5,0



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml431,40 €/1l
21,57 €
Doprava zdarma
Predajca: TinaBeauty

Ďalšie informácie o reklame
Pánska parfumovaná voda RED1 460,00 €/1l
73,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Spa-Ceylon

Ďalšie informácie o reklame
Parfumovaná voda HIKKADUWA1 120,00 €/1l
56,00 €
Predajca: Spa-Ceylon

Ďalšie informácie o reklame
Parfumovaná voda ARUGAMBAY1 120,00 €/1l
56,00 €
Predajca: Spa-Ceylon

Diesel D Red by Diesel parfémovaná voda unisex 100 ml
422,70 €/1l
42,27 €
Predajca: Sykz

Diesel Only The Brave parfémovaná voda pre mužov 125 ml
493,28 €/1l
61,66 €
Predajca: PerfumTraders

Riiffs Samah Red parfumovaná voda pre ženy 100 ml
276,80 €/1l
27,68 €
Predajca: Glamperfeu

Blu Indaco parfumovaná voda 100ml
1 535,30 €/1l
153,53 €
Predajca: somnia24

Diesel Loverdose Parfumovaná voda, 20 ml
1 493,00 €/1l
29,86 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Ajmal Blu parfumovaná voda pre mužov 90 ml
262,00 €/1l
23,58 €
Predajca: NutraBestBG

Yodeyma Red Parfumovaná voda pre ženy 50ml
384,40 €/1l
19,22 €
Predajca: swee

DKNY Red Delicious parfumovaná voda 50ml
3 380,00 €/1l
169,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Verset Parfums Ceix for Him parfumovan voda 50ml
304,80 €/1l
16,08 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,24 €
Predajca: Pharmacygreek

Rasasi Oud Rouge Red parfémovaná voda pre ženy 80 ml
365,00 €/1l
29,20 €
Predajca: Glamperfeu

Sakeena 100ml Ayat Parfumovaná voda pre ženy - عطر سكينة
249,50 €/1l
24,95 €
Predajca: Ramadan24_de

Annayake Kogai For Her parfumovaná voda 100ml
595,90 €/1l
59,59 €
Predajca: PerfumTraders

Afnan Edict Musctique parfémovaná voda unisex 80 ml
1 022,75 €/1l
81,82 €
Predajca: BRASTYGroup

Turath parfumovaná voda v spreji 100ml
367,80 €/1l
36,78 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Rasasi Eshq parfémovaná voda unisex 100 ml
466,00 €/1l
46,60 €
Predajca: Glamperfeu
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Kapacita: 50 ml
- Určenie: Unisex
- Typ: parfumovaná voda
- Vrchná nóta: červený grapefruit
- Srdcové tóny: levanduľa
- Základné tóny: santalové drevo
- GPSR - Bezpečnostné informácie: Chráňte pred slnečným žiarením., Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným ohňom a inými zdrojmi ohňa., Horľavý., Len na vonkajšie použitie., Uchovávajte mimo dosahu detí., Zabráňte kontaktu s očami., Zákaz fajčenia.
D Red by Diesel je parfum z roku 2024, ktorý prináša drevito-aromatickú unisexovú kompozíciu s minimalistickou eleganciou a moderným charakterom. Vôňu vytvorila uznávaná parfumérka Marypierre Julien, ktorá stavila na jednoduchosť, čistotu a prirodzený kontrast medzi sviežosťou, arómou a hĺbkou. D Red osloví tých, ktorí milujú nekomplikované, ale výrazné vône, ktoré nechávajú vyniknúť osobnosť nositeľa. Úvod vône zaujme intenzívnym tónom krvavého grapefruitu, ktorý je šťavnatý, osviežujúci a mierne horkastý. Tento citrusový výbuch pôsobí ako energetický náboj, ktorý okamžite prebudí zmysly a pripraví priestor pre jemné, ale charakteristické srdce vône. V srdci sa rozvíja aromatická a upokojujúca levanduľa, ktorá vnáša do kompozície rovnováhu medzi sviežim úvodom a hrejivým základu. Jej bylinný, mierne púdrový tón pôsobí čistým, zároveň upokojujúcim a elegantným dojmom. Levanduľa tu nehrá tradične staromódnu úlohu, ale pôsobí moderne a unisexovo. Základ vône tvorí krémové a teplé santalové drevo, ktoré celú kompozíciu ukotvuje a dodáva jej dlhú výdrž aj hladký, drevitý dozvuk. D Red je parfum, ktorý vynikne počas celého roka a hodí sa na každodenné nosenie. Jeho jednoduchá, ale pôsobivá štruktúra z neho robí ideálnu voľbu pre tých, ktorí chcú voňať prirodzene, ale výrazne – bez zložitých vrstiev, zato s charakterom.
Parfémovaná voda od značky Diesel bola vytvorená pre mužov aj ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vami vybraté vône.
- Model
- D Red
- Hmotnosť
- 0.443 kg
- Druh vône
- fougere
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Alkohol denaturovaný, parfum (vôňa), voda, limonén, linalool, citrál, citronelol, geraniol, kumarín, benzylsalicylát, eugenol, alfa-izometyl
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexPáni
- EAN kód
- 3614273924443
- Číslo od výrobcu
- LE2287
- Model
- D Red
- Hmotnosť
- 0.443 kg
- Druh vône
- fougere
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Alkohol denaturovaný, parfum (vôňa), voda, limonén, linalool, citrál, citronelol, geraniol, kumarín, benzylsalicylát, eugenol, alfa-izometyl
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexPáni
- EAN kód
- 3614273924443
- Číslo od výrobcu
- LE2287
Hodí sa k tomu

