4,7



Na základe 72 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Xiaomi Inteligentné hodinky Amazfit GTR 4 BT Superspeed Black Xiaomi404,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Inteligentné hodinky Polar Ignite 2161,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Inteligentné hodinky XIAOMI Redmi Watch 5, čierne92,66 €
Predajca: Shopmobile

Ďalšie informácie o reklame
Inteligentné hodinky XIAOMI Redmi Watch 5 Lite čierne76,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Xiaomi Redmi Watch 5 Active 5,08 cm (2") LCD 49,1 mm Digitálny 320 x 385 pixelov Dotykový displej Strieborná
68,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Blackview R50 1,85" inteligentné hodinky, vodotesné do 5 ATM, s funkciou telefónu, športové hodinky s viac ako 100 športovými režimami, fitness hodinky, monitor srdcového tepu a spánku, pre Android a iOS
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

Xiaomi Redmi Watch 4 Obsidian Black Xiaomi
66,64 €
Predajca: velmontask

Xiaomi, Pripojené hodinky Redmi Watch 3 Active, čierna
199,00 €
Predajca: G-Electronics

Inteligentné hodinky Smart Watch 45 mm náramkové dotykovým displejom športové pásmo Fitness náramok čierne darčekové volanie Android iOS Retoo
26,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Inteligentné hodinky s plným dotykovým displejom športové fitness hodinky Ip67 vodotesné Bluetooth pre Android Ios Muži Žena Smartwatche,
41,98 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Samsung Galaxy Fit3, 4,06 cm (1.6"), AMOLED, Dotyková obrazovka, 0,256 GB, 18,5 g
61,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Xiaomi Redmi Watch 2 Lite - čierne - inteligentné hodinky s remienkom - veľkosť zápästia: 140-210 mm - displej 3,9 cm (1,55") - Bluetooth
219,00 €
Predajca: G-Electronics

Xiaomi Smart Band 7 Pro Black New
77,22 €
Doprava zdarma
Predajca: Auronix

Xiaomi Smart Band 9 Active TFT náramok na sledovanie aktivity 3,73 cm (1,47") čierny
27,44 €
Predajca: iSpace

Inteligentný náramok XIAOMI Smart Band 9 Pro, obsidiánovo čierny
72,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Xiaomi Mi Watch - námornícka modrá - inteligentné hodinky s remienkom - TPU - námornícka modrá - veľkosť zápästia: 130-220 mm
209,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LVS-Handel

Smart hodinky Xiaomi Redmi Watch 3 Black 1,75"
177,51 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

