Schwarzkopf Total Repair Reflex-Glanz-Kur, Sérum na vlasy, 150 ml, Ženy, Poškodené vlasy, Suché vlasy, Vyhladenie, Aqua (Water, Eau), Alcohol denat., Trisiloxane, Polyquaternium-37, Hydrolyzed Keratin, Combretum...
9,76 €
65,07 € / 1l
plus 12,95 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Kúry na vlasy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Ybera BOTULINICA - BIOTOX Volumizer Filler 500ml131,98 €/1l
65,99 €
Predajca: Keratinshop

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell - Maska na suché a poškodené vlasy Dualsenses Rich Repair (60Sec Treatment) 500ml47,00 €/1l
23,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Revlon Professional Uniq One All In One Lotus Flower Treatment posilňujúci bezoplachový sprej na poškodené vlasy 150 ml65,00 €/1l
9,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Spray Treatment, 190 ml238,16 €/1l
45,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Schwarzkopf Gliss Total Repair Extra Shine Mask 150ml
83,60 €/1l
12,54 €
Predajca: somnia24

GLISS KUR Instant Aid Intenzívna liečba Ultimate Repair SOS 20 ml
120,50 €/1l
2,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Gliss Kur Total Repair Ekspresowa odżywka regeneracyjna, 200 ml
40 826,09 €/1kg
9,39 €
Predajca: MANADA

Schwarzkopf Gliss Kur 9000101680782, Sérum na vlasy, 200 ml, Ženy, Poškodené vlasy, Split hair, Vyhladenie, Fľaša
100,25 €/1l
20,05 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Schwarzkopf Blondme Bond, Ženy, Neprofesionálny vlasový kondicionér, Všetky farby, Posilnenie, Hydratačný, 500 ml, Hair Treatment, rinse-off:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behentrimonium Chloride,...
59,76 €/1l
29,88 €
Predajca: Tersorte

Redken Acidic Perfecting Concentrate Leave-in Treatment Bezoplachová starostlivosť na posilnenie vlasov 150 ml
179,66 €/1kg
31,44 €
Predajca: Glamperfeu

Aveda Damage Remedy Intensive Restructuring Treatment 150ml, 150 ml, Ženy, Normálne vlasy, Oprava, Rúra, Water\Aqua\Eau, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Stearalkonium Chloride, Behentrimonium Chloride,...
269,33 €/1l
40,40 €
Predajca: PerfumTraders

Goldwell Dualsenses Rich Repair 60sec Treatment 200 ml
90,90 €/1l
20,45 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,18 €
Predajca: PerfumTraders

Phyto Repair 230°C Heat Protection Spray Anti-Breakage ochranný sprej pre tepelnú úpravu vlasov 150 ml
23 740,00 €/1kg
23,74 €
Predajca: somnia24

Matrix Biolage Hydrasource Deep Treatment Pack 100ml, 100 ml, Ženy, Suché vlasy, Hydratačný, Výživa, Aloe vera, AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, AMODIMETHICONE, BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE, BEHENTRIMONIUM...
237,40 €/1l
23,74 €
Predajca: somnia24

It's a 10 Miracle Leave-In Plus Keratin, Lak na vlasy, Unisex, Poškodené vlasy, Suché vlasy, 120 ml
174,58 €/1l
20,95 €
Predajca: Friseurtotal

Joico Defy Damage Pro 1 Series Pre-Treatment Spray posilňujúca maska pre poškodené vlasy 358 ml
109,64 €/1l
39,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Moroccanoil, Moroccanoil, Hair Oil Treatment, Revitalizing & Fortifying, 50 ml
634,60 €/1l
31,73 €
Predajca: NutraBestBG

Hask Keratin Protein 5 v 1 bezoplachový sprej 175 ml
88,57 €/1l
15,50 €
Predajca: somnia24

Nanoil Argan Hair Maska do włosów z olejkiem arganowym, 300ml
36 275,00 €/1kg
14,51 €
Predajca: MANADA

