5,0



Na základe 3 hodnotení
Carolina Herrera Bad Boy, Muži, 100 ml, Doplňovacia fľaša, Bergamot, Korenie, Ružové korenie, Cédrové drevo, šalviový olej, Cocoa, Tonka
93,81 €
938,10 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Toaletné vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Carolina Herrera 212 Sexy 100ml, Muži, 100 ml, Bergamot,Mandarin, Pepper, Jantár, Pižmo, Santalové drevo, Vanilka, Amber,Musk,Sandalwood,Vanilla619,90 €/1l
61,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Carolina Herrera 212 NYC Men, Muži, 200 ml, Bergamot, Flower Stems & Bergamot, Gardénia, Jazmín, Gardenia & Jasmine501,25 €/1l
100,25 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Carolina Herrera Bad Boy, Muži, 100 ml, Bergamot, Grapefruit, Korenie, Šalvia, Vetiver, kakao, Tonka, Sprej796,70 €/1l
79,67 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Sauvage, Muži, 200 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Ambroxan, Sprej878,70 €/1l
175,74 €
Predajca: PerfumTraders

Carolina Herrera Bad Boy Fresh Woda toaletowa, 100ml
407,00 €/1l
40,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Carolina Herrera Bad Boy Edt 150Ml
703,93 €/1l
105,59 €
Predajca: PerfumTraders

Carolina Herrera CH L'Eau, Ženy, 50 ml, Citrón, Ružové korenie, Lemon & Pink Pepper, Oranžový kvet, Čaj, Orange Blossom & Tea Accord
1 071,40 €/1l
53,57 €
Predajca: BRASTYGroup

Carolina Herrera Bad Boy Dazzling Garden toaletná voda pre mužov 100 ml
1 007,00 €/1l
100,70 €
Predajca: BRASTYGroup

Carolina Herrera Bad Boy Gold Fantasy EDT 100 ml M
1 057,60 €/1l
105,76 €
Predajca: BRASTYGroup

Carolina Herrera Chic for Men, Muži, 100 ml, Bergamot, Vodný melón, Bergamot & Watermelon, Kardamon, Škorica, Cinnamon & Cardamom
636,00 €/1l
63,60 €
Predajca: somnia24

Dior Sauvage, Muži, 60 ml, Doplňovacia fľaša, Korenie, Bergamot, Citrón, Ambroxan, Drevo
933,33 €/1l
56,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Burberry Weekend, Muži, 30 ml, Doplňovacia fľaša, Grapefruit, Citrón, Mandarínka, Santalové drevo, Jantár, Pižmo
808,00 €/1l
24,24 €
Predajca: PerfumTraders

Gucci Guilty Pour Homme, Muži, 150 ml, Citrón, Ružové korenie, Levanduľa, Neroli, Oranžový kvet, Cédrové drevo, Pačuli, Sprej
606,87 €/1l
91,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Rochas Femme, Ženy, 100 ml, Pačuli, Ruže, Santalové drevo, Vetiver, Sprej
393,80 €/1l
39,38 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Carolina Herrera 212 NYC, Muži, 50 ml, Gardenia,Pepper, Pižmo, Santalové drevo, Musk,Sandalwood
1 406,00 €/1l
70,30 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

ARMAF Tres Nuit Pour Homme, Muži, 100 ml, Kosatec, Citrón, Verbena, Levanduľa, Korenie, Fialový, Santalové drevo, Sprej
181,30 €/1l
18,13 €
Predajca: BRASTYGroup

Police 251101, Muži, 100 ml, Bergamot, Levanduľa, Pepermint, Geranium, Fialový, Cédrové drevo, Pižmo, Santalové drevo, Sprej
174,20 €/1l
17,42 €
Doprava zdarma
Predajca: ShopOutdoorOnline

Burberry For Men, Muži, 100 ml, Bergamot, Levanduľa, Mäta, tymián, Geranium, Pižmo, Santalové drevo, Jantár, Cédrové drevo, Sprej
365,00 €/1l
36,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Guerlain Mon, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Levanduľa, Jazmín, Santalové drevo, Vanilka
1 980,00 €/1l
160,00 €
-61,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
99,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Rochas Man, Muži, 100 ml, Bergamot, Levanduľa, Jazmín, Raspberry, Santalové drevo, Vanilka, Sprej
427,00 €/1l
42,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre:
- Muži
- Hlasitosť:
- 100 ml
- Typ fľaše:
- Doplňovacia fľaša
- Poznámky k vrchným tónom vône:
- Bergamot, Korenie, Ružové korenie
- Poznámky k srdcu vône:
- Cédrové drevo, šalviový olej
- Poznámky k základu vône:
- Cocoa, Tonka
- Typ dávkovača:
- Sprej
- Zloženie:
- parfum (fragrance), aqua (water), coumarin, ethylhexyl methoxycinnamate, linalool, limonene, alpha-isomethyl ionone, ethylhexyl salicylate, butyl methoxydibenzoylmethane, geraniol, citral, citronellol, methyl 2-octynoate, hydroxycitronellal, cinnamal.
Pánska toaletná voda
bergamot, korenie, korenie
céder, šalvia
fazuľa tonka, jantárové drevo, kakao
Flakón toaletnej vody BAD BOY je rovnako originálny a odvážny ako muž, ktorým bol inšpirovaný, aby symbolizoval jeho hrdinskú silu a tvrdohlavosť.
Carolina Herrera Bad Boy Edt Spray
Carolina Herrera Bad Boy toaletná voda v spreji 100ml
- Model
- Bad Boy
- Hmotnosť
- 0.496 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- ALKOHOL DENAT, PARFUM (VÔŇA), AQUA (VODA), KUMARÍN, LINALOOL, LIMONÉN, BUTYLMETOXYDIBENZOYLMETÁN, ALFA-IZOMETYLIONÓN, GERANIOL, CITRAL, CITRONELLOL, METYL 2-OKTYNOÁT, ALKOHOL, HYDROXYCITRONELLAL, TRIS(TETRAMETYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRÁT, CINNAMAL, CI 60730 (EXT. VIOLET 2)
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 8411061099728
- Číslo od výrobcu
- 65206727
- Model
- Bad Boy
- Hmotnosť
- 0.496 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- ALKOHOL DENAT, PARFUM (VÔŇA), AQUA (VODA), KUMARÍN, LINALOOL, LIMONÉN, BUTYLMETOXYDIBENZOYLMETÁN, ALFA-IZOMETYLIONÓN, GERANIOL, CITRAL, CITRONELLOL, METYL 2-OKTYNOÁT, ALKOHOL, HYDROXYCITRONELLAL, TRIS(TETRAMETYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRÁT, CINNAMAL, CI 60730 (EXT. VIOLET 2)
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 8411061099728
- Číslo od výrobcu
- 65206727
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