XIAOMI Smart Band 10 Smart náramok čierny
52,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Xiaomi Redmi Watch 6
96,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Xiaomi POCO Watch GL Smartwatch s GPS BHR5723GL Modrý silikónový remienok
199,00 €
Predajca: G-Electronics
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Inteligentné hodinky Xiaomi Redmi Watch 5 Active – polnočná čierna
Inteligentné hodinky s veľkým LCD displejom, ktoré ponúkajú pôsobivú výdrž batérie až 18 dní. Vďaka vodotesnosti 5 ATM, pokročilému monitorovaniu kľúčových zdravotných parametrov (srdcová frekvencia, saturácia krvi kyslíkom) a integrácii hlasového asistenta sú ideálnou voľbou pre každodenné použitie aj intenzívne tréningy.
Kľúčové výhody:
- Veľký 2-palcový LCD displej .
- Hovory cez Bluetooth® s potlačením hluku vďaka duálnemu mikrofónu.
- Výnimočná výdrž batérie: až 18 dní na jedno nabitie.
- 24-hodinové monitorovanie srdcovej frekvencie
- 24/7 monitorovanie saturácia krvi kyslíkom (SpO2) a úroveň stresu .
- Vodeodolnosť do 5 ATM *.
- Viac ako 140 tréningových režimov .
*Poznámka: Tento produkt je vodeodolný do 5 ATM, ale neponúka špeciálne tréningové režimy na nahrávanie vodných športov.
Pôsobivý displej a štýlový dizajn
Priekopník vo veľkých obrazovkách – štýlový, štvorcový 2-palcový LCD displej Vďaka pomeru obrazovky k telu presahujúcemu 70 % si určite prečítate všetky dôležité informácie. Rám má matný povrch, ktorý zariadeniu dodáva vysoko kvalitný a hladký vzhľad. Dostupný v polnočnej čiernej a matnej striebornej farbe, kombinuje minimalistický dizajn s eleganciou.
Viac ako 200 ciferníkov*
Prispôsobte si ciferník hodiniek svojej nálade alebo oblečeniu a nechajte vyniknúť svoju osobnosť. Prispôsobte si zariadenie tak, aby dokonale zodpovedalo vášmu životnému štýlu.
*Ďalšie ciferníky hodiniek si môžete stiahnuť v aplikácii Mi Fitness. Skutočné ciferníky sa môžu líšiť od obrázkov; skontrolujte dostupné možnosti v aplikácii.
Jasné hovory na cestách vďaka Bluetooth
Vďaka volaniam cez Bluetooth® sú hodinky vybavené duálnym mikrofónom s potlačením hluku a smerovým mikrofónom s dosahom až 80 cm. To poskytuje širšie pokrytie a krištáľovo čistú a responzívnu komunikáciu. *Vyžaduje sa trvalé pripojenie Bluetooth k vášmu smartfónu. Hlasové hovory prostredníctvom aplikácií tretích strán momentálne nie sú podporované.
Spoľahlivá batéria
Redmi Watch 5 Active sú vybavené batériou s kapacitou 470 mAh a poskytujú
výdrž batérie až 18 dní pri štandardnom používaní *. Zabudnite na časté nabíjanie – perfektný spoločník na každodenné nosenie aj na cesty. *Skutočná výdrž batérie sa môže líšiť v závislosti od používania a konfigurácie zariadenia.
Objavte inovatívne hodinky Xiaomi Redmi Watch 5 Active, čierne inteligentné hodinky, ktoré nanovo definujú technologický zážitok na vašom zápästí. Tento technologický klenot sa môže pochváliť pôsobivým 2-palcovým LCD displejom s rozlíšením 320 x 385 pixelov, ktorý ponúka výnimočnú vizuálnu čistotu pri všetkých vašich každodenných činnostiach.
Hodinky Redmi Watch 5 sú určené pre technologických nadšencov a profesionálov, ktorí sú neustále v pohybe. Vďaka svojmu elegantnému, minimalistickému dizajnu sa dokonale hodia do každej situácie, od práce až po tréning. Jeho intuitívne rozhranie umožňuje jednoduchý prístup ku všetkým pokročilým funkciám.
- Pokročilé monitorovanie zdravia: Vybavené presným monitorom srdcového tepu, ktorý monitoruje vašu pohodu 24 hodín denne, 7 dní v týždni.
- Vodoodolnosť IPX8: Ideálny pre plavcov a milovníkov vodných športov.
- Dlhá výdrž batérie: Až 10 dní používania na jedno nabitie.
- Inteligentné upozornenia: Zostaňte v kontakte vďaka upozorneniam na hovory, správy a aplikácie priamo na vašom zápästí.
- Viacero športových režimov: Viac ako 100 režimov na sledovanie každého typu tréningu.
Xiaomi Redmi Watch 5 Active nie sú len hodinky, ale skutočný osobný asistent. Vďaka pripojeniu Bluetooth ich môžete jednoducho synchronizovať so svojím smartfónom, čo vám umožní spravovať svoj digitálny život priamo zo zápästia.
