5,0



Na základe 6 hodnotení
SinoPlaSan Magnézium 8-násobný komplex | 180 kapsúl | 400 mg elementárneho horčíka | 8 rôznych druhov horčíka | vegánske | bez lepku a laktózy
16,18 €
97,47 € / 1kg
plus 19,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Výživové doplnky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Komplex Vitamínu C+ Bezlepku 100 Kapsulí - Konopovanie (Biowen)0,14 €/1kg
13,89 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
Bisglycinát horčíka - 120 kapsúl I Horčík I Bisglycinát I Minerály I Svalová funkcia I Minerály131,00 €/1l
15,72 €
Predajca: PEAK

Ďalšie informácie o reklame
MAGNESIO BISGLICINATO (dodávka na 4 mesiace), komplexný magnézium 120 kapsúl s vitamínmi B5, B6 a B1. Doplnok stravy proti únave a stresu. Bez lepku.19,90 €
Doprava zdarma
Predajca: LAGA_PHARMA

Ďalšie informácie o reklame
Biowen Horčík s draslíkom 1000 mg 100 kapsúl74,76 €/1kg
18,69 €
Predajca: medpak_shop

natural elements Bisglycinát horečnatý – Chelátovaný horčík – 180 kapsúl – 300 mg horčíka/deň
343,08 €/1kg
53,52 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Vitamaze Magnesium³ Complex 350 mg - 180 tabliet
71,71 €/1kg
18,43 €
Predajca: AbisZ-Markt

Double Wood Magnesium Bisglycinate | 180 vegnskych kapsl | 400 mg v kapsule | Glycint | Doplnok stravy | Magnesium Capsules
218,50 €/1l
39,33 €
Predajca: NutraBestBG

Vitastrong Kolagén s kyselinou hyalurónovou - 2000 mg - 180 tabliet - koenzým Q10, biotín, vitamín C a D - podporuje pokožku, kĺby, vlasy a kosti
60,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Bisglycinát horčíka Plus kapsuly 120 kapsúl
175,93 €/1kg
19,00 €
Predajca: AbisZ-Markt

Taxofit | Horčík 400 +B1+B6+B12 + Kyselina listová 800 | 20 porcií
55,37 €/1kg
3,71 €
Predajca: AbisZ-Markt

Horčík + zinok + vitamín B6 - 120 kapsúl WISH
44,95 €/1kg
8,99 €
Predajca: medpak_shop

Citrát horečnatý 360 mg Vegan Capsules 180 kapsúl
96,34 €/1kg
19,46 €
Predajca: AbisZ-Markt

Trojitý komplex horčíka 400 mg 300 kapsúl Swanson Health Products
58,10 €/1kg
17,43 €
Doprava zdarma
Predajca: AuroxHealth

Vegavero Multi Magnesium | 180 kapsúl | komplex so 4 formami horčíka | vegan
336,03 €/1kg
49,06 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Nature Love® Magnesium Complex | 180 kapsúl | 400 mg elementárneho horčíka na dennú dávku | s 5 rôznymi formami horčíka | vysoká dávka | vegánsky
348,48 €/1kg
50,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Vysoké dávky multivitamínových tabliet, Vitastrong Vitamínový komplex najvyššej kvality s 13 základnými vitamínmi pre ženy a mužov, čisté a vitamínové tablety bez lepku a GMO
430,00 €/1kg
38,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Komplex horčíka (180 Kps)
119,13 €/1l
19,18 €
Predajca: AbisZ-Markt

Reflex Nutrition doplnky stravy 6508
52,45 €/1l
10,49 €
Predajca: medpak_shop

Kräuterhaus Sanct Bernhard doplnky stravy Magnesium 400 Direkt, BI5235
93,10 €/1l
18,62 €
Predajca: LAVONIO

