5,0



Na základe 1 hodnotenia
Krmivo pre psov s kuracím mäsom a zeleninou, 15 kg suchého krmiva pre dospelých psov – Dr John Titanium
55,99 €
3,73 € / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Granule pre psov a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Akinu VITALITY Senior dog large - kuracie mäso 12kg4,79 €/1l
57,53 €
Predajca: Akinu

Ďalšie informácie o reklame
Wolfsblut VetLine Hypoallergenic, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Kôň, 12 kg9,25 €/1kg
110,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Eukanuba 8710255172149, Dospelý, Akékoľvek plemeno, 12 kg5,78 €/1kg
69,41 €
Predajca: superbrandshop

Ďalšie informácie o reklame
Suchá strava Wolfsblut Dospelý Sladký zemiak 12,5 kg8,00 €/1kg
99,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Classic Dog Lamm&Reis 15kg
3,85 €/1kg
57,68 €
Predajca: e-zooo_com

Krmivo pre psov s hovädzím mäsom a zeleninou, 15 kg, suché krmivo pre dospelých psov, vyvážené – Dr. John
46 990,00 €/1l
46,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

DR JOHN Hypoalergénne jahňacie s ryžou - suchá krmivo pre psov - 12,5 kg
4,48 €/1kg
55,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

DR JOHN hypoalergénne kačacie krmivo s lososom - suché krmivo pre psov - 12,5 kg
5,04 €/1kg
62,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Bezpečnosť 15 kg
2,33 €/1kg
35,00 €
Doprava zdarma
Predajca: TekroPetfood

Hubert 15 kg
2,61 €/1kg
39,15 €
Predajca: VISO

Green Petfood Dog - Hypoallergenic 3kg
3,93 €/1kg
35,35 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Bellfor suché krmivo pre psy s hmyzom bez obilnín 7,5kg | 28439
15,77 €/1kg
118,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Josera JosiDog Economy 15 Kg, Dospelý, Bravčové, Zelenina, 15 kg
2,67 €/1kg
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Chappi Suché krmivo pre psov s hovädzím mäsom, hydinou a zeleninou 13,5 kg
2,59 €/1kg
44,99 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

PEDIGREE Profesionálna výživa pre dospelé psy s hydinou a zeleninou, stredné a veľké plemená - suchá krmivo pre psov - 12 kg
2,37 €/1kg
28,43 €
Predajca: velmontask

Suché krmivo pre psov Bozita Robur Adult Sensitive Protein s lososom 12 kg
6,06 €/1kg
74,58 €
Predajca: velmontask

John Dog ADULT FRESH TURKEY & BEEF Karma sucha dla psa 3kg
7,32 €/1kg
21,95 €
Predajca: velmontask

CALIBRA Veterinary Diets Gastrointestinal losos - suché krmivo pre psov - 2 kg
7,58 €/1kg
15,53 €
Predajca: velmontask

Purina Darling, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Hovädzie mäso, Zelenina, 10 kg
2,91 €/1kg
29,14 €
Predajca: superbrandshop