kalb | LED kúpeľňové svietidlo, kúpeľňová lampa, zrkadlová lampa, 230 V, teplá biela, neutrálna biela, 300 mm, denná biela / neutrálna biela
55,55 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: Arboremedia

Carolina Herrera Bad Boy, Muži, 100 ml, Bergamot, Grapefruit, Korenie, Šalvia, Vetiver, kakao, Tonka, Sprej
796,70 €/1l
79,67 €
Predajca: PerfumTraders

Carolina Herrera Bad Boy Le Parfum 100ml - Elegancia vo fľaši, navonok aj vnútri
750,00 €/1l
85,00 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
75,00 €
Predajca: Novada-Shop

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Muži, 200 ml, Jablko, Bergamot, Čierne ríbezle, Citrón, Ananás, Breza, Jazmín, Ruže, Pižmo, Pačuli, Vanilka, Sprej
264,25 €/1l
52,85 €
Predajca: PerfumTraders

Jean Paul Gaultier Le Male Elixir, Muži, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Levanduľa, Tonka, Benzoin
813,36 €/1l
101,67 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Rabanne Phantom, Muži, 100 ml, Doplňovacia fľaša, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, COUMARIN, BUTYL..., 1 kusov
820,60 €/1l
82,06 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Carolina Herrera Bad Boy Le Parfum Woda perfumowana, 150ml
745,13 €/1l
111,77 €
Predajca: BRASTYGroup

Carolina Herrera Bad Boy EDT 50 ml M
1 330,60 €/1l
66,53 €
Predajca: somnia24

Carolina Herrera Bad Boy, Muži, 50 ml, Bergamot, Grapefruit, Korenie, šalviový olej, Vetiver, kakao, Tonka, Sprej
1 240,60 €/1l
62,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Carolina Herrera Good Girl Parfémovaná Voda, 80ml - Luxusná, ženská vôňa v charakteristickom flakóne s pekným, čierno-bielym dizajnom. Dámska parfémovaná voda 80ml, teraz k dispozícii.
1 211,88 €/1l
96,95 €
Predajca: PerfumTraders

Versace - Eros Flame EDP 100ml
673,80 €/1l
67,38 €
Predajca: PerfumTraders

Apple iPhone 16 Pro , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 128 GB, 48 MP, iOS 18, Čierna
Generálne opravený
834,39 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: MOBII-X

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hoover Zeegma Zonder Base Jet bezvreckový so sadou nástavcov čierny 900W Podlahový vysávač energetickej triedy A špičkový výkon 4000W
167,60 €
-16,70 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
150,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
361,50 €/1l
36,15 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Carolina Herrera Bad Boy Fresh Woda toaletowa, 100ml
407,00 €/1l
40,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Carolina Herrera Bad Boy Le Parfum Woda perfumowana, 50 ml
1 590,60 €/1l
79,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior Sauvage Parfum parfém pro muže 100 ml
825,00 €/1l
82,50 €
Predajca: Novada-Shop

Carolina Herrera Bad Boy Cobalt, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Levanduľa, Ružové korenie, Geranium, Slivka
899,90 €/1l
89,99 €
Predajca: PerfumTraders

Carolina Herrera Bad Boy Edt 150Ml
703,93 €/1l
105,59 €
Predajca: PerfumTraders

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Carolina Herrera Bad Boy Elixir Edp 100ml
896,00 €/1l
89,60 €
Predajca: BRASTYGroup

Yves Saint Laurent - Myslf EDP 100ml
1 059,50 €/1l
105,95 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
400,00 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 7. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Večera
Objem 0,05 l
Všetko dobré bude vianočný darček a vy ste lacnejší ako všetci ostatní
Hodnotenie z 21. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 31. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,05 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
130,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 309,60 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Toaletná voda, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
77,70 €
Predajca: PerfumTraders
621,60 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
79,89 €
Predajca: PerfumTraders
399,45 €/1l

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
79,05 €
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l

Giorgio Armani Emporio Armani Stronger With You Woda toaletowa 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(25)Počet hodnotení: 25
77,58 €
Predajca: PerfumTraders
775,80 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,24 €
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(60)Počet hodnotení: 60
57,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
573,50 €/1l

Yves de Sistelle CHAIRMAN toaletná voda v spreji 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(48)Počet hodnotení: 48
22,00 €
Predajca: fair-play91
220,00 €/1l