5,0



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX626,20 €/1l
31,31 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Carolina Herrera Bad Boy Edt 150Ml703,93 €/1l
105,59 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Carolina Herrera 212 VIP Men EDT 100 ml M709,50 €/1l
70,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Carolina Herrera - CH EDT 50ml1 227,00 €/1l
61,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Carolina Herrera Bad Boy, Muži, 50 ml, Bergamot, Grapefruit, Korenie, šalviový olej, Vetiver, kakao, Tonka, Sprej
1 240,60 €/1l
62,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Carolina Herrera Bad Boy Fresh Woda toaletowa, 100ml
407,00 €/1l
40,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Carolina Herrera Bad Boy Gold Fantasy EDT 100 ml M
1 057,60 €/1l
105,76 €
Predajca: BRASTYGroup

Carolina Herrea 212 POP - EdT - 60ml
883,00 €/1l
74,33 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
52,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Boss Bottled EDT 30 ml + EDT 30 ml M
888,00 €/1l
53,28 €
Predajca: Glamperfeu

Rochas Girl Woda toaletowa, 4,5 ml
2 713,33 €/1l
12,21 €
Predajca: somnia24

Carolina Herrera 212 Glam EDT 60 ml
1 078,33 €/1l
64,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Annayake Kogaï For Him EDT 100 ml M
626,20 €/1l
62,62 €
Predajca: PerfumTraders

Paco Rabanne Ultrared Man EdT 50 ml
2 980,00 €/1l
149,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Kenzo L'Eau Kenzo Pour Homme EDT 50 ml M
782,00 €/1l
39,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

KENZO Homme, Muži, 100 ml
3 490,00 €/1l
349,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Bvlgari Pour Homme Woda toaletowa, 100 ml
1 079,50 €/1l
107,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Carolina Herrera For Men EdT toaletná voda 100 ml
1 027,00 €/1l
102,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Naseem Laeqa EDT U 30 ml
199,33 €/1l
5,98 €
Predajca: Glamperfeu

Boss Ma Vie L'Eau EDT sprej
716,40 €/1l
35,82 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Pánská toaletní voda
bergamot,pepř,pepř
cedr,šalvěj
tonka fazole,jantarové dřevo,kakao
Carolina Herrera Bad Boy Edt Spray
- Model
- Bad Boy
- Hmotnosť
- 0.395 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 8411061099735
- Model
- Bad Boy
- Hmotnosť
- 0.395 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 8411061099735
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

SONGMICS Sada činiek, činky so spojovacou oceľovou rúrkou, činka 2 v 1, 2 x 15 kg, tréning, fitness tréning, posilňovanie doma
86,69 €
Predajca: Lumarko

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

ZarkoPerfume MOLéCULE 234.38 EDP 100 ml UNISEX
822,90 €/1l
82,29 €
Predajca: PerfumTraders

Cacharel Noa Toaletná Voda 100ml - Jemnosť s Tónmi Dreva
337,30 €/1l
33,73 €
Predajca: PerfumTraders

Boss Orange Woman, toaletná voda, 75 ml
443,20 €/1l
33,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Michael Kors Sexy Amber Edp 100ml
363,60 €/1l
36,36 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

SodaStream 1047200490, Fľaša na sýtenie CO2, Priehľadná, 0,6 L, 2 kusov, CE, 205 mm
21,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Oscar de la Renta Bella Essence, Ženy, 100 ml, Grapefruit, Raspberry, Červené ríbezle, Grapefruit, Raspberry, Red Currant, Jazmín, Ruže, Vanilka, Rose Centifolia, Vanilla, Jasmine Petals
291,70 €/1l
29,17 €
Predajca: BRASTYGroup

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
400,00 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Hugo Boss, Hugo Dark Blue, Eau De Toilette, For Men, 75 ml
350,00 €/1l
26,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, Letné, 50 ml, Jablko, Citrón, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Cédrové drevo, Moss
822,00 €/1l
41,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Escada Magnetism parfémovaná voda pre ženy 50 ml
974,40 €/1l
48,72 €
Predajca: somnia24

Carolina Herrera Bad Boy, Muži, 100 ml, Doplňovacia fľaša, Bergamot, Korenie, Ružové korenie, Cédrové drevo, šalviový olej, Cocoa, Tonka
938,10 €/1l
93,81 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Carolina Herrera Bad Boy, Muži, 50 ml, Bergamot, Grapefruit, Korenie, šalviový olej, Vetiver, kakao, Tonka, Sprej
1 240,60 €/1l
62,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

ESCADA Celebrate N.O.W., Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Škorica, Tonka, Magnólia, Sprej
295,38 €/1l
23,63 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

DKNY Women Energizing, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol,...
368,50 €/1l
36,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Carolina Herrera Bad Boy Le Parfum Woda perfumowana, 50 ml
1 590,60 €/1l
79,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hugo Boss - Ma Vie Pour Femme EDP 75ml
584,27 €/1l
43,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Viktor & Rolf Bonbon Woda perfumowana, 50 ml
997,20 €/1l
49,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Súprava balkónového a záhradného nábytku Allibert Rosario vrátane sedacích vankúšov, farba grafitová
180,30 €
Predajca: VESPAGARDEN

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Carolina Herrera Bad Boy Edt 150Ml
703,93 €/1l
105,59 €
Predajca: PerfumTraders

Carolina Herrera Bad Boy Fresh Woda toaletowa, 100ml
407,00 €/1l
40,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Carolina Herrera Bad Boy, Muži, 100 ml, Bergamot, Grapefruit, Korenie, Šalvia, Vetiver, kakao, Tonka, Sprej
796,70 €/1l
79,67 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
361,50 €/1l
36,15 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Carolina Herrera Bad Boy Le Parfum 100ml - Elegancia vo fľaši, navonok aj vnútri
750,00 €/1l
85,00 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
75,00 €
Predajca: Novada-Shop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 7. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Večera
Objem 0,05 l
Všetko dobré bude vianočný darček a vy ste lacnejší ako všetci ostatní
Hodnotenie z 21. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 31. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,05 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
130,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 309,60 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Toaletná voda, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
77,70 €
Predajca: PerfumTraders
621,60 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
79,89 €
Predajca: PerfumTraders
399,45 €/1l

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
79,05 €
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l

Giorgio Armani Emporio Armani Stronger With You Woda toaletowa 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(25)Počet hodnotení: 25
77,58 €
Predajca: PerfumTraders
775,80 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,24 €
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(60)Počet hodnotení: 60
57,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
573,50 €/1l

Yves de Sistelle CHAIRMAN toaletná voda v spreji 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(48)Počet hodnotení: 48
22,00 €
Predajca: fair-play91
220,00 €/1l