Ostrovit doplnky stravy BI9050
40,75 €/1l
8,15 €
Predajca: NutraBestBG
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Horčík je esenciálny, t. j. životne dôležitý minerál. Musí sa prijímať v dostatočnom množstve potravou, pretože si ho telo nedokáže samo vyrobiť
, a zvýšenú spotrebu majú nielen športovci, tehotné ženy a dojčiace matky. V Nemecku má približne každý tretí človek v tele príliš málo horčíka. Potreba horčíka sa môže zvýšiť aj v dôsledku stresu alebo pravidelnej konzumácie alkoholu.
Horčík podporuje
- rovnováhu elektrolytov
- energetický metabolizmus
- nervový systém
- funkciu svalov
- syntézu bielkovín
- mentálne funkcie
- udržiavanie normálneho stavu kostí a zubov
- zníženie únavy a vyčerpania
Zloženie:
2 kapsuly obsahujú: 400 mg oxidu horečnatého 300 mg uhličitanu horečnatého 160 mg bisglycinátu horečnatého 90 mg hydroxidu horečnatého 90 mg citrátu horečnatého 60 mg malátu horečnatého 50 mg glukonátu horečnatého 50 mg laktátu kremíka žalúdočného
Magnézium 8-násobný komplex 400 mg kapsúl 180 ks - Téma: Minerály
- Zloženie
- Oxid horečnatý, uhličitan horečnatý, povlaková látka: hydroxypropylmetylcelulóza (obal kapsuly), bisglycinát horečnatý, hydroxid horečnatý, citrát horečnatý, malát horečnatý, glukonát horečnatý, laktát horečnatý. Alergény: Žiadne informácie.
- Hmotnosť
- 166 g
- Potravinársky podnik
- SinoPlaSan GmbH
- Obchodný názov
- Komplex horčíka SinoPlaSan
- Výrobca
- SinoPlaSan AG
- Počet kusov
- 180
- Odporúčania pre konzumáciu
- Perorálne kapsuly
- Číslo od výrobcu
- 16793445
- EAN kód
- 404174200435804041742004358
- Zloženie
- Oxid horečnatý, uhličitan horečnatý, povlaková látka: hydroxypropylmetylcelulóza (obal kapsuly), bisglycinát horečnatý, hydroxid horečnatý, citrát horečnatý, malát horečnatý, glukonát horečnatý, laktát horečnatý. Alergény: Žiadne informácie.
- Hmotnosť
- 166 g
- Potravinársky podnik
- SinoPlaSan GmbH
- Obchodný názov
- Komplex horčíka SinoPlaSan
- Výrobca
- SinoPlaSan AG
- Počet kusov
- 180
- Odporúčania pre konzumáciu
- Perorálne kapsuly
- Číslo od výrobcu
- 16793445
- EAN kód
- 404174200435804041742004358
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

Vitamaze Omega 3 1 000 mg rybieho oleja vo vysokej dávke - 90 kapsúl
142,02 €/1kg
24,57 €
Predajca: AbisZ-Markt

Vitamaze Vitamín C 1000 mg vysoká dávka + zinok vegánske tablety, 180 tabliet
75,05 €/1kg
23,94 €
Predajca: AbisZ-Markt

Double Wood Magnesium Bisglycinate | 180 vegnskych kapsl | 400 mg v kapsule | Glycint | Doplnok stravy | Magnesium Capsules
218,50 €/1l
39,33 €
Predajca: NutraBestBG

Blumtal prestieradlo 180x200cm - Priedušné a mäkké prestieradlo z mikrovlákna v sivej farbe - 180x200 cm Prestieradlo pre maximálne pohodlie
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Everbrent

Mammut Nutrition Kreatín Monohydrat-550g
99,04 €/1l
54,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Kreatín (kreatín) monohydrát - 500g I prášok I budovanie svalov I budovanie hmoty I nárast sily I vysoká biologická dostupnosť
37,02 €/1kg
18,51 €
Predajca: PEAK

Yaheetech sada 2 činiek 6 kg, šesťhranné činky, PVC poťah, odolné proti kotúľaniu, na silový tréning
Použité
27,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ScorpionElektro

2X ochranné sklo (displej + fotoaparát) pre iPhone 15 Pro pancierová fólia na celý displej 9H
11,88 €
Predajca: MSMTECHNOLOGIES

Citrát horečnatý 360 mg Vegan Capsules 180 kapsúl
96,34 €/1kg
19,46 €
Predajca: AbisZ-Markt

AddLiving 3212, Rolka na vákuové balenie, Priehľadná, Embosované, -18 - 95 °C, 5 kusov, 780 g
8,99 €
Predajca: AddTronic

Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Zastrihávač vlasov Ostré čepele LED dióda Profesionálny Zastrihávač vlasov a fúzov Clipper Trimmer Retoo
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Šatníková skriňa s rýchlymi posuvnými dverami 125 cm biela
602,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Matrac 7-zónový pružinový matrac DIAMOND 140x200 23cm Obojstranný matrac
167,90 €
Doprava zdarma
Predajca: IZER

Ergonomický 7-zónový obojstranný matrac XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
129,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
14,90 €
Predajca: NamdarStore

natural elements Bisglycinát horečnatý – Chelátovaný horčík – 180 kapsúl – 300 mg horčíka/deň
343,08 €/1kg
53,52 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Zinok 25 mg vegánske tablety s vysokou dávkou 180 ks
110,19 €/1kg
17,41 €
Predajca: AbisZ-Markt

OLVITA Olej z pestreca mariánskeho lisovaný za studena 500 ml
25,18 €/1l
12,59 €
Predajca: medpak_shop

Organické kapsule Ashwagandha - 360 kapsúl (650 mg) - 2 600 mg vysoká dávka - prémiové indické spiace bobule Vegan - TRUE NATURE®
58,56 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Vitamaze Magnesium³ Complex 350 mg - 180 tabliet
71,71 €/1kg
18,43 €
Predajca: AbisZ-Markt

Čistá autentická živica Vitadote® Shilajit / Mumijo z Altaja a Himalájí s 85+ stopovými prvkami, kyselinou fulvovou a kyselinou humínovou 30g
2 760,00 €/1l
69,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Vitadote