Pre vysokoškolských študentov a mladých profesionálov ponúkajú tieto inteligentné hodinky dokonalú rovnováhu medzi funkčnosťou a pohodlím. Jeho systém monitorovania spánku vám pomôže optimalizovať spánkové cykly, zatiaľ čo jeho funkcie na zvládanie stresu vás podporia počas náročných dní.
Kvalita vyhotovenia hodiniek Redmi Watch 5 je zrejmá v každom detaile. Vďaka ľahkému a odolnému telu sú ideálnym spoločníkom na každé dobrodružstvo, zatiaľ čo LCD displej s vysokým jasom zaručuje perfektnú čitateľnosť aj na priamom slnečnom svetle.
S hodinkami Xiaomi Redmi Watch 5 Active máte prístup k neustále sa rozširujúcemu ekosystému aplikácií a funkcií. Pravidelné aktualizácie softvéru zabezpečia, že vaše zariadenie bude vždy aktuálne s najnovšími technologickými inováciami.
Smart hodinky Xiaomi Redmi Watch 5 Active
Hodinky Redmi Watch 5 Active sú dokonalou kombináciou štýlu, funkčnosti a odolnosti. Vďaka 2,0-palcovému LCD displeju, výdrži batérie až 18 dní a viac ako 140 športovým režimom ponúkajú všetko, čo charakterizuje moderné inteligentné hodinky.
Či už ide o meranie srdcového tepu, monitorovanie kyslíka v krvi alebo sledovanie spánku a stresu - hodinky Redmi Watch 5 Active ponúkajú komplexné zdravotné funkcie. Hodinky sú vodotesné do 50 metrov, takže sú ideálne pre športovcov a fitness nadšencov.
Podporujú aj hovory a notifikácie cez Bluetooth, takže dôležité informácie môžete prijímať priamo na zápästí.
Vlastnosti produktu:
- Veľký 2,0'' LCD displej: hodinky Redmi Watch 5 Active majú 2,0-palcový displej s rozlíšením 320 x 385 pixelov a 250 PPI, ktorý poskytuje jasný a zreteľný displej, ideálny na každodenné používanie.
- Dlhá výdrž batérie až 18 dní: Vďaka batérii s výdržou až 18 dní v bežnom režime a 470 mAh batérii ponúkajú hodinky Redmi Watch 5 Active dlhodobé používanie bez častého nabíjania.
- Hovory a oznámenia cez Bluetooth: Podpora hovorov cez Bluetooth s potlačením šumu pomocou 2 mikrofónov, ako aj upozornenia na hovory, správy a ďalšie informácie priamo na zápästí.
- viac ako 140 športových režimov a odolnosť voči vode 5ATM: S viac ako 140 športovými režimami pokrývajúcimi aktivity, ako je plávanie, beh, joga a fitness, sú hodinky Redmi Watch 5 Active všestranným spoločníkom na cvičenie. Vodotesnosť do 5ATM (50 metrov) umožňuje hodinky bez problémov nosiť počas vodných aktivít.
| Značka | Xiaomi |
|---|---|
| Model hodiniek | BHR8784GL |
| Číslo položky | N65A |
| Tvar puzdra | Obdĺžnikový |
| Displej | LCD |
| Zapínanie | Rozkladacia spona |
| Materiál puzdra | Hliník |
| Materiál remienka | Silikón |
| Farba remienka | Čierna / strieborná |
| Funkcie | Tracker aktivity, Multisport tracker, Upozornenia, Dotykový displej, Ľahký |
| Hmotnosť | 81 gramov |
| Obmedzené | |
| Popis záruky | |
| Informácie o záruke | Ak tento výrobok predáva spoločnosť Amazon, informácie o záruke nájdete na webovej stránke výrobcu. Ak tento výrobok predáva iná strana, informácie o záruke na tento výrobok získate priamo od predajcu. Informácie o záruke môžete nájsť aj na webovej stránke výrobcu. |
Redmi Watch 5 Active od značky Xiaomi jsou chytré hodinky navržené pro aktivní životní styl i každodenní nošení. Nabízejí přehledný 2,0" LCD displej s rozlišením 320 × 385 px, díky němuž máte kdykoli po ruce klíčové informace. Voděodolnost do 5 ATM dává hodinkám jistotu v běžném kontaktu s vodou, zatímco dlouhá výdrž až 18 dní při normálním používání minimalizuje potřebu častého nabíjení.
Model je zaměřený na monitoring zdraví a sportu: sleduje srdeční tep, nasycení krve kyslíkem (SpO2) i kvalitu spánku. K dispozici je více než 140 tréninkových režimů, které pomohou lépe porozumět pohybovým aktivitám a podpoří pravidelný trénink. Díky široké nabídce profilů si najdete vhodný režim pro téměř jakoukoli aktivitu.
Pro vyšší pohodlí jsou k dispozici chytré funkce, jako je hlasový asistent Alexa a Bluetooth hovory, takže můžete ovládat vybrané úkony hlasem a přijímat či vyřizovat hovory přímo ze zápěstí. Praktická je i funkce ovládání fotoaparátu. Tělo hodinek má rozměry 49,1 × 40,4 × 11,4 mm a v balení najdete také USB nabíjecí kabel.
Redmi Watch 5 Active přicházejí v černé barvě a spolehlivě kombinují monitoring kondice, přehledné zobrazení informací i užitečné chytré funkce.
Specifikace:
- Typ produktu: Smartwatch
- Model: Redmi Watch 5 Active
