4,7



Na základe 21 hodnotení
Dolce&Gabbana The One, Ženy, 50 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM [FRAGRANCE], AQUA [WATER], DIPROPYLENE GLYCOL, LIMONENE, LINALOOL, BUTYL..., 1 kusov
57,57 €
1 151,40 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dolce&Gabbana The One for Men, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, 1 kusov748,70 €/1l
74,87 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Ďalšie informácie o reklame
Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 50 ml, Tekutý parfém, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov1 627,80 €/1l
81,39 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dolce&Gabbana Q, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Tekutý parfém, Fľaša, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, HYDROXYCITRONELLAL,...703,93 €/1l
105,59 €
Predajca: PerfumTraders
![Obrázok produktu pre Dolce&Gabbana The One, ALCOHOL DENAT., PARFUM [FRAGRANCE], AQUA [WATER], BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, BUTYL..., 1 kusov](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/d2558d418b7df3bbec276a4d0cf1352d.webp)
Ďalšie informácie o reklame
Dolce&Gabbana The One, ALCOHOL DENAT., PARFUM [FRAGRANCE], AQUA [WATER], BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, BUTYL..., 1 kusov621,20 €/1l
62,12 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce & Gabbana Eau de Parfum The One Gold Eau de Parfum Intense
754,93 €/1l
56,62 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce & Gabbana Spray The One Gold - intenzívna parfumovaná voda
2 667,00 €/1l
80,01 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Dolce&Gabbana Light Blue Eau Intense, Ženy, 25 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Jablko, Citrón, nechtík, Jazmín
1 288,80 €/1l
32,22 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana Devotion Intense, Ženy, 100 ml, Tekutý parfém, Lieskový orech, Oranžový kvet, Vanilka
679,50 €/1l
67,95 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce & Gabbana The One Women Edp 75ml
1 017,47 €/1l
76,31 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense Edp Spray 100ml
1 019,40 €/1l
101,94 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Dolce & Gabbana The One Women Edp 30ml
1 409,33 €/1l
42,28 €
Predajca: PerfumTraders

The One Woman parfumovaná voda 50ml
1 272,60 €/1l
63,63 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana Blue Jasmine, Ženy, 75 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT.* PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, BENZYL..., 1 kusov
772,27 €/1l
57,92 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana The One, Ženy, 75 ml, Bergamot,Mandarin,Peach (fruit), Lily, Jantár, Pižmo, Vanilka, Amber,Musk,Vanilla
995,33 €/1l
74,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dolce&Gabbana Devotion Intense, Ženy, 30 ml, Doplňovacia fľaša, Tekutý parfém, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
1 721,67 €/1l
51,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dolce&Gabbana Light Blue Intense, Ženy, Letné, 50 ml, Jablko, Citrón, Jazmín, Jantár, Pižmo
818,20 €/1l
40,91 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana Devotion Intense, Ženy, 50 ml, Doplňovacia fľaša, Tekutý parfém, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
1 234,20 €/1l
61,71 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce Gabbana - The One for Men Gold EDT 50ml
987,20 €/1l
49,36 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce & Gabbana Pour Femme Edp Spray
889,80 €/1l
88,98 €
Predajca: somnia24

Dolce&Gabbana The Only One Intense, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Jablko, Mandarínka, Neroli, Kokos, Jazmín, Oranžový kvet
705,90 €/1l
70,59 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre:
- Ženy
- Hlasitosť:
- 50 ml
- Model:
- Tekutý parfém
- Zloženie:
- ALCOHOL DENAT., PARFUM [FRAGRANCE], AQUA [WATER], DIPROPYLENE GLYCOL, LIMONENE, LINALOOL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, CITRONELLOL, COUMARIN, EUGENOL, GERANIOL, CINNAMAL, CITRAL, BHT
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
The One Gold Intense je parfumovaná voda od značky Dolce & Gabbana. Kvetinová vonná kompozícia bola vydaná v roku 2021. Vôňa určená elegantným a nadčasovým ženám.
Nóty vône:
Nóty hlavy: švestka, ružové korenie, talianska mandarínka
Nóty srdca: Ruža, jazmín, konvalinka
Základná nóta: pačuli, vanilka, biele pižmo
.
The One Gold od značky Dolce&Gabbana je kvetinová vôňa pre ženy, ktorá bola uvedená na trh v roku 2021 a ktorú vytvorila parfumérka Violaine Collas. Táto intenzívna parfumovaná voda oslavuje nezávislú a podmanivú ženu žiarivou a očarujúcou zmesou vôní.Nóty vône:Vrchné tóny:SlivkaRužové korenieTalianska mandarínkaSrdcové tóny:RužaJasmínKonvalinkaZákladné tóny:PačuliVanilkaBiele pižmoFlakón One Gold Eau de Parfum Intense odráža základné línie pôvodného dizajnu The One a je zdobený intenzívnou vrstvou zlata, ktorá symbolizuje dokonalú eleganciu a ženskosť, ktorú vôňa predstavuje.Dolce&Gabbana The One Gold Eau de Parfum Intense je vôňa, ktorá sa otvára zvodným tónom slivky, po ktorom nasleduje svieže a romantické srdce z ruže. V základe tejto elegantnej a zmyselnej kompozície je hlavným tónom jazmín, ktorý dodáva vôni neodolateľný nádych.
Dolce & Gabbana The One Gold For Women Intense Edp Spray
- Model
- The One Gold
- Hmotnosť
- 0.386 kg
- Druh vône
- kvetinový
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 8057971188673
- Číslo od výrobcu
- P1TO1L00
- Model
- The One Gold
- Hmotnosť
- 0.386 kg
- Druh vône
- kvetinový
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 8057971188673
- Číslo od výrobcu
- P1TO1L00
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Sharp Home Appliances YC-MG01E-S, Na pracovnú dosku, Kombinovaná mikrovlnka, 20 L, 800 W, Otočné, Čierna, Šedá
108,48 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

