4,8



Na základe 23 hodnotení
Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia di Capri, Unisex, 100 ml, Citrón, Mandarínka, Oranžová, Kardamon, Petitgrain olej, Karamel, Pižmo, Sprej
102,48 €
1 024,80 € / 1l
plus 4,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Toaletné vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Acqua di Parma Zafferano, Unisex, 100 ml, Bergamot, Koriander, Mandarínka, Oranžová, Geranium, jazmín sambakový, Oranžový kvet, Ruže, Šafrán, Pačuli, Tonka, Vanilka, ALCOHOL DENAT. - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - LIMONENE - LINALOOL - CITRONELLOL...2 767,40 €/1l
276,74 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Goldfield & Banks Bohemian Lime parfémový sprej (50 ml)1 979,60 €/1l
98,98 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Escale A Portofino Eau De Toilette Spray 75ml1 333,20 €/1l
99,99 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk686,80 €/1l
103,02 €
Predajca: PerfumTraders

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria, Unisex, 180 ml, Citrón, Cédrové drevo, Zázvor, Bezoin, Pižmo, Vetiver, Sprej
1 064,22 €/1l
191,56 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Fico di Amalfi, Unisex, 30 ml, Bergamot, Grapefruit, Citrón, Italian Lemon, Italian Bergamot, Grapefruit, Figový nektár, Ružové korenie, Jazmín, Fig Nectar, Pink Pepper, Jasmine Petals
1 569,00 €/1l
47,07 €
Predajca: BRASTYGroup

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria, Unisex, 100 ml, Bergamot, Citrón, Cédrové drevo, Zázvor, Benzoin, Pižmo, Vetiver, Sprej
1 088,60 €/1l
108,86 €
Predajca: Denpoli-Venda

Acqua di Parma Mirto di Panarea, 75 ml, Myrta, Bazalka, Bergamot, Citrón, Jazmín, Ruže, Mastic, Juniper, Jantár, Céder, Sprej
987,60 €/1l
74,07 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Acqua di Parma Mandarino Di Sicilia, Unisex, 100 ml, Bergamot, Krvavo oranžová, Citrón, Mäta, Petitgrain olej, Cédrové drevo, Pižmo, Pačuli, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, CITRAL,...
1 024,10 €/1l
102,41 €
Predajca: somnia24

Acqua di Parma Mandarino Di Sicilia, Unisex, 180 ml, Bergamot, Krvavo oranžová, Citrón, Mäta, Petitgrain olej, Cédrové drevo, Pižmo, Pačuli, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, CITRAL,...
646,78 €/1l
116,42 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Mirto di Panarea, Unisex, 100 ml, Bazalka, Bergamot, Citrón, Myrta, turecká ruža, Jazmín, Morský, Jantár, Cédrové drevo, Juniper, Pistácia mastixová, Sprej
953,80 €/1l
95,38 €
Predajca: somnia24

Acqua di Parma Mandarino Di Sicilia, Unisex, 30 ml, Bergamot, Krvavo oranžová, Citrón, Mäta, Petitgrain olej, Cédrové drevo, Pižmo, Pačuli, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, CITRAL,...
1 832,00 €/1l
54,96 €
Predajca: BRASTYGroup

Acqua di Parma Mandorlo di Sicilia, 150 ml, Bergamot, Oranžová, Badyán, Mandle, Ylang-ylang, balzam, Céder, Pižmo, Vanilka, Sprej
1 186,67 €/1l
178,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Acqua di Parma Luce di Rosa, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Longoza, čierne korenie, Geranium, Ruže, Cédrové drevo, drevo guaiac, Vetiver
1 569,50 €/1l
156,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Mirto di Panarea, Unisex, 180 ml, Myrta, Bazalka, Bergamot, Citrón, Jazmín, turecká ruža, Morský, Jantár, Cédrové drevo, Juniper, Pistácia mastixová, Sprej
717,17 €/1l
129,09 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Acqua di Parma Arancia di Capri, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), LIMONENE, CITRUS AURANTIUM PEEL OIL, CITRUS..., 1 kusov
1 073,70 €/1l
107,37 €
Predajca: PerfumTraders

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov
919,10 €/1l
91,91 €
Predajca: PerfumTraders

Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Mirto di Panarea - toaletná voda v spreji (180 ml)
711,33 €/1l
128,04 €
Predajca: somnia24

Acqua di Parma, Mirto Di Panarea Forte, Eau De Toilette, For Women, 100 ml
1 205,30 €/1l
120,53 €
Predajca: Parfumtoi