- Barva: černá
- Voděodolnost: do 5 ATM
- Displej: 2,0" LCD
- Rozlišení: 320 × 385 px
- Výdrž baterie: až 18 dní při normálním používání
- Rozměry: 49,1 × 40,4 × 11,4 mm
- Funkce: monitorování spánku, hlasový asistent Alexa, 140+ tréninkových režimů, monitorování SpO2, Bluetooth hovory, ovládání fotoaparátu, monitorování tepu
- Obsah balení: USB nabíjecí kabel, Redmi Watch 5 Active
Telo
- Rozmery: 49,1 x 40,4 x 11,4 mm (1,93 x 1,59 x 0,45 palca)
- Hmotnosť: 42,2 g (1,48 oz)
- SIM: Nie
- Odolnosť voči vode: IPX8
Displej
- Typ: IPS LCD, 500 nitov (vrchol)
- Veľkosť: 2,0 palca
- Rozlíšenie: 320 x 385 pixelov (~250 ppi hustota)
Platforma
- OS: HyperOS
Pamäť
- Slot na kartu: Nie
- Interná: Nešpecifikovaná
Fotoaparát
Bez fotoaparátu
Zvuk
- Reproduktor: Áno
- 3,5 mm jack: Nie
Komunikácia
- WLAN: Nie
- Bluetooth: 5.3, A2DP, LE
- Pozicionovanie: Nie
- NFC: Nie
- Rádio: Nie
- USB: Nie
Funkcie
- Senzory: akcelerometer, pulz, SpO2
Batéria
- Typ: 470 mAh, nevymeniteľná
Štýlová štvorcová obrazovka s väčšou zobrazovacou plochou
Líder trendov v oblasti veľkých obrazoviek so štýlovým štvorcovým dizajnom a 2-palcovou obrazovkou LCD. S pomerom obrazovky k telu viac ako 70 % zväčší každý brilantný okamih.
Rám má matnú povrchovú úpravu, ktorá ponúka prémiovejší vzhľad a jemnejší pocit. Minimalistický dizajn je k dispozícii v polnočnej čiernej a matnej striebornej farbe a spája krásu a eleganciu. Prispôsobte si ciferník hodiniek podľa svojej nálady a oblečenia a nechajte vyniknúť svoju osobnosť.
Prijímajte hovory na cestách vďaka funkcii Bluetooth
Vďaka funkcii volania cez Bluetooth, potlačeniu šumu dvojitým mikrofónom a smerovému zvuku do 80 cm podporuje rozšírený dosah hovorov s dlhším dosahom pre jasnejšiu a flexibilnejšiu komunikáciu.
výdrž batérie 18 dní na jedno nabitie
Má batériu s kapacitou 470 mAh, ktorá vydrží 18 dní v režime bežného používania, takže ju nemusíte často nabíjať, keď ste mimo domova alebo na cestách.
Viac ako 140 tréningových režimov
Podporuje viac ako 140 tréningových režimov a automaticky rozpoznáva aktivity, ako je beh, chôdza, bicyklovanie, crossový tréning, veslovanie a skákanie cez švihadlo.
Presne sleduje celodenný stres, skóre vitality a ďalšie zdravotné ukazovatele, aby bol každý tréning efektívnejší a založený na údajoch.
odolnosť voči vode 5 ATM pre vašu bezpečnosť
Užívajte si vodotesnosť 5 ATM na každodenné používanie bez toho, aby ste sa museli obávať, keď mierne prší alebo keď si umývate ruky.
Xiaomi Redmi Watch 5 Active. Uhlopriečka displeja: 5,08 cm (2"), Technológia displeja: Rozlíšenie displeja: dotykový displej: 320 x 385 pixelov, dotykový displej. Kapacita batérie: 470 mAh. Hmotnosť: 42,2 g: Materiál: termoplastický polyuretán (TPU), farba pásu: čierna
Xiaomi Redmi Watch 5 Active
Bežíte po parku, váš tep sa zrýchľuje a cítite, ako vám telom prúdi adrenalín. Ale počkajte, čo vaše tempo? Vaša spotreba kalórií? Vaša úroveň stresu? Predstavte si, že by ste si všetky tieto informácie mohli prečítať priamo na zápästí bez toho, aby ste museli vyťahovať smartfón. S hodinkami Xiaomi Redmi Watch 5 Active sa tento sen stáva skutočnosťou. Tieto inteligentné hodinky nie sú len ďalším gadgetom, sú vaším osobným monitorom zdravia a štýlovým doplnkom zároveň!
Štýlové hodinky na každú príležitosť
Hodinky Redmi Watch 5 Active sú skutočnou pastvou pre oči. Vďaka svojmu štíhlemu dizajnu, matnému povrchu a štvorcovému 2-palcovému LCD displeju sa tieto inteligentné hodinky bez problémov hodia k športovému oblečeniu aj pracovnému vzhľadu. Veľký a jasný displej zaručuje, že všetky dôležité údaje si prečítate na prvý pohľad. A na výber máte viac ako 200 ciferníkov
Ak ste vášnivým fanúšikom IT a elektroniky, radi sa orientujete v najnovších technológiách a neuniknú vám ani tie najmenšie detaily, kúpte si inteligentné hodinky Xiaomi BHR8784GL Black 2" za bezkonkurenčnú cenu.
- Farba: čierna
- Characteristics:
- Vstavaná batéria
- Dotykový displej
- Design: Obdĺžnikový
- Akcelerometer: Áno
- Gyroskop: Áno
- Vstavaný mikrofón: Áno: Áno
- Typ: Diaľkový ovládač s mikrofónom: Inteligentné hodinky
- Typ hodiniek: Smartwatch
- Výrobok s konektorom: Áno
- Typ zástrčky: Zástrčka EÚ
- Funkcie: Monitor spánku