Dolce & Gabbana The One Gold Intenzívna parfumovaná voda 50ml
945,00 €/1l
50,27 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
47,25 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
361,50 €/1l
36,15 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Dolce & Gabbana Eau de Parfum The One Gold Eau de Parfum Intense
754,93 €/1l
59,09 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
56,62 €
Predajca: BRASTYGroup
![Obrázok produktu pre Dolce&Gabbana The One, Ženy, 75 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM [FRAGRANCE], AQUA [WATER], DIPROPYLENE GLYCOL, LIMONENE, LINALOOL, BUTYL..., 1 kusov](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/797f3929627ac777163d52e5b151bd6e.webp)
Dolce&Gabbana The One, Ženy, 75 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM [FRAGRANCE], AQUA [WATER], DIPROPYLENE GLYCOL, LIMONENE, LINALOOL, BUTYL..., 1 kusov
834,93 €/1l
62,62 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Dolce & Gabbana The One Women Edp 75ml
1 017,47 €/1l
76,31 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

The One Woman parfumovaná voda 50ml
1 272,60 €/1l
63,63 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, Letné, 50 ml, Jablko, Citrón, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Cédrové drevo, Moss
818,00 €/1l
40,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
722,22 €/1l
65,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Giorgio Armani Si Passione Parfumovaná Voda 100Ml
960,70 €/1l
96,07 €
Predajca: PerfumTraders

Armani Si Edp Spray 100ml
1 040,60 €/1l
104,06 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce & Gabbana The One Women Edp 30ml
1 409,33 €/1l
42,28 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent Black Opium Eau de Parfum 50ml
1 024,40 €/1l
51,22 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
798,67 €/1l
71,88 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Dolce&Gabbana Devotion Intense, Ženy, 100 ml, Tekutý parfém, Lieskový orech, Oranžový kvet, Vanilka
679,50 €/1l
67,95 €
Predajca: PerfumTraders

Kenzo Amour Parfumovaná Voda 50ml - Esencia Rafinovanej Elegancie. Originálne Kenzo Amour parfumy v sebe ukrývajú jemnú harmóniu orientálnych vôní, ktoré dotvárajú vašu jedinečnú atmosféru. Objevte je
707,00 €/1l
35,35 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage - Parfémovaná voda, 60ml - Elegantný a sofistikovaný pánsky vôňový zážitok pre každú príležitosť. Sinné tóny kože a ambry z ďalekej divočiny. Pridajte charizmu k vášmu štýlu!
944,67 €/1l
64,49 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
56,68 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Dolce&Gabbana Light Blue Eau Intense, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
874,20 €/1l
43,71 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, Letné, 100 ml, Jablko, Citrón, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Cédrové drevo, Moss
701,80 €/1l
70,18 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Dolce & Gabbana, Q, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
625,70 €/1l
62,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Giorgio Armani toaletná voda Giorgio Armani Emporio Armani She toaletná voda 100ml
431,30 €/1l
43,13 €
Predajca: PerfumTraders

Gucci Rush Edt 75ml
606,13 €/1l
45,46 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent Libre Le Parfum Perfumy, 90ml
1 347,67 €/1l
121,29 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana The Only One Intense, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Jablko, Mandarínka, Neroli, Kokos, Jazmín, Oranžový kvet
705,90 €/1l
80,47 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
70,59 €
Predajca: PerfumTraders
![Obrázok produktu pre Dolce&Gabbana The One, ALCOHOL DENAT., PARFUM [FRAGRANCE], AQUA [WATER], BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, BUTYL..., 1 kusov](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/d2558d418b7df3bbec276a4d0cf1352d.webp)
Dolce&Gabbana The One, ALCOHOL DENAT., PARFUM [FRAGRANCE], AQUA [WATER], BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, BUTYL..., 1 kusov
621,20 €/1l
62,12 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana Devotion, Ženy, 100 ml, Citrus, Oranžový kvet, Vanilka, Sprej
511,30 €/1l
51,13 €
Predajca: BRASTYGroup
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
86% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
86%10% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
10%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%5% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
5%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 9. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
D&G „The One Gold“
Objem 0,075 l
Skvelá intenzívna vôňa mandarínky. Je však skôr vhodná na jeseň/zimu. Doručenie bolo mimoriadne rýchle, už do jedného dňa. Výborne zabalené vo vzduchových vankúšikoch. Špičkový servis!!!
Hodnotenie z 3. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Originálna vôňa od D&G
Objem 0,075 l
veľmi príjemná vôňa a cena je spravodlivá, napriek pochybnostiam je to skutočný parfém D&G !!!! Vďaka predajcovi!
Hodnotenie z 23. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nádherná vôňa.
Objem 0,075 l
Som veľmi spokojný...
Hodnotenie z 17. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelé!
Objem 0,075 l
Veľmi príjemná vôňa!
Hodnotenie z 13. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá vôňa
Objem 0,075 l
Som veľmi spokojný
Hodnotenie z 30. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Perfektné podľa opisu
Objem 0,05 l
Všetko hore. Som spokojný!
Hodnotenie z 20. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
dámske parfumy
Objem 0,05 l
Veľmi spokojný, veľmi dobrá cena
Hodnotenie z 5. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko veľmi dobre opäť rád
Objem 0,075 l
Super
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,94 €
Predajca: PerfumTraders
536,75 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1496)Počet hodnotení: 1496
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
337,00 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(516)Počet hodnotení: 516
112,30 €
Predajca: YourFragrance
561,50 €/1l