Vysoké dávky multivitamínových tabliet, Vitastrong Vitamínový komplex najvyššej kvality s 13 základnými vitamínmi pre ženy a mužov, čisté a vitamínové tablety bez lepku a GMO
430,00 €/1kg
38,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Nature's Finest Kolagén Skincare Prášok – S Naticol® a Vitamínom C
127,79 €/1l
17,89 €
Predajca: Nutrisslim

Proteín 85 - 900g : Vanilka I 30 porcií I Prášok I Viaczložkový proteín I Sójový proteín I Kazeín I Pšeničný proteín I Pridané vitamíny
26,88 €/1kg
24,19 €
Predajca: medpak_shop

Organické spirulina pelety - 600 tabliet (500 mg) - 4 000 mg vysoká dávka - Čistá riasa spirulina z kontrolovaného pestovania - Vegan - TRUE NATURE®
162,43 €/1kg
50,65 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
48,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Olej - Egyptský olej z čiernej rasce 100ml
104,80 €/1l
10,48 €
Predajca: taleoo

Prémiový kačací masť 1 kg Fat Chef
11,29 €/1kg
12,88 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,19 €
Predajca: Katomix

Msm vysoká dávka + vitamín C kapsuly 360 kapsúl
69,44 €/1kg
21,50 €
Predajca: AbisZ-Markt

KoRo MUS_005, Afganistan, Austrália, Čile, Taliansko, Pakistan, Portugalsko, Španielsko, Spojené štáty, 2672 kJ, 646 kcal, 5,1 g, 5 g, 27 g
41,16 €/1kg
20,58 €
Predajca: somnia24
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov





























Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 14. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Magnesium 8x Complex 400 mg Capsules 180 kapsúl
Všetko skvelé, dobrý produkt.
Hodnotenie z 28. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 9. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 14. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 3. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 25. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)

5% poukaz
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks

Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ksBestseller
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks

LUTO Supplements Laktáza 22 000 Depot – 365 tabliet



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
220,19 €/1kg
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
35,33 €
Predajca: WR-Products
78,51 €/1kg

BIYODE Pure Himalayan Shilajit Gold Gummies 3000 mg - s ashwagandhou, zázvorom, čiernym musli, tribulusom, ženšenom a akarkárou.



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(24)Počet hodnotení: 24
38,90 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
216,11 €/1kg

BAYER Priorin EXTRA doplnok na vlasy 60 kapsúl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,44 €
Predajca: Pharmacygreek
196,27 €/1kg

Vita Elements Prémiový Magnézium Citrát Sada 3 ks 365 Kapsúl Horčík Biologická Dostupnosť Výživový Doplnok
78,99 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
67,99 €
Predajca: IK-Handelsgruppe
62,09 €/1kg

Prostalis Forte - 120 kapslí (2 x 60 kapslí) - balení 2 ks



3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
59,00 €
Predajca: VitaminTrade
819,44 €/1kg

Prostalis Forte - 180 kapsúl (3 x 60 kapsúl) - balenie 3



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(36)Počet hodnotení: 36
78,00 €
Predajca: VitaminTrade
722,22 €/1kg

Femme+ - MTF feminizačné kapsuly - 30 kapsúl - prírodná podpora prechodu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
360,30 €/1l

ESN Designer Protein Bar FUDGE BROWNIE FUDGE BROWNIE Jedna veľkosť



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
68,33 €/1l

100 % čistý himalájsky šilajit | 50 g mäkkej živice | Organická mimoriadne účinná | Čistá prírodná sila s viac ako 80 stopovými prvkami



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
24,99 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
499,80 €/1l

Farmacin – na podporu trávenia a dobrého pocitu – 30 kapsúl



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
2 402,00 €/1l

ArmoLipid, 60 tabletek



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
35,16 €
Predajca: Serica
502 285,70 €/1kg

ARMOLIPID 60 tabliet hladina cholesterolu cholesterol srdce čisté



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
31,97 €
Predajca: Serica
3 197,00 €/1l

Gynex, 30 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
28,95 €
Predajca: HerbsHelp
965,00 €/1l

Relio Form – Denná formula pre wellness a metabolizmus – 30 kapsúl
38,00 €
Predajca: MyPremiumShop
2 533,33 €/1l

Flexosamine Forte Krém – 50 ml (nová formula), pre podporu zdravia kĺbov a svalov
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
720,60 €/1l

Diaform RX – 180 kapsúl (3x60) s vysokým obsahom účinných látok – originálny recept zo Švajčiarska – vegánsky a rastlinný s vitamínmi a minerálmi – balenie po 3 kusoch



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(20)Počet hodnotení: 20
87,00 €
Predajca: VitaminTrade
508,77 €/1kg

Pulsero Doplnok stravy pre mužov 10 kapsúl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
39,99 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,99 €
Predajca: WR-Products
33 990,00 €/1l

ReCardio – 30 kapsúl | Na podporu srdca a krvného obehu
35,98 €
Predajca: MyPremiumShop
143,92 €/1kg

EcoSlim – kvapky na podporu metabolizmu a každodenného dobrého pocitu – 20 ml
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
1 715,71 €/1kg