Maska pre blond a šedivé vlasy Silver (60sec Treatment) - objem: 200ml
95,95 €/1l
19,19 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Typ produktu:
- Sérum na vlasy
- Hlasitosť:
- 150 ml
- Vhodné pre:
- Ženy
- Hodí sa pre typy vlasov:
- Poškodené vlasy, Suché vlasy
- Vplyv starostlivosti o vlasy:
- Vyhladenie
- Zloženie:
- Aqua (Water, Eau), Alcohol denat., Trisiloxane, Polyquaternium-37, Hydrolyzed Keratin, Combretum Farinosum Flower Nectar, Dicaprylyl Carbonate, Dimethicone, Amodimethicone, Parfum (Fragrance), Polyquaternium-11, Glycerin, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Lactic Acid, Polyquaternium-10, Lauryl Glucoside, Cetrimonium Chloride, Trideceth-3, Trideceth-15, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Limonene, Isopropyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Anise Alcohol, Potassium Sorbate, Mica, CI 77891 (Titanium Dioxide)
- Počet priložených produktov:
- 1 kusov
Gliss Kur Total Repair Reflex Shine Treatment intenzívna starostlivosť 150ml
Gliss Reflex Shine Treatment Total Repair dodá vašim vlasom okamžitý lesk a úchvatný lesk. Kúra pre suché vlasy zlepšuje kvalitu vlasov a skrášľuje ich povrch. Kvetinový nektár a tekutý keratín chránia a obnovujú vaše vlasy. 93 % zložiek v kúre je prírodného pôvodu.
- Ošetrenie vlasov
- Vhodná na poškodené a suché vlasy
- S tekutým keratínom a kvetinovým nektárom
- lámavosť vlasov
- So sviežou vôňou
Henkelstraße 67 40589 Düsseldorf
- Hmotnosť
- 150 g
- Objem
- 150 ml
- Zloženie
- Zloženie: Aqua (voda, Eau),Alcohol denat,Triziloxán, polykvaternium-37, hydrolyzovaný keratín, kvetný nektár Combretum Farinosum, dikaprylylkarbonát, dimetikón, amodimetikón, parfum (vôňa), polykvaternium-11, glycerín, olej z jadier marhúľ (Prunus Armeniaca), kyselina mliečna, polykvaternium-10, laurylglukozid,Chlorid cetrimónia, tridecet-3, tridecet-15, hydroxid sodný, fenoxyetanol, limonén, izopropylalkohol, benzylsalicylát, hexylcinnamal, benzylalkohol, kumarín, alfa-izometylionón, anízový alkohol, sorban draselný, sľuda, CI 77891 (oxid titaničitý) Po umytí jemne rozotrite po uterákom vysušených alebo suchých vlasoch. Potom ich rozčešte. Neoplachujte! používajte 2-3 krát týždenne. Horľavé!
- Výrobca
- EAN kód
- 4015100813852
- Číslo od výrobcu
- 15650
- Hmotnosť
- 150 g
- Objem
- 150 ml
- Zloženie
- Zloženie: Aqua (voda, Eau),Alcohol denat,Triziloxán, polykvaternium-37, hydrolyzovaný keratín, kvetný nektár Combretum Farinosum, dikaprylylkarbonát, dimetikón, amodimetikón, parfum (vôňa), polykvaternium-11, glycerín, olej z jadier marhúľ (Prunus Armeniaca), kyselina mliečna, polykvaternium-10, laurylglukozid,Chlorid cetrimónia, tridecet-3, tridecet-15, hydroxid sodný, fenoxyetanol, limonén, izopropylalkohol, benzylsalicylát, hexylcinnamal, benzylalkohol, kumarín, alfa-izometylionón, anízový alkohol, sorban draselný, sľuda, CI 77891 (oxid titaničitý) Po umytí jemne rozotrite po uterákom vysušených alebo suchých vlasoch. Potom ich rozčešte. Neoplachujte! používajte 2-3 krát týždenne. Horľavé!
- Výrobca
- EAN kód
- 4015100813852
- Číslo od výrobcu
- 15650
Hodí sa k tomu

