5,0



Na základe 1 hodnotenia
Sirup Sodastream Mirinda Zero + Rockstar Energy + 7UP + Pepsi Max + Pepsi Max Limetkový , 440 ml, 5 šálok
Jednorazový obal
30,99 €
14,09 € / 1l
plus 6,49 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Sirupy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
SodaStream Orange Mango Zero Sugar Syrup 440 MLJednorazový obal24,98 €/1l
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Sirup Sodastream Zero 7UP Pepsi Cola y, 440 ml, 5 šálokJednorazový obal
10,90 €/1l
23,99 €
Predajca: esiteo

Sirup Sodastream Pepsi Mirinda 7UP Lipton , 440 ml, 6 šálokJednorazový obal
10,98 €/1l
28,99 €
Predajca: esiteo

Sada 8 sirupov Sodastream + vrecko Bolero 6 kusovJednorazový obal
95,43 €/1l
41,99 €
Predajca: esiteo

SodaStream sada sirupov Pepsi Pepsi Max 7UP Schwip Schwap 4x440ml koncentrátJednorazový obal
11,93 €/1l
20,99 €
Predajca: esiteo

Sodastream sirupová súprava 6x440ml Pepsi 7UP Lipton Schwip Zero sirupový koncentrátJednorazový obal
10,98 €/1l
28,99 €
Predajca: esiteo

Syrop do SodaStream Schwip Schwap zero, Pepsi MaxJednorazový obal
16,47 €/1l
14,49 €
Predajca: esiteo

Sirup Sodastream 7UP Pepsi Mirinda Pepsi Max , 440 ml, 4 kusyJednorazový obal
11,93 €/1l
20,99 €
Predajca: esiteo

Sirup Sodastream Cola Zero Pepsi Max , 440 ml, 2 šálkyJednorazový obal
15,90 €/1l
13,99 €
Predajca: esiteo

Sirup Sodastream 7UP Pepsi Mirinda Lipton , 440 ml, 5 šálokJednorazový obal
11,36 €/1l
24,99 €
Predajca: esiteo

SodaStream sirup Pepsi Max Lime 440ml 6-pack nápojový koncentrátJednorazový obal
12,50 €/1l
32,99 €
Predajca: esiteo

Sirupy pre Sodastream Pepsi Max a 7UP ZeroJednorazový obal
32,93 €/1l
14,49 €
Predajca: esiteo

Sirup SodaStream Pepsi, Mirinda, 7UP, Pepsi MAX Lime, 440ml, 4 ksJednorazový obal
11,93 €/1l
20,99 €
Predajca: esiteo

Sirup pre Sodastream Mountain Dew Zero, Pepsi Max, Schwip Schwap Zero, 440 ml, 3 ksJednorazový obal
13,63 €/1l
17,99 €
Predajca: esiteo

SodaStream Passionfruit Zero Syrup 440ml, 6 kusovJednorazový obal
11,74 €/1l
30,99 €
Predajca: esiteo

Sodastream 7UP Free Zero sirup, 440 ml, 3 kusyJednorazový obal
13,25 €/1l
17,49 €
Predajca: esiteo

Sirup Sodastream Schwip Schwap Cola Orange , 440 ml, 6 šálokJednorazový obal
10,75 €/1l
28,39 €
Predajca: esiteo

Sirup Sodastream Rockstar Original Zero , 440 ml, 4 kusyJednorazový obal
14,77 €/1l
25,99 €
Predajca: esiteo