Diesel D Red by Diesel parfémovaná voda unisex 100 ml
422,70 €/1l
42,27 €
Predajca: Sykz

Lattafa Perfumes - Qaed Al Fursan EDP 90ml
168,11 €/1l
15,13 €
Predajca: Glamperfeu

Diesel Only The Brave Woda parfumovaná 35ml
944,00 €/1l
33,04 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Diesel D by Diesel Red Parfumovaná voda v spreji (30 ml)
1 154,33 €/1l
34,63 €
Predajca: Denpoli-Venda

Diesel Only The Brave Pour Homme Edt Spray 50ml
868,00 €/1l
43,40 €
Predajca: somnia24

Diesel Only The Brave for Man Woda toaletowa, 35ml
1 170,29 €/1l
40,96 €
Predajca: BRASTYGroup

Mužská toaletná voda Diesel Only The Brave, 125ml
384,80 €/1l
48,10 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Diesel Only The Brave parfémovaná voda pre mužov 125 ml
493,28 €/1l
61,66 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
400,00 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

Diesel Only The Brave Tattoo Pour Homme Edt Spray
1 298,57 €/1l
45,45 €
Predajca: PerfumTraders

Diesel Spirit Of The Brave Pour Homme Woda toaletowa, 50ml
696,00 €/1l
34,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Diesel, spirit of the brave, toaletná voda pre mužov, 200 ml
494,55 €/1l
98,91 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Diesel Sound Of The Brave toaletná voda pre mužov 50 ml
1 292,80 €/1l
64,64 €
Predajca: PerfumTraders

Diesel - Zero Plus Feminine EDT 75ml
309,47 €/1l
23,21 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Diesel Only The Brave for Man Woda toaletowa, 200 ml
573,55 €/1l
114,71 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Diesel D By Diesel Woda toaletowa, 100 ml
419,90 €/1l
41,99 €
Predajca: PerfumTraders

Diesel Only The Brave Tatoo Woda toaletowa, 125ml
604,00 €/1l
75,50 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Samsung Galaxy S24 Ultra , 17,3 cm (6.8"), 3120 x 1440 px, 12 GB, 256 GB, 200 MP, Čierna, Titán
Generálne opravený
748,12 €
Predajca: NESATEC

ZELURXX Bezlopatkový ventilátor, stojanový ventilátor, tichý ventilátor s 3 stupňami výkonu, časovačom na 12 hodín, diaľkovým ovládaním a funkciou čistenia vzduchu, biela farba
Použité
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BBG-Onlineshop

Diesel, Fuel for Life, Eau De Toilette, For Men, 125 ml
330,24 €/1l
41,28 €
Predajca: Tersorte

Hugo Boss toaletná voda vo fľaši 30 ml
995,00 €/1l
29,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Diesel D By Diesel toaletná voda pre mužov 50 ml
637,20 €/1l
31,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Samsung Galaxy S25 Ultra , 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 256 GB, 200 MP, Android 15, Čierna, Titán
1 101,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: AO-Projekt-GmbH

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G 512 GB Dual-Sim Midnight Black
475,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 6. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super produkt a služby
Objem 0,035 l
Originálna kvalita za oveľa menej peňazí. Kaufladen je najlepší obchod
Hodnotenie z 16. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,05 l
Hodnotenie z 24. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,035 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
296,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
332,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2413)Počet hodnotení: 2413
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l