3,0



Na základe 1 hodnotenia
Už len 2 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Fyron Multi 7 Magnesium - 60 Kapsúl673,08 €/1l
37,00 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,00 €
Doprava zdarma
Predajca: IncHealth-Inter

Ďalšie informácie o reklame
Komplex Vitamínu C+ Bezlepku 100 Kapsulí - Konopovanie (Biowen)0,14 €/1kg
13,89 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
Biowen Horčík s draslíkom 1000 mg 100 kapsúl74,76 €/1kg
18,69 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
Espara Magnesium 400 mg kapsuly, 50 kapsúl131,00 €/1kg
13,10 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

SinoPlaSan Magnézium 8-násobný komplex | 180 kapsúl | 400 mg elementárneho horčíka | 8 rôznych druhov horčíka | vegánske | bez lepku a laktózy
97,47 €/1kg
16,18 €
Predajca: AbisZ-Markt

natural elements Bisglycinát horečnatý – Chelátovaný horčík – 180 kapsúl – 300 mg horčíka/deň
343,08 €/1kg
53,52 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Vitamaze Magnesium³ Complex 350 mg - 180 tabliet
71,71 €/1kg
18,43 €
Predajca: AbisZ-Markt

Vitaworld Bisglycinát horčíka Plus | 120 kapsúl | 333 mg horčíka na dennú dávku | vysoká biologická dostupnosť | vegánske
175,93 €/1kg
19,00 €
Predajca: AbisZ-Markt

Trojitý komplex horčíka 400 mg 300 kapsúl Swanson Health Products
58,10 €/1kg
17,43 €
Doprava zdarma
Predajca: AuroxHealth

Vegavero Magnézium + Draslík | 180 kapsúl | biologicky dostupné citrátové formy | vegánske
344,33 €/1kg
51,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Double Wood Magnesium Bisglycinate | 180 vegnskych kapsl | 400 mg v kapsule | Glycint | Doplnok stravy | Magnesium Capsules
218,50 €/1l
39,33 €
Predajca: NutraBestBG

Citrát horečnatý 360 mg Vegan Capsules 180 kapsúl
121,63 €/1l
19,46 €
Predajca: AbisZ-Markt

Dr. Wolz Kurkumín extrakt 45 kapsúl, 90 kapsúl
197,79 €/1kg
29,47 €
Predajca: AbisZ-Markt

Ashwagandha 300 mg Organic Capsules Vegan, 120 kapsúl KAP
51,32 €/1kg
11,70 €
Predajca: AbisZ-Markt

Casida Magnesium Glycinate Capsules Vital, 120 kapsúl
154,27 €/1kg
20,21 €
Predajca: AbisZ-Markt

Magnézium – chelát – 800 mg, 110 kapsúl
66,03 €/1kg
17,96 €
Predajca: BioCare

Vegavero ZMA | 120 kapsúl | Horčík + Zinok + Vitamín B6 | vegan
577,23 €/1kg
49,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

DOPPELHERZ Horčík+Vápnik+D3 tablety
40,96 €/1kg
10,28 €
Predajca: AbisZ-Markt

Komplex horčíka 1400 mg, 4 v 1 s bisglycinátom horčíka, 120 kapsúl, vegánsky
0,25 €/1l
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Desmedona

Komplex vitamínov B, 120 kapsúl KAP
1 003,42 €/1kg
38,13 €
Predajca: AbisZ-Markt
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Vegavero Multi Magnesium - komplex štyroch foriem horčíka
Prípravok Multi Magnesium obsahuje kombináciu štyroch zlúčenín horčíka: Magnézium bisglycinát, -taurát, -malát a -citrát. Tieto zlúčeniny sú známe svojou dobrou biologickou dostupnosťou.
Optimálny prísun horčíka
S obsahom 375 mg elementárneho horčíka v dennej dávke prípravok spĺňa 100 % odporúčanej dennej potreby (NRV). Obsiahnuté formy horčíka sú starostlivo kombinované tak, aby poskytovali vyvážený doplnok.
Bez nežiaducich prídavných látok
Výrobok neobsahuje oxid horečnatý a umelé prídavné látky, ako je stearan horečnatý. Je tiež vyrobený bez genetického inžinierstva.
- Zloženie
- Bisglycinát horečnatý, povlaková látka (hydroxypropylmetylcelulóza), horečnaté soli kyseliny citrónovej, malát horečnatý, taurát horečnatý, pyridoxal-5′-fosfát, riboflavín
- Hmotnosť
- 146 g
- Potravinársky podnik
- Vanatari International GmbH, Pankstr. 8, Aufgang R, 13127 Berlin, Deutschland
- Obchodný názov
- Doplnok stravy s horčíkom
- Výrobca
- Vegavero
- Počet kusov
- 180
- Odporúčania pre konzumáciu
- Užívajte 3 kapsuly denne s dostatočným množstvom tekutiny počas jedla a neprekračujte odporúčanú dávku. Doplnky stravy nenahrádzajú vyváženú a pestrú stravu a zdravý životný štýl. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na tmavom, chladnom a suchom mieste.
- Číslo od výrobcu
- X001DE6XMT
- EAN kód
- 4260557421888
- Zloženie
- Bisglycinát horečnatý, povlaková látka (hydroxypropylmetylcelulóza), horečnaté soli kyseliny citrónovej, malát horečnatý, taurát horečnatý, pyridoxal-5′-fosfát, riboflavín
- Hmotnosť
- 146 g
- Potravinársky podnik
- Vanatari International GmbH, Pankstr. 8, Aufgang R, 13127 Berlin, Deutschland
- Obchodný názov
- Doplnok stravy s horčíkom
- Výrobca
- Vegavero
- Počet kusov
- 180
- Odporúčania pre konzumáciu
- Užívajte 3 kapsuly denne s dostatočným množstvom tekutiny počas jedla a neprekračujte odporúčanú dávku. Doplnky stravy nenahrádzajú vyváženú a pestrú stravu a zdravý životný štýl. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na tmavom, chladnom a suchom mieste.
- Číslo od výrobcu
- X001DE6XMT
- EAN kód
- 4260557421888
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

