Už len 2 kusy za túto cenu
Súprava 36 ks otáčavých wobblerov na dravca v krabici, rybárske nástrahy kovové na prívlač
39,99 €
79,98 € / 1kg
plus 6,70 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Rotačky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Effzett Spinner Set na lov ostriežov6 312,50 €/1kg
25,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Sada rotačiek Effzett Spinner Pike1 637,50 €/1kg
19,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
DAM Effzett Executor Spinner Fireshark 11 g Blyskáč1 118,18 €/1kg
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Dam Effzett Spinner Dressed Fireshark 6 g2 050,00 €/1kg
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

DOIYO Paiku Spinnerbait 42g
291,43 €/1kg
12,24 €
Predajca: Designo_Magia

Singer Specialist Perch&Pike Spinner Set 4 ks
13,27 €
Predajca: Designo_Magia

Dam Effzett Nature 3 D rotačná plotica 10 g
312,00 €/1kg
3,12 €
Predajca: FishingDreamWorld

SAENGER Spinnerbait Motoroil
4,61 €
Predajca: Designo_Magia

Fox Rage Spinnerbait Firetiger 14g
1 046,43 €/1kg
14,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

DOIYO Paiku Chatterbait 28g
370,71 €/1kg
10,38 €
Predajca: Designo_Magia

DAM Intenze Troud and Perch Stick 2 sec 75514 Rod
55,12 €
Predajca: FishingDreamWorld

Fox Rage Spinnerbait, Šťuka
1 360,00 €/1kg
13,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Návnada Fox Rage Chatter Wakasagi 7g
1 871,43 €/1kg
13,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

DAIWA Mepps Aglia, rotačná nástraha, zlatá, 1 ks, 52-03001 P
575,00 €/1kg
2,30 €
Predajca: Fishernator

Rapala HAR31, 31 g, 2/0, 11,6 cm, variabilný
369,03 €/1kg
11,44 €
Predajca: FishingDreamWorld

Rapala HAR31, 31 g, 2/0, 11,6 cm, variabilný
369,03 €/1kg
11,44 €
Predajca: FishingDreamWorld

Westin BladeBite Tungsten Bladed Jig 9g Firetiger
1 633,33 €/1kg
16,00 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

DAIWA Mepps Aglia Fluo, rotačka, oranžová, 1 ks, 52-12005 P
342,86 €/1kg
4,80 €
Predajca: Fishernator

Gunki Wobler Shocker Vib 11,8g
736,44 €/1kg
8,90 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,69 €
Predajca: Rybina
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Súprava 36 nástrah na prívlač – rotačky a wobblerové nástrahy na predátorov v krabici Všetko pre rybárov Táto súprava 36 kovových rotačiek a woblerov je ideálnou voľbou pre každého milovníka prívlače. Skvele sa hodí na lov predátorov ako sú šťuka, okúň alebo sumec. ️Široké telá a optimálna dĺžka každej nástrahy vyprovokujú ryby k zábere, pričom vzbudzujú ich záujem. ️Je to skvelá voľba pre začiatočníkov aj skúsených rybárov. Praktická súprava v krabici Súprava je dodávaná v praktickej plastovej krabici s rozmermi 17x9x3 cm, čo uľahčuje transport a skladovanie. Každá nástraha je vybavená ostrými háčikmi, vhodnými na lov stredných a veľkých rýb. ️Vďaka aerodynamickému tvaru sa nástrahy ľahko hádžu a prirodzene sa hýbu vo vode. ️Hmotnosť celej súpravy je 330 g, čo ju robí ľahkou a kompaktnou. Univerzálne využitie ️Nástrahy skvele fungujú v rôznych podmienkach – či už vo stojatých alebo tečúcich vodách. ️Umožňujú testovanie rôznych techník a štýlov lovu bez nutnosti vydávania veľkých peňazí. ️Je to vynikajúci dar pre nadšenca rybárstva alebo praktické doplnenie vlastného vybavenia. Technické údaje Rozmery krabice: 17x9x3 cm Hmotnosť súpravy: 330 g Materiál: kov Určenie: prívlač, dravé ryby
- Výrobca
- RESTEQ
- Model
- VA-863441992
- Hmotnosť
- 0.5 kg
- EAN kód
- 804065286641
- Výrobca
- RESTEQ
- Model
- VA-863441992
- Hmotnosť
- 0.5 kg
- EAN kód
- 804065286641
Hodí sa k tomu