Dabur Amla Hair Oil 100 ml - Care for healthy hair
69,90 €/1l
6,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Vitamaze Omega 3 1 000 mg rybieho oleja vo vysokej dávke - 90 kapsúl
142,02 €/1kg
24,57 €
Predajca: AbisZ-Markt

Schwarzkopf Gliss Total Repair Extra Shine Mask 150ml
83,60 €/1l
12,54 €
Predajca: somnia24

Gliss Kur, Glanz Tonic, Spray nabłyszczająco-odżywczy, 100 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
83 666,67 €/1kg
10,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

GLISS KUR Express Repair Conditioner Ochrana farby a lesk 200ML
59,65 €/1l
11,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

GRUNDIG slúchadlá do uší Sport TWS, vrátane mikrofónu, čierne
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
550,00 €/1l
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Siemens VS06A111, 600 W, Cylindrový vysávač, Suchý, Vrecko na prach, 4 L, Mikro
112,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TalkPointGmbH

MalTec masážny strojček na krk, chrbát, celé telo, masážny strojček, shiatsu, masážny pás, zahrievanie a vibrácie, úľava od bolesti, masážny strojček na krk
29,20 €
Doprava zdarma
Predajca: MALIS

(DL) Gliss Kur, Výživný Jedlý Jedwabný Rýchly Nutričný Čistý, 200ml
63,25 €/1l
12,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Gorenje WPNEI84A1TS, Predné plnenie, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
988,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: FlatPrime

Olaplex No.0 Intenzívne tužidlo na vlasy 155 ml
9,35 €/1l
14,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,49 €
Predajca: esiteo

Schwarzkopf Gliss Kur 1843007, Lak na vlasy, Ženy, Všetky typy vlasy, 200 ml, Oprava, Lesk
63,25 €/1l
12,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Gliss Kur Total Repair Ekspresowa odżywka regeneracyjna, 200 ml
40 826,09 €/1kg
9,39 €
Predajca: MANADA

Súprava panvíc 12 kusov riadu z nehrdzavejúcej ocele Indukcia Súprava panvíc na varenie Sklenená pokrievka Priemer 16 18 20 21,8 24 cm Retoo
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

(DE) Gliss Kur, Anti Spliss Wunder, Šampón proti rozdvojeným končekom, 250 ml
15,32 €/1l
3,83 €
Predajca: Katomix

Sony PlayStation 4 Ultimate Player 1TB Edition, PlayStation 4, Čierna, 8192 MB, GDDR5, AMD Jaguar, AMD Radeon
Generálne opravený
209,99 €
Doprava zdarma
Predajca: REFURBICA

Gliss Kur, Ultimate Color, Šampón, 400 ml
12,30 €/1l
4,92 €
Predajca: LAVONIO

Xiaomi Redmi Watch 2 Lite - čierne - inteligentné hodinky s remienkom - veľkosť zápästia: 140-210 mm - displej 3,9 cm (1,55") - Bluetooth
219,00 €
Predajca: G-Electronics

Súprava balkónového a záhradného nábytku Allibert Rosario vrátane sedacích vankúšov, farba Cappucino
180,30 €
Predajca: VESPAGARDEN

WISFOR ťažký vešiak na oblečenie priemyselný vešiak na stenu 90/135/180 cm nastaviteľný s 3 háčikmi
22,89 €
Doprava zdarma
Predajca: WISFOR

Samsung Q7F QE43Q7FAAU, 109,2 cm (43"), 3840 x 2160 px, QLED, Smart TV, Wi-Fi, Čierna
482,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: ELFEZONE

Drevený rozkladací stolík konferenčný stolík zásuvka Junata
114,90 €
Doprava zdarma
Predajca: VCM24

