5,0



Na základe 1 hodnotenia
Objem:
100 ml- 30 ml
- 100 ml
Podobné produkty
Bestseller




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 3093% od 2 ks




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(25)Počet hodnotení: 254% od 2 ks




1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1





5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6




4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(19)Počet hodnotení: 194% od 2 ks




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(13)Počet hodnotení: 13




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(9)Počet hodnotení: 9




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 25% od 2 ks




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(15)Počet hodnotení: 154% od 2 ks





5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 312% od 2 ks




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(52)Počet hodnotení: 52




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(9)Počet hodnotení: 9

Ďalšie informácie o reklame
Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.255,65 €/1l
51,13 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Abercrombie & Fitch Authentic Man - Toaletná Voda 100ml363,60 €/1l
36,36 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Yves Saint Laurent Y toaletná voda pre mužov 100 ml1 306,00 €/1l
130,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Diptyque Philosykos toaletná voda 100 ml (unisex)1 593,00 €/1l
159,30 €
Predajca: PerfumTraders

Cristiano Ronaldo CR7 Fearless toaletná voda pre mužov 30 ml
501,67 €/1l
15,05 €
Predajca: Glamperfeu

Cristiano Ronaldo CR7 Origins Parfémované Pánové Parfémy, 100ml.
301,50 €/1l
30,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Cristiano Ronaldo CR7 Game On Woda toaletowa, 100ml
333,30 €/1l
33,33 €
Predajca: PerfumTraders

Cristiano Ronaldo CR7 Play It Cool EDT 100 ml M
283,50 €/1l
28,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Cristiano Ronaldo CR7 Fearless Woda toaletowa 100ml
323,00 €/1l
32,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Cristiano Ronaldo CR7 Game On Woda toaletowa, 50ml
564,80 €/1l
28,24 €
Predajca: PerfumTraders

Cristiano Ronaldo CR7 toaletná voda 100ml
302,20 €/1l
30,22 €
Predajca: PerfumTraders

Cristiano Ronaldo CR7 Energy toaletná voda pre mužov 100 ml
301,50 €/1l
35,15 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Fcuk Men toaletná voda pre mužov 100 ml
127,20 €/1l
14,48 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,72 €
Predajca: Glamperfeu

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml
928,80 €/1l
92,88 €
Predajca: PerfumTraders

Custo Barcelona Woman toaletná voda 50 ml
3 180,00 €/1l
159,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Iceberg Effusion Man toaletná voda pre mužov 75 ml
459,73 €/1l
34,48 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Mont Blanc Individuel pre Mužov - Toaletná voda, 75 ml.
413,33 €/1l
31,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Caldion By Hunca Toaletná voda pre mužov 50 ml
286,80 €/1l
14,34 €
Predajca: Inaris_International

Givenchy Pí toaletná voda pre mužov 50 ml
874,60 €/1l
43,73 €
Predajca: BRASTYGroup

Givenchy Pí toaletná voda pre mužov 100 ml
487,60 €/1l
55,59 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
48,76 €
Predajca: BRASTYGroup
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
CR7 Discover je vôňa navrhnutá tak, aby inšpirovala mužov a dodala im sebavedomie a charizmu.
Nóty vône:
Nóty hlavy: pomaranč, citrón, mandarínka
Nóty srdca: pomaranč, citrón, mandarínka: lavanduľa, petitgrain, petitgrain paraguajský , šalvia muškátová
Základná nóta: Bezfarebná, petitgrain, petitgrain paraguajský, šalvia muškátová
: citrus, pačuli, vetiver
.
CR7 Discover je vôňa vytvorená na inšpiráciu mužov a sebavedomia a charizmy. /
Nótyvône:
Hlava: pomaranč, citrón, mandarínka
Srdce : levanduľa, petitgrain, paraguajský petitgrain , šalvia muškátová
Základ: citrusy, pačuli, vetiver
Toaletná voda od značky Cristiano Ronaldo bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
Cristiano Ronaldo CR7 Discover toaletná voda, 100 ml
- Rozmery
- 100 ml
- Model
- CR7 Discover
- Hmotnosť
- 0.357 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Cristiano Ronaldo CR7 Discover toaletná voda, 100 ml
- Výrobca
- Cristiano Ronaldo
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 5060524511494
- Rozmery
- 100 ml
- Model
- CR7 Discover
- Hmotnosť
- 0.357 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Cristiano Ronaldo CR7 Discover toaletná voda, 100 ml
- Výrobca
- Cristiano Ronaldo
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 5060524511494
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Cristiano Ronaldo CR7 Origins Parfémované Pánové Parfémy, 100ml.
301,50 €/1l
30,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Cristiano Ronaldo CR7 Game On Woda toaletowa, 100ml
333,30 €/1l
33,33 €
Predajca: PerfumTraders

