5,0



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Kevin Murphy Plumping Rinse Densifying Conditioner 1000 ml69,88 €/1l
69,88 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Joico HydraSplash Hydrating Conditioner vyživujúci kondicionér na hydratáciu vlasov 1000 ml28,80 €/1l
28,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Sachajuan Thickening Conditioner 990 ml63,89 €/1l
63,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Kerasilk Skrotenie kondicionér 75 ml246,40 €/1kg
18,48 €
Predajca: PerfumTraders

Kativa Hyaluronic Keratin Coenzyme Q10 Conditioner 355 ml
35,21 €/1l
12,50 €
Predajca: Denpoli-Venda

Andrélon Oil & Care Kondicionér 200 ml
144,75 €/1l
28,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Kondicionér Indola Care Repair 1000 ml
25,31 €/1l
25,31 €
Predajca: somnia24

Nečistiaci kondicionér Salerm (1000 ml)
68,72 €/1l
68,72 €
Predajca: Parfumtoi

Arganicare, kolagén, starostlivosť o vlasy, 400 ml
49,00 €/1l
19,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lazartigue, Repair, Vegan, Hair Conditioner, For Repairing, 150 ml
114,40 €/1l
17,16 €
Predajca: NutraBestBG

Joico Moisture Recovery Conditioner vyživujúci kondicionér pre suché vlasy 1000 ml
30,70 €/1l
30,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Apivita kondicionér Apivita Moisture Leave-In Conditioner 100ml.
278,40 €/1l
27,84 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Nacomi Odżywka wygładzająco-nawilżająca, 150 ml
46 722,22 €/1kg
8,41 €
Predajca: Katomix

Plantur 39 Hyalurónový kondicionér 150ml
105,60 €/1l
15,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Depot No. 201 Refreshing Conditioner vyživujúci kondicionér 250 ml
44 800,00 €/1kg
13,44 €
Predajca: MANADA

Moroccanoil Hydration Hydratačný kondicionér 70 ml
145 375,00 €/1kg
11,63 €
Predajca: Glamperfeu

OGX niacín a kofeín kondicionér
27 475,00 €/1kg
10,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Joico Kondicionér Joico Innerjoi Hydratačný kondicionér 300ml
41,47 €/1l
12,44 €
Predajca: Tersorte

Nanoil Keratinová vlasová kondicionér s keratínom, 125ml
72 550,00 €/1kg
14,51 €
Predajca: MANADA

ELVIVE EXTRAORDINARY OIL vyživujúci kondicionér 250 ml
39,24 €/1l
9,81 €
Predajca: Parfumtoi
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Posilující kondicionér pro větší hustotu vlasů
Chceli by ste vylepšiť svoj vzhľad a zvýrazniť svoju krásu? Potom vám kondicionér na vlasy Xpel Hair Care 300 ml pomôže dosiahnuť vaše ciele! Využívajte výhody a prednosti výrobkov Xpel a ďalších kaderníckych doplnkov od 100 % originálnych značiek.
- Typ: Kondicionér na vlasy
- Objem: 300 ml
- Model
- Hair Care
- Hmotnosť
- 330 g
- Objem
- 300 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- XPel
- EAN kód
- 5060120176608
- Model
- Hair Care
- Hmotnosť
- 330 g
- Objem
- 300 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- XPel
- EAN kód
- 5060120176608
Hodí sa k tomu

Olaplex Bond Maintenance Conditioner kondicionér pre regeneráciu, výživu a ochranu vlasov No.5 1000 ml
55,59 €/1l
55,59 €
Predajca: PerfumTraders

Redken All Soft kondicionér 1000 ml
50,47 €/1l
50,47 €
Predajca: somnia24

Lakmé Lak-2 Instant Hair Conditioner bezoplachový kondicionér pre hebkosť a lesk vlasov 300 ml
37,67 €/1l
11,30 €
Predajca: Tersorte

Moroccanoil - Hydration All In One Leave-In Conditioner 160ml
166,88 €/1l
26,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

CHI Ionic Color Illuminate Conditioner tónovací kondicionér na oživenie farby Platinum Blonde 251 ml
66,14 €/1l
16,60 €
Predajca: Tersorte

L'Oréal Professionnel Serie Expert Inforcer Posilňujúci kondicionér pre lámavé vlasy, 200 ml
134,80 €/1l
26,96 €
Predajca: Katomix

Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Conditioner 1000 ml
24,50 €/1l
24,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Sel Artistic Flair Dvojfázový Kondicionér 450Ml
27,20 €/1l
12,24 €
Predajca: Tersorte

Revlon Orofluido Radiance Argan, Ženy, Profesionálny kondicionér na vlasy, Všetky typy vlasy, Všetky farby, Rozčesávanie, Hydratačný, Oprava, Lesk, Vyhladenie, Zmäkčovadlo, 1000 ml
15,19 €/1l
15,19 €
Predajca: MANADA

John Frieda Brilliant Brunette Colour Vibrancy Conditioner - Obohacujúci kondicionér so živými farbami pre tmavé vlasy, 250 ml
120,36 €/1l
30,09 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Wella SP Luxe Oil Rekonštruktívny Eliksír na Vlasy, 100ml
61 400,00 €/1kg
13,12 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,28 €
Predajca: Glamperfeu

Kevin Murphy - Leave-in.Repair Nourishing Leave-in Treatment 200ml
185,00 €/1l
37,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

OLORCHEE Deep Repair Hĺbková regeneračná kúra na starostlivosť o vlasy 1000 ml
45,99 €/1l
45,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Goldwell Dualsenses Curls & Waves Hydrating Conditioner kondicionér pre vlnité a kučeravé vlasy 1000 ml
25,00 €/1l
25,00 €
Predajca: MAGUHAAR

