5,0



Na základe 2 hodnotení
Thierry Mugler Angel Fantasm parfémovaná voda pre ženy Refillable 50 ml
57,17 €
1 143,40 € / 1l
plus 3,00 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Chloé Lumineuse parfémovaná voda pre ženy Refill 150 ml291,33 €/1l
43,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Thierry Mugler Womanity parfumovaná voda 80ml1 717,75 €/1l
137,42 €
Predajca: BalticVaris_DE

Ďalšie informácie o reklame
Lalique Soleil parfémovaná voda pre ženy 50 ml1 307,00 €/1l
65,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
M. Micallef Osaito parfémovaná voda pre mužov 100 ml1 244,40 €/1l
124,44 €
Predajca: PerfumTraders

Thierry Mugler Angel Fantasm parfémovaná voda pre ženy Refillable 100 ml
751,60 €/1l
75,16 €
Predajca: BRASTYGroup

Thierry Mugler Angel Fantasm parfémovaná voda pre ženy Refillable 25 ml
1 640,80 €/1l
41,02 €
Predajca: BRASTYGroup

Thierry Mugler Angel Elixir Woda perfumowana z możliwością uzupełnienia, 50 ml
889,20 €/1l
44,46 €
Predajca: BRASTYGroup

Thierry Mugler Angel Elixir Woda perfumowana, 25ml
1 696,80 €/1l
42,42 €
Predajca: PerfumTraders

Thierry Mugler Angel Nova Woda perfumowana uzupełnienie, 30ml
2 219,67 €/1l
66,59 €
Predajca: PerfumTraders

Angel Fantasm parfémová voda s náplňou 100ml
1 080,70 €/1l
108,07 €
Predajca: PerfumTraders

Thierry Mugler Alien Hypersense Woda perfumowana z możliwością uzupełnienia, 60 ml
1 239,17 €/1l
74,35 €
Predajca: somnia24

Thierry Mugler - Angel Nova EDP 100ml
1 134,70 €/1l
113,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Thierry Mugler Angel Elixir parfémovaná voda pre ženy Refillable 100 ml
669,10 €/1l
66,91 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Mugler Angel BLUSH EDP (parfémová voda) 50 ml , v originálnom balení, platnosť do roku 2026
1 819,80 €/1l
90,99 €
Predajca: somnia24

Thierry Mugler Angel Elixir Woda perfumowana z możliwością uzupełnienia, 100 ml
1 030,60 €/1l
103,06 €
Doprava zdarma
Predajca: MANADA

Guerlain Mon, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, #10404 INGREDIENTS: ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - LINALOOL - LIMONENE -..., 1 kusov
1 368,00 €/1l
70,29 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
68,40 €
Predajca: PerfumTraders

Thierry Mugler Alien Goddess Parfumovaná Záhrada. Elegancia a trvanlivosť. 90ml
948,44 €/1l
85,36 €
Predajca: BRASTYGroup

Thierry Mugler Angel - Refillable parfémovaná voda pre ženy 50 ml
1 209,40 €/1l
60,47 €
Predajca: PerfumTraders

Thierry Mugler Angel parfémovaná voda pre ženy 25 ml
2 989,60 €/1l
74,74 €
Predajca: PerfumTraders

