4,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Knauf AQUAPANEL SkyLite špachtľa na škáry a povrchy 15 kg6,73 €/1kg
101,00 €
Predajca: MasterBau

Ďalšie informácie o reklame
Dewepro 1046902,23 €/1kg
44,50 €
Predajca: MasterBau

Ďalšie informácie o reklame
ATLAS GO! – 25 kg – Biela polymérová stierka pre dokonalé povrchy1,01 €/1kg
25,30 €
Predajca: MasterBau

Ďalšie informácie o reklame
ARDEX B 10 Beton-Feinspachtel grau 25kg3,48 €/1kg
86,95 €
Predajca: bauschnell

ARDEX A 828 COMFORT Ultraleichtspachtel á 15 kg
2,66 €/1kg
39,95 €
Predajca: bauschnell

ARDEX R 1 Renovierungsspachtel 25kg Sack
3,16 €/1kg
78,94 €
Predajca: bauschnell

KNAUF Rotband Reno Pastöser Renovierungsspachtel 20kg
2,20 €/1kg
43,95 €
Predajca: bauschnell

ARDEX A 828 Wandspachtel 25kg
2,00 €/1kg
49,95 €
Predajca: bauschnell

Súprava Hotová vyhladzovacia hmota biela L+14 - 5 kg + plastový vyhladzovací tmel LEVEL+
1,70 €/1kg
8,50 €
Predajca: Izosklep

ARDEX A 46 Standfester Außenspachtel 25kg
3,56 €/1kg
88,90 €
Predajca: bauschnell

ARDEX AM 100 Ausgleichsmörtel 25kg
2,32 €/1kg
57,95 €
Predajca: bauschnell

ARDEX B 12 Betonspachtel 25kg
2,40 €/1kg
59,90 €
Predajca: bauschnell

ARDEX F 11 Fassadenspachtel 5 kg
4,19 €/1kg
20,96 €
Predajca: bauschnell

SANDROPLAST Bitumen Spachtelmasse 10kg
6,00 €/1kg
59,95 €
Predajca: bauschnell

SANDROPLAST Bitumen Spachtelmasse 5kg
6,99 €/1kg
34,95 €
Predajca: bauschnell

KNAUF UNIFLOTT Spachtelmasse imprägniert 5kg
2,85 €/1kg
14,25 €
Predajca: MasterBau

ARDEX A 800 READY Flächenspachtel 25kg
1,84 €/1kg
45,95 €
Predajca: bauschnell

KNAUF Goldband Fertigputzgips 30 kg
0,50 €/1kg
14,95 €
Predajca: bauschnell

Sopro OFS 543 ObjektFließspachtel 25kg
1,52 €/1kg
37,95 €
Predajca: bauschnell

ARDEX K 66 F 25kg Faserarmierte Spachtelmasse
2,60 €/1kg
74,95 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
64,95 €
Predajca: bauschnell
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
ARDEX A 929 Jemné plnivo 15 kg
Minerálne jemné plnivo na aplikáciu minerálnych náterových systémov vo vnútorných priestoroch. Na použitie na staré, stabilné emulzné farby bez základného náteru. Inovatívny minerálny plnič stien sa dá optimálne aplikovať tromi spôsobmi, ako ručný plnič, valčekom alebo pohodlne striekaním.
- Minerálny jemný plnič pre všetky typy maliarskych systémov
- Na použitie na staré, stabilné emulzné farby bez základného náteru
- na použitie napr. v obytných a vlhkých miestnostiach, skladovacích a výrobných priestoroch, v podzemí a parkoviskách v uzavretých vnútorných priestoroch
- pre zdravú vnútornú klímu: otvorený difúzii, zabraňuje vzniku plesní a je obzvlášť vhodný na aplikáciu priedušných silikátových farieb
- môže sa aplikovať ručne, valčekom a striekaním
- vhodný aj na obklady, dosky a veľké formáty
- nehorľavý - trieda A1 podľa EN 13501-1
- Hmotnosť
- 15 kg
- EAN kód
- 4024705450669
- Číslo od výrobcu
- 45066
- Výrobca
- Ardex
- Hmotnosť
- 15 kg
- EAN kód
- 4024705450669
- Číslo od výrobcu
- 45066
- Výrobca
- Ardex
Hodí sa k tomu

