5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Küfa Edelfrucht Lolly lízatko s ovocnou príchuťou 100 ks 1600g15,97 €/1kg
25,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Chupa Chups Crazy Dips StrawberryPolyuretán(balenie 24x14g)46,66 €/1kg
23,05 €
Predajca: M_plus_L

Ďalšie informácie o reklame
Chupa Chups Lutscher Rad The Best Of Kugel Lolly Thekendisplay 2400g19,55 €/1kg
46,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Lizaki Chupa Chups The Best Of Wielosmakowe 10 sztuk120,21 €/1kg
17,43 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Lolly Nikolaus – biela, 15 g | ROSENGARTEN
79,33 €/1kg
1,19 €
Predajca: taleoo

Fredos Wassereis Coole Lollies bunter Mix 1 Karton
83,60 €/1l
4,18 €
Predajca: taleoo

Becky's Confetti Heart Pop Jahoda 75 g
36,80 €/1kg
3,44 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,76 €
Predajca: Katomix

Chupa Chups Melody Pops (48 x 15 g)
72,94 €/1kg
52,52 €
Predajca: M_plus_L

Lolly Bunny - Mliečna čokoláda 15g
68,67 €/1kg
1,03 €
Predajca: taleoo

COOL 506918 Cool srdiečková lízanka 200 kusov
8,62 €/1kg
8,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lízatká Lízatká To najlepšie z
22,81 €/1kg
4,38 €
Predajca: Pantry_Intl

Lizaki Chupa Chups Graffiti 120 sztuk x 12 g
11,49 €/1kg
16,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lizaki Chupa Chups Kwaśne 10 sztuk x 12 g
29,07 €/1kg
4,07 €
Predajca: LAVONIO

Lemco – ovocné lízanky – 1,5 kg
16,12 €/1kg
24,18 €
Predajca: Pantry_Intl

Chupa Chups 9302100, Lollipop, Viacfarebný
69,43 €/1kg
15,83 €
Predajca: somnia24

Chladná plechovka Lolli Mix
16,41 €/1kg
16,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

STORCK Nimm2 Lolly, 200 g, Dary, 1620 kJ, 381 kcal, 0,1 g, 0,1 g
20,35 €/1kg
4,07 €
Predajca: Katomix

Küfa 745819 Kirschenlutscher 500St.
19,24 €/1kg
31,36 €
Predajca: somnia24

Lízačka s príchuťou jahodových pŕs (1ks)
6,47 €
Predajca: LBD

Chupa Chups Strawberry & Cream Lollipops 250 g
10,48 €/1kg
2,62 €
Predajca: Pantry_Intl
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Tieto lízanky sú naozaj skvelé, pretože sú zdobené vtipnými
morskými zvieratkami, ako sú medúzy, chobotnice, krakeni a roztomilé
korytnačky. Ak ešte nemáte tému pre vašu ďalšiu párty,
„podvodná párty“ by bola presne to pravé.
A ovocná chuť tvrdých karameliek je čerešničkou na torte
lízatiek Cool Best Rocks.
Lízatká sú spolu s tyčinkou veľké približne 9 cm a majú priemer
približne 3 cm.
- Zloženie
- Zložky: cukor, glukózový sirup, okysľovadlo: kyselina citrónová; aróma, farbivá: kurkumín, pravý karmín, indigotín.
- Výživové údaje
- Energia: 388,00 kcal, 1 651,00 kJ; Tuk: 0,00 g; z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,00 g; Sacharidy: 96,00 g; z toho cukry: 70,00 g; bielkoviny: 0,00 g; soľ: 0,00 g;
- Hmotnosť
- 800 g
- Rozmery
- 11 cm x 11 cm x 10 cm
- Potravinársky podnik
- International Sweet Trading GmbH & Co. KG Riesdorfer Weg 2 06366 Köthen Deutschland
- Obchodný názov
- Tvrdá karamelka na tyčinke
- Výrobca
- cool&move
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 200655
- EAN kód
- 4260042078948
- Zloženie
- Zložky: cukor, glukózový sirup, okysľovadlo: kyselina citrónová; aróma, farbivá: kurkumín, pravý karmín, indigotín.
- Výživové údaje
- Energia: 388,00 kcal, 1 651,00 kJ; Tuk: 0,00 g; z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,00 g; Sacharidy: 96,00 g; z toho cukry: 70,00 g; bielkoviny: 0,00 g; soľ: 0,00 g;
- Hmotnosť
- 800 g
- Rozmery
- 11 cm x 11 cm x 10 cm
- Potravinársky podnik
- International Sweet Trading GmbH & Co. KG Riesdorfer Weg 2 06366 Köthen Deutschland
- Obchodný názov
- Tvrdá karamelka na tyčinke
- Výrobca
- cool&move
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 200655
- EAN kód
- 4260042078948
Hodí sa k tomu

