Medik8 Intelligent Retinol Smooth ing Nočný krém 50 ml
88,90 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
72,35 €-18%
1 447,00 € / 1l
plus 3,99 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Nenechajte si ujsť!
Krémy na ruky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Farmona Professional Anti-Aging sérum na ruky, 200 ml44,45 €/1l
8,89 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Regeneračný krém na ruky Avene Cicalfate, 100 ml178,10 €/1l
17,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Ďalšie informácie o reklame
CeraVe Reparačný krém na ruky17 660,00 €/1l
17,66 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Ďalšie informácie o reklame
Nivea Krem na dzień Q10 przeciwzmarszczkowy 100 ml11,41 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

AVA, ACN Control Normalizujúci nočný krém, 50 ml
179,83 €/1kg
10,79 €
Predajca: MANADA

Darphin Celodenný hydratačný krém na ruky a nechty
288,67 €/1l
21,65 €
Predajca: VISO

Eucerin Anti-Age Hyaluron-Filler + Elasticity krém na ruky SPF 30 75 ml
240,67 €/1l
18,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Regenerum, Regeneracyjne serum do rąk, 50 ml
160 833,34 €/1kg
9,65 €
Predajca: MANADA

Martiderm krém na ruky 50ml
119,00 €/1l
5,95 €
Predajca: Friseurtotal

Lirene Nawilżenie Krem do rąk, 75 ml
54 600,00 €/1kg
5,46 €
Predajca: MANADA

Swiss Image Elasticity Boosting nočný krém 50ml
184,00 €/1l
9,20 €
Predajca: Glamperfeu

Botanicapharma Regeneračný krém Goldcreme Spf15 50 ml
857,80 €/1l
42,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Cetaphil Repair Handcreme, 50 ml
146,00 €/1l
7,30 €
Predajca: AbisZ-Markt

Bielenda Comfort+ Krem do dłoni, 75 ml
35,20 €/1l
3,52 €
Predajca: MANADA

Dermasence Adtop krém na ruky 50 ml
150,60 €/1l
7,53 €
Predajca: AbisZ-Markt

Soraya Kolagen + Elastyna Krem półtłusty, 50 ml
246,00 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Mustela Stelatopia Obnovujúci lipidový krém, 150 ml
91 352,94 €/1kg
15,53 €
Predajca: NutraBestBG

Alcina Hyaluron 2.0 Krém na ruky 50 ml
210,80 €/1l
10,54 €
Predajca: VISO

Nuxe Nuxuriance Ultra Anti Aging Handcreme 75 ml
417,60 €/1l
35,68 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,32 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Aveda krém Aveda Hand Relief Renewal Serum 45ml
900,00 €/1l
40,50 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Objavte kvalitnú kozmetiku pre vašu každodennú starostlivosť. Od produktov na starostlivosť o tvár a telo až po špecializované prípravky – náš sortiment spája účinné zloženia s kvalitnými ingredienciami, aby zvýraznil vašu prirodzenú krásu. Pre zdravú pleť, príjemný pocit a viditeľné výsledky – každý deň.
Medik8 Inteligentný vyhladzujúci nočný krém s retinolom
Medik8 Inteligentný vyhladzujúci nočný krém s retinolom
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Aqua, kaprylový/kaprýlový triglycerid, dimetikon, metylpropándiol, cetearylalkohol, polymetylmetakrylát, glycerín, C12-16 alkoholy, cetearyl izononanoát, fosfát škrobu, kopolymér PPG-12 SMDI, kyselina stearová, tokoferylacetát, propylénglykol, kopolymér akrylátu sodného/akryloyldimetyltaurátu, kyselina palmitová, cetearylolívát, kaprylylglykol, trikaprylin, behenylalkohol, hydrogenovaný lecitín, sorbitanolívát, skvalán, hydroxyacetofenón, retinol, disodná soľ EDTA, arginín, hyalurónan sodný, fenylpropanol, olej z kvetov Citrus aurantium amara (pomarančový), olej z listov Rosmarinus officinalis (rozmarín), sorbitol, olej z kôry Citrus aurantium dulcis (pomaranč), extrakt z plodu Hylocereus undatus (dračí ovocie), olej z bylín Lavandula angustifolia (levanduľa), olej z kvetov Anthemis nobilis (harmanček), olej z listov Pogostemon cablin (pačuli), olej z koreňa Vetiveria zizanoides (vetiver), BHT, kyselina askorbová, limonén, linalool, geraniol
- Výrobca
- EAN kód
- 8186250262190818625026219
- Číslo od výrobcu
- 58038
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Aqua, kaprylový/kaprýlový triglycerid, dimetikon, metylpropándiol, cetearylalkohol, polymetylmetakrylát, glycerín, C12-16 alkoholy, cetearyl izononanoát, fosfát škrobu, kopolymér PPG-12 SMDI, kyselina stearová, tokoferylacetát, propylénglykol, kopolymér akrylátu sodného/akryloyldimetyltaurátu, kyselina palmitová, cetearylolívát, kaprylylglykol, trikaprylin, behenylalkohol, hydrogenovaný lecitín, sorbitanolívát, skvalán, hydroxyacetofenón, retinol, disodná soľ EDTA, arginín, hyalurónan sodný, fenylpropanol, olej z kvetov Citrus aurantium amara (pomarančový), olej z listov Rosmarinus officinalis (rozmarín), sorbitol, olej z kôry Citrus aurantium dulcis (pomaranč), extrakt z plodu Hylocereus undatus (dračí ovocie), olej z bylín Lavandula angustifolia (levanduľa), olej z kvetov Anthemis nobilis (harmanček), olej z listov Pogostemon cablin (pačuli), olej z koreňa Vetiveria zizanoides (vetiver), BHT, kyselina askorbová, limonén, linalool, geraniol
- Výrobca
- EAN kód
- 8186250262190818625026219
- Číslo od výrobcu
- 58038
Hodí sa k tomu