Cristiano Ronaldo - CR7 Origins EDT 30ml
635,00 €/1l
19,05 €
Predajca: Tersorte

Cristiano Ronaldo CR7 Play It Cool EDT 100 ml M
283,50 €/1l
28,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dolce&Gabbana The One For Men Woda parfumovaná 100ml
645,20 €/1l
64,52 €
Predajca: PerfumTraders

Cristiano Ronaldo CR7 EDT 30 ml M
644,67 €/1l
19,34 €
Predajca: NutraBestBG

Rayhaan Obsidian Parfumovaná voda 100 ml
330,00 €/1l
33,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Real Madrid toaletná voda v spreji 100ml sada 3 ks
254,50 €/1l
25,45 €
Predajca: somnia24

Cristiano Ronaldo CR7 Darčeková sada
168,33 €/1l
30,30 €
Predajca: PerfumTraders

Cristiano Ronaldo CR7 Fearless toaletná voda pre mužov 50 ml
499,20 €/1l
24,96 €
Predajca: NutraBestBG

Cristiano Ronaldo CR7 Fearless toaletná voda pre mužov 30 ml
501,67 €/1l
15,05 €
Predajca: Glamperfeu

Cristiano Ronaldo CR7 Play It Cool toaletná voda pre mužov 30 ml
671,67 €/1l
20,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Vonná voda Game On, 30 ml
648,33 €/1l
19,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Cristiano Ronaldo CR7 Discover toaletná voda pre mužov 30 ml
671,67 €/1l
20,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Cristiano Ronaldo CR7 Play it Cool Woda toaletowa, 50 ml
457,20 €/1l
22,86 €
Predajca: Tersorte

Cristiano Ronaldo CR7 Game On Woda toaletowa, 50ml
564,80 €/1l
28,24 €
Predajca: PerfumTraders

Cristiano Ronaldo CR7 Fearless Woda toaletowa 100ml
323,00 €/1l
32,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Cristiano Ronaldo CR7 toaletná voda 100ml
302,20 €/1l
30,22 €
Predajca: PerfumTraders

Cr7 Cristiano Ronaldo Cristiano Ronaldo Cr7 Hra On30vp Gel150
233,08 €/1l
30,30 €
Predajca: PerfumTraders

Cristiano Ronaldo CR7 Origins toaletná voda pre mužov 50 ml
515,00 €/1l
25,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

MEDION 100,3 cm (40 palcov) Full HD televízor (trojitý tuner DVB-T2 DVB-C DVB-S2, 2 x HDMI, USB, časovač vypnutia, prehrávač médií, VESA, CI+, MD 840000)
319,90 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Technowelt

Lattafa His Confession EDP 100 ml M
421,00 €/1l
42,10 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Dres futbalový Ronaldo, Portugalsko, model ME24, veľkosť 146, vrátane chráničov nôh
43,99 €
-34%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml
296,50 €/1l
29,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
249,70 €/1l
24,97 €
Predajca: Glamperfeu

Flieks Čalúnená posteľ 180x200 cm s lamelovým roštom, hydraulická posteľ Boxspring s rámom postele a čelom, úložná posteľ Funkčná posteľ Manželská posteľ Velvet
418,41 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 4. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
820,00 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
130,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 309,60 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(12)Počet hodnotení: 12
90,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
721,20 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
103,02 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 10
88,80 €
Predajca: PerfumTraders
888,00 €/1l

Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
91,11 €
Predajca: PerfumTraders
911,10 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,24 €
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(60)Počet hodnotení: 60
53,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
534,50 €/1l