Eukanuba Bezobilné suché krmivo pre dospelé psy veľkých plemien, s kuracím mäsom, 12 kg
100,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Dr. John Titanium pre šteniatka a dospelých psov
Dr. John Titanium – Bohaté na kuracie mäso so zeleninou
Chcete si zaobstarať kvalitné krmivo pre psov? Dr. John Titanium Bohaté na kuracie mäso so zeleninou je vynikajúca voľba! Toto suché krmivo pre dospelých psov a šteniatka od 4.
Nová, vylepšená receptúra Dr. Johna je k dispozícii v baleniach po 4 kg a 15 kg a poskytuje vášmu psovi plnohodnotnú, vyváženú výživu.
Dr. John Titanium je perfektná denná strava pre mladých a aktívnych dospelých psov. Koncentrované živiny podporujú výkonnosť a vytrvalosť už od šteniatka. Extrakt zo zelených mušlí navyše podporuje zdravie kĺbov vo fáze rastu a pri intenzívnom pohybe.
Osobitné výhody novej receptúry:
32 % kvalitného kuracieho mäsa – ako hlavný zdroj bielkovín
Lososový olej – bohatý na nenasýtené mastné kyseliny pre zdravú kožu a srsť
Ľan (alfalfa) – prírodný zdroj vitamínov C a E
Zelený hrach – dodáva cennú vlákninu, antioxidanty a vitamín C
Poznámka k kvalite: mäso je schválené na ľudskú spotrebu – čo svedčí o vysokom dôraze výrobcu na kvalitu.
Názory zákazníkov na Dr John Titanium
Chris:
„Dobrá kvalita za primeranú cenu, kvalitné suroviny – a šťastný, zdravý pes!“
Dizzee:
„Môj pes toto krmivo miluje. Myslím, že ho bude dostávať celý život.“
Catherine:
„Všetky moje psy dostávajú Dr. John Titanium. Nemôžem ho dostatočne odporučiť. Sú vždy plné energie a nikdy nie sú unavené. Som veľmi spokojná.“
Perri:
„Môj pes robí obrovské pokroky v tréningu. Vďaka Dr. John Titanium je vo výbornej forme.“
- Rozmery
- 15 kg
- Hmotnosť
- 15000 g
- Obsah vlhkosti
- 10%
- Obchodný názov
- Gilbertson & Page Europe sp. z o.o.
- Zloženie krmiva
- kuracie mäso, ryža a zelenina
- Typ krmiva
- Kompletné krmivo
- Vhodné pre druhy zvierat
- psy
- Prídavné látky
- Obilniny a zelenina
- Rozsah dodávky
- nonę
- Pokyny pre použitie
- juniorské, dospelé a staršie psy
- EAN kód
- 5012113001725
- Výrobca
- Dr. John
- Registračné číslo
- pl2262112p
- Rozmery
- 15 kg
- Hmotnosť
- 15000 g
- Obsah vlhkosti
- 10%
- Obchodný názov
- Gilbertson & Page Europe sp. z o.o.
- Zloženie krmiva
- kuracie mäso, ryža a zelenina
- Typ krmiva
- Kompletné krmivo
- Vhodné pre druhy zvierat
- psy
- Prídavné látky
- Obilniny a zelenina
- Rozsah dodávky
- nonę
- Pokyny pre použitie
- juniorské, dospelé a staršie psy
- EAN kód
- 5012113001725
- Výrobca
- Dr. John
- Registračné číslo
- pl2262112p
Hodí sa k tomu

Classic Dog Lamm&Reis 15kg
3,85 €/1kg
57,68 €
Predajca: e-zooo_com

Hubert 15 kg
2,61 €/1kg
39,15 €
Predajca: VISO

Josera JosiDog Economy 15 Kg, Dospelý, Bravčové, Zelenina, 15 kg
2,67 €/1kg
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

DR JOHN Hypoalergénne jahňacie s ryžou - suchá krmivo pre psov - 12,5 kg
4,48 €/1kg
55,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Krmivo pre psov s hovädzím mäsom a zeleninou, 15 kg, suché krmivo pre dospelých psov, vyvážené – Dr. John
46 990,00 €/1l
46,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

DR JOHN hypoalergénne kačacie krmivo s lososom - suché krmivo pre psov - 12,5 kg
5,04 €/1kg
62,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Bellfor suché krmivo pre psy s hmyzom bez obilnín 7,5kg | 28439
15,77 €/1kg
118,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Klietka pre psa Feandrea, XXL, 122 x 74,5 x 80,5 cm, skladacia, s 2 dvierkami
113,99 €
Predajca: Lumarko

Veľký pelech pre psa - Extra veľký pelech pre psa - sivý - veľkosť XXL - 118x78 cm
69,90 €
Predajca: ModesteSHOP

Classic Dog Supermix 15kg
3,00 €/1kg
44,96 €
Predajca: e-zooo_com

Krmivo pre psov s kuracím mäsom a zeleninou, 15 kg suchého krmiva pre dospelých psov – Dr John Gold
3,27 €/1l
48,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Bosch 52010015, Šteňa, Jahňacie, ryža, 15 kg, Bez gluténu
6,15 €/1kg
92,25 €
Predajca: superbrandshop

Green Petfood Dog - Hypoallergenic 3kg
3,93 €/1kg
35,35 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Bosch LIGHT, Dospelý, 12,5 kg
3,60 €/1kg
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Josera Kids, Šteňa, Akékoľvek plemeno, 12,5 kg
11,44 €/1kg
143,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

WISFOR Posteľ pre psov Ortopedický vankúš pre psov Pohovka pre psov Rohož pre mačky Umývateľná vodotesná - D: 92x56x8cm
44,89 €
Doprava zdarma
Predajca: WISFOR

Bosch SENIOR, Senior, 12,5 kg
3,60 €/1kg
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Suché krmivo pre psov Josera JosiDog Mini 10 kg
3,90 €/1kg
38,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Josera Salmon & Potato, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Zemiakov, Losos, 12,5 kg
12,96 €/1kg
162,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Čuchacia loptička pre psov, Čuchacia koberčeková hračka na ňuchanie Interaktívna hračka pre psov Intelligence Toy Food Ball (červená)
22,78 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

