4,9



Na základe 7 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Roja Parfums Enigma pour Homme EDP 100 ml M1 818,00 €/1l
181,80 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Armani Si Edp Spray 100ml1 040,60 €/1l
104,06 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Marc Jacobs Perfect Absolute, toaletná voda vo spreji1 663,20 €/1l
83,16 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Armani Si Passione Eclat Edp Spray1 818,00 €/1l
90,90 €
Predajca: PerfumTraders

Marc Jacobs Perfect Elixir parfémovaná voda pre ženy 30 ml
1 688,00 €/1l
50,64 €
Predajca: BRASTYGroup

Marc Jacobs Perfect parfumovaná voda pre ženy 100 ml
791,20 €/1l
79,12 €
Predajca: Denpoli-Venda

Marc Jacobs Perfect EDP 30 ml W
2 020,00 €/1l
60,60 €
Predajca: PerfumTraders

Marc Jacobs Dot, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Dragon fruit, Jasmine,Orange blossom, Pižmo, Vanilka
355,90 €/1l
35,59 €
Predajca: BRASTYGroup

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Marc Jacobs Perfect Intensive
2 116,00 €/1l
21,16 €
Predajca: EasoMagno

Marc Jacobs Perfect Charm parfumovaná voda, 50 ml
1 378,00 €/1l
68,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Xerjoff Laylati Woda perfumowana, 100 ml
2 027,80 €/1l
202,78 €
Predajca: PerfumTraders

Arabiyat Prestige Uhud Edp 100ml
364,50 €/1l
36,45 €
Predajca: BRASTYGroup

La Rive Metaphor Woda perfumowana, 90ml
231,89 €/1l
20,87 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Furla Incantevole EDP 100 ml W
404,00 €/1l
40,40 €
Predajca: PerfumTraders

Lanvin Jeanne Woda perfumowana, 100ml
292,60 €/1l
29,26 €
Predajca: BRASTYGroup

Loewe Essence Elixir Edp Spray 50ml
2 621,20 €/1l
131,06 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

La Rive Destinee Woda perfumowana, 30ml
333,00 €/1l
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

SAPHIR Perfect Pour Homme EDP 50ml
88,20 €/1l
17,64 €
Doprava zdarma
Predajca: ShopOutdoorOnline
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Dámská parfémová voda
švestka,med,rebarbora
jantar,květy pomerančovníku
vanilka,pryskyřice,pačuli
Ak hľadáte nové trendy na trhu, predstavujeme vám parfém Marc Jacobs PERFECT Perfect Elixir Unisex 100 ml!
- Vlastnosti: Vôňa sa vyznačuje vysokou kvalitou a jemnosťou: Vegánsky
- Pohlavie: Unisex
- Názov parfému: Perfect Elixir
- Ingredients:
- Zloženie: voda (Aqua)
- Alfa-izometyl-ionón
- Butylmetoxydibenzoylmetán
- Citronellol
- Kumarín
- Etylhexyl salicylát
- Parfum (parfum)
- Hydroxycitronellal
- Limonén
- Linalool
- Benzylbenzoát
- Alkohol denat (etylalkohol)
- Alkohol
- Tris(tetrametylhydroxypiperidinol) citrát
- červená 33 (ci 17200)
- žltá 5 (ci 19140)
- Objem: 100 ml
Dôležité informácie: Balenie výrobku sa môže líšiť v závislosti od propagačných akcií výrobcu alebo ročného obdobia. Rôzne balenia sú k dispozícii .
Parfémovaná voda od značky Marc Jacobs bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
Objavte cestu k úplnej sebaláske s vôňou Marc Jacobs Perfect Elixir, hrejivou a autentickou vôňou pre každého. Objavte svet, v ktorom je všetko možné: miesto, kde môžete využiť pozitívne myšlienky a energiu na realizáciu svojich túžob. Šťavnatá, fialová rebarbora, silné, zlatisté, ambrové drevité akordy a svieži výťažok z vanilkových luskov sa spájajú v bohatej kvetinovej vôni, ktorá dáva jasne najavo, že viete, kto ste, a máte sa skutočne radi. Táto interpretácia Marc Jacobs Perfect zachytáva bohatstvo a intenzitu, ktoré vyžarujú, že si veríte a zároveň si veríte.
- Hmotnosť
- 0.387 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3616305187321
- Číslo od výrobcu
- 2049789
- Hmotnosť
- 0.387 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3616305187321
- Číslo od výrobcu
- 2049789
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Marc Jacobs Perfect Elixir parfémovaná voda pre ženy 50 ml
1 285,20 €/1l
65,95 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
64,26 €
Predajca: BRASTYGroup