SinoPlaSan Magnézium 8-násobný komplex | 180 kapsúl | 400 mg elementárneho horčíka | 8 rôznych druhov horčíka | vegánske | bez lepku a laktózy
97,47 €/1kg
16,18 €
Predajca: AbisZ-Markt

Vitamaze Vitamín C 1000 mg vysoká dávka + zinok vegánske tablety, 180 tabliet
91,72 €/1l
23,94 €
Predajca: AbisZ-Markt

Double Wood Magnesium Bisglycinate | 180 vegnskych kapsl | 400 mg v kapsule | Glycint | Doplnok stravy | Magnesium Capsules
218,50 €/1l
39,33 €
Predajca: NutraBestBG

natural elements Bisglycinát horečnatý – Chelátovaný horčík – 180 kapsúl – 300 mg horčíka/deň
343,08 €/1kg
53,52 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Vitamaze Magnesium³ Complex 350 mg - 180 tabliet
71,71 €/1kg
18,43 €
Predajca: AbisZ-Markt

Organické spirulina pelety - 600 tabliet (500 mg) - 4 000 mg vysoká dávka - Čistá riasa spirulina z kontrolovaného pestovania - Vegan - TRUE NATURE®
162,43 €/1kg
50,65 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
48,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Vitaworld malát horečnatý 1000 mg | 120 kapsúl | 100 % čistý malát horečnatý | 300 mg horčíka na 2 kapsuly | vegánsky
129,02 €/1kg
17,34 €
Predajca: AbisZ-Markt

ArmoLipid, 60 tabletek
502 285,70 €/1kg
35,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Trojitý komplex horčíka 400 mg 300 kapsúl Swanson Health Products
58,10 €/1kg
17,43 €
Doprava zdarma
Predajca: AuroxHealth

Kolagén Pure Glow 100% čistý kolagén v prášku 500 g
58,32 €/1kg
29,16 €
Predajca: AbisZ-Markt

Vegavero Magnézium + Draslík | 180 kapsúl | biologicky dostupné citrátové formy | vegánske
344,33 €/1kg
51,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Vegavero Prírodný vitamín C | 180 kapsúl | z extraktu aceroly | organické | vegánske
452,19 €/1kg
57,79 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

RedMoringa Moringa Capsules High Dose - 90 vegánskych kapsúl na 2 mesiace - podporuje metabolizmus, protizápalové účinky - superpotravina z IT
377,71 €/1l
52,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Citrát horečnatý 360 mg Vegan Capsules 180 kapsúl
121,63 €/1l
19,46 €
Predajca: AbisZ-Markt

Kreatín (kreatín) monohydrát - 500g I prášok I budovanie svalov I budovanie hmoty I nárast sily I vysoká biologická dostupnosť
37,02 €/1kg
18,51 €
Predajca: PEAK

Vitaworld Bisglycinát horčíka Plus | 120 kapsúl | 333 mg horčíka na dennú dávku | vysoká biologická dostupnosť | vegánske
175,93 €/1kg
19,00 €
Predajca: AbisZ-Markt

Nature's Finest Kolagén Skincare Prášok – S Naticol® a Vitamínom C
127,79 €/1l
17,89 €
Predajca: Nutrisslim

KLEAN LABS Magnesium Taurate 400 tabliet, 120 tabliet
156,15 €/1kg
21,08 €
Predajca: AbisZ-Markt

Čistá autentická živica Vitadote® Shilajit / Mumijo z Altaja a Himalájí s 85+ stopovými prvkami, kyselinou fulvovou a kyselinou humínovou 30g
2 760,00 €/1l
69,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Vitadote

Súprava panvíc 12 kusov riadu z nehrdzavejúcej ocele Indukcia Súprava panvíc na varenie Sklenená pokrievka Priemer 16 18 20 21,8 24 cm Retoo
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