System Professional Color Save Bi-Phase Conditioner bezoplachový kondicionér pre farbené vlasy 185 ml
109,46 €/1l
20,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kondicionér Sebamed dodáva objem a hydratuje 200ml
25,50 €/1l
5,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

GK Hair Deep Conditioner vyživujúci kondicionér pre veľmi poškodené vlasy 1000 ml
84,81 €/1l
84,81 €
Predajca: Tersorte

Schwarzkopf Professional BlondMe Bond Repair Purple Spray Conditioner bezoplachový kondicionér pre blond vlasy 150 ml
86,33 €/1l
12,95 €
Predajca: Friseurtotal

Pantene Intensive Repair kondicionér na vlasy 800 ml
13,91 €/1l
11,13 €
Predajca: LAVONIO

TENAX SPA 8004395280025, Vosk na vlasy, 125 ml, Muži, Hrniec, Fixačný, Aqua (Water/Eau), Ceteareth-20, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-7 Glyceryl Cocoate,...
70,88 €/1l
8,86 €
Predajca: barberkosmetik

Aveda 18084014516, Ženy, Suché vlasy, Všetky farby, Výživa, Hydratačné, Ochrana, 200 ml, Sprej
192,80 €/1l
38,56 €
Predajca: MANADA

Maria Nila Head & Hair Heal Conditioner ochranný kondicionér pre citlivú pokožku hlavy 1000 ml
55,55 €/1l
55,55 €
Predajca: PerfumTraders

Kondicionér na zahusťovanie rias RevitaLash 250 ml
111,96 €/1l
27,99 €
Doprava zdarma
Predajca: THE-SMART-VALUE-SHOP

Krémová pena, kondicionér vo forme peny na vlasy, na hydratáciu, 200 ml
56,25 €/1l
11,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Depot, 200 Hair Treatments No. 202, Botanical Complex, Hair Leave-In Conditioner, 100 ml
25,98 €/1kg
12,99 €
Predajca: BeautyDepotGroup

TRESemme Silky&Smooth kondicionér na kučeravé vlasy 828 ml
13,27 €/1l
12,99 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Predajca: Lemonbite

Sebastian Professional Hydre Hydratačný kondicionér 250 ml
92,92 €/1l
23,23 €
Predajca: PerfumTraders

Vichy - Dercos Energising Conditioner - Posilňujúci kondicionér proti vypadávaniu vlasov 200ml
19,34 €/1kg
19,34 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Ducray Anaphase+ Strengthening Conditioner posilňujúci kondicionér pre rednúce vlasy 200 ml
86,95 €/1l
21,60 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,39 €
Predajca: Pharmacygreek
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 29. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Xpel Arganoil
Objem 0,3 l
Kondicionér a šampón som dostala ako darček a bola som taká ohromená, že som si oboje objednala znova.
Hodnotenie z 17. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,3 l
Hodnotenie z 18. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,3 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

TRESemme Luxusný hydratačný kondicionér s vitamínom E 828ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
13,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Predajca: Lemonbite
13,27 €/1l

Goldwell - Dualsenses Bond Pro posilňujúci kondicionér (slabé a lámavé vlasy) 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
30,00 €
Predajca: MAGUHAAR
30,00 €/1l

Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Conditioner 1000 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(16)Počet hodnotení: 16
24,50 €
Predajca: MAGUHAAR
24,50 €/1l

Goldwell - Dualsenses Color Extra Rich Detangling Conditioner 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,50 €
Predajca: MAGUHAAR
24,50 €/1l

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights kondicionér pro blond a melírované vlasy 1000 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
23,50 €
Predajca: MAGUHAAR
23,50 €/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
24,75 €
Predajca: MAGUHAAR
24,75 €/1l

Goldwell Dualsenses Ultra Volume Bodifying Conditioner kondicionér pre jemné vlasy bez objemu 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
22,50 €
Predajca: MAGUHAAR
22,50 €/1l

Kevin Murphy - Smooth.Again Treatment 200ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
35,25 €
Predajca: MAGUHAAR
176,25 €/1l

Kevin Murphy Shimmer Shine 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
30,81 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,00 €
Predajca: MAGUHAAR
300,00 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Conditioner, 750 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
25,00 €
Predajca: MAGUHAAR
33,33 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 750 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
23,50 €
Predajca: MAGUHAAR
31,33 €/1l

Goldwell Dualsenses Curls & Waves Hydrating Conditioner kondicionér pre vlnité a kučeravé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,00 €
Predajca: MAGUHAAR
25,00 €/1l

Schwarzkopf Blondme, 1000 ml, Ženy, Après-shampooing, rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behenamidopropyl..., 1 kusov
23,95 €
Predajca: MAGUHAAR
23,95 €/1l

Matrix Food For Soft Conditioner Kondicionér pre suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
21,50 €
Predajca: MAGUHAAR
21,50 €/1l

Matrix Biolage Full Rescue Conditioner posilňujúci kondicionér pre oslabané vlasy 1000 ml
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l

Goldwell, Dualsenses, Hair Conditioner, For Revitalisation, 200 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
12,25 €
Predajca: MAGUHAAR
61,25 €/1l

Goldwell Wygładzająca odżywka do włosów, 200ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR
57,50 €/1l

OLORCHEE Deep Repair Hĺbková regeneračná kúra na starostlivosť o vlasy 1000 ml
45,99 €
Predajca: SuperMerchant
45,99 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Conditioner, 200 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
13,92 €
Predajca: MAGUHAAR