Dewepro 104690
2,23 €/1kg
44,50 €
Predajca: MasterBau

Polymérová omietka pripravená na použitie, biela 25 kg vyhladzovanie stien a stropov spájanie G/K dosiek Level+14
1,11 €/1l
18,89 €
Predajca: Izosklep

Súprava Hotová vyhladzovacia hmota biela L+14 - 5 kg + plastový vyhladzovací tmel LEVEL+
1,70 €/1kg
8,50 €
Predajca: Izosklep

ARDEX A 828 Wandspachtel 25kg
2,00 €/1kg
49,95 €
Predajca: bauschnell

KNAUF Rotband Reno Pastöser Renovierungsspachtel 20kg
2,20 €/1kg
43,95 €
Predajca: bauschnell

KNAUF Super Lupp Kalk-Zement-Leichtputz 20kg
0,70 €/1kg
13,95 €
Predajca: bauschnell

Špachtľa FESTA 31558 pre celoplošné tmelenie 800x150mm
23,70 €
Predajca: Kutilovo

SONNI sprchový kút 120 x 200 cm walk in 8 mm NANO sklenený sprchový kút vrátane 120 cm stabilizátora
458,99 €
-41,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
417,99 €
Doprava zdarma
Predajca: sonni24

A.S. Création štruktúrovaná odlepovacia tapeta Meistervlies netkaná tapeta biela 10,05 m x 0,53 m
3,13 €/1m²
16,67 €
Predajca: DIMEX-ART

KNAUF Base Filler Spachtelmasse 20kg
1,70 €/1kg
64,99 €
-47%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,95 €
Predajca: bauschnell

Polymérová omietka Snehovo biela hotová 20 kg Kúpeľňa Kuchyňa Obývacia izba Level+44
1,13 €/1l
16,98 €
Predajca: Izosklep

Polymérová omietka pripravená na použitie, biela 20 kg vyhladzovanie stien a stropov spájanie G/K dosiek Level+14
1,22 €/1l
15,81 €
Predajca: Izosklep

ARDEX A 828 COMFORT Ultraleichtspachtel á 15 kg
2,66 €/1kg
39,95 €
Predajca: bauschnell

ARDEX R 1 Renovierungsspachtel 25kg Sack
3,16 €/1kg
78,94 €
Predajca: bauschnell

Polymérová omietka pripravená na použitie, biela 10 kg vyhladzovanie stien a stropov spájanie G/K dosiek Level+14
1,55 €/1l
9,31 €
Predajca: Izosklep

ARDEX A 950 Flexspachtel grau 25kg - schnelltrocknend und einfach zu verarbeiten
2,56 €/1kg
63,95 €
Predajca: bauschnell

HillMiles E Bike, mestský elektrobicykel a E-Hollandbike s 36V 13Ah batériou do 80-100km, SHIMANO 7 rýchlostí, 250W motor a 25km/h, MileCity1
619,00 €
-29,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
590,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NordicHome

Vysokotlaková čierna kuchynská batéria Lonheo Výsuvná kuchynská batéria s 2 druhmi sprchy Kuchynská batéria s výtokom otočným o 360° a sprchou
1 048,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Granitan

Sada 4 ovocných stromov – 1 jablko, 1 hruška, 1 čerešňa, 1 slivka – výška 70/100 cm – črepník 11 cm – Mix A
47,23 €
Predajca: Schramas

ARDEX A 828 Wandspachtel 5kg
3,59 €/1kg
17,95 €
Predajca: bauschnell

ELITE - KAMENNÝ BAZÉN - 3,66 x 0,91 m, kamenný dizajn
181,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Minitoys

Sieť proti hmyzu Maxxworld s magnetickým zatváraním Sieť proti hmyzu 90 x 210 cm
12,95 €
Predajca: HaWaKo

TRESKO 1400-dielna súprava náradia, antracitová, kufrík na náradie, box na náradie, súprava s kolieskami
96,99 €
-2,20 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
94,79 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company

SensaHome - Led dotykové nástenné zrkadlo okrúhle - Kúpeľňové zrkadlo bez rámu s LED osvetlením - Nástenné zrkadlo - Stmievateľné - Studená biela - 80 cm
74,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Buxibo

