Himalaya kurkumové sérum na tvár proti tmavým škvrnám, 30 ml
13,50 €
225,00 € / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Krémy na tvár a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
ACNEMY ZITCONTROL Face Imperfection Cream 40 ml - Krém proti nedokonalostiam tváre539,00 €/1l
21,56 €
Predajca: LaRoseCare

Ďalšie informácie o reklame
Lierac Hydragenist Nawilżający krem rozświetlający, 50ml562 714,27 €/1kg
39,39 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
H&B Spevňujúci kolagénový krém 50ml579,80 €/1l
39,99 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Bielenda, Revitalizačný krém proti vráskam 70+ na omladenie pleti, 50 ml183 166,67 €/1kg
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Himalaya Dark Spot Clearing Kurkuma Krem do tváre, 50 ml
270,00 €/1l
13,50 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Caudalie Vinoperfect – rozjasňujúce sérum proti tmavým škvrnám, 50 ml
1 649,00 €/1l
82,45 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Equilibra Vitaminica krém proti starnutiu, 50 ml
757,14 €/1kg
53,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Biffidi

Skin79 Beblesh ampulka proti tmavým škvrnám 50ml
539,80 €/1l
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

L'Erboristica Illumia rozjasňujúce sérum proti hyperpigmentácii, 30 ml
689,00 €/1l
21,18 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,67 €
Predajca: MANADA

Hydratačný krém na tvár proti nedokonalostiam 50 ml - UZDROVISCO (BEZ OLEJOV)
255,20 €/1l
12,76 €
Predajca: Katomix

VYHLADZUJÚCI KRÉM NA TVÁR PROTI STARNUTIU 50 ml - UZDROVISCO (BEZ OLEJOV)
268,60 €/1l
13,43 €
Predajca: Katomix

Tolpa Dermo Face Rosacal posilňujúci krém 50 ml
171,25 €/1kg
13,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

MOHANI Sérum na tvár proti starnutiu s Retinalom 0,15 %, 30 ml
1 347,00 €/1l
40,41 €
Predajca: MANADA

Krém na tvár s resveratrolom Lirene 50+ - 50 ml
231 000,01 €/1kg
13,86 €
Predajca: somnia24

Himalaya Krem nawilżający do twarzy i ciała, 50 ml
98,20 €/1l
4,91 €
Predajca: shaman-vitamine

Orjena Rozjasňujúci krém na tvár s vitamínom C, 50 ml
538,00 €/1l
26,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Babaria Intenzívny krém proti tmavým škvrnám 50ml
120,15 €/1kg
16,34 €
Predajca: somnia24

Himalaya Hydratačný Krém na Tvár, 150 ml
62,67 €/1l
9,40 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Krém proti stareckým škvrnám 50ml -
168 400,00 €/1l
8,42 €
Predajca: AbisZ-Markt

Martiderm Arbutin Tmavé škvrny
1 436,00 €/1l
28,72 €
Predajca: Parfumtoi
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Objavte himalájske sérum s kurkumou, vysoko účinné ošetrenie tváre špeciálne vyvinuté na zníženie výskytu tmavých škvŕn. Toto sérum kombinuje prirodzenú silu kurkumy s pokročilými vlastnosťami starostlivosti o pleť, ktoré podporujú rovnomernú pleť a žiarivo krásnu pokožku. Jeho ľahká textúra sa rýchlo vstrebáva bez zanechania pocitu mastnoty a je ideálna na každodenné použitie. Toto sérum, ktoré sa ponúka v praktickej 30 ml fľaštičke, je vhodné pre ženy aj mužov, ktorí hľadajú účinné riešenie nerovnomerného tónu pleti. Spoľahnite sa na staré tradície ajurvédskej starostlivosti o pleť a získajte viditeľne čistejšiu a vyživenejšiu pleť.
- Hmotnosť
- 60 g
- Objem
- 30000 ml
- Zloženie
- Himalaya sérum na odstránenie tmavých škvŕn Curcuma do tváre dark, 30 ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyPáni
- EAN kód
- 6291107225999
- Hmotnosť
- 60 g
- Objem
- 30000 ml
- Zloženie
- Himalaya sérum na odstránenie tmavých škvŕn Curcuma do tváre dark, 30 ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyPáni
- EAN kód
- 6291107225999
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Flieks čalúnená posteľ 180x200cm s funkciou nabíjania (USB a Type-C), manželská posteľ pre mladých s led, úložný priestor posteľ box spring s úložným priestorom, posteľná bielizeň, sivá
577,31 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Detský bicykel Volare Sportivo - chlapci - 20 palcov - zelený - dve ručné brzdy
287,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

APLB Glutathione Niacinamide Facial Cream 55 ml
0,19 €/1l
10,49 €
Predajca: medpak_shop

Lattafa Pride Art of Arabia I EDP 100 ml M
390,00 €/1l
39,00 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Celimax Retinal Shot Tightening Booster vyhladzujúci pleťový krém na vrásky s retinolom 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

Oblúková súprava ružového balónového girlandy - 122 dielna súprava balónikov s balónikmi v zlatej a makarónovo ružovej farbe, balóny na párty pre dievčatá, ženy, narodeniny, svadba, promócie, bábätko ružové
17,95 €
Predajca: odsellingaaa

Klarstein športová fľaša na pitie, 0.5L, vložka na ovocie, zelená
55,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Beauty of Joseon 8809782555508, Opaľovací krém, Tvár a telo, Rúra, Hydratačný, Výživný, Univerzálna pleť, 50 ml
230,00 €/1l
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Čalúnená posteľ Merax 140x200 cm s hydraulickým úložným priestorom, manželská posteľ so zamatovou látkou a lamelovým roštom, čelo s objemným dizajnom, béžová farba
384,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX

