HEINZ 3156923005 HEINZ MAYONNAISE 100x 17,0 ml, 100 St.

22,58 €

12,01 € / 1kg

plus 3,45 € poštovné

Doprava k vám domov

št 1. – ut 6. októbra
Naše najlepšieponuky
Majonézy a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Kühne remuláda s bylinkami, balenie 12 ks (12 x 200 ml)
Kühne remuláda s bylinkami, balenie 12 ks (12 x 200 ml)
17,04 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
40,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Homann šalátová majonéza 10000g
Homann šalátová majonéza 10000g
5,09 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
50,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Delikatesná majonéza Thomy s krémovou pikantnou príchuťou 200 ml, balenie 12 ks
Delikatesná majonéza Thomy s krémovou pikantnou príchuťou 200 ml, balenie 12 ks
18,69 €/1l
44,86 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Thomy Gourmet Remoulade pikantné bylinky a uhorka 250ml
Thomy Gourmet Remoulade pikantné bylinky a uhorka 250ml
16,68 €/1l
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 3
4,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre HEINZ 2784434006 HEINZ SALAT MAYONNAISE 100x 17,0 ml, 100 St.
HEINZ 2784434006 HEINZ SALAT MAYONNAISE 100x 17,0 ml, 100 St.
9,96 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 9
16,94 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre HEINZ 3886257009 HEINZ Mayonnaise Maxipack 800,0 ml, 1 St.
HEINZ 3886257009 HEINZ Mayonnaise Maxipack 800,0 ml, 1 St.
15,02 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
12,02 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre neutral 4865002007 REAL MAYONNAISE 120x 20,0 ml, 120 St.
neutral 4865002007 REAL MAYONNAISE 120x 20,0 ml, 120 St.
15,66 €/1l
37,58 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Heinz majonéza stredne hustá sladká krémová pikantná jemná omáčka 875ml
Heinz majonéza stredne hustá sladká krémová pikantná jemná omáčka 875ml
13,10 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
11,46 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Homann Vegan Salat-Mayonnaise o.K 875ml
Homann Vegan Salat-Mayonnaise o.K 875ml
6,82 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 16
5,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Heinz Majonéza Vegan vegánska šalátová majonéza stláčacia fľaša 875ml
Heinz Majonéza Vegan vegánska šalátová majonéza stláčacia fľaša 875ml
14,77 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
12,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Develey 1011206009 Develey GOURMET MAYONNAISE 875,0 ml, 1 St.
Develey 1011206009 Develey GOURMET MAYONNAISE 875,0 ml, 1 St.
15,96 €/1kg
14,36 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Majonez Hellmann's Babuni 340 ml
Majonez Hellmann's Babuni 340 ml
14,12 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
6,42 €
-25%
4,80 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Remia flámska majonéza (500 ml)
Remia flámska majonéza (500 ml)
11,84 €/1kg
5,92 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Homann Delikatess Remoulade 80%
Homann Delikatess Remoulade 80%
9,11 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
7,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Remia Majonéza Top Down tTbe (500 ml)
Remia Majonéza Top Down tTbe (500 ml)
10,52 €/1kg
14,74 €
-64%
5,26 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Majonez Kielecki Tradycyjny 700 ml
Majonez Kielecki Tradycyjny 700 ml
12,26 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
8,58 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Delikatesná majonéza 250ml
Delikatesná majonéza 250ml
20,92 €/1l
5,23 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre neutral 6323433004 VEGAN MAYONNAISE 430 ml, 1 St.
neutral 6323433004 VEGAN MAYONNAISE 430 ml, 1 St.
23,86 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
10,26 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Nadler - Šalátová majonéza - 875 ml
Nadler - Šalátová majonéza - 875 ml
6,93 €/1l
6,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Zamów teraz i ciesz się smakiem Heinz! Idealny dodatek do każdej potrawy. Kup teraz!



Ľahká majonéza s 55 % tuku.
Jemná chuť z nej robí krémové potešenie.
Hodí sa k hranolčekom, sendvičom a ako základ pre šalátové dresingy.



