2,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior Homme Woda toaletowa, 100ml1 045,70 €/1l
104,57 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Aigner Etienne Aigner No 1 EDT 100 ml M636,30 €/1l
63,63 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Loewe Esencia Etv, 50 ml1 648,60 €/1l
82,43 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Diptyque Eau de Lierre EDT 100 ml W1 637,00 €/1l
163,70 €
Predajca: PerfumTraders

Coty Chanson D'Eau Jasmine Woda toaletowa, 100 ml
90,10 €/1l
9,01 €
Predajca: MANADA

Pure Pastel Lemon - EDT, 20 ml
1 647,50 €/1l
38,95 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
32,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Diptyque Eau Rose EDT 100 ml W
1 349,90 €/1l
134,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Lazell Willmen Parfum, 100ml
139,90 €/1l
24,99 €
-44%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Annayake Kogaï For Him EDT 100 ml M
626,20 €/1l
62,62 €
Predajca: PerfumTraders

Kenzo Homme Woda toaletowa, 110 ml
449,36 €/1l
49,43 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Naseem Laeqa EDT U 30 ml
199,33 €/1l
5,98 €
Predajca: Glamperfeu

Cartier - Déclaration EDT 150ml
677,00 €/1l
101,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Diptyque Philosykos Edt Spray
1 814,70 €/1l
181,47 €
Predajca: BRASTYGroup

Diptyque Philosykos toaletná voda 50ml
2 312,00 €/1l
115,60 €
Predajca: PerfumTraders

Chanson D'eau Vanilla, toaletná voda, sprej, 100 ml
128,20 €/1l
12,82 €
Predajca: MANADA

Vanderbilt - Vanderbilt EDT 100ml
109,40 €/1l
10,94 €
Predajca: MANADA

Aigner Aigner No 1 Intense EDT 100 ml M
235,70 €/1l
23,57 €
Predajca: Glamperfeu

Annayake Shoku For Him, Woda toaletowa, 100ml
565,60 €/1l
56,56 €
Predajca: PerfumTraders

Monotheme Vanilla Blossom Woda toaletowa, 100 ml
191,80 €/1l
19,18 €
Predajca: somnia24