Tefal XL Force C38508, Kolo, Viacúčelová panvica, Čierna, Titán, 175 °C, Hliník
56,99 €
Doprava zdarma
Predajca: PlanetHappy

Dr. Althea 147 Barrier Cream krém na obnovu kožnej bariéry 50 ml
0,38 €/1kg
18,95 €
Predajca: LaRoseCare

K-SECRET SEOUL 1988 Serum Retinal Liposome 2% + Black Ginseng 30 ml
383,33 €/1l
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Anua Niacinamide 10% + TXA 4% sérum Serum 30 ml
342,50 €/1kg
20,55 €
Predajca: Juui

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Ecosa yummy buddy detský box na desiatu s priehradkami Petrol
19,90 €
Predajca: Enstore

Samsung Galaxy S26 Ultra , 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 256 GB, 200 MP, Android 16.0, Fialová
952,90 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: JANADO

Maison Alhambra - Philos Centro EDP 100ml
248,30 €/1l
24,83 €
Predajca: FragraDE

TULANO Cover 40 | Zábrana na posteľ 200 cm Zábrana na detskú postieľku | Skladacia | Vhodná pre matrac s výškou 10-28 cm | 18 nastaviteľných výšok Bočné vrecko
47,06 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: getbigger

Steinborg Mini rúra 3 v 1 s grilovacím roštom | 20 litrov | Rúra na pizzu | Rúra s konvekciou | 1300 W
69,90 €
Predajca: Enstore

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Himalaya Čistiaci gél na tvár s kurkumou, 150 ml
20,05 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: everybuy_at

Centellian24 Madeca Cream Time Reverse 50 ml
0,40 €/1l
20,20 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Z-LINE TT-EV35, 35 L, Čierna, Voľne stojaci, Otočné, 100 - 230 °C, Nerezová oceľ
94,99 €
Doprava zdarma
Predajca: RetroStore24

Blackview R50 1,85" inteligentné hodinky, vodotesné do 5 ATM, s funkciou telefónu, športové hodinky s viac ako 100 športovými režimami, fitness hodinky, monitor srdcového tepu a spánku, pre Android a iOS
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

FunLife F1, skladací bežiaci pás – 3-v-1, určený pod stôl, s madlom, rýchlosť 1–8 km/h, kompaktný a tichý, ideálny do domácnosti, kancelárie a pracovne
129,99 €
Predajca: FunLife

Flieks Čalúnená posteľ 180x200 cm s lamelovým roštom, hydraulická posteľ Boxspring so zásuvkou a úložným priestorom, zamatová manželská posteľ s úložným priestorom Funkčná posteľ, sivá
439,99 €
-24,83 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
415,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop

Ergonomický 7-zónový obojstranný matrac XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
129,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Mary Kay TimeWise Deluxe Miracle Set Normal Dry Skin SPF30 NOVINKA



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
184,37 €
Predajca: lithuaniashop
614,57 €/1l

Clinique Smart Clinical Repair krém na korekciu vrások
26,26 €
Predajca: PerfumTraders
1 750,67 €/1l

Dado Sens Sensacea upokojujúca emulzia na tvár 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,85 €
Predajca: PerfumTraders
437,00 €/1l

Dior Prestige La Creme 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
354,49 €
Predajca: PerfumTraders
7 089,80 €/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratačný krém 3x75ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(56)Počet hodnotení: 56
47,25 €
Predajca: MAGUHAAR
210,00 €/1l

Valmont V-Lift Cream krém proti vráskam 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
258,56 €
Predajca: PerfumTraders
5 171,20 €/1l

Beauty of Joseon Dynasty Cream 100 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(62)Počet hodnotení: 62
22,25 €
Predajca: MAGUHAAR
0,22 €/1l

Apis | Mandľová kyselina 40% - 30 ml - Anti-Akne - Účinné čistenie pleti - Jemné exfoliačné účinky
14,99 €
Predajca: Lemonbite
499,67 €/1l

Farmona Professional Filler&Lifting Krem liftingujący, 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,54 €
Predajca: Lemonbite
90,27 €/1l

La Mer Hydratačný svieži krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
152,41 €
Predajca: PerfumTraders
5 080,33 €/1l

VEZE BB krém, VEZE tekutý podkladový krém v púdri, odtieň Ivory 02
18,99 €
Predajca: RESTEQ
37,98 €/1kg

Babor SeaCreation Sérum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
125,35 €
Predajca: PerfumTraders
4 178,33 €/1l

Babor Doctor Babor Regeneration The Cure Cream 50ml - Krém proti vráskam



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(30)Počet hodnotení: 30
125,24 €
Predajca: PerfumTraders
250,48 €/1l

MARY KAY Hydratačný krém TimeWise Antioxidant Moisturizer normálna / suchá pleť 88 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
41,09 €
Predajca: lithuaniashop
466,93 €/1l

La Mer Ošetrujúci krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
107,06 €
Predajca: PerfumTraders
1 070,60 €/1l

VT Cosmetics PDRN Essence 100 obnovujúca pleťová esencia s hydratačným účinkom 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
27,57 €
Predajca: Azjasklep
919,00 €/1l

La Mer Hydratačný jemný krém
95,95 €
Predajca: PerfumTraders
6 396,67 €/1l

Juvena MasterCare MasterCream Rose (75 ml)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
101,81 €
Predajca: PerfumTraders
1 357,47 €/1l

Estée Lauder Advanced Night Repair, Ženy, Univerzálna pleť, 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(14)Počet hodnotení: 14
97,41 €
Predajca: PerfumTraders
1 298,80 €/1l

SINOZ Pure Cica Cream 50 ml krém na tvár s aloe vera



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,50 €
Predajca: Exporgin
350,00 €/1l