RCB elektrický skúter pre deti, skladací elektrický skúter pre deti, maximálny dojazd 16 km, maximálna rýchlosť 20 km/h
189,99 €
Doprava zdarma
Predajca: hatservice

Casida Magnesium Glycinate Capsules Vital, 120 kapsúl
154,27 €/1kg
20,21 €
Predajca: AbisZ-Markt

Organické kapsule Ashwagandha - 360 kapsúl (650 mg) - 2 600 mg vysoká dávka - prémiové indické spiace bobule Vegan - TRUE NATURE®
58,56 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Taxofit | Horčík 400 +B1+B6+B12 + Kyselina listová 800 | 20 porcií
55,37 €/1kg
3,71 €
Predajca: AbisZ-Markt

Femibion 2 - Kombinovaná suplementácia pre tehotné ženy, 56 tabliet + 56 kapsúl
329,90 €/1l
32,99 €
Predajca: The-Fast-Order

PARAZAX complex 30 kapsúl originál
3 339,11 €/1l
54,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,99 €
Predajca: WR-Products

Sanatur akáciová vláknina v prášku | 200 g | 90 % vlákniny | organické | vegánske
45,25 €/1kg
9,05 €
Predajca: taleoo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
0% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
0%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%100% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
100%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 22. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
5% poukaz
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma

Doprava zdarma5% od 2 ksBestseller
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks

LUTO Supplements Laktáza 22 000 Depot – 365 tabliet



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
220,19 €/1kg
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
35,33 €
Predajca: WR-Products
78,51 €/1kg

BAYER Priorin EXTRA doplnok na vlasy 60 kapsúl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,44 €
Predajca: Pharmacygreek
196,27 €/1kg

Vita Elements Prémiový Magnézium Citrát Sada 3 ks 365 Kapsúl Horčík Biologická Dostupnosť Výživový Doplnok
78,99 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
67,99 €
Predajca: IK-Handelsgruppe
62,09 €/1kg

BIYODE Pure Himalayan Shilajit Gold Gummies 3000 mg - s ashwagandhou, zázvorom, čiernym musli, tribulusom, ženšenom a akarkárou.



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(24)Počet hodnotení: 24
38,90 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
216,11 €/1kg

Prostalis Forte - 120 kapslí (2 x 60 kapslí) - balení 2 ks



3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
59,00 €
Predajca: VitaminTrade
819,44 €/1kg

Prostalis Forte - 180 kapsúl (3 x 60 kapsúl) - balenie 3



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(36)Počet hodnotení: 36
78,00 €
Predajca: VitaminTrade
722,22 €/1kg

Femme+ - MTF feminizačné kapsuly - 30 kapsúl - prírodná podpora prechodu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
360,30 €/1l

Vita Elements Shilajit živica 50g Fulvová Kyselina Minerály Vitalita Výživový Doplnok



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
20,99 €
Predajca: IK-Handelsgruppe
419,80 €/1kg

ESN Designer Protein Bar FUDGE BROWNIE FUDGE BROWNIE Jedna veľkosť



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
68,33 €/1l

100 % čistý himalájsky šilajit | 50 g mäkkej živice | Organická mimoriadne účinná | Čistá prírodná sila s viac ako 80 stopovými prvkami



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
24,99 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
499,80 €/1l

Farmacin – na podporu trávenia a dobrého pocitu – 30 kapsúl



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
2 402,00 €/1l

Diaform RX – 180 kapsúl (3x60) s vysokým obsahom účinných látok – originálny recept zo Švajčiarska – vegánsky a rastlinný s vitamínmi a minerálmi – balenie po 3 kusoch



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(20)Počet hodnotení: 20
87,00 €
Predajca: VitaminTrade
508,77 €/1kg

Kolagén Pro - 540g : Prírodný I svalové tkanivo I kĺby I šľachy I väzy I BIOAKTÍVNY KOLAGÉN PEPTIDE ® (TENDOFORTE ® I FORTIGEL ® I BODYBALANCE ®) I vitamín C



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
27,81 €
Predajca: PEAK
42,92 €/1l

Relio Form – Denná formula pre wellness a metabolizmus – 30 kapsúl
38,00 €
Predajca: MyPremiumShop
2 533,33 €/1l

ArmoLipid, 60 tabletek



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
35,16 €
Predajca: Serica
502 285,70 €/1kg

Riviera Original Swedish Bitters 1000 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(22)Počet hodnotení: 22
29,85 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
29,85 €/1l

Sedamin 30 kapsúl – upokojenie a podpora nervového systému



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
1 715,71 €/1kg

ARMOLIPID 60 tabliet hladina cholesterolu cholesterol srdce čisté



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
31,97 €
Predajca: Serica
3 197,00 €/1l

ReCardio – 30 kapsúl | Na podporu srdca a krvného obehu
35,98 €
Predajca: MyPremiumShop
143,92 €/1kg