- Pripojiteľnosť: Bluetooth
- Farba remienka: čierna
- Technológia: LCD
- Farba ciferníka: čierna
Všeobecné informácie o bezpečnostných predpisoch výrobku:
Xiaomi Technology Netherlands B.V.
C/ de Orense, 70, Tetuán
28020 - Madrid
+34900128128
[email protected]
es/
Ultra veľký 2,0″ LCD displej
320 x 385 pixelov, PPI 250
Vysoký pomer obrazovky k telu: 71,4 %
Dlhá výdrž batérie
Až 18 dní (typický režim)
Podpora BT hovorov
potláčanie šumu pri vzostupnom hovore s 2 MIC
Pokročilé sledovanie zdravotného stavu a cvičenia
Všestranná analýza srdcovej frekvencie, SpO2, spánku a ďalších údajov
Dobrý deň, my v novendu® sme radi, že máte záujem o tento tovar. Obyčajne tu nájdete podrobný popis položky s najdôležitejšími funkciami a zaujímavosťami. Ponáhľame sa však, aby sme vám mohli čo najskôr opäť poskytnúť kvalitný obsah. Ďakujeme za pochopenie :)
Xiaomi Redmi Zegarek 5 Active | Smartwatch | Displej LCD | 2.0" | Wodoodporny | Czarny Nocny
Technické údaje:
Výrobca - Xiaomi
- Vlastnosti balenia / Hrubá hĺbka (mm): 45.hĺbka (mm): 00
- Vlastnosti balenia / Hrubá výška (mm): 50.bočné rozmery (mm): 00
- Vlastnosti balenia / Hrubá šírka (mm): 50.rozmery (mm): Bočná šírka (mm): 00
- Vlastnosti balenia / Množstvo balenia: 1.00 szt.
- Vlastnosti balenia / Papier/lepenka: 90.00 g
- Vlastnosti balenia / Plast (bez PET): 10.00 g
- Vlastnosti balenia / Hmotnosť táry (kg): 0.10 kg
- Vlastnosti balenia / Hmotnosť TI (kg): 0.01 kg
- Vlastnosti balenia / Objem (m3): 0.00 m³
- Vlastnosti balenia / Klasifikácia batérie: CL126:NE:2016-12-09
- Vlastnosti balenia / Zloženie batérie: CL127:KT:2016-12-09
- Vlastnosti balenia / Typ batérie: Akumulátor
- Vlastnosti balenia / Naplnená batéria: Áno
- Vlastnosti balenia / Daň z OEEZ: CL109:5:2017-04-01
- Vlastnosti balenia / Množstvo palety: 1 ks: 3891 ks.
- Technické údaje / Hrubá hmotnosť: 0,26 kg
- Technické údaje / Čistá hmotnosť: 0,16 kg
- Technické údaje / Výrobca: M: Xiaomi
- Technické údaje / Názov výrobku výrobcu: Xiaomi Redmi Watch 5 Active
- Technické údaje / Typ produktu: Inteligentné hodinky / Typ: Inteligentné hodinky
- Technické údaje / Veľkosť obrazovky: 2,0"
- Technické údaje / Monitor práce srdca: Áno
- Dizajn / Wodoodporny: Áno
- Wyświetlacz / Typ wyświetlacza: LCD
- Ostatné vlastnosti / Kolory: Polnočná čierna / Midnight Black
Technické údaje:
Výrobca - Xiaomi
Xiaomi Redmi Watch 5 Active Black: Výkonné a štýlové inteligentné hodinky s rozsiahlymi fitnes funkciami a dlhou výdržou batérie.
Tieto prepojené hodinky Redmi Watch 5 Active boli navrhnuté tak, aby vás sprevádzali pri všetkých každodenných a športových aktivitách. Vďaka priestrannému a jasnému 2" štvorcovému LCD displeju ponúkajú pohlcujúci vizuálny zážitok. Umožňuje vám sledovať vaše fyzické aktivity s viac ako 140 športovými režimami. Má kombinovanú funkciu volania cez Bluetooth s potlačením šumu s duálnym mikrofónom.
Prečo si vybrať práve tieto inteligentné hodinky?
Xiaomi Redmi Watch 5 Active schwarz
- Model
- Xiaomi Redmi Watch 5 Active
- Výrobca
- Operačný systém
- HyperOS
- Senzory
- Merač pulzuMonitorovanie spánkuKrokomerMeranie spálených kalóriíPPG (saturácia krvi kyslíkom)
- Farba
- Čierna
- Veľkosť obrazovky
- 2 Palcov
- Kapacita batérie/akumulátora
- 470 mAh
- Rozmery
- 49.1 x 40,4 x 11,4 mm
- Tvar
- Obdĺžnik
- Hmotnosť
- 42.2 g
- Vodotesné
- Áno
- Číslo od výrobcu
- GSHB_mediasaturn_6941812791585
- EAN kód
- 6941812791585
- Model
- Xiaomi Redmi Watch 5 Active
- Výrobca
- Operačný systém
- HyperOS
- Senzory
- Merač pulzuMonitorovanie spánkuKrokomerMeranie spálených kalóriíPPG (saturácia krvi kyslíkom)
- Farba
- Čierna
- Veľkosť obrazovky
- 2 Palcov
- Kapacita batérie/akumulátora
- 470 mAh
- Rozmery
- 49.1 x 40,4 x 11,4 mm
- Tvar
- Obdĺžnik
- Hmotnosť
- 42.2 g
- Vodotesné
- Áno
- Číslo od výrobcu
- GSHB_mediasaturn_6941812791585
- EAN kód
- 6941812791585
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Xiaomi Redmi Watch 5 Active 5,08 cm (2") LCD 49,1 mm Digitálny 320 x 385 pixelov Dotykový displej Strieborná
68,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ochranné puzdro pre iPhone 13 Puzdro kompatibilné s MagSafe Transparent Silicone Case
9,90 €
Predajca: CoolGadget

