Objem:

40 ml

Kľúčové informácie v kocke

  • Objavte 100% originálny parfém Jimmy Choo.
  • Užite si unisex vôňu, ideálnu pre mužov aj ženy.
  • Vychutnajte si praktický objem 40 ml.
  • Ponorte sa do radostnej ódy na priateľstvo a čarovné noci.
  • Objavte bohaté vonné tóny s čiernym korením, jazmínom a pralinkou.
Vygenerované umelou inteligenciou na základe údajov o produkte

Jimmy Choo I Want Choo Le Parfum Parfém 40 ml W

33,84 €

846,00 € / 1l

plus 3,00 € poštovné

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

ut 6. – st 7. októbra
Nenechajte si ujsť!
Parfumované vody a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Roja Parfums Scandal Pour Femme Perfumy, 50 ml
Roja Parfums Scandal Pour Femme Perfumy, 50 ml
5 446,40 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
272,32 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Roja Parfums Danger Pour Femme Perfumy, 50 ml
Roja Parfums Danger Pour Femme Perfumy, 50 ml
4 501,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
225,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Jimmy Choo I Want Choo Woda perfumowana, 40ml
Jimmy Choo I Want Choo Woda perfumowana, 40ml
916,25 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 48
36,65 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Yves Saint Laurent Yves Saint Laurent MYSLF L'Absolu Parfum 100ml
Yves Saint Laurent Yves Saint Laurent MYSLF L'Absolu Parfum 100ml
1 295,40 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 191
129,54 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Jimmy Choo I Want Choo Forever parfumovaná voda pre ženy 40 ml
Jimmy Choo I Want Choo Forever parfumovaná voda pre ženy 40 ml
868,75 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 21
34,75 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Jimmy Choo I Want Choo, Woda perfumowana, 60ml
Jimmy Choo I Want Choo, Woda perfumowana, 60ml
922,67 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
55,36 €
Predajca: Parfumtoi
Obrázok produktu pre Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 1004
23,00 €
Predajca: ScentsArabia
Obrázok produktu pre Jimmy Choo I Want Choo With Love Eau De Parfum Spray 60ml
Jimmy Choo I Want Choo With Love Eau De Parfum Spray 60ml
926,50 €/1l
55,59 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Jimmy Choo Rose Passion Woda perfumowana, 60 ml
Jimmy Choo Rose Passion Woda perfumowana, 60 ml
496,83 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
29,81 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
348,90 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 625
34,89 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Jimmy Choo Seduction Collection I Want Oud parfumovaná voda pre ženy 125 ml
Jimmy Choo Seduction Collection I Want Oud parfumovaná voda pre ženy 125 ml
994,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
124,25 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 979
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Jimmy Choo Man Extreme parfémovaná voda pre mužov 100 ml
Jimmy Choo Man Extreme parfémovaná voda pre mužov 100 ml
545,20 €/1l
54,52 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Riiffs Momento čistý parfém unisex 100 ml
Riiffs Momento čistý parfém unisex 100 ml
248,30 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 293
24,83 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop
Obrázok produktu pre Jimmy Choo Man Extreme parfémovaná voda pre mužov 50 ml
Jimmy Choo Man Extreme parfémovaná voda pre mužov 50 ml
794,60 €/1l
39,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Paris Corner Marshmallow Blush parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Paris Corner Marshmallow Blush parfémovaná voda pre ženy 100 ml
298,30 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 178
29,83 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Lattafa Yara Candy, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Čierne ríbezle, mandarínka, Gardénia
Lattafa Yara Candy, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Čierne ríbezle, mandarínka, Gardénia
218,50 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 220
21,85 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Jimmy Choo Illicit Woda perfumowana, 60 ml
Jimmy Choo Illicit Woda perfumowana, 60 ml
602,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 10
36,15 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Parfém Le Chameau Arabia Madame – 100 ml
Parfém Le Chameau Arabia Madame – 100 ml
480,00 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
48,00 €
Predajca: Inaris_International
Obrázok produktu pre Armaf - Le Parfiat Pour Femme EDP 200ml
Armaf - Le Parfiat Pour Femme EDP 200ml
158,80 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
31,76 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Dámský parfém




Nechajte sa prekvapiť 100% originálnym unisex parfémom Jimmy Choo I WANT CHOO 40 ml! Tento exkluzívny unisex parfém je ideálny pre mužov aj ženy. Objavte 100 % originálne produkty Jimmy Choo!