Lízanky Rocks jednotlivo balené lízanky s motívmi ovocia 150g
18,13 €/1kg
2,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

COOL 506918 Cool srdiečková lízanka 200 kusov
8,62 €/1kg
8,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Vileda Universal Sušiak Na Bielizeň 18 M 174100
2,31 €/1m
41,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Maggi® 11801129 Maggi® Gewürzmischung, 1,0 kg
18,23 €/1kg
18,23 €
Predajca: somnia24

Küfa futbalové lízatko čierne červené zlaté jednotlivo balené 100 ks 1650g
31,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 126031, Tvrdé gumové cukríky, 1,35 kg, Citrón, Raspberry, Strawberry, Viacfarebný, 1436 kJ, 338 kcal
5,66 €/1kg
19,82 €
Predajca: somnia24

Ergonomický 7-zónový obojstranný matrac XXL I 90 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
89,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Ergonomický 7-zónový obojstranný matrac XXL I 90 x 200 cm I 22 cm I H3 & H4 I Ergo Flex XXL
109,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Televízor Hisense QLED 50E78HQ
2 250,63 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: Technology-Germany
![Obrázok produktu pre Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/3ef1429105015969fe1a7b3dffcbbc4a.webp)
Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]
7,99 €/1m
11,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
51,90 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 30. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelé lízanky pre deti a tých, ktorí zostali deťmi!
Som spokojný so všetkým! Vzhľad aj chuť!
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Displej s 100 kusmi lízankov "Pom Painter" na farbenie jazyka (modrá)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
7,48 €/1kg

COOL 506918 Cool srdiečková lízanka 200 kusov



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
8,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,62 €/1kg

Küfa krémové nugátové lízatko s nugátovou krémovou náplňou 100 kusov 1700g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
29,87 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,57 €/1kg

Küfa American Cola lízatko so šerbetom v prášku 100 ks 1600g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
30,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
0,31 €/1kg

Küfa Lolli Fee lahodné lízanky s ovocnou príchuťou 100 ks 1600g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
30,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
18,05 €/1kg

Küfa Edelfrucht Lolly lízatko s ovocnou príchuťou 100 ks 1600g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
25,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,97 €/1kg

Chupa Chups Lutscher Rad The Best Of Kugel Lolly Thekendisplay 2400g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(16)Počet hodnotení: 16
46,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,55 €/1kg

Kompletný displej Dino Chomper, dinosaurus s lízankou, 12 kusov (možnosť doplnenia)
19,47 €
Predajca: Hopser-Funfood
147,50 €/1kg

100Pcs Union Jack Mini vlajky Ručné britské špáradlá Vlajky Cupcake Toppers UK Vlajky Ovocné tyčinky Party dekorácie
29,99 €
Predajca: Zanjo24

Küfa okrúhle lízanky ovocné lízanky s ovocnou príchuťou 100 ks 1800g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(20)Počet hodnotení: 20
30,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,05 €/1kg

Küfa šerbetové lízatko so šerbetovou náplňou 100 ks 1600g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(20)Počet hodnotení: 20
26,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,77 €/1kg

Küfa Lillipop ovocné lízanky ovocné lahodné 150 kusov 1700g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(20)Počet hodnotení: 20
26,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,89 €/1kg

Flic n Lic Pop Glow in the Dark Lutscher leckerer Lolly 14g 24er Pack



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
23,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
725,94 €/1kg

Sun Lolly vodný ľad na samomrazenie s exotickou príchuťou 8 kusov



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(31)Počet hodnotení: 31
2,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,53 €/1kg

Sun Lolly vodný ľad na samomrazenie s príchuťou koly 8 kusov



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(31)Počet hodnotení: 31
3,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,77 €/1kg

Sun Lolly vodný ľad na zmrazenie s malinovou príchuťou 8s



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(31)Počet hodnotení: 31
3,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,81 €/1kg

Candy licky shells farebné jednotlivo balené ovocné tvrdé karamelky 9g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
0,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
0,23 €/1kg

Pom Painter farba na jazyk (modrá)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
0,19 €
Predajca: Hopser-Funfood
10,86 €/1kg

Ovocné lízanky s gumovými medvedíkmi



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
0,12 €
Predajca: Hopser-Funfood
6,86 €/1kg