Sodastream Mirinda Zero sirup bez cukru, 440 ml, 6 ksJednorazový obal
14,77 €/1l
38,99 €
Predajca: esiteo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
5x SODASTREAM SYROPE BEZ CUKRU
Mirinda, Rockstar Energy Original, 7 Up, Pepsi Max, Pepsi Max Lime
Sýtený koncentrát SodaStream vám umožní vyrobiť až 9 litrov nápoja. Sirup je potrebné rozpustiť vo vopred splynenej vode, čo zaručuje nefalšovanú chuť ikonických nápojov vo verzii bez obsahu oxidu uhličitého.
440 ml sirupu v každej fľaši
Ako používať?
3 jednoduché kroky
- Prebublávajte čerstvú, studenú vodu vo svojom sýtenom zariadení SodaStream.
- Nakloňte fľašu SodaStream pod miernym uhlom a do prebublanej vody pridajte niekoľko kvapiek sirupu.
- Jemne potraste fľašou, aby sa príchuť premiešala a ...osviežte sa bublinkami!
Koncentrovaný nápoj s príchuťou 7UP bez cukru
Nápoj so zníženým obsahom energie. Obsahuje sladidlá
Zloženie: voda, kyselina (kyselina citrónová), citrónová a limetková šťava, regulátor kyslosti (citran sodný), sladidlá (sukralóza, acesulfam K), konzervačná látka (benzoan sodný).
Výživová hodnota (zriedené podľa návodu)
- Energetická hodnota
v 100 ml - 2 kJ /0,5 kcal, v 250 ml1 - 6 kJ /1 kcal, (% na 250 ml**) - (<1 %)
- Tuk
v 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml**) - (0 %)
- Z toho nasýtené mastné kyseliny
v 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml**) - (0 %)
- Sacharidy
v 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g
- z toho cukry
v 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (10 %)
- Bielkoviny
v 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g
- Soľ
v 100 ml - 0,05 g, v 250 ml1 - 0,13 g, (% na 250 ml **) - (2 %)
**Referenčná hodnota príjmu pre priemernú dospelú osobu (8400 kJ/2000 kcal)
1)250 ml = 1 porcia. Obsahuje približne 35 porcií
Pokyny na prípravu: Naplňte uzáver koncentrátu po vnútornú stredovú čiaru, nalejte do 250 ml pohára a doplňte perlivou vodou.
Najlepšie konzumovať pred: pozri uzáver alebo spodnú časť balenia.
Koncentrovaný nápoj bez cukru Rockstar Energy s príchuťou Original
Nápoj so zníženým obsahom energie. Obsahuje sladidlá
Zloženie: voda, kyselina (kyselina citrónová), regulátor kyslosti (citrát sodný), aróma, taurín (0,05 %*), sladidlá (sukralóza, acesulfam K), vitamíny (niacín, kyselina pantoténová, vitamín B6, vitamín B12), farbivo (karamel), kofeín (0,02 %*), inozitol (0,01 %*), konzervačná látka (benzoan sodný), extrakt z guarany (0,003 %*). *v pripravenom nápoji
Výživová hodnota (zriedené podľa návodu)
- Energetická hodnota
v 100 ml - 2,0 kcal/8,3 kJ, v 250 ml1 - 5,0 kcal/20,9 kJ, (% na 250 ml**) - (2 %)
- Tuk
v 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml**) - (0 %)
- z toho nasýtené mastné kyseliny
v 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml**) - (0 %)
- Sacharidy
v 100 ml - 0,1 g, v 250 ml1 - 0,2 g
- z toho cukry
v 100 ml - 0,0 g, v 250 ml1 - 0,0 g, (% na 250 ml**) - (10 %)
- Bielkoviny
v 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g
- Soľ
v 100 ml - 0,02 g, v 250 ml1 - 0,05 g, (% na 250 ml **) - < (1 %)
Odporúčaná denná dávka: 250 ml hotového nápoja pripraveného z 12 ml koncentrátu a 240 ml vody.
Nepoužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek výrobku. Tento výrobok by nemali konzumovať tehotné ženy a dojčiace matky. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Tento výživový doplnok by sa nemal používať ako náhrada (substitúcia) pestrej stravy.
Koncentrovaný nápoj s príchuťou Pepsi MAX bez cukru
Obsahuje sladidlá
Zloženie: voda, farbivo (E150d), kyseliny (kyselina citrónová), regulátory kyslosti (citráty sodné, citráty draselné), sladidlá (acesulfam K, sukralóza, aspartám), arómy vrátane kofeínu, konzervačná látka (bezoát sodný), protipenivá (dimetylpolysiloxán). Obsahuje zdroj fenylalanínu.
Výživová hodnota (zriedené podľa návodu)
- Energetická hodnota
v 100 ml - 1 kJ /0,3 kcal, v 250 ml1 - 3 kJ /0,8 kcal, (% na 250 ml**) - (<1 %)
- Tuk
v 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml**) - (0 %)
- Z toho nasýtené mastné kyseliny