Crystal retinal 6 (30 ML) - Super silné nočné sérum proti vráskam s 0,06% retinaldehydu
3 721,67 €/1l
111,65 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Liquid peptides advanced MP 30 ml - sérum na vrásky
133,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

C-TETRA Serum 30 ml - antioxidačné sérum s vitamínom C
1 948,33 €/1l
58,45 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Hugo Boss Woman - Parfumovaná Voda 50ml
999,20 €/1l
49,96 €
Predajca: Katomix

Daily radiance vitamin C 50 ml - denný hydratačný krém s vitamínom C
1 433,00 €/1l
71,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

HYDR8 B5 30 ml - hydratačné sérum na pokožku
1 831,67 €/1l
54,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Giorgio Armani Emporio Armani Stronger With You Woda toaletowa 100ml
775,80 €/1l
77,58 €
Predajca: PerfumTraders

Bodyotics Sada 5 silikónových dilatátorov pre ženy - Intímny wellness, odstupňované veľkosti, telu bezpečný silikón s diskrétnym puzdrom
59,90 €
Doprava zdarma
Predajca: eBrandsGlobal

Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
722,22 €/1l
65,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Burberry For Men, Muži, 100 ml, Bergamot, Levanduľa, Mäta, tymián, Geranium, Pižmo, Santalové drevo, Jantár, Cédrové drevo, Sprej
421,00 €/1l
42,10 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Dsquared2 Green Wood Pour Homme Woda toaletowa, 100ml
343,70 €/1l
34,37 €
Predajca: PerfumTraders

Medik8 Total Moisture denný krém na tvár 50 ml
1 217,00 €/1l
60,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

LauraStar LIFT, 2200 W, Hliníková žehliaca plocha, 3,5 bar, 1,1 L, Biela, 2 m
548,36 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Vysokoúčinná antioxidačná kúra SkinCeuticals C E Ferulic Triple
111 989,99 €/1l
111,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BunkerBV

Braun WK 300, 1,6 L, 2200 W, Biela, Bezšnúrový, Filtrovanie
146,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Press glow 200 ml - exfoliačný tonik
46,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Thierry Mugler Angel Nova - Refillable Star parfémovaná voda pre ženy 50 ml
1 395,40 €/1l
71,73 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
69,77 €
Predajca: Novada-Shop

GUAM DUO krém proti striám na prsia a telo 200 ml (290)
124,43 €/1kg
37,33 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

Kanvica Xiaomi Double Wall S1 (strieborná) EU
37,31 €
Doprava zdarma
Predajca: Auronix

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškodené vlasy, Neživé vlasy, Všetky farby, Oprava, Posilnenie, Liečba, Fľaša
299,90 €/1l
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop

Versace Bright Crystal Parfum čistý parfum pre ženy 90 ml
1 033,33 €/1l
93,00 €
Predajca: FragrancesBg