Thierry Mugler Alien Extraintense parfémovaná voda pre ženy Refillable 30 ml
2 230,67 €/1l
66,92 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Parfémovaná voda od značky Thierry Mugler bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vami vybraté vône.
Parfumovaná voda Thierry Mugler Angel Fantasm Refillable sa predstavuje v jedinečnej vonnej kompozícii, ktorá očarí vaše zmysly. S týmto ným parfémom zažijete dokonalú symbiózu lahodnej vône a dychberúcej intenzity. Uchváti zmyselnými tónmi iskrivých citrusových plodov a hrejivým základom vanilky a pačuli, ktoré vôni dodávajú nezameniteľnú hĺbku. / / Elegantný flakón v tvare hviezdy s objemom 50 ml je skutočnou pastvou pre oči a bol vytvorený na udržateľné používanie, pretože je možné ho opätovne naplniť. Táto vôňa je vhodná pre ženy, ktoré chcú vyžarovať nezameniteľný štýl a eleganciu, či už na každodenné nosenie, alebo na špeciálne príležitosti. / / S parfumovanou vodou Thierry Mugler Angel Fantasm sa nielen rozmaznávate, ale zároveň dávate najavo svoj trvalo udržateľný . Neváhajte a obklopte sa touto nezameniteľnou vôňou, vďaka ktorej vaša osobná aura zažiari v novom svetle.
Mugler Angel Phantasm je zmyselná parfumovaná voda, ktorá vzrušuje a poteší svojím neobvyklým zložením. Úvod sa otvára sviežosťou ananásu, ktorú rozbíja jemný nádych bergamotu, čím vytvára mimoriadne radostný a energický zážitok. Srdcu parfumu dominujú exotické akcenty kokosu a sviežej, zmyselnej tahitskej gardénie, ktoré vôni dodávajú hĺbku a intenzitu. Základ parfumu je naplnený hrejivosťou a hĺbkou pačuli, jemnosťou bourbonskej vanilky a zmyselným dotykom jantáru, ktoré vytvárajú harmonický celok. Angel Fantasm je vôňa, ktorá dokonale vyvažuje sviežosť a zmyselnosť a ponúka nezabudnuteľný zážitok každý deň. Vynikajúca voľba pre tých, ktorí hľadajú intenzívny a jedinečný parfém, ktorý podčiarkne ich individuálny štýl a osobnosť.
Inšpirujte svoju predstavivosť s Angel Fantasm, novou zmyselnou parfumovanou vodou. S touto novou ovocnou gurmánskou vôňou s jantárovými tónmi Mugler rozpúta dokonalé potešenie. Podmanivo zmyselný a mimoriadne vášnivý pocit na pokožke, zachytený v hypnotizujúcom čiernom flakóne v tvare hviezdy. Zažite svoje najdivokejšie fantázie. Zloženie ALKOHOL - PARFUM / VÔŇA - AQUA / VODA / EAU - DIPROPYLÉNGLYKOL - KUMARÍN - BENZYLSALICYLÁT - LIMONÉN - BENZYLALKOHOL - BUTYLMETOXYDIBENZOYLMETÁN - LINALOOL - CITRAL - ANÍZOVÝ ALKOHOL - CI 60730 / EXT. FIALOVÁ 2 - CI 42090 / MODRÁ 1 - CI 17200 / ČERVENÁ 33 Adresa Aplikujte na pulzné body, ako sú zápästia, krk a vnútorná strana lakťov Bezpečnostné upozornenie Len na vonkajšie použitie.
Mugler predstavuje novú divokú čiernu hviezdu v galaxii Angel. Gurmánsko-ovocná vôňa Angel Fantasm, ktorá rozpúta dokonalý pôžitok. Divoko zmyselná, divoko rozkošná závislosť na pokožke, zachytená v hypnotizujúcom flakóne čiernej hviezdy. Angel Fantasm premieňa pôvodnú vôňu na novú závislosť na pokožke s akordmi pačuli. Nebeský bergamot tu ustupuje šťavnatému ananásu. Svieži kokosový akord priľne k pokožke ako jeden zo zmyselných telových oblekov značky Mugler. Odvážny prebytok pačuli anjela nadobúda žiarivú podobu s rafinovaným srdcom z pačuli esencie. Vrcholným pôžitkom je vanilka, ktorá je ešte vzácnejšia vďaka vynikajúcej kvalite bourbonskej vanilky z Madagaskaru.
Parfumovaná voda Thierry Mugler Angel Fantasm Refillable sa predstavuje v jedinečnej vonnej kompozícii, ktorá očarí vaše zmysly. S týmto ným parfémom zažijete dokonalú symbiózu lahodnej vône a dychberúcej intenzity. Uchváti zmyselnými tónmi iskrivých citrusových plodov a hrejivým základom vanilky a pačuli, ktoré vôni dodávajú nezameniteľnú hĺbku. / / Elegantný flakón v tvare hviezdy s objemom 50 ml je skutočnou pastvou pre oči a bol vytvorený na udržateľné používanie, pretože je možné ho opätovne naplniť. Táto vôňa je vhodná pre ženy, ktoré chcú vyžarovať nezameniteľný štýl a eleganciu, či už na každodenné nosenie, alebo na špeciálne príležitosti. / / S parfumovanou vodou Thierry Mugler Angel Fantasm sa nielen rozmaznávate, ale zároveň dávate najavo svoj trvalo udržateľný . Neváhajte a obklopte sa touto nezameniteľnou vôňou, vďaka ktorej vaša osobná aura zažiari v novom svetle.
Mugler Angel Phantasm je zmyselná parfumovaná voda, ktorá vzrušuje a poteší svojím neobvyklým zložením. Úvod sa otvára sviežosťou ananásu, ktorú rozbíja jemný nádych bergamotu, čím vytvára mimoriadne radostný a energický zážitok. Srdcu parfumu dominujú exotické akcenty kokosu a sviežej, zmyselnej tahitskej gardénie, ktoré vôni dodávajú hĺbku a intenzitu. Základ parfumu je naplnený hrejivosťou a hĺbkou pačuli, jemnosťou bourbonskej vanilky a zmyselným dotykom jantáru, ktoré vytvárajú harmonický celok. Angel Fantasm je vôňa, ktorá dokonale vyvažuje sviežosť a zmyselnosť a ponúka nezabudnuteľný zážitok každý deň. Vynikajúca voľba pre tých, ktorí hľadajú intenzívny a jedinečný parfém, ktorý podčiarkne ich individuálny štýl a osobnosť.
Inšpirujte svoju predstavivosť s Angel Fantasm, novou zmyselnou parfumovanou vodou. S touto novou ovocnou gurmánskou vôňou s jantárovými tónmi Mugler rozpúta dokonalé potešenie. Podmanivo zmyselný a mimoriadne vášnivý pocit na pokožke, zachytený v hypnotizujúcom čiernom flakóne v tvare hviezdy. Zažite svoje najdivokejšie fantázie. Zloženie ALKOHOL - PARFUM / VÔŇA - AQUA / VODA / EAU - DIPROPYLÉNGLYKOL - KUMARÍN - BENZYLSALICYLÁT - LIMONÉN - BENZYLALKOHOL - BUTYLMETOXYDIBENZOYLMETÁN - LINALOOL - CITRAL - ANÍZOVÝ ALKOHOL - CI 60730 / EXT. FIALOVÁ 2 - CI 42090 / MODRÁ 1 - CI 17200 / ČERVENÁ 33 Adresa Aplikujte na pulzné body, ako sú zápästia, krk a vnútorná strana lakťov Bezpečnostné upozornenie Len na vonkajšie použitie.
Mugler predstavuje novú divokú čiernu hviezdu v galaxii Angel. Gurmánsko-ovocná vôňa Angel Fantasm, ktorá rozpúta dokonalý pôžitok. Divoko zmyselná, divoko rozkošná závislosť na pokožke, zachytená v hypnotizujúcom flakóne čiernej hviezdy. Angel Fantasm premieňa pôvodnú vôňu na novú závislosť na pokožke s akordmi pačuli. Nebeský bergamot tu ustupuje šťavnatému ananásu. Svieži kokosový akord priľne k pokožke ako jeden zo zmyselných telových oblekov značky Mugler. Odvážny prebytok pačuli anjela nadobúda žiarivú podobu s rafinovaným srdcom z pačuli esencie. Vrcholným pôžitkom je vanilka, ktorá je ešte vzácnejšia vďaka vynikajúcej kvalite bourbonskej vanilky z Madagaskaru.
- Model
- Angel Fantasm
- Hmotnosť
- 0.295 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- NEPLATÍ
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3614274085501
- Číslo od výrobcu
- BRXAXRYJYT
- Model
- Angel Fantasm
- Hmotnosť
- 0.295 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- NEPLATÍ
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3614274085501
- Číslo od výrobcu
- BRXAXRYJYT
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Thierry Mugler Angel Fantasm parfémovaná voda pre ženy Refillable 25 ml
1 640,80 €/1l
41,02 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Maison Alhambra Winsome Edp 90ml
320,56 €/1l
28,85 €
Predajca: FragraDE