v 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml**) - (0 %)
- Sacharidy
v 100 ml - <0,1 g, v 250 ml1 - 0,2 g
- z toho cukry
v 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- Bielkoviny
v 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g
- Soľ
v 100 ml - 0,02 g, v 250 ml1 - 0,05 g, (% na 250 ml**) - < (1 %)
**Referenčná hodnota príjmu pre priemernú dospelú osobu (8400 kJ/2000 kcal)
1)250 ml = 1 porcia. Obsahuje približne 35 porcií
Pokyny na prípravu: Naplňte uzáver koncentrátu po vnútornú stredovú čiaru, nalejte do 250 ml pohára a doplňte perlivou vodou.
Najlepšie konzumovať pred: pozri uzáver alebo spodnú časť balenia.
Koncentrát Pepsi MAX s príchuťou limetky Pepsi MAX bez cukru
Nápoj so zníženým obsahom energie. Obsahuje cukor a sladidlá
Zloženie: voda, farbivo (amoniakálno-sulfitový karamel), aróma (aróma: Kofeín), kyseliny (kyselina fosforečná, kyselina citrónová), regulátory kyslosti (citráty sodné, citráty draselné), sladidlá (acesulfam K, sukralóza, aspartám), stabilizátory (arabská guma, izobutyl-acetát sacharózy), konzervačná látka (benzoan sodný), protipenivá látka (polydimetylsiloxán) *obsahuje fenylalanín
Výživová hodnota (zriedené podľa návodu)
- Energetická hodnota
v 100 ml - 2 kJ /0,4 kcal, v 250 ml1 - 4 kJ /1 kcal, (% na 250 ml**) - (0 %)
- Tuk
v 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml**) - (0 %)
z toho nasýtené mastné kyseliny
v 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml**) - (0 %)
- Sacharidy
v 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g
- z toho cukry
v 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- Bielkoviny
v 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g
- Soľ
v 100 ml - 0,02 g, v 250 ml1 - 0,05 g, (% na 250 ml**) - (1 %)
**Referenčná hodnota príjmu pre priemernú dospelú osobu (8400 kJ/2000 kcal)
1)250 ml = 1 porcia. Obsahuje približne 35 porcií
Pokyny na prípravu: Naplňte uzáver koncentrátu po vnútornú stredovú čiaru, nalejte do 250 ml pohára a doplňte perlivou vodou.
Najlepšie konzumovať pred: pozri uzáver alebo spodnú časť balenia.
Koncentrovaný nápoj s príchuťou Mirinda bez cukru
Nápoj so zníženým obsahom energie. Obsahuje cukor a sladidlá
Zloženie: voda, kyselina (kyselina citrónová), stabilizátory (oktenylsukcinát škrobu sodného, estery glycerolu a rastlinná živica), regulátor kyslosti (citrany sodné, citrany draselné), sladidlá (sukralóza, acesulfam K), aróma, konzervačná látka (benzoan sodný), farbivo (karotény), antioxidant (kyselina askorbová).
Výživová hodnota (zriedené podľa návodu)
- Energetická hodnota
v 100 ml - 3 kJ /1 kcal, v 250 ml1 - 8 kJ /2 kcal, (% na 250 ml**) - <(1 %)
- Tuk
v 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml**) - (0 %)
- Z toho nasýtené mastné kyseliny
v 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml**) - (0 %)
- Sacharidy
v 100 ml - <0,1 g, v 250 ml1 - 0,2 g
- z toho cukry
v 100 ml - <0,1 g, v 250 ml1 - 0,1 g, (% na 250 ml **) - <(1 %)
- Bielkoviny
v 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g
- Soľ
v 100 ml - 0,03 g, v 250 ml1 - 0,07 g, (% na 250 ml **) - <(1 %)
**Referenčná hodnota príjmu pre priemernú dospelú osobu (8400 kJ/2000 kcal).
1)250 ml = 1 porcia. Obsahuje približne 35 porcií
Pokyny na prípravu: Naplňte uzáver koncentrátu po vnútornú stredovú čiaru, nalejte do 250 ml pohára a doplňte perlivou vodou.
Najlepšie konzumovať pred: pozri uzáver alebo spodnú časť balenia.
- Objem
- 2.2 l
- Zloženie
- Zoznam zložiek v opise
- Výživové údaje
- Deklarovaná výživová hodnota v popise
- Hmotnosť
- 3000 g
- Potravinársky podnik
- Sodastream
- Obchodný názov
- Sodastream
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- 1
- EAN kód
- 5905701101672
- Objem
- 2.2 l
- Zloženie
- Zoznam zložiek v opise
- Výživové údaje
- Deklarovaná výživová hodnota v popise
- Hmotnosť
- 3000 g
- Potravinársky podnik
- Sodastream
- Obchodný názov
- Sodastream
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- 1
- EAN kód
- 5905701101672
Povinnosť označenia podľa zákona o obaloch
Hodí sa k tomu