HEINZ 3156923005 HEINZ MAYONNAISE 100x 17,0 ml, 100 St.
Objem
1.7 l
Zloženie
SÓJOVÝ olej (70 %), voda, liehový ocot*, JELIČNÝ MLIEK 5,6 %, cukor, soľ, horčičné semienka, zahusťovadlo (xantánová guma, guarová guma), korenie, antioxidant (EDTA disodná soľ vápenatá). *Rakúsko: vínny ocot
Výživové údaje
Výživové hodnoty na 100 g: Kalorická hodnota: 663 kilokalórií (kcal); Kalorická hodnota: 2730 kilojoulov (kJ); Tuky: 72g; Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny: 11g; Sacharidy: 3,1g; Sacharidy, z toho cukor: 3g; Sacharidy, bielkoviny: 0,9g; Soľ: 1,4g
Hmotnosť
1880 g
Potravinársky podnik
MEGASAM24.PL PSA
Obchodný názov
Majonéza
Výrobca
Číslo od výrobcu
76013498
EAN kód
5000157104984

Objem
1.7 l
Zloženie
SÓJOVÝ olej (70 %), voda, liehový ocot*, JELIČNÝ MLIEK 5,6 %, cukor, soľ, horčičné semienka, zahusťovadlo (xantánová guma, guarová guma), korenie, antioxidant (EDTA disodná soľ vápenatá). *Rakúsko: vínny ocot
Výživové údaje
Výživové hodnoty na 100 g: Kalorická hodnota: 663 kilokalórií (kcal); Kalorická hodnota: 2730 kilojoulov (kJ); Tuky: 72g; Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny: 11g; Sacharidy: 3,1g; Sacharidy, z toho cukor: 3g; Sacharidy, bielkoviny: 0,9g; Soľ: 1,4g
Hmotnosť
1880 g
Potravinársky podnik
MEGASAM24.PL PSA
Obchodný názov
Majonéza
Výrobca
Číslo od výrobcu
76013498
EAN kód
5000157104984
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre HEINZ 2791405006 HEINZ TOMATO KETCHUP 100x 17,0 ml, 100 St.
HEINZ 2791405006 HEINZ TOMATO KETCHUP 100x 17,0 ml, 100 St.
11,51 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 25
19,57 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Heinz Horčica stredne horúca vrecúško 100x17ml 1700g
Heinz Horčica stredne horúca vrecúško 100x17ml 1700g
12,06 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
20,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre HEINZ 2784434006 HEINZ SALAT MAYONNAISE 100x 17,0 ml, 100 St.
HEINZ 2784434006 HEINZ SALAT MAYONNAISE 100x 17,0 ml, 100 St.
9,96 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 9
16,94 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre SAFLAX - Japonský čerešňový kvet - Prunus serulata - 30 Semená
SAFLAX - Japonský čerešňový kvet - Prunus serulata - 30 Semená
455,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
4,55 €
Predajca: SAFLAX
Obrázok produktu pre Kühne 173017005 Kühne Mittelscharfer Senf 150x 10,0 g, 150 St.
Kühne 173017005 Kühne Mittelscharfer Senf 150x 10,0 g, 150 St.
6,85 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 18
10,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre HEINZ 3886257009 HEINZ Mayonnaise Maxipack 800,0 ml, 1 St.
HEINZ 3886257009 HEINZ Mayonnaise Maxipack 800,0 ml, 1 St.
15,02 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
12,02 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Z-LINE TT-EV35, 35 L, Čierna, Voľne stojaci, Otočné, 100 - 230 °C, Nerezová oceľ
Z-LINE TT-EV35, 35 L, Čierna, Voľne stojaci, Otočné, 100 - 230 °C, Nerezová oceľ
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 261
94,99 €
Doprava zdarma
Predajca: RetroStore24
Obrázok produktu pre Ferrero nugátový krém nutella, v škatuli
Ferrero nugátový krém nutella, v škatuli
21,50 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 11
38,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre 1.02 COMFORT 120-litrový držiak na odpadky
1.02 COMFORT 120-litrový držiak na odpadky
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 23
21,34 €
Predajca: Special-trends
Obrázok produktu pre Darbo ovocná nátierka mix džemov 100 kusov 2500g
Darbo ovocná nátierka mix džemov 100 kusov 2500g
10,79 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 76
26,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre HEINZ 2784432000 HEINZ FRITES SAUCE 100x 17,0 ml, 100 St.
HEINZ 2784432000 HEINZ FRITES SAUCE 100x 17,0 ml, 100 St.
12,09 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
20,56 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Kinder Brioss, 270 g, 10 kusov
Kinder Brioss, 270 g, 10 kusov
12,00 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 10
4,20 €
Predajca: SanmartiniStore
Obrázok produktu pre Hisense 55A6N, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, DLED, Smart TV, Wi-Fi, Čierna
Hisense 55A6N, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, DLED, Smart TV, Wi-Fi, Čierna
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 139
