4,9



Na základe 11 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Asad Elixir parfémovaná voda pre mužov 100 ml266,00 €/1l
26,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
Viktor & Rolf Spicebomb Metallic Musk Parfum 50 ml1 414,40 €/1l
70,72 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Masaki Matsushima Masaki - parfumovaná voda 40 ml1 358,75 €/1l
54,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Rasasi Hawas Highness, toaletná voda, 100 ml, pánska441,50 €/1l
44,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Viktor & Rolf Spicebomb Dark Leather parfémovaná voda pre mužov 90 ml
702,89 €/1l
63,26 €
Predajca: BRASTYGroup

Viktor & Rolf Spicebomb Dark Leather parfémovaná voda pre mužov 150 ml
594,33 €/1l
89,15 €
Predajca: BRASTYGroup

Viktor & Rolf Spicebomb Extreme parfémovaná voda pre mužov 90 ml
806,44 €/1l
72,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 690,00 €/1l
169,00 €
Predajca: FragrancesBg

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
342,30 €/1l
34,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Viktor & Rolf Flowerbomb Ruby Orchid parfémovaná voda pre ženy 30 ml
1 777,33 €/1l
53,32 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Viktor & Rolf Bonbon Woda perfumowana, 50 ml
935,80 €/1l
46,79 €
Predajca: BRASTYGroup

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
1 708,33 €/1l
102,50 €
Predajca: Novada-Shop

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

BDK Parfums Vanille Leather, parfumovaná voda, 100 ml
1 806,90 €/1l
180,69 €
Predajca: Denpoli-Venda

Adyan Sharf parfémovaná voda pre mužov 100 ml
181,00 €/1l
18,10 €
Predajca: BRASTYGroup

Adyan Oud Velvet parfémovaná voda pre ženy 100 ml
177,80 €/1l
17,78 €
Predajca: BRASTYGroup

Riiffs Prive Blue parfumovaná voda pre mužov 100 ml
184,40 €/1l
18,44 €
Predajca: Glamperfeu

Nusuk Ajwaa Turquoise parfumovaná voda pre ženy 100 ml
172,10 €/1l
17,21 €
Predajca: Glamperfeu

Risala Zafer parfémovaná voda pre mužov 100 ml
176,70 €/1l
17,67 €
Predajca: Glamperfeu
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Parfémovaná voda od značky Viktor & Rolf bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 50 ml vami vybraté vône.
Objavte parfumovanú vodu Viktor & Rolf Spicebomb Dark Leather, podmanivú vôňu, ktorá stelesňuje podstatu modernej mužnosti. Táto vôňa je rafinovaným skúmaním kontrastu, v ktorom sa zmyselnosť a sila dokonale prelínajú. Rovnako ako ostatné vône z kolekcie Spicebomb, aj parfumovaná voda Spicebomb Dark Leather má podobu granátu, symbolu schlauer und explosiver Energie. Flakon wurde in mattschwarzer Farbe gedruckt, was an Schamhaftigkeit und Eleganz erinnert. Priťahuje pohľad, prebúdza zvedavosť a predstavuje hĺbku a intenzitu, je symbolom vnútornej krvi.
Objavte parfumovanú vodu Viktor & Rolf Spicebomb Dark Leather, podmanivú vôňu, ktorá stelesňuje podstatu modernej mužnosti. Táto vôňa je rafinovaným skúmaním kontrastu, v ktorom sa zmyselnosť a sila dokonale prelínajú. Rovnako ako ostatné vône z kolekcie Spicebomb, aj parfumovaná voda Spicebomb Dark Leather má podobu granátu, symbolu schlauer und explosiver Energie. Flakon wurde in mattschwarzer Farbe gedruckt, was an Schamhaftigkeit und Eleganz erinnert. Priťahuje pohľad, prebúdza zvedavosť a predstavuje hĺbku a intenzitu, je symbolom vnútornej krvi.
- Model
- Spicebomb Dark Leather
- Hmotnosť
- 0.213 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- ALKOHOL, PARFUM/VOŇAVKA, AQUA/VODA/VODA, LIMONÉN, KUMARÍN, LINALOOL, ALFA-IZOMETYLIONÓN, EUGENOL, GERANIOL, CITRAL, CITRONELLOL, METYLANTRANILÁT, BENZYLBENZOÁT.
- Výrobca
- Viktor & Rolf
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 3614274158120
- Číslo od výrobcu
- 2049109
- Model
- Spicebomb Dark Leather
- Hmotnosť
- 0.213 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- ALKOHOL, PARFUM/VOŇAVKA, AQUA/VODA/VODA, LIMONÉN, KUMARÍN, LINALOOL, ALFA-IZOMETYLIONÓN, EUGENOL, GERANIOL, CITRAL, CITRONELLOL, METYLANTRANILÁT, BENZYLBENZOÁT.
- Výrobca
- Viktor & Rolf
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 3614274158120
- Číslo od výrobcu
- 2049109
Hodí sa k tomu