  • Pohlavie: Unisex
  • Objem: 40 ml
Od 172,78 / 100 ml

Informácie o všeobecných predpisoch o bezpečnosti výrobkov:
J. Choo Limited
10 Howick Place
SW1P 1GW - Londres
+442129832640
[email protected]


Parfum I Want Choo Le Parfum je radostnou ódou na posilnenie ženských priateľstiev, ktorá vyvoláva spomienky na nezabudnuteľné, čarovné noci.

Fragrance notes:

Head note: pepper, blackberry, gardenia
Heart note: pačuli, jazmín, ambrette (muškátové drevo)
Základná nóta: pralina, santalové drevo, mach

.



Čistý parfém  od značky Jimmy Choo bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 40 ml vami vybraté vône.

Jimmy Choo I Want Choo Le Parfum Spray 40ml
Hmotnosť
1 kg
Objem
40 ml
Zloženie
Viz popis
Výrobca
Cieľové skupiny
Dámy
Unisex
EAN kód
3386460142021
Číslo od výrobcu
2049559

Hmotnosť
1 kg
Objem
40 ml
Zloženie
Viz popis
Výrobca
Cieľové skupiny
Dámy
Unisex
EAN kód
3386460142021
Číslo od výrobcu
2049559
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Jimmy Choo I Want Choo Forever parfumovaná voda pre ženy 40 ml
Jimmy Choo I Want Choo Forever parfumovaná voda pre ženy 40 ml
868,75 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 21
34,75 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Thierry Mugler Alien Goddess, Woda perfumowana z możliwością uzupełnienia, 100ml
Thierry Mugler Alien Goddess, Woda perfumowana z możliwością uzupełnienia, 100ml
669,60 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 25
66,96 €
Predajca: MANADA
Obrázok produktu pre Kiehl's Ultra krém na tvár 50 ml
Kiehl's Ultra krém na tvár 50 ml
727,20 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 16
37,37 €
-2%
36,36 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre MalPlay sada na líčenie | hračka s kozmetickým puzdrom pre malé dievčatá | očné tiene + rúže + lak na nechty | darček pre dievčatá od 3 rokov
MalPlay sada na líčenie | hračka s kozmetickým puzdrom pre malé dievčatá | očné tiene + rúže + lak na nechty | darček pre dievčatá od 3 rokov
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
13,96 €
Predajca: Kidero
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 279
101,52 €
Predajca: Sykz
Obrázok produktu pre MIADOMODO® Jedálenské stoličky sada 2, 4, 6, 8 - Čalúnené s vankúšom na sedenie, vyrobené z plastu a masívneho dreva, možnosť výberu farby - Kuchynská stolička, stoličky (sada 2, biela)
MIADOMODO® Jedálenské stoličky sada 2, 4, 6, 8 - Čalúnené s vankúšom na sedenie, vyrobené z plastu a masívneho dreva, možnosť výberu farby - Kuchynská stolička, stoličky (sada 2, biela)
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 83
170,39 €
Predajca: Kokiska
Obrázok produktu pre Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
342,30 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2419
34,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop
Obrázok produktu pre 2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2123
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore
Obrázok produktu pre Jimmy Choo I Want Choo Woda perfumowana, 40ml
Jimmy Choo I Want Choo Woda perfumowana, 40ml
916,25 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 48
36,65 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 825
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW
Obrázok produktu pre Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
651,20 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 1132
65,12 €
Predajca: Novada-Shop
Obrázok produktu pre Jimmy Choo I Want Choo Le Parfum čistý parfém pre ženy 60 ml
Jimmy Choo I Want Choo Le Parfum čistý parfém pre ženy 60 ml
859,17 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 15
51,55 €
Predajca: Parfumtoi
Obrázok produktu pre Jimmy Choo I Want Choo Forever, Woda perfumowana, 100ml
Jimmy Choo I Want Choo Forever, Woda perfumowana, 100ml
450,00 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 21
45,00 €
Predajca: Novada-Shop
Obrázok produktu pre Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
348,90 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 625
34,89 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Jimmy Choo I Want Choo Le Parfum čistý parfém pre ženy 100 ml
Jimmy Choo I Want Choo Le Parfum čistý parfém pre ženy 100 ml
678,50 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 15
67,85 €
Predajca: Novada-Shop
Obrázok produktu pre Dolce&Gabbana Devotion, Ženy, 100 ml, Citrus, Oranžový kvet, Vanilka, Sprej
Dolce&Gabbana Devotion, Ženy, 100 ml, Citrus, Oranžový kvet, Vanilka, Sprej
511,30 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 177
51,13 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
180,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 1497
18,00 €
Predajca: ScentsArabia
Obrázok produktu pre Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 440
15,85 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Armaf - Club De Nuit Woman EDP 105ml
Armaf - Club De Nuit Woman EDP 105ml
261,24 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 78
27,43 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Lattafa Musamam White Intense, Ženy, 100 ml
Lattafa Musamam White Intense, Ženy, 100 ml
400,20 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 114
40,02 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Lattafa Perfumes - Fakhar Gold EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Fakhar Gold EDP 100ml
237,50 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 663
23,75 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Estée Lauder Youth-Dew, Ženy, 67 ml, Nádoba na jedno použitie, Levanduľa, Ruže, Jazmín, Konvalinka, Korenie, Moss, Pačuli, Vetiver
Estée Lauder Youth-Dew, Ženy, 67 ml, Nádoba na jedno použitie, Levanduľa, Ruže, Jazmín, Konvalinka, Korenie, Moss, Pačuli, Vetiver
452,24 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 100