Valentino - Uomo Born in Roma Intense 100 ml parfumovaná voda
905,00 €/1l
90,50 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Yves Saint Laurent Libre Flowers & Flames parfémovaná voda pre ženy 90 ml
1 247,33 €/1l
112,26 €
Predajca: Glamperfeu

Comme Des Garcons 2, Unisex, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Ink, Incense, Amber, Labdanum, Patchouli, Chinese, Cedarwood, New Aldehydes, Cumin, Angelica Root,..., Sprej
2 121,00 €/1l
106,05 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Dreame L10s Ultra Gen 2, Bezvreckové, Biela, Kolo, Vrecko na prach, 0,3 L, 3,2 L
477,56 €
Doprava zdarma
Predajca: Shopyourproduct

Tiffany & Co. Love Eau de Parfum for Her, Ženy, 90 ml, Bazalka, Čierne ríbezle, Grapefruit, The sweet floral bouquet of neroli is at the heart of the fragrance, with a woody blend of blue..., Jazmín, Neroli, Tuberóza, The sweet floral bouquet of neroli is at the heart of the fragrance, with a woody blend of blue...
722,22 €/1l
65,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Olaplex No.0 Intenzívne tužidlo na vlasy 155 ml
9,35 €/1l
14,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,49 €
Predajca: esiteo

Giorgio Armani Code toaletná voda 75ml
1 117,73 €/1l
83,83 €
Predajca: PerfumTraders

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
1 116,11 €/1l
100,45 €
Predajca: PerfumTraders
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Byredo Gypsy Water krém na ruky 30 ml UNISEX
39,88 €
Predajca: PerfumTraders
1 329,33 €/1l

Vazelína | Intenzívna starostlivosť 100ml - krém na ruky, s keratínom, hydratácia, silné nechty, jemné ruky



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,89 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
59,90 €/1l

Vazelína | Intenzívna starostlivosť 100ml - krém na ruky, s ovsom, hydratácia, silné nechty, jemné ruky



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
5,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €
Predajca: Lemonbite
49,90 €/1l

Farmona Professional Anti-Aging sérum na ruky, 200 ml
8,89 €
Predajca: Lemonbite
44,45 €/1l

Sisley Sisleya L'Integral Anti-Aging Hand Cream, 75ml
106,24 €
Predajca: PerfumTraders
1 416,53 €/1l

AVON senses Essence Geranium Leaf & Orange Hand Lotion
23,99 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,99 €
Predajca: SuperMerchant
91,96 €/1l

Farmona Perfumowany krem do rąk i ciała, 300ml
7,99 €
Predajca: Lemonbite
26,63 €/1l

Ziaja Kozie Mleko Zestaw świąteczny Mydło 500 ml + Mleczko 400 ml + Krem 50 ml + Krem do rąk 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
28,99 €
Predajca: SuperMerchant
26 354,55 €/1kg

Dermosan N+R krem półtłusty 40g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,99 €
Predajca: SuperMerchant
499 800,01 €/1kg

Sinoz - Hydrapro Intensive Moisturizing Hand Cream, 50ml - Intenzívne hydratačný krém na ruky
10,00 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,70 €
Predajca: Exporgin
194,00 €/1l

oriental Treasures Japanes Rituals krém na ruky 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,88 €
Predajca: SuperMerchant
211,73 €/1l

Soraya Kolagénový a elastínový krém proti vráskam, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,88 €
Predajca: SuperMerchant
317,60 €/1l

Lavera, krém na ruky s aloe a bambuckým maslom, 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,21 €
Predajca: SuperMerchant
216,13 €/1l

CeraVe Reparačný krém na ruky



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,66 €
Predajca: Serica
17 660,00 €/1l

Kamill Kamill Hand und Nagelcreme Classic Handcreme 150 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
19,99 €
Predajca: SuperMerchant
133,27 €/1l

Regeneračný krém na ruky Avene Cicalfate, 100 ml



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,81 €
Predajca: Serica
178,10 €/1l

Sisley Reparatice regeneračný krém na ruky
63,63 €
Predajca: PerfumTraders
848,40 €/1l

WEIHRAUCH KAFFERLIMETTE Intenzívny krém na ruky
9,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
300,00 €/1l

Dr. Hauschka Hydratačný krém na ruky 50ml
67,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 352,00 €/1l

Krémový krém na ruky Lirene - Hladký a Hydratujúci, 75 ml
19,05 €
Predajca: SuperMerchant
254,00 €/1l