Polymérová omietka pripravená na použitie, biela 15 kg vyhladzovanie stien a stropov spájanie G/K dosiek Level+14
1,23 €/1l
12,30 €
Predajca: Izosklep

Makita DCL180ZB, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Čierna, Modrá, 0,65 L, 1,3 m³/min, Suchý
69,43 €
Predajca: velmontask

L'outil Parfait Set: 6 hladiacich špachtlí 0,3 mm + 2 m teleskopická tyč + prepravný kufor - profesionálne vybavenie pre dokonalé povrchy
360,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Scheppach systém bezvzduchového striekania ACS3000 750 W max.207 bar polomer 7,6 m, prietok 1,1 l / min, striekacia pištoľ na striekanie s lakovacím systémom
226,45 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Morelenet

POWERMAT Striekacia pištoľ na farby hydrodynamická 1200W PM-PDM-1200
224,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Ekoflam
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
0% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
0%100% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
100%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 29. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Knauf AQUAPANEL SkyLite špachtľa na škáry a povrchy 15 kg
101,00 €
Predajca: MasterBau
6,73 €/1kg

Silikónová omietka na fasády, teplá sivá, farebný odtieň 1, 15 kg
63,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
61,99 €
Predajca: SuperMerchant
3,65 €/1kg

Systém rýchlych profilových svoriek na omietku 100 ks.
14,99 €
Predajca: BKTechnik24_de
29,98 €/1kg

Hnedá mozaiková omietka z umelej živice, trieda 1, mrazuvzdorná, 12,5 kg
57,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
54,99 €
Predajca: SuperMerchant
3,93 €/1kg

Dewepro 104690



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(21)Počet hodnotení: 21
44,50 €
Predajca: MasterBau
2,23 €/1kg

ATLAS GO! – 25 kg – Biela polymérová stierka pre dokonalé povrchy
25,30 €
Predajca: MasterBau
1,01 €/1kg

ARDEX B 10 Beton-Feinspachtel grau 25kg
86,95 €
Predajca: bauschnell
3,48 €/1kg

ARDEX P 51 Haft- und Grundierdispersion 5 kg Eimer
91,95 €
Predajca: bauschnell
18,39 €/1kg

Hotový Tmelový Tlem Na Škárovanie Sadrokrátov 1,8 Kg Biely - Sil Gł Gk1.8
23,84 €
Predajca: SuperMerchant
13,24 €/1kg

KNAUF SHEETROCK SUPER FINISH jemná stierka, hotová stierka, 5,4 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,00 €
Predajca: MasterBau
3,15 €/1kg

KNAUF UNIFLOTT Spachtelmasse imprägniert 5kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,25 €
Predajca: MasterBau
2,85 €/1kg

ARDEX A 828 Wandspachtel 25kg



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(14)Počet hodnotení: 14
49,95 €
Predajca: bauschnell
2,00 €/1kg

5 kg Baufan vonkajšia stierka odolná voči poveternostným vplyvom



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
45,21 €
-77%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Predajca: Trend-Laden_5
1,82 €/1kg

ARDEX A 929 Feinspachtel 15kg



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
39,90 €
Predajca: bauschnell
2,66 €/1kg

KNAUF Rotband Reno Pastöser Renovierungsspachtel 20kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
43,95 €
Predajca: bauschnell
2,20 €/1kg

KNAUF Multi-Finish Gips-Spachtelmasse u. Dünnputz 25kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
40,95 €
Predajca: bauschnell
1,64 €/1kg

weber.rep R4 duo Reparaturmörtel & Feinspachtel zementgrau 20 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
39,90 €
Predajca: bauschnell
1,99 €/1kg

KNAUF UNIFLOTT Gips-Spachtelmasse 25kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
50,96 €
Predajca: bauschnell
2,04 €/1kg

ARDEX B 12 Betonspachtel 25kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
59,90 €
Predajca: bauschnell
2,40 €/1kg

Parador Clickboard, opravná zmes na miešanie, 50 g, s špachtľou, na opravu panelov
10,99 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Predajca: Trend-Laden_5
18,16 €/1kg