Lattafa Ana Abiyedh Coral, Ženy, 60 ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nasomatto Black Afgano, Unisex, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol Denat., Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl, Cinnamal, Benzyl..., 1 kusov
4 340,33 €/1l
130,21 €
Predajca: PerfumTraders

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Lattafa Pride Art of Arabia I EDP 100 ml M
390,00 €/1l
39,00 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Jeroboam Gozo Extract parfém, 30 ml
4 316,33 €/1l
129,49 €
Predajca: somnia24

Montblanc Signature, Ženy, 90 ml, Tekutý parfém, Clementine, Vanilka, biele pižmo
498,22 €/1l
45,80 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
44,84 €
Predajca: Sykz

Zvlhčovač vzduchu Difuzér Aroma Ultrazvukový LED olejový difuzér Vonná lampa Aromaterapia miestnosti Kancelária Joga Pure Aroma svetlé drevo Retoo
9,79 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Thierry Mugler Angel Fantasm parfémovaná voda pre ženy Refillable 100 ml
751,60 €/1l
75,16 €
Predajca: BRASTYGroup

Thierry Mugler Angel Eau Croisere toaletná voda pre ženy 50 ml
1 333,20 €/1l
66,66 €
Predajca: PerfumTraders

Paris Corner Khair Felicity EDP 100 ml W
193,20 €/1l
19,32 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Perfumes - Mayar EDP 100ml
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Thierry Mugler Angel Elixir Woda perfumowana z możliwością uzupełnienia, 50 ml
889,20 €/1l
44,46 €
Predajca: BRASTYGroup

Thierry Mugler Angel Nova - Refillable Star parfémovaná voda pre ženy 50 ml
1 611,60 €/1l
80,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Thierry Mugler Angel, Woda toaletowa, 100ml
697,70 €/1l
69,77 €
Predajca: somnia24

Thierry Mugler Angel Elixir parfémovaná voda pre ženy Refillable 100 ml
669,10 €/1l
66,91 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Thierry Mugler Angel Parfumovaná voda s náplňou Star 50 ml
1 398,20 €/1l
75,48 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
69,91 €
Predajca: Glamperfeu

Thierry Mugler Alien Mirage toaletná voda pre ženy 60 ml
1 060,50 €/1l
63,63 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Dolce&Gabbana Devotion, Ženy, 100 ml, Citrus, Oranžový kvet, Vanilka, Sprej
511,30 €/1l
51,13 €
Predajca: BRASTYGroup

Thierry Mugler Angel Elixir Woda perfumowana, 25ml
1 696,80 €/1l
42,42 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 6. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Angel Mugler Eau de Parfum Fantasm
Konečne som našla túto vôňu. Som veľmi spokojná. Ďakujem veľmi pekne.
Hodnotenie z 13. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2414)Počet hodnotení: 2414
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l