Annayake Kagari For Him Edt Spray
656,50 €/1l
65,65 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Chanson D'eau Lemon Edt Spray 100ml – 100 ml
Chanson d'Eau Lemon EdT je osviežujúca vôňa, ktorá zachytáva živú esenciu sicílskych citrónov. Začína sa dynamickou, bublinkujúcou citrusovou notou, ktorá oživuje zmysly, a dopĺňajú ju sladké kvetinové tóny pomarančového kvetu a chladivá, bylinková aróma zeleného čaju. Táto kombinácia vytvára pocit oživenia a energie.
Vrchné tóny obsahujú citrón a zázvor, srdcové tóny spájajú pomarančový kvet, zelený čaj a jablko, zatiaľ čo základné tóny pozostávajú z cédrového dreva a ambra.
Vôňa tohto parfému je svieža a citrusová.
Detaily produktu
- Značka: Chanson D'Eau
- Produkt: Chanson d'eau Lemon Edt Spray 100ml
- Objem: 100 ml
- EAN: 3616305629418
Chanson d'Eau Lemon Toaletná voda pre ženy s osviežujúcou vôňou citróna 100ml
Toaletná voda pre ženy Chanson d'Eau Lemon100 ml je osviežujúca kompozícia inšpirovaná sicílskym slnkom. Jej energizujúce tóny citrónu, zeleného čaju a pomarančového kvetu v kombinácii s hrejivými akcentmi jantáru a cédru vytvárajú vôňu, ktorá evokuje bezstarostnú atmosféru letných dní. Toaletná voda z kolekcie Les Eaux du Monde, uzavretá v elegantnom, minimalistickom flakóne, je dokonalou voľbou pre ženy, ktoré oceňujú sviežosť a radosť zo života.
Odporúčania: Vôňa je vhodná pre všetkých, ktorí sa rozhodnú pre jej použitie:
- Pre koho: Ideálna pre ženy, ktoré túžia po sviežosti, ľahkosti a energizujúcej vôni, najmä počas teplých dní.
- Ako používať: Aplikujte na pokožku na strategických miestach - zápästie, krk, za ušami - pre dlhotrvajúci účinok.
- Príležitosti: Ideálna na každodenné nosenie, letné prechádzky, dovolenky a neformálne stretnutia.
Kľúčové vlastnosti:
- Osviežujúce zloženie: Šťavnatý citrón a pikantný zázvor v harmónii s jemným kvetom pomarančovníka a zeleným čajom.
- Elegantný flakón: Minimalistický sklenený flakón valcovitého tvaru vystihuje ľahkosť a jednoduchosť vône.
- Sicílska inšpirácia: Vôňa evokuje obrazy slnečnej sicílskej krajiny.
- Univerzálnosť: Hodí sa na každodenné nosenie aj na výnimočné chvíle.
Výhody: Vôňa sa hodí pre všetkých, ktorí majú radi vôňu:
- Osvieženie a energia: Citrusové a čajové tóny dodávajú vitalitu a sviežosť.
- Radosť z leta: Vôňa prináša letnú, bezstarostnú atmosféru do každého okamihu.
- Trvanlivosť: Cédrové drevo a jantár v základe dodávajú kompozícii hĺbku a dlhú trvácnosť.
- Všestranný charakter: Ideálna na každodenné použitie aj na výnimočné príležitosti.
Špeciálne vlastnosti: Vôňa je veľmi príjemná na dotyk, ale aj na dotyk:
- Prirodzená sviežosť: Kombinácia ovocných a kvetinových vôní poskytuje zmyselnú ľahkosť.
- Harmonické kontrasty: Pikantný zázvor a hrejivé cédrové drevo vyvažujú svieže citrusové tóny.
- Vegánske zloženie: Vhodné pre tých, ktorí hľadajú výrobky šetrné k životnému prostrediu.
Účinok:
- Dodáva energiu: Hlavové tóny prinášajú explóziu sviežosti a radosti.
- Zmyselná harmónia: Srdce vône poteší jemnými kvetinovými akcentmi.
- Dlhotrvajúci dojem: Základ udrží vôňu na pokožke dlhší čas a zahalí vás teplom jantáru.
Účinok:
- Celodenné osvieženie : Dokonalá vôňa na teplé slnečné dni.
- Letná radosť: Vôňa, ktorá vás prenesie na slnečné pobrežie Sicílie.
- Sebavedomie: Ľahká, radostná vôňa podčiarkuje vašu prirodzenú energiu a pôvab.
Nechajte sa prekvapiť 100 % originálnym dámskym parfémom Coty Chanson d'Eau Lemon EDT 100 ml a oslávte svoju ženskosť s týmto exkluzívnym dámskym parfémom s jedinečnou, personalizovanou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty Coty!
- Charakteristika: Coty Coty je určený pre ženy, ktoré majú záujem o starostlivosť o svoje telo: Vaporiser
- Typ: EDT (toaletná voda)
- Typ vône: EDT
- Pohlavie: ženy
- Dôležité informácie: Balenie výrobku sa môže líšiť v závislosti od propagačných akcií výrobcu alebo ročného obdobia. Rôzne balenia sú k dispozícii .
- Názov parfému: Chanson d'Eau Lemon
- Zloženie: - Dámsky kvetinový olej s vôňou Eanson Lanson:
- Limonene
- Linalool
- Citral
- Alkohol denat (etylalkohol)
- Alkohol
- Objem: 100 ml
Dámska toaletná voda
citrón, zázvor
kvet pomarančovníka, zelený čaj, jablko
céder, jantár
Chanson - Lemon EDT 100ml Standard package. For women.
Coty Chanson D'Eau Lemon Woda toaletowa, 100 ml
Chanson D'eau Lemon, toaletná voda, sprej, 100 ml
- Model
- Chanson d'Eau Lemon
- Hmotnosť
- 1 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Coty Chanson D'Eau Lemon Woda toaletowa, 100 ml
- Výrobca
- Chanson
- Cieľové skupiny
- DámyPáni
- EAN kód
- 3616305629418
- Model
- Chanson d'Eau Lemon
- Hmotnosť
- 1 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Coty Chanson D'Eau Lemon Woda toaletowa, 100 ml
- Výrobca
- Chanson
- Cieľové skupiny
- DámyPáni
- EAN kód
- 3616305629418
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Originálny sieťový adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel sieťová nabíjačka nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
12,49 €
Predajca: Mobileking