Philips S1151/00, Rotačný holiaci strojček, Čierna, Modrá, Batérie, 40 min, 8 h, Nikel-Metal Hydrid (nimh)
36,78 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

JBL Wave 200TWS, Bezdrôtový, 20 - 20000 Hz, Hovor / hudba, 48 g, Slúchadlá s mikrofónom, Biela
38,56 €
Predajca: EVELATUS

Xiaomi Redmi Note 14 Pro 16,9 cm (6,67") Hybridná Dual SIM Linux Ubuntu 4G USB Type-C 8 GB 256 GB 5 500 mAh čierna
519,92 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: NovaMBSmart

Odpadkový kôš 2x25 litrov Duo Bin - farba: čierna
22,41 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,34 €
Predajca: Special-trends

Afnan - 9 pm EDP 100ml
328,80 €/1l
32,88 €
Predajca: BRASTYGroup

EASYmaxx sieť proti komárom s magnetickým upevnením – 150 x 130 cm – čierna – sada 2 ks
11,40 €/1m
18,89 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,10 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Apple iPhone 13, 15,5 cm (6.1"), 2532 x 1170 px, 128 GB, 12 MP, iOS 15, Čierna
Generálne opravený
311,90 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: JANADO

Robotický vysávač Redkey R10, 4-litrová nabíjací stanica, sací výkon 4000 Pa, robotický vysávač s funkciou mopovania, 150 minút prevádzky, LDS navigácia
159,99 €
-40,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
119,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MC-Smart-Store

Clatronic DR 3653, Prenosný parný čistič, 0,25 L, Čierna, Žltá, 5 m, 1050 W, 220-240 V
199,52 €/1l
49,88 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

SONGMICS kempingová skladacia stolička, sada 2 ks, nosnosť do 150 kg
34,80 €
Predajca: Jurhan

Príjemná deka s kapucňou a rukávmi, Univerzálna deka pre mužov a ženy, Hrejivá televízna mikinová deka/sveter 2v1 s kapucňou - HOODZIE Modrá
14,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Z-LINE TT-EV35, 35 L, Čierna, Voľne stojaci, Otočné, 100 - 230 °C, Nerezová oceľ
94,99 €
Doprava zdarma
Predajca: RetroStore24

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Držiak mobilného telefónu do auta Držiak do ventilácie a prísavky 3 v 1 Univerzálny držiak mobilného telefónu do auta Držiak smartfónu
33,35 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,40 €
Predajca: odsellingaaa