DIVINUS Complete, Dospelý, 20 kg
1,45 €/1kg
29,01 €
Predajca: WellStoreJTS

Purlov Postroj pre psa veľ. L čierny
2,42 €
Predajca: EmptCZ

Roborock F25 ALT multifunkčný vysávač na mokro a sucho s 20 000 Pa, kolesami s podporou AI, vysokoteplotným samočistením a sušením horúcim vzduchom
499,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WohnWunder

COMHOMA rozkladacia pohovka s funkciou spania, poťah rozkladacia pohovka futon, rozkladacia pohovka, rohová pohovka, pohovka pre hostí, 3-miestna pohovka, s nastaviteľným textilným operadlom, sivá
199,99 €
-30,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
169,99 €
Predajca: GTPLAYER

Xiaomi Redmi 9AT 32 GB Dual-Sim Granite Grey
149,00 €
Predajca: edtechnology

Skladacia ohrádka na bazén/psa 100x30 Purlov 20929
44,78 €
Predajca: ADI_Global_Store

Bosch MAXI JUNIOR, Šteňa, Veľké (26 až 44 kg), Hydina, 15 kg
4,09 €/1kg
61,38 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Vysávač 120W Ručný vysávač Bezvreckový Výkonná Vysavač Batériový ručný vysávač Vysávač do auta Prenosný výkonný Retoo
16,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Arkwrights Hovädzie mäso 15 kg
2,93 €/1kg
43,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Vollmers Junior Ringe - 15 kg
4,55 €/1kg
68,19 €
Predajca: e-zooo_com
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 7. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vrchné obloženie
Super podšívka
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Brit Care Hypoallergenic Senior Lamb & Rice 12 kg
92,33 €
Predajca: superbrandshop

MAC's Dog 12 kg DOG Mono Králičie mäso a zemiaky



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(6)Počet hodnotení: 6
136,68 €
Predajca: e-zooo_com
11,39 €/1kg

Wolfsblut VetLine Hypoallergenic, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Kôň, 12 kg



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
110,99 €
Predajca: SuperMerchant
9,25 €/1kg

Suché krmivo pre psov WOLFSBLUT Wide Plain Puppy 12,5 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
111,99 €
Predajca: SuperMerchant
8,96 €/1kg

Crave 4008429124204, Dospelý, Hovädzie mäso, Baranie mäso, 11,5 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
132,42 €
Predajca: e-zooo_com
11,51 €/1kg

WOLFSBLUT Široké granule pre dospelé kone/sladké zemiaky 12,5 kg
111,99 €
Predajca: SuperMerchant
8,96 €/1kg

Natures Protection Superior care white dog GF junior white fish small&mini 10 kg
81,99 €
Predajca: SuperMerchant
8,20 €/1l

Wolfsblut Wide Plain - Pferdefleisch und Süßkartoffel - Adult - jede Rasse - Pferd - Süßkartoffeln - 12,5 kg - Gluten-frei
107,99 €
Predajca: SuperMerchant
8,64 €/1kg

ROYAL CANIN Veterinary Hypoalergénne suché krmivo pre psov 14 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
125,99 €
Predajca: SuperMerchant
9,00 €/1kg

Eukanuba 8710255172149, Dospelý, Akékoľvek plemeno, 12 kg
69,41 €
Predajca: superbrandshop
5,78 €/1kg

Eukanuba Daily Care Sensitive Skin 12kg
69,09 €
Predajca: superbrandshop
5,76 €/1l

Wolfsblut VetLine Gastrointestinal, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Kačka, Sladký zemiak, 12 kg
99,99 €
Predajca: SuperMerchant
8,33 €/1kg

Happy Dog suché krmivo fit & vital Light 12kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
105,03 €
Predajca: e-zooo_com
8,75 €/1kg

Fish4Dogs Superior Senior s lososom 12 kg
89,99 €
Predajca: SuperMerchant
7 199,20 €/1kg

Natures Protection Superior care white dog adult lamb small&mini 10 kg
88,99 €
Predajca: SuperMerchant
8,90 €/1l

Christopherus Getreidefrei Forelle & Insekt - 12 kg
77,81 €
Predajca: e-zooo_com
6,48 €/1kg

Pokusa Premium Selection jahňacie s kačicou 12 kg
85,99 €
Predajca: SuperMerchant
7,17 €/1kg

Christopherus Hirsch & Kartoffel - 12 kg
77,87 €
Predajca: e-zooo_com
6,49 €/1kg

Royal Canin Anallergenic 8 kg pre dospelé
96,99 €
Predajca: SuperMerchant
12,12 €/1kg

TROVET Hypoallergenic Insect IPD - dry dog food - 10kg
76,98 €
Predajca: SuperMerchant
76,98 €/1kg