Sirup Sodastream Zero 7UP Pepsi Cola y, 440 ml, 5 šálokJednorazový obal
10,90 €/1l
23,99 €
Predajca: esiteo

Sada 8 sirupov Sodastream + vrecko Bolero 6 kusovJednorazový obal
95,43 €/1l
41,99 €
Predajca: esiteo

Sirup Sodastream Pepsi Mirinda 7UP Lipton , 440 ml, 6 šálokJednorazový obal
10,98 €/1l
28,99 €
Predajca: esiteo

Sada 6 sirupov pre Sodastream (Pepsi, 7UP Zero, Pepsi a ďalšie)Jednorazový obal
63,61 €/1l
27,99 €
Predajca: esiteo

SodaStream sada sirupov Pepsi Pepsi Max 7UP Schwip Schwap 4x440ml koncentrátJednorazový obal
11,93 €/1l
20,99 €
Predajca: esiteo

Sodastream sirupová súprava 6x440ml Pepsi 7UP Lipton Schwip Zero sirupový koncentrátJednorazový obal
10,98 €/1l
28,99 €
Predajca: esiteo

Sodastream Sada sirupov Pepsi Mirinda 7UP Zero Sugar 4x440ml Nápojový sirupJednorazový obal
12,49 €/1l
21,99 €
Predajca: esiteo

Sodastream Sada 5 sirupov 7UP, Mirinda, Pepsi, SchwipSchwap, PepsiMaxJednorazový obal
56,80 €/1l
24,99 €
Predajca: esiteo

Sirup SodaStream Pepsi, Pepsi Max Light, 7UP Free Zero Sugar, Mirinda, Lipton Ice Tea Peach Zero, Lipton Ice Tea Lemon 440ml, 6 kusovJednorazový obal
10,98 €/1l
28,99 €
Predajca: esiteo

Sirup Sodastream Lipton Ice Tea Peach Zero , 440 ml, 3 šálkyJednorazový obal
13,25 €/1l
17,49 €
Predajca: esiteo

SodaStream DUO, Čierna, Nerezová oceľ, 155 mm, 280 mm, 440 mm, 191 mm, 366 mm
122,13 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 3. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Odporúčam
Objem 2,2 l
Sirupy sú skvelé. Kúpim znova, odporúčam.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Monin FruchtPüree Mix Himbeere 4 x 1 l
153,11 €
Predajca: AllYouNeed
28,57 €/1kg

Rainbow sirup na slush čučoriedka 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Ice Bär Slush Sirup Erdbeere 5L 1:5 AZO frei ohne Glyzerin Konzentrat



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Sirup Rainbow Slush s príchuťou Red Energy, 5 l, pomer 1:5, bez AZO farbív a glycerínu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Ice Bär Slush sirup cola 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär sirup na slush čerešňa 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Rainbow Slush Sirup Cola 5L 1:5 AZO frei ohne Glyzerin Konzentrat



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Rainbow sirup na slush citrón 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Sirup Rainbow Slush s príchuťou Blue Energy, 5 l, pomer 1:5, bez AZO farbív a glycerínu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Ice Bär Slush sirup marinka voňavá 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup malina 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup broskyňa 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup modrý pomaranč oceánska modrá 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup černica 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrov koncentrát 1:5 na slush nápoje



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Ice Bär Slush sirup silná modrá čučoriedka 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup vodný melón 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Rainbow slush sirup čerešňa 5 litrov 1:5 AZO bez bez glycerínu koncentrát



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l