Unisex parfém Profund Orange Angel Schlesser EDT (100 ml)
353,50 €/1l
35,35 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre:
- Unisex
- Hlasitosť:
- 100 ml
- Poznámky k vrchným tónom vône:
- Citrón, Mandarínka, Oranžová
- Poznámky k srdcu vône:
- Kardamon, Petitgrain olej
- Poznámky k základu vône:
- Karamel, Pižmo
- Typ dávkovača:
- Sprej
- Zloženie:
- Alcohol denat., aqua (water), parfum (fragrance), limonene, linalool, ethylhexyl methoxycinnamate, citral, butyl methoxydibenzoylmethane, ethylhexyl salicylate, bht, geraniol, benzylalcohol, citronellol, tocopherol
- Darčekový balík:
- Áno
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Nechajte sa prekvapiť 100% originálnym unisex parfémom Acqua Di Parma 100 ml! Tento exkluzívny unisex parfém je ideálny pre mužov aj ženy. Objavte 100 % originálne produkty Acqua Di Parma!
- Objem: 100 ml
Informácie o všeobecných predpisoch o bezpečnosti výrobkov:
Acqua di Parma S.r.l
Via Giovanni Spadolini 7 Edificio B
20141 - Milan
+390498599388
[email protected]
Blu Mediterraneo Arancia Di Capri je osviežujúca vôňa určená pre mužov a ženy.
Srdcová nóta: petitgrain,kardamónZákladná nóta: pižmo, karamel
Toaletná voda Blu Mediterraneo Arancia di Capri od Acqua di Parma bola vytvorená pre mužov aj ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybranej vône.
Acqua di Parma Blu Mediterraneo – Arancia di Capri je unisexová vôňa plná sviežosti a ľahkosti Stredozemia, uvedená na trh v roku 1999. Táto vôňa zachytáva uvoľnenú atmosféru ostrova Capri, kde citrusové akordy oživujú a povzbudzujú zmysly. Hlavné tóny prinášajú šťavnatú sviežosť pomaranča, sicílskej mandarínky, iskrivého bergamotu a horkého grapefruitu. Táto citrusová zmes vytvára žiarivý a povzbudivý úvod plný letného tepla a radosti. Srdce vône sa rozvíja do jemných tónov pomarančového listu a kardamónu, ktoré vôni dodávajú jemnú korenistú a zelenú nôtku. List pomaranča vnáša do kompozície ľahkosť a sviežosť, zatiaľ čo kardamóm pridáva náznak korenistosti, ktorý vôni dodáva jemnú hĺbku a eleganciu. Základné tóny tvoria sladký karamel a jemné pižmo, ktoré vôni zabezpečujú hrejivý a príjemne sladký záver. Karamel dodáva kompozícii jemnosť a mierne gurmánsky nádych, zatiaľ čo pižmo udržuje vôňu jemnú a dlhotrvajúcu. Blu Mediterraneo - Arancia di Capri je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú sviežu, citrusovú vôňu s nádychom sladkosti, pripomínajúcu atmosféru stredomorských prázdnin a pohody.
Toaletnú vodu Arancia di Capri charakterizuje žiarivá vrchná nóta pomaranča, mandarínky a limetky. Srdcová nóta kombinuje tóny petitgrainu s intenzívnou vôňou kardamónu a vedie do základnej nóty s ľahkým nádychom karamelu a zmyselných pižmových tónov. Arancia di Capri sa prezentuje v ikonickom flakóne Acqua di Parma inšpirovanom štýlom Art Deco. Vybrané, čisté, a hrubé sklo je sfarbené do tmavomodra a jeho odlesky pripomínajú priezračnosť mora.
Acqua Di Parma Arancia Di Capri Edt Spray
- Model
- Blu Mediterraneo Arancia di Capri
- Hmotnosť
- 0.291 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexPáni
- EAN kód
- 8028713816604
- Číslo od výrobcu
- ADP081660
- Model
- Blu Mediterraneo Arancia di Capri
- Hmotnosť
- 0.291 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexPáni
- EAN kód
- 8028713816604
- Číslo od výrobcu
- ADP081660
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk
686,80 €/1l
103,02 €
Predajca: PerfumTraders

Acqua di Parma Mandarino Di Sicilia, Unisex, 100 ml, Bergamot, Krvavo oranžová, Citrón, Mäta, Petitgrain olej, Cédrové drevo, Pižmo, Pačuli, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, CITRAL,...
1 024,10 €/1l
102,41 €
Predajca: somnia24

TOM FORD Oud Wood, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kardamon, Ružové drevo, Korenie, Santalové drevo, Vetiver, Tonka, Vanilka
2 071,80 €/1l
207,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
10,99 €
Predajca: EssentialSolution

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Fico di Amalfi, Unisex, 30 ml, Bergamot, Grapefruit, Citrón, Italian Lemon, Italian Bergamot, Grapefruit, Figový nektár, Ružové korenie, Jazmín, Fig Nectar, Pink Pepper, Jasmine Petals
1 569,00 €/1l
47,07 €
Predajca: BRASTYGroup

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia di Capri, Unisex, 180 ml, Oranžová, Citrón, Mandarínka, Petitgrain olej, Kardamon, Pižmo, Karamel, Sprej
613,61 €/1l
110,45 €
Predajca: PerfumTraders

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Fico di Amalfi, Unisex, 100 ml, Bergamot, Grapefruit, Citrón, Figový nektár, Jazmín, Ružové korenie, Benzoin, Cédrové drevo, Fig wood, Sprej
1 056,40 €/1l
105,64 €
Predajca: somnia24