Kompresné pančuchy pre ženy a mužov – priedušné podporné pančuchy na cestovanie, šport, lietanie, beh, cyklistiku, A0523, 5 párov všetkých farieb, S-M
19,99 €
Predajca: Trendhaus-Hamburg

Amazon Echo (4th gen), Amazon Alexa, Guľovitý, Biela, Nemčina, Angličtina, Španielčina, Francúzština, Taliančina, Android, Fire OS, iOS, 4,1 cm
323,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Intex River Run I, Modrá, Obrázok, Vinyl, 100 kg, Čína, 2 kusov
30,69 €
Predajca: Kidero

Detektor kovov Detektor sonda kovov Vodotesný Hľadač kovov Hlboká sonda Detektor kovov LCD Vyhľadávacia cievka Gold Digger Vyhľadávacia cievka Retoo
67,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

ArtSport Stunt Scooter Hawaiana - Triková kolobežka pre deti a mládež - 360° riadidlá, 100 mm hliníkové kolieska - kolobežka bielo zelená
43,00 €
Predajca: Kokiska

Nintendo Minecraft Switch Edition, Nintendo Switch, Režim multiplayer, E10 + (starší 10 rokov)
35,88 €
Predajca: M_plus_L

Oral-B Vitality Pro, Dospelý, Rotujúca kefka na zuby, Denná starostlivosť, Jemný, Čierna, 2 min, Batérie
55,53 €/1kg
24,99 €
Predajca: esiteo

Bočná markíza Dubaj 25412, moderné súkromie pre záhrady a terasy, 300 x 180 cm
85,00 €
Predajca: Kokiska

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitná zemina pre kvetináče, 50 litrov
0,99 €/1kg
20,96 €
Predajca: bauschnell

Obliečka na vankúš (séria Ellen) 80x80cm Dekoračná obliečka na vankúš Dekoračný vankúš, farba: čierna
6,95 €
Predajca: Bestlivings

Kontaktný gril Tefal GC241D Inicio z nehrdzavejúcej ocele, grilovacia plocha 29 x 26 cm, nepriľnavé grilovacie dosky, integrovaný termostat
99,90 €
Doprava zdarma
Predajca: md-premium-e-commerce

Samsung EE-UC10J, USB adaptér, 3,17 g, Biela
146,40 €/1m
14,64 €
Predajca: Shopmobile

Matrac 120x200 24 cm kapsové pružinové jadro stupeň tuhosti H3 7-zónová posteľ Matrace Roll matrac komfortná pena
147,90 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: IZER

Adaptér cestovný Zástrčka napájací Univerzálny Cestovná Zdroj zásuvky kontakt Zásuvkový USA EÚ Mexiko Kanada čierny Retoo
6,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
82% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
82%10% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
10%6% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
6%1% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
1%1% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
1%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 22. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Funguje tak, ako má
Farba Čierna
Veľmi rýchle dodanie. Kvalita je na prvý pohľad skvelá. Hľadal som hodinky, ktoré zobrazujú hlavne notifikácie a telefón a kde batéria vydrží dlho. Toto spĺňajú a batéria vydrží. Dokáže toho oveľa viac... Používam ich už týždeň a veľa som sa hral s nastaveniami. Stále mi ukazuje 64 % batérie. Zatiaľ som úplne spokojný. Takisto vyzerá veľmi dobre.
Hodnotenie z 5. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi rýchle dodanie
Farba Čierna
Hodinky prišli veľmi rýchlo, pôsobia dobrým dojmom, fungujú veľmi dobre, teraz musíte počkať a uvidíte, aká je životnosť, ale prvý dojem je absolútne v poriadku za cenu. Som prekvapený, ako dobre fungujú hodinky, keď telefonujem - osoba oproti mne mi veľmi dobre rozumie.
Hodnotenie z 29. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Praktické, štýlové, veľmi pekné pre tínedžerov
Farba Čierna
Hodinky som objednala pre svoju dospievajúcu vnučku (14 rokov), hneď ako ich dostala, urobila všetky nastavenia a je s nimi úplne spokojná a veľmi šťastná.
Hodnotenie z 7. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Inteligentné hodinky
Farba Čierna
Všetko potrebné čo potrebujem obsahujú odporúčam kúpu výdrž batérie celkom dobrá a hlavne aplikácia e super zatiaľ som nemal problém s odoslaním počas používania
Hodnotenie z 16. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrá kvalita
Farba Čierna
Som veľmi spokojný s kvalitou a spracovaním. Poměr ceny a výkonu je skvelý.
Hodnotenie z 9. augusta 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super smart hodinky s obrovskou výdržou batérie
Krásny veľký displej, veľmi ostrý a jasný! Percento kapacity batérie klesá extrémne pomaly. Obrovská výdrž batérie pri bežnom používaní. Sledovanie spánku funguje dobre. Veľký výber ciferníkov hodiniek a športov.
Hodnotenie z 19. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý
Farba Čierna
Dobré hodinky. Jednoduché ovládanie. Nastavenie jednoduché a zrozumiteľné, niekoľko zvolených polôh, funguje skvele. Jediné čo mi trochu vadí je remienok. Radšej by som ho mal so sponou.
Hodnotenie z 9. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super! Skvelý produkt - rýchle dodanie!
Farba Čierna
Bleskové dodanie rucki-zucki! Tovar bezchybný! Vždy sa rád vrátim. Veľká vďaka za to!!!
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Samsung Galaxy Fit3, 4,06 cm (1.6"), AMOLED, Dotyková obrazovka, 0,256 GB, 18,5 g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(330)Počet hodnotení: 330
43,05 €
Predajca: Shopmobile