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Zimaya Sharaf Blend unisex parfumovaná voda 100 ml
265,60 €/1l
26,56 €
Predajca: MANADA

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: Tersorte

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Versace Versense - Toaletná voda 100ml od značky Versace
810,90 €/1l
81,09 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Prada La Femme L'Eau toaletná voda pre ženy 100 ml
1 028,90 €/1l
102,89 €
Predajca: PerfumTraders

Cabochard toaletná voda v spreji 100ml
208,40 €/1l
20,84 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Acqua di Parma Mirto di Panarea, 75 ml, Myrta, Bazalka, Bergamot, Citrón, Jazmín, Ruže, Mastic, Juniper, Jantár, Céder, Sprej
987,60 €/1l
74,07 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

Dolce&Gabbana L’Imperatrice, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej
369,90 €/1l
47,48 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,99 €
Predajca: Novada-Shop

Hugo Boss Bottled Unlimited toaletná voda 100ml
391,90 €/1l
39,19 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss, Boss Number One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
298,20 €/1l
29,82 €
Predajca: PerfumTraders

Bvlgari Bulgari pour Homme 30 ml toaletná voda EDT
1 619,67 €/1l
48,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Rochas Eau De Rochas Eau De Toilette Spray 100ml
463,30 €/1l
46,33 €
Predajca: Sykz

Aramis Toaletná voda 110 ml - Esencia mužskej elegancie
370,45 €/1l
40,75 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Maison Alhambra Coral Blush parfémovaná voda unisex 80 ml
345,63 €/1l
27,65 €
Predajca: FragraDE

Chopard, Happy Lemon Dulci, Eau De Parfum, For Women, 40 ml
515,00 €/1l
20,60 €
Predajca: PerfumTraders

Vanderbilt - Vanderbilt EDT 100ml
109,40 €/1l
10,94 €
Predajca: MANADA

Daniel Hechter - Caractere EDT 50ml
126,80 €/1l
7,97 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,34 €
Predajca: Bugelo

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lanvin L'Homme Sport - Toaletná voda 100ml
245,40 €/1l
24,54 €
Predajca: Glamperfeu

ESCADA Celebrate N.O.W., Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Škorica, Tonka, Magnólia, Sprej
295,38 €/1l
23,63 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

FC Barcelona Toaletná voda v spreji 100ml
162,60 €/1l
16,26 €
Predajca: NutraBestBG

Jean Paul Gaultier - Le Beau EDT 125ml
650,08 €/1l
81,26 €
Predajca: PerfumTraders

Escada Flor Del Sol toaletná voda pre ženy 100 ml
340,10 €/1l
34,01 €
Predajca: PerfumTraders

Dámsky parfum Aquolina AQUPINF0010002 EDT 100 ml
218,30 €/1l
21,83 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
0% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
0%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%100% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
100%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 23. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
820,00 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
130,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 309,60 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(12)Počet hodnotení: 12
89,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
717,60 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
103,02 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 10
88,80 €
Predajca: PerfumTraders
888,00 €/1l

Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
91,11 €
Predajca: PerfumTraders
911,10 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,24 €
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(60)Počet hodnotení: 60
57,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
577,00 €/1l