Lixada 101-dielna sada umelých návnad vrátane: návnad typu Angelkoeder, zmiešaných príveskov, gumových návnad, popperov, crankbaitov, VIB návnad, návnad na povrch, plávajúcich návnad, háčikov a príslušenstva, vrátane úložnej krabice
32,12 €
Doprava zdarma
Predajca: funnyshopping

Rybársky set - Fishing set 30 dielny Haushalt- International
9,90 €
Predajca: Proki

Rybársky Prút -set 24 dielný Haushalt- International
45,99 €
Predajca: Proki

Pyramis E 860 860x435
50,46 €
Predajca: Teshop

MalTec masážny strojček na krk, chrbát, celé telo, masážny strojček, shiatsu, masážny pás, zahrievanie a vibrácie, úľava od bolesti, masážny strojček na krk
29,20 €
Doprava zdarma
Predajca: MALIS

Grafitový odkvapový žľab 2m, systém 75, plastový
7,21 €
Predajca: STREFA

VOREL 06006, 1 kusov
33,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Sieťový plot Alberts, kód 604776, výška 150 cm, dĺžka 25 m, zelený, štvorcová sieť s okami 60 x 60 mm, drôt hrubý 2,6 mm
4,12 €/1m
Použité
102,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ScorpionElektro

Dunlop Tašky 417400
25,29 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

Prút Daiwa Crossfire Spin 2.40m 50-180g
47,06 €/1m
59,30 €
Predajca: Fishernator

12/24/36x trapézový plech 129x46cm profilovaný plech antracitový pozinkovaný stenový plech strešný plech pre prístrešok na auto - 24x = 14m²
265,99 €
-126,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
139,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

Outsunny prístrešok na náradie Záhradný prístrešok sivý 277 x 195 x 192 cm
342,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE

Kuchyňa KÜCHENZEILE KÜCHENBLOCK MODERN 240 CM kuchynská linka na mieru betónové čelo 18 mm, pracovná doska - betón
399,94 €
Doprava zdarma
Predajca: tradesw

De’Longhi PAC ES72 Classic, Jednodielna prenosná klimatizácia, Chladenie, sušenie, Ventilátor, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
Použité
360,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do DPredajca: ScorpionElektro

Mobilná klimatizácia 12000 BTU/h (3500 W) - Mobilná klimatizácia 4v1 s WiFi/App monoblokové chladenie - diaľkové ovládanie, 24-hodinový časovač, odvlhčovač
597,10 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do DPredajca: EveMotionGmbH
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Súprava 36 ks otáčavých wobblerov na dravca v krabici, rybárske nástrahy kovové na prívlač
39,99 €
Predajca: RESTEQ
79,98 €/1kg

Effzett Spinner Set na lov ostriežov
25,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
6 312,50 €/1kg

Sada rotačiek Effzett Spinner Pike
19,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 637,50 €/1kg

Mepps Aglia veľkosť 1 strieborný spinner



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,30 €
Predajca: Fishernator
230,00 €/1kg

DAM Effzett Twin Spoon Copper/Copper 5,5 cm 22 g Blyskáč



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,20 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
559,09 €/1kg

DAM Effzett Twin Spoon Silver/Gold 3,2 cm 6 g Blyskáč



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
2 050,00 €/1kg

Mepps Aglia č. 2 strieborná rotačka
2,50 €
Predajca: Fishernator
500,00 €/1kg

DAM Nature 3D Spinner Brown Trout 3 g Blyskáč
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 230,00 €/1kg

DAM Effzett Executor Spinner Gold 3 g Blyskáč
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
4 100,00 €/1kg

DAM Effzett Executor Spinner Reflex Gold 8 g Blyskáč
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 537,50 €/1kg

DAM Effzett Executor Spinner Blacky 6 g Blyskáč
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
2 050,00 €/1kg

DAM Effzett Executor Spinner Reflex Red 6 g Blyskáč
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
2 050,00 €/1kg

DAM Effzett Executor Spinner Fireshark 11 g Blyskáč
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 118,18 €/1kg

DAM Effzett Predator Spinner Fireshark 12 g Blyskáč
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 025,00 €/1kg

Effzett rotačky Standard Spinner 3g Black Yellow
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
4 100,00 €/1kg

DAM Fluo Spinner Red 6 g Blyskáč
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
2 050,00 €/1kg

DAM Fluo Spinner Green 6 g Blyskáč
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
2 050,00 €/1kg

DAM Fluo Spinner Gold Prisma 10 g Blyskáč
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 230,00 €/1kg

Dam Effzett Spinner Dressed Fireshark 6 g
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
2 050,00 €/1kg