30,30 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Yves Saint Laurent Libre Pour Femme Woda perfumowana, 50ml
Yves Saint Laurent Libre Pour Femme Woda perfumowana, 50ml
1 782,00 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 825
89,10 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Lattafa Yara Candy, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Čierne ríbezle, mandarínka, Gardénia
Lattafa Yara Candy, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Čierne ríbezle, mandarínka, Gardénia
218,50 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 220
21,85 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Jimmy Choo I Want Choo With Love Eau De Parfum Spray 40ml
Jimmy Choo I Want Choo With Love Eau De Parfum Spray 40ml
1 010,00 €/1l
40,40 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
1 066,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 182
15,99 €
Predajca: LaRoseCare
Obrázok produktu pre Dior Sauvage - Parfémovaná voda, 60ml - Elegantný a sofistikovaný pánsky vôňový zážitok pre každú príležitosť. Sinné tóny kože a ambry z ďalekej divočiny. Pridajte charizmu k vášmu štýlu!
Dior Sauvage - Parfémovaná voda, 60ml - Elegantný a sofistikovaný pánsky vôňový zážitok pre každú príležitosť. Sinné tóny kože a ambry z ďalekej divočiny. Pridajte charizmu k vášmu štýlu!
1 703,33 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 283
102,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale
Obrázok produktu pre Jimmy Choo Parfumovaná Voda 40 ml - Exkluzívna Vôňa Pre Výnimočné Ženy - Dokonalá Nóta Kvety a Ovocia - Ideálny na Každý Deň a Špeciálne Príležitosti
Jimmy Choo Parfumovaná Voda 40 ml - Exkluzívna Vôňa Pre Výnimočné Ženy - Dokonalá Nóta Kvety a Ovocia - Ideálny na Každý Deň a Špeciálne Príležitosti
824,75 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 14
32,99 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Yves Saint Laurent Black Opium Eau de Parfum 50ml
Yves Saint Laurent Black Opium Eau de Parfum 50ml
1 636,00 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 214
81,80 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 1031
23,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 15 hodnotení
Hodnotenie z 17. februára 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Nádherná vôňa
Objem 0,04 l
Hodnotenie z 26. marca 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Veľmi pekná vôňa, skvelá cena!
Objem 0,04 l
Hodnotenie z 8. augusta 2026 na
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 30. júla 2026 na
Overený nákup
Objem 0,04 l
Hodnotenie z 9. júla 2026 na
Overený nákup
Objem 0,04 l
Hodnotenie z 7. júna 2026 na
Overený nákup
Objem 0,04 l
Hodnotenie z 23. apríla 2026 na
Overený nákup
Objem 0,06 l
Hodnotenie z 18. apríla 2026 na
Overený nákup
Objem 0,06 l
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml
Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l
Obrázok produktu pre Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml
Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 31
137,36 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 181
30,40 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l
Obrázok produktu pre Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant
Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 102
42,91 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
536,38 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza
Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 47
35,15 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l
Obrázok produktu pre Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie
Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 8
15,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l
Obrázok produktu pre J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml
J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
14,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l
Obrázok produktu pre Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov
Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 74
100,22 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
1 252,75 €/1l
Bestseller
Obrázok produktu pre Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže
Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 19
199,99 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l
Obrázok produktu pre HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml
HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 70
35,80 €
Predajca: PerfumTraders
286,40 €/1l
Obrázok produktu pre Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml
Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 70
68,68 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml
Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 10
24,90 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l
Obrázok produktu pre French Avenue – Noble Cedar, parfum
French Avenue – Noble Cedar, parfum
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
33,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
337,00 €/1l
Obrázok produktu pre TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...
TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l
Bestseller
Obrázok produktu pre Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej
Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
91,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,56 €/1l
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml
Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l
Obrázok produktu pre NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l
Obrázok produktu pre Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml
Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 107
26,50 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l