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
1 708,33 €/1l
102,50 €
Predajca: Novada-Shop

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
342,30 €/1l
34,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Viktor & Rolf Spicebomb Dark Leather parfémovaná voda pre mužov 90 ml
702,89 €/1l
63,26 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
348,90 €/1l
34,89 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
305,70 €/1l
30,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Viktor & Rolf Spicebomb Extreme parfémovaná voda pre mužov 90 ml
806,44 €/1l
72,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 690,00 €/1l
169,00 €
Predajca: FragrancesBg

Viktor & Rolf Spicebomb Dark Leather parfémovaná voda pre mužov 150 ml
594,33 €/1l
89,15 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Viktor & Rolf Bonbon Woda perfumowana, 90ml
1 035,11 €/1l
93,16 €
Predajca: BRASTYGroup

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
400,00 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
593,00 €/1l
59,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Afnan - 9 pm EDP 100ml
324,40 €/1l
32,44 €
Predajca: BRASTYGroup

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Yves Saint Laurent Black Opium Eau de Parfum 50ml
1 636,00 €/1l
81,80 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 370,60 €/1l
218,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
426,00 €/1l
31,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
1 049,30 €/1l
104,93 €
Predajca: PerfumTraders

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
509,87 €/1l
38,24 €
Predajca: Parfumtoi

Versace - Eros Flame EDP 100ml
673,80 €/1l
67,38 €
Predajca: PerfumTraders

Viktor & Rolf Spicebomb Extreme parfémovaná voda pre mužov 50 ml
960,60 €/1l
48,03 €
Predajca: Denpoli-Venda

Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
368,90 €/1l
36,89 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Dior Sauvage - Parfémovaná voda, 60ml - Elegantný a sofistikovaný pánsky vôňový zážitok pre každú príležitosť. Sinné tóny kože a ambry z ďalekej divočiny. Pridajte charizmu k vášmu štýlu!
1 703,33 €/1l
102,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Dior Sauvage Parfum parfém pro muže 100 ml
825,00 €/1l
82,50 €
Predajca: Novada-Shop

Viktor & Rolf, Good Fortune, Eau De Parfum, For Women, Refill, 100 ml
505,00 €/1l
50,50 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
91% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
91%9% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
9%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 2. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý parfém
Objem 0,09 l
Nádherná vôňa a veľmi cenovo výhodný
Hodnotenie z 25. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
všetko skvelé, dobrá cena, rýchle dodanie, rád znova
Objem 0,1 l
Skvelý produkt, rýchlo dodaný za skvelú cenu
Hodnotenie z 25. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super!!!
Objem 0,1 l
Som veľmi spokojný, rád znova!
Hodnotenie z 14. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.pl. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.pl.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 25. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 5. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 27. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 12. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,91 €
Predajca: PerfumTraders
536,38 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(74)Počet hodnotení: 74
100,22 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,75 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(70)Počet hodnotení: 70
35,80 €
Predajca: PerfumTraders
286,40 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(70)Počet hodnotení: 70
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
337,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,56 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l