566,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: FlatPrime
Obrázok produktu pre Sada príborov 30 kusov Sada príborov pre 6 osôb z nehrdzavejúcej ocele
Sada príborov 30 kusov Sada príborov pre 6 osôb z nehrdzavejúcej ocele
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
29,99 €
-10%
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VikingHome
Bestseller
Obrázok produktu pre Fontána pre mačky Pitná fontána pre mačky bezdrôtová so senzorom
Fontána pre mačky Pitná fontána pre mačky bezdrôtová so senzorom
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 76
51,58 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce
Obrázok produktu pre Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 471
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann
Bestseller
Obrázok produktu pre Planetárny projektor hviezdnej oblohy, lampa s projektorom galaxie na strop spálne, LED projektor hviezdnej oblohy pre deti a dospelých
Planetárny projektor hviezdnej oblohy, lampa s projektorom galaxie na strop spálne, LED projektor hviezdnej oblohy pre deti a dospelých
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 204
35,65 €
2% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: Easy-Home
Obrázok produktu pre Topper zo studenej peny 180x200 vhodný pre alergikov - Matracový topper pre všetky postele a matrace
Topper zo studenej peny 180x200 vhodný pre alergikov - Matracový topper pre všetky postele a matrace
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 706
109,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman
Obrázok produktu pre Odpočívadlo a škrabadlo pre mačky Amy 27027, strom pre mačky s jaskyňami, spacími plochami, rebríkmi a sisalovými kmeňmi, stabilný, sivý, 170 cm
Odpočívadlo a škrabadlo pre mačky Amy 27027, strom pre mačky s jaskyňami, spacími plochami, rebríkmi a sisalovými kmeňmi, stabilný, sivý, 170 cm
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 526
85,00 €
Predajca: Kokiska
Obrázok produktu pre neutral 4865002007 REAL MAYONNAISE 120x 20,0 ml, 120 St.
neutral 4865002007 REAL MAYONNAISE 120x 20,0 ml, 120 St.
15,66 €/1l
37,58 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre HEINZ 816884007 HEINZ Barbecuesauce  100x 25,0 g, 1 St.
HEINZ 816884007 HEINZ Barbecuesauce 100x 25,0 g, 1 St.
12,28 €/1kg
30,70 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Menz & Gasser Extra džem, 100 ks po 25 g, 4 druhy
Menz & Gasser Extra džem, 100 ks po 25 g, 4 druhy
10,49 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 39
26,23 €
Predajca: Store-Germany
Obrázok produktu pre Heinz majonéza stredne hustá sladká krémová pikantná jemná omáčka 875ml
Heinz majonéza stredne hustá sladká krémová pikantná jemná omáčka 875ml
13,10 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
11,46 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Homann remuláda s repkovým olejom a nasekanou petržlenovou vňaťou100x20ml
Homann remuláda s repkovým olejom a nasekanou petržlenovou vňaťou100x20ml
10,38 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
20,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre HEINZ 2125036003 HEINZ Knoblauchsauce  100x 25,0 g, 1 St.
HEINZ 2125036003 HEINZ Knoblauchsauce 100x 25,0 g, 1 St.
12,28 €/1kg
30,70 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 30
24,65 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Thomy šalátová majonéza krémová s čistým slnečnicovým olejom 250ml
Thomy šalátová majonéza krémová s čistým slnečnicovým olejom 250ml
9,52 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
2,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Homann Vegan Salat-Mayonnaise o.K 875ml
Homann Vegan Salat-Mayonnaise o.K 875ml
6,82 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 16
5,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre ZELURXX Bezlopatkový ventilátor, stojanový ventilátor, tichý ventilátor s 3 stupňami výkonu, časovačom na 12 hodín, diaľkovým ovládaním a funkciou čistenia vzduchu, biela farba
ZELURXX Bezlopatkový ventilátor, stojanový ventilátor, tichý ventilátor s 3 stupňami výkonu, časovačom na 12 hodín, diaľkovým ovládaním a funkciou čistenia vzduchu, biela farba
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 29
Použité
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BBG-Onlineshop
Obrázok produktu pre Majonez Heinz Lekki 10 L
Majonez Heinz Lekki 10 L
7,92 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
79,18 €
Predajca: Pantry_Intl