Flieks záhradná obývacia súprava 5-dielna, záhradná pohovka s 2 záhradnými stolíkmi, záhradná nábytková súprava obývacia súprava záhradný nábytok balkónový nábytok pre 6 osôb, balkónový nábytok z lana, sivá
975,99 €
-85,39 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
890,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop

Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Fiqops súkromie obrazovka mat PVC súkromie obrazovka plot záhrada balkón plot vetrací balkón obloženie antracit 80x300cm
9,63 €/1m
28,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

XIAOMI G20 Lite biely bezdrôtový vertikálny vysávač
91,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Licorne Bike Life M-V-ATB Premium Treking Bike v 28 palcoch - Bicykel pre mužov, chlapcov, ženy a mužov - Shimano 21 rýchlostí - Pánsky mestský bicykel - Pánsky bicykel.
324,99 €
Predajca: LICORNE_BIKE

Relaxdays 10019259, 540 mm, 115 mm, 850 mm, 1,3 kg
41,88 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

ŠTVRTÁ VRSTVA - Finišér Exo CromaTech 500 ml
94,99 €
Predajca: Keratinshop
189,98 €/1l

Inoar Marocká keratínová kúra na vyrovnávanie vlasov 2 l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
150,00 €
Predajca: BRAZILIANHAIRPRODUCTS
75,00 €/1l

Brazílske ošetrenie vlasov Boto (plastika vlasov) - INOAR



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
150,00 €
Predajca: BRAZILIANHAIRPRODUCTS
50,00 €/1l

Nanoplastia Príroda Prírodná Terapia Sada
105,99 €
Predajca: Keratinshop
53,00 €/1l

INOAR G-Hair Brazílska keratínová kúra na fénovanie a narovnávanie vlasov. 3 litre
155,00 €
Predajca: BRAZILIANHAIRPRODUCTS
51,67 €/1l

Inoar Marocká keratínová kúra na vyrovnávanie vlasov 1 L iba keratín



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
130,00 €
Predajca: BRAZILIANHAIRPRODUCTS
130,00 €/1l

Ybera Kerafive²² Zosilňovač Keratínu pre vlasy - 1000ml
105,99 €
-11,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
94,99 €
Predajca: Keratinshop
94,99 €/1l

Keratin Therapy Lisse Design Smoothing Fluid 500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
267,75 €
Predajca: NetworkTechnologies
535,50 €/1l

INOAR - Súprava na vyhladzovanie vlasov G.Hair Keratin Smoothing System Kit, úprava proti zvlneniu, 1 liter Just Keratin
130,00 €
Predajca: BRAZILIANHAIRPRODUCTS
130,00 €/1l

Omnia Keratin bez formaldehydu 2 l
127,00 €
Predajca: BRAZILIANHAIRPRODUCTS
63,50 €/1l

Felps XBTX Okra Quiabo - 500g
82,99 €
Predajca: Keratinshop
165,98 €/1l

Príroda Zestaw Zeleného Kávy Na Keratínové Vyhladenie Vlasov 2X1000Ml
84,99 €
Predajca: Keratinshop
42,50 €/1l

MAXWELL COLLAGEN keratína pre vlasy - 500 ml
70,99 €
Predajca: Keratinshop
141,98 €/1l

Láskavý Elixír Lásky Toxín Kolagén
70,99 €
Predajca: Keratinshop
141,98 €/1l

Maxwell Sky Blond Botok Na Vlasy - 500Ml
70,99 €
Predajca: Keratinshop
141,98 €/1l

Láska Eliksír Oprava Keratín pre vlasy Krok 2 - 1000 ml
75,99 €
Predajca: Keratinshop
75,99 €/1l

Kevin Murphy, Body Mass, Hair Spray, For Volume, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
43,75 €
Predajca: MAGUHAAR
218 750,01 €/1kg

Ybera GENOMA Zapevňovač kutikuly Pro-Geno 500 g - Termochrón na vlasy
62,99 €
Predajca: Keratinshop
125,98 €/1l