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria, Unisex, 100 ml, Bergamot, Citrón, Cédrové drevo, Zázvor, Benzoin, Pižmo, Vetiver, Sprej
1 088,60 €/1l
108,86 €
Predajca: Denpoli-Venda

Acqua di Parma Mandarino Di Sicilia, Unisex, 180 ml, Bergamot, Krvavo oranžová, Citrón, Mäta, Petitgrain olej, Cédrové drevo, Pižmo, Pačuli, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, CITRAL,...
646,78 €/1l
116,42 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Xerjoff Accento Woda perfumowana, 100 ml
1 692,50 €/1l
169,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Xerjoff - Torino21 EDP 50ml
2 740,00 €/1l
137,00 €
Doprava zdarma
Predajca: pttonline

Acqua di Parma Mirto di Panarea, 75 ml, Myrta, Bazalka, Bergamot, Citrón, Jazmín, Ruže, Mastic, Juniper, Jantár, Céder, Sprej
987,60 €/1l
74,07 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria, Unisex, 180 ml, Citrón, Cédrové drevo, Zázvor, Bezoin, Pižmo, Vetiver, Sprej
1 064,22 €/1l
191,56 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Xerjoff Accento parfémovaná voda unisex 100 ml
1 855,80 €/1l
185,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Bimaro

Xerjoff Erba Gold parfémovaná voda unisex 100 ml
1 938,00 €/1l
193,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Xerjoff - Opera EDP 100ml
2 012,00 €/1l
201,20 €
Predajca: Parfumtoi

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Sony Playstation 5 Slim, PlayStation 5, Čierna, Biela, 16384 MB, GDDR6, 448 GB/s, AMD
962,08 €
Predajca: Shop-Mediarado

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia di Capri, Unisex, 30 ml, Citrón, Mandarínka, Oranžová, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Kardamon, Petitgrain olej, Petit Grain, Cardamom
1 649,67 €/1l
49,49 €
Predajca: PerfumTraders

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria, Unisex, 30 ml, Bergamot, Citrón, Calabrian Bergamot DOP, Citron, Cédrové drevo, Zázvor, Cedarwood, Red Ginger
1 986,33 €/1l
59,59 €
Predajca: PerfumTraders

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Fico di Amalfi, Unisex, 180 ml, Bergamot, Citrón, Grapefruit, Jazmín, Figový nektár, Ružové korenie, Cédrové drevo, Benzoin, Fig wood, Sprej
633,78 €/1l
130,34 €
-16,26 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
114,08 €
Predajca: Denpoli-Venda

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
550,00 €/1l
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Acqua di Parma Mandarino Di Sicilia, Unisex, 30 ml, Bergamot, Krvavo oranžová, Citrón, Mäta, Petitgrain olej, Cédrové drevo, Pižmo, Pačuli, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, CITRAL,...
1 832,00 €/1l
54,96 €
Predajca: BRASTYGroup

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Mirto di Panarea, Unisex, 100 ml, Bazalka, Bergamot, Citrón, Myrta, turecká ruža, Jazmín, Morský, Jantár, Cédrové drevo, Juniper, Pistácia mastixová, Sprej
953,80 €/1l
95,38 €
Predajca: somnia24

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Mandorlo di Sicilia, Unisex, 100 ml, elemi, Oranžová, Badyán, šalviový olej, Lavandin, Petitgrain olej, Cypress, Fir, Borovica, Sprej
990,10 €/1l
99,01 €
Predajca: somnia24

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Acqua di Parma Arancia di Capri La Riserva, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), LIMONENE, AQUA (WATER), LINALOOL, CITRAL, CITRONELLOL,...
2 298,00 €/1l
229,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
87% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
87%4% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
4%9% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
9%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 22. júla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobré, rýchle a lacné
Objem 0,075 l
Veľmi sa mi páči EdT od Acqua di Parma - veľmi príjemná, svieža vôňa - naozaj nádherná. Vzhľadom na súčasné zvýšenie cien bola ponuka výhodná. Doručenie bolo pomerne rýchle.
Hodnotenie z 28. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Obľúbená vôňa
Objem 0,18 l
Bol to ďalší nákup. Dodanie a platba cez Klarna prebehli bez problémov!
Hodnotenie z 4. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super pomer cena/výkon
Objem 0,075 l
Článok ako obvykle super
Hodnotenie z 19. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá vôňa s jednoduchým procesom objednávania
Objem 0,18 l
Zmyselná letná vôňa
Hodnotenie z 26. marca 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
acqua di parma
Objem 0,075 l
marvellous profumo citrusová vôňa
Hodnotenie z 21. mája 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top
Objem 0,075 l
Top vôňa
Hodnotenie z 27. novembra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko skvelé
Objem 0,075 l
Nádherná svieža vôňa
Hodnotenie z 17. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Slabé
Objem 0,18 l
Nie tak intenzívne
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
820,00 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
130,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 309,60 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(12)Počet hodnotení: 12
89,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
717,60 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
103,02 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 10
88,80 €
Predajca: PerfumTraders
888,00 €/1l

Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
91,11 €
Predajca: PerfumTraders
911,10 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,24 €
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(60)Počet hodnotení: 60
57,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
577,00 €/1l