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 5 hodnotení
Hodnotenie z 10. marca 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Nezmenené dobré! Jasné odporúčanie!
Hodnotenie z 15. mája 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 5. mája 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 16. novembra 2025 na
Overený nákup
Hodnotenie z 1. októbra 2025 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre balenie 2 ks - Kewpie Japanese Cult Mayonnaise Original (2x 355 ml / 337 g) | QP Mayoo Bezlepková
balenie 2 ks - Kewpie Japanese Cult Mayonnaise Original (2x 355 ml / 337 g) | QP Mayoo Bezlepková
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 13
12,99 €
Predajca: Heartforcards
19,27 €/1kg
Obrázok produktu pre Homann šalátová majonéza 10000g
Homann šalátová majonéza 10000g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
50,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,09 €/1kg
Obrázok produktu pre Hamker šalátová majonéza krémová jemne pikantná s repkovým olejom 875 ml 6 balení
Hamker šalátová majonéza krémová jemne pikantná s repkovým olejom 875 ml 6 balení
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
31,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,94 €/1l
Obrázok produktu pre Homann šalátová majonéza s 50 % rastlinného oleja vo vedre 5000g
Homann šalátová majonéza s 50 % rastlinného oleja vo vedre 5000g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
27,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,49 €/1kg
Obrázok produktu pre neutral 6239584007 VEGAN MAYONNAISE 3,0 l, 1 St.
neutral 6239584007 VEGAN MAYONNAISE 3,0 l, 1 St.
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
28,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,64 €/1l
Obrázok produktu pre Kühne remuláda s bylinkami, balenie 12 ks (12 x 200 ml)
Kühne remuláda s bylinkami, balenie 12 ks (12 x 200 ml)
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
40,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,04 €/1l
Obrázok produktu pre Delikatesná majonéza Thomy s krémovou, pikantnou príchuťou 100 ml balenie po 15 ks
Delikatesná majonéza Thomy s krémovou, pikantnou príchuťou 100 ml balenie po 15 ks
38,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
25,37 €/1l
Obrázok produktu pre Delikatesná majonéza Thomy s krémovou pikantnou príchuťou 200 ml, balenie 12 ks
Delikatesná majonéza Thomy s krémovou pikantnou príchuťou 200 ml, balenie 12 ks
44,86 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
18,69 €/1l
Obrázok produktu pre Nadler 80% majonéza
Nadler 80% majonéza
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 16
7,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,35 €/1l
Obrázok produktu pre Homann šalátová majonéza 500ml
Homann šalátová majonéza 500ml
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 16
2,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,86 €/1l
Obrázok produktu pre Homann Vegan Salat-Mayonnaise o.K 875ml
Homann Vegan Salat-Mayonnaise o.K 875ml
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 16
5,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,82 €/1l
Obrázok produktu pre Majonéza Hamker Deli 80 %
Majonéza Hamker Deli 80 %
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 16
6,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,62 €/1l
Obrázok produktu pre Homann Delikatess Remoulade 80%
Homann Delikatess Remoulade 80%
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
7,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,11 €/1l
Obrázok produktu pre Homann šalátová majonéza 50 % klasika s jemnou chuťou 875 ml
Homann šalátová majonéza 50 % klasika s jemnou chuťou 875 ml
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 7
6,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,46 €/1l
Obrázok produktu pre Nadler Remoulade 80
Nadler Remoulade 80
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
7,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,42 €/1l
Obrázok produktu pre Homann omáčka na čipsy jemne ochutená 34% repkovým olejom 875 ml
Homann omáčka na čipsy jemne ochutená 34% repkovým olejom 875 ml
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
5,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,73 €/1l
Obrázok produktu pre Hamker šalátová majonéza krémová jemne pikantná s repkovým olejom 875 ml 3-balenie
Hamker šalátová majonéza krémová jemne pikantná s repkovým olejom 875 ml 3-balenie
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
15,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,94 €/1l
Obrázok produktu pre Appel Delikatess majonéza krémová s hodnotným repkovým olejom 250ml
Appel Delikatess majonéza krémová s hodnotným repkovým olejom 250ml
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 42
2,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,49 €/1kg
Obrázok produktu pre Thomy šalátová majonéza krémová s čistým slnečnicovým olejom 250ml
Thomy šalátová majonéza krémová s čistým slnečnicovým olejom 250ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
2,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,52 €/1l
Obrázok produktu pre Dánsky remuládový dresing Original s kúskami zeleniny 900ml
Dánsky remuládový dresing Original s kúskami zeleniny 900ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
6,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,92 €/1l