Samsung Galaxy Watch Ultra , 3,81 cm (1.5"), AMOLED, Dotyková obrazovka, 64 GB, GPS, 60,5 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(30)Počet hodnotení: 30
739,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Garmin - 010-02906-21 - Inteligentné hodinky - Fenix 8 Sapphire Solar - Silikónový remienok, žltá farba



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
979,11 €
Predajca: EVELATUS

Apple Watch Series 10 , OLED, Dotyková obrazovka, 64 GB, Wi-Fi, GPS, 36,4 g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(71)Počet hodnotení: 71
639,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Huawei Watch Fit Special Edition Starry Black, 1,64-palcový AMOLED, 456 x 280, 5ATM, 2,4 GHz, BT 5.0, BLE, 180 mAh



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
66,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Samsung Galaxy Watch 8 Classic, 3,3 cm (1.3"), AMOLED, Dotyková obrazovka, 64 GB, GPS, 63,5 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(43)Počet hodnotení: 43
486,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Amazfit W2433EU1N, 3,35 cm (1.32"), AMOLED, Dotyková obrazovka, 29,5 g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(41)Počet hodnotení: 41
135,68 €
Predajca: Macservice

Amazfit T-Rex 3 Pro, 3,81 cm (1.5"), AMOLED, Dotyková obrazovka, Wi-Fi, GPS, 52 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
407,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Garmin Forerunner 70, 3,05 cm (1.2"), AMOLED, Dotyková obrazovka, GPS, 40 g
265,06 €
Predajca: Macservice

Samsung Galaxy Watch Ultra , 3,81 cm (1.5"), AMOLED, Dotyková obrazovka, 32 GB, GPS, 60,5 g



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(21)Počet hodnotení: 21
398,95 €
-12,05 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
386,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Samsung Galaxy Watch 8 Classic, 3,3 cm (1.3"), AMOLED, Dotyková obrazovka, 64 GB, GPS, 63,5 g



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(16)Počet hodnotení: 16
346,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Garmin Venu 4, 3,05 cm (1.2"), AMOLED, Dotyková obrazovka, 8 GB, GPS, 33 g
542,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Samsung Galaxy Watch7 , 3,81 cm (1.5"), AMOLED, Dotyková obrazovka, Wi-Fi, GPS, 33,8 g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(261)Počet hodnotení: 261
236,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Samsung Galaxy Watch 8, 3,3 cm (1.3"), AMOLED, Dotyková obrazovka, 32 GB, GPS, 30 g



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(215)Počet hodnotení: 215
272,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Suunto 9 Peak Pro, 3,05 cm (1.2"), Matrica bodov, Dotyková obrazovka, GPS, 64 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
223,83 €
Predajca: Watchard

Amazfit T-Rex 3, 3,81 cm (1.5"), AMOLED, Dotyková obrazovka, Wi-Fi, GPS, 68,3 g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(37)Počet hodnotení: 37
283,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Amazfit Cheetah, 3,53 cm (1.39"), AMOLED, Dotyková obrazovka, GPS, 32 g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
275,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Samsung Galaxy Watch8 Galaxy Watch 8, 3,81 cm (1.5"), AMOLED, Dotyková obrazovka, 32 GB, GPS, 34 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
296,40 €
-6,70 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
289,70 €
Predajca: NetworkTechnologies