakovaný kovový rám svietidla
149,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Eurotondisplay

Lattafa Yara Candy, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Čierne ríbezle, mandarínka, Gardénia
218,50 €/1l
21,85 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

vyhrievacia podložka sinnlein elektrická antracitová na brucho a chrbát | vyhrievací pás s 3 nastaveniami teploty a automatickým vypnutím | vyhrievací pás s nastaviteľným popruhom a suchým zipsom
37,79 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company

S-012 RC kaskadérske auto 4WD 2,4 GHz RC kaskadérske auto 360° offroad auto so senzorom gest, darček pre deti chlapcov
43,99 €
Doprava zdarma
Predajca: elezone

Masážny prístroj na nohy s vyhrievaním
57,46 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
53,94 €
Predajca: Dareknaklik

Ortopedický sedák z pamäťovej peny, sedák na kostrč
12,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Outright Games Jumanji : Le Jeu Vidéo, Nintendo Switch, Režim multiplayer, E (bez obmedzenia), Fyzické médiá
29,99 €
Predajca: ak-trade

Automatické krmítko pre ryby Akvárium Automatické krmítko pre ryby ovládané aplikáciou, kompatibilné s Amazon Alexa Echo iLONDA Dávkovač krmiva pre akvárium Akvárium Akvárium
45,56 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: elezone

Fontána pre mačky Pitná fontána pre mačky bezdrôtová so senzorom
51,58 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Ultrazvuková čistička s výkonom 600 ml a frekvenciou 40 kHz Ultrazvuková čistička s držiakom na hodinky Čistiaci košík na prstene Šperky Okuliare Retoo
70,82 €/1l
44,29 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
42,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

nabbi Podstavec pod slnečník MPOR 10 l - antracit
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Bluetooth FM vysielač, Nabíjačka USB QC 3.0 do auta, Bezdrôtový autorádio RGB MP3, rádiový adaptér Bezdrôtový, displej, 2x USB 5V/2,4A, čierna Retoo
16,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Súprava panvíc 12 kusov riadu z nehrdzavejúcej ocele Indukcia Súprava panvíc na varenie Sklenená pokrievka Priemer 16 18 20 21,8 24 cm Retoo
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Blackview R50 1,85" inteligentné hodinky, vodotesné do 5 ATM, s funkciou telefónu, športové hodinky s viac ako 100 športovými režimami, fitness hodinky, monitor srdcového tepu a spánku, pre Android a iOS
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

FCH Skladací altánok 3 x 3 m Pop Up altánok Skladací vodotesný záhradný stan, UV ochrana 50+ altánky a párty stany Stan so 4 stranami na kempovanie / záhradu / svadbu / pláž, sivý
97,99 €
-2,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
95,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

FEANDREA škrabadlo väčšie, 141 cm, hrubý stĺp, stabilné, proti prevráteniu čierne
145,59 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
14,90 €
Predajca: NamdarStore

Akvárium Aquascaping Kit 5 v 1 Súpravy nástrojov z nehrdzavejúcej ocele pre akváriové rastliny Kliešte Nožnice Špachtle
25,10 €
Predajca: odsellingaaa

Nobleza – Nano akvárium s LED osvetlením a filtračným systémom, tropické akváriá, 7 litrov, biele
106,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
75% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
75%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%25% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
25%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 19. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 8. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 29. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 11. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Jebao Smart Marine Light AL-120 - LED lampa pre morské akváriá
368,99 €
Predajca: SuperMerchant

Aquael LEDDY SLIM 36W Sunny D&N - osvetlenie LED
169,85 €
Predajca: superbrandshop

Akváriové osvetlenie JBL LED Solar Effect RGB 8 W, 438 mm
113,08 €
Predajca: Phonmatic

Akvarijné osvetlenie Tetra LightWave set 1140 adaptér 36 W
148,06 €
Predajca: e-zooo_com

Bettizia akváriová lampa pre 120-140CM akvárium, LED osvetlenie akvária IPX44 vodotesné 2 režimy (deň, noc), akváriové svetlo s výsuvným držiakom s plným spektrom



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
58,99 €
Predajca: Yuet-Chi

Bettizia 117,5 cm LED akvárium lampa nádrž svetlo RGB stmievateľné osvetlenie s diaľkovým ovládaním



2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
58,99 €
Predajca: Yuet-Chi

Aquael LEDDY TUBE 10W SUNNY DAY&NIGHT 2.0 - LED žiarivka
61,25 €
Predajca: superbrandshop

ARCADIA Kompaktlampe MINI Desert D3 (UVB 12%) 13W E27
49,99 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,99 €
Predajca: SuperMerchant

Jayseuw 117,5 cm LED akvárium lampa nádrž svetlo RGB stmievateľné osvetlenie s diaľkovým ovládaním



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
68,99 €
Predajca: SA-WLONG

Tetra LightWave Single Light 1140
77,40 €
Predajca: e-zooo_com

Jayseuw akváriová lampa pre akvárium 90-120 cm, LED osvetlenie akvária IPX44 vodotesné 2 režimy (deň, noc), akváriové svetlo s výsuvným držiakom s plným spektrom



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
42,99 €
Predajca: SA-WLONG

Jayseuw 86,5 cm LED akvárium lampa nádrž svetlo RGB stmievateľné osvetlenie s diaľkovým ovládaním



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
42,99 €
Predajca: SA-WLONG

Jopassy 18W 45-70cm LED akvárium s časovačom sladkovodné akvária RGB korytnačky



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(59)Počet hodnotení: 59
48,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A++.
Predajca: Yuet-Chi

10W ultratenké LED akváriové svetlo Zvýraznite akváriovú lampu s klipom



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,99 €
Predajca: Zanjo24

Fiqops 18W LED akvárium s časovačom akvárium svetlo kryt RGB svetlo, 45-70cm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
31,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Yuet-Chi

Aopunly akvárium lampa pre 90-120CM akvárium, LED akvárium osvetlenie IPX44 vodotesné 2 režimy (deň, noc), akvárium svetlo rozšíriteľný držiak plné spektrum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
42,99 €
Predajca: Yuet-Chi

Aopunly 86,5 cm LED akvárium lampa nádrž svetlo RGB stmievateľné osvetlenie s diaľkovým ovládaním



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
42,99 €
Predajca: Yuet-Chi

LED akvarijná lampa 36 cm, 5,5 W, ponorná
21,99 €
Predajca: TD_STONES

Akváriové osvetlenie Aquael Leddy Smart Plant 4,8 W 11 cm biele
52,14 €
Predajca: e-zooo_com

Aquael LEDDY SLIM 4,8W PLANT 2.0 biela - LED osvetlenie
58,56 €
Predajca: e-zooo_com