Marc Jacobs Perfect Elixir parfémovaná voda pre ženy 30 ml
1 688,00 €/1l
50,64 €
Predajca: BRASTYGroup

Marc Jacobs Perfect parfumovaná voda pre ženy 100 ml
791,20 €/1l
79,12 €
Predajca: Denpoli-Venda

Marc Jacobs Perfect Woda perfumowana, 50ml
1 076,20 €/1l
53,81 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Marc Jacobs Perfect EDP 30 ml W
2 020,00 €/1l
60,60 €
Predajca: PerfumTraders

Marc Jacobs Dot, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Dragon fruit, Jasmine,Orange blossom, Pižmo, Vanilka
355,90 €/1l
35,59 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Yves Saint Laurent Libre Pour Femme Woda perfumowana, 50ml
1 244,60 €/1l
62,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Marc Jacobs Perfect Intense parfémovaná voda pre ženy 50 ml
1 061,60 €/1l
53,08 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss The Scent for Her Woda perfumowana, 100ml
1 082,10 €/1l
108,21 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Parfumart

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Hugo Boss - Ma Vie Pour Femme EDP 75ml
584,40 €/1l
43,83 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
417,33 €/1l
31,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Hugo Boss Boss The Scent For Her parfémovaná voda pre ženy Refillable 100 ml
1 255,60 €/1l
62,78 €
Predajca: BRASTYGroup

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Ženy, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 kusov
630,00 €/1l
63,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Valentino Donna Born In Roma parfémovaná voda pre ženy 100 ml
1 097,60 €/1l
109,76 €
Predajca: PerfumTraders

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Marc Jacobs Perfect Intense EDP 30 ml W
1 552,33 €/1l
46,57 €
Predajca: somnia24

Boss Orange Woman, toaletná voda, 75 ml
443,47 €/1l
33,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh, Ženy, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Grapefruit,Pear, Violet (flower),Wild rose, Céder, Pižmo
558,24 €/1l
73,36 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
69,78 €
Predajca: PerfumTraders

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
583,33 €/1l
43,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
722,22 €/1l
65,00 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Estilo

Giorgio Armani toaletná voda Giorgio Armani Emporio Armani She toaletná voda 100ml
431,30 €/1l
43,13 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov


































Hodnotenia zákazníkov
86% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
86%14% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
14%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 6. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Superrýchle dodanie
Objem 0,1 l
Predávajúci odoslal bleskovou rýchlosťou. Dobrý pomer ceny a výkonu. Výrobok ešte nebol vyskúšaný, keďže ide o darček. Kúpil by som tu znova!
Hodnotenie z 13. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý parfum
Objem 0,05 l
Parfém z roku 2024, zvláštny, ale nie príliš silný, a preto veľmi vhodný na každý deň. Vydrží dlhé hodiny.
Hodnotenie z 2. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Jednoducho skvelé
Objem 0,1 l
Skvelá vôňa a všetko išlo veľmi dobre s dodávkou
Hodnotenie z 5. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najkrajšia vôňa na trhu
Objem 0,05 l
Veľmi krásna vôňa, ktorej sa nemôžete nabažiť
Hodnotenie z 13. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vôňa
Objem 0,05 l
Veľmi príjemná vôňa
Hodnotenie z 15. decembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nádherný darček
Objem 0,05 l
Krásna vôňa a skvelé balenie
Hodnotenie z 11. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Marc Jacobs
Objem 0,05 l
Perfektný
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
296,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
332,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2413)Počet hodnotení: 2413
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l