4,7



Na základe 18 hodnotení
1 kg potravinovej kyseliny citrónovej v prášku | domáci liek do kuchyne a domácnosti | 1000 g kyseliny citrónovej 100% čistej | kyselina citrónová E330
21,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,18 €-40%
13,18 € / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Nenechajte si ujsť!
Iné prísady na pečenie a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
IceBär prášok na soft zmrzlinu čokoláda 1,25 kg pre stroj na soft zmrzlinu & doma17,95 €/1l
17,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Ďalšie informácie o reklame
Kyselina citrónová 1 kg – prostriedok na odstraňovanie vodného kameňa, kyselina citrónová v potravinárskej kvalite E330, vegánsky, GiDeli9,99 €/1kg
10,78 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Ďalšie informácie o reklame
Destilačné kvasinky Turbo 21,3% alk. 135g0,44 €/1l
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
RUF Príchuť na pečenie Horké mandle115,00 €/1kg
0,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kyselina citrónová 1 kg
4,03 €/1kg
4,09 €
Predajca: BRAT_PL

Kyselina citrónová 900g
53,61 €/1kg
53,61 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Kyselina citrónová Dr. Oetker na použitie v potravinách, 20 g
33,50 €/1kg
1,71 €
-60%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,67 €
Predajca: Katomix

Włoskie drożdże suszone Caputo 100 g
49,00 €/1kg
4,90 €
Predajca: ItalianGourmetShop

Gellwe Kyselina citrónová 20 g
27 500,00 €/1kg
0,55 €
Predajca: Megasam24PL

Oetker Finesse strúhaná citrónová kôra 3er 3x 6g
1,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jablkový pektín 20g
156,50 €/1l
3,13 €
Predajca: taleoo

RUF 186668003 RUF 3 zu 1 Gelierzucker, 2x25,0 g
176,40 €/1kg
8,82 €
Predajca: somnia24

Kukuričná múka Ruf 400g
3,82 €/1kg
1,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Špeciálne zložky Kyselina citrónová v prášku 10 kg - Kyselina citrónová na pečenie a varenie, potravinárska
257,95 €
Predajca: Special_Ingredients_Europe

Špeciálne prísady Laktát vápenatý v prášku 10 kg – pre sférifikáciu a molekulárnu kuchyňu, potravinárska kvalita, potravinárska kvalita
318,95 €
Predajca: Special_Ingredients_Europe

Špeciálne zložky Kyselina vínna v prášku 500 g - emulgátor, plnidlo, okysľovač a zlepšovadlo cesta, vegánske
40,95 €
Predajca: Special_Ingredients_Europe

Špeciálne prísady Mliečna kyselina v prášku 10 kg – kyselina na použitie v kokteiloch, nápojoch a pri varení piva, potravinárska kvalita
396,95 €
Predajca: Special_Ingredients_Europe

Špeciálne prísady Glukózový prášok 1 kg – sladidlo do pečiva, zmrzliny a nápojov, vegánsky, potravinárskej kvality
23,95 €
Predajca: Special_Ingredients_Europe

Špeciálne zložky Pektín v prášku 10 kg - vegánska želatína, na džemy a ovocné želé, potravinárska kvalita
593,95 €
Predajca: Special_Ingredients_Europe

Natrón, hydrogenuhličitan sodný, potravinárskej kvality, 5 x 1 kg
606,00 €/1kg
3,03 €
Predajca: Katomix
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Objavte všestranné možnosti použitia našej práškovej kyseliny citrónovej v potravinárstve. Tento prvotriedny prášok je ideálny na rôzne kulinárske aplikácie a dodá vašim pokrmom sviežu chuť. Vlastnosti produktu: Vynikajúca kvalita: Naša prášková kyselina citrónová sa vyrába zo starostlivo vybraných surovín a spĺňa všetky požiadavky pre potravinársky sektor. Všestranné použitie: Ideálna na zjemňovanie nápojov, výrobu džemov, pečenie alebo ako prírodný zvýrazňovač chuti v rôznych receptoch. Jednoduché dávkovanie: Jemný prášok sa ľahko dávkuje a používa vo vašich receptoch. Svieža chuť: Dodá vašim jedlám a nápojom príjemný, svieži citrónový nádych. Odporúčané použitie: Na dosiahnutie požadovanej chuti stačí malé množstvo prášku. Ideálne na použitie v receptoch, na konzervovanie potravín alebo ako prísada do nápojov. Upozornenie: Výrobok skladujte na chladnom a suchom mieste a chráňte ho pred priamym slnečným žiarením. Vyskúšajte všestrannosť a vynikajúcu kvalitu našej práškovej kyseliny citrónovej a obohaťte svoju kuchyňu o nezameniteľnú citrónovú chuť!
- Zloženie
- Prášok kyseliny citrónovej
- Výživové údaje
- neznáme
- Hmotnosť
- 1000 g
- Potravinársky podnik
- ZIVELA
- Obchodný názov
- Prášok kyseliny citrónovej
- Výrobca
- Zivela
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 5907009171777
- Zloženie
- Prášok kyseliny citrónovej
- Výživové údaje
- neznáme
- Hmotnosť
- 1000 g
- Potravinársky podnik
- ZIVELA
- Obchodný názov
- Prášok kyseliny citrónovej
- Výrobca
- Zivela
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 5907009171777
Hodí sa k tomu

REVENTO® Elektrický zabijak hmyzu - Elektrická pasca na muchy pasca na komáre lampa na komáre pasca na muchy zabijak na komáre 30W
29,90 €
Predajca: REVENTO

Blumtal nepremokavý chránič matraca 90 x 200 cm - certifikovaný Oeko-Tex, priedušný chránič matraca, fixácia ťahom, bez praskania
21,99 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Everbrent

Arm & Hammer Baking Soda 454g
61,56 €/1kg
27,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

LEHMANN Vysávač bez vreciek, cyklónový systém, s príslušenstvom, sada nadstavcov a 2x HEPA filter
64,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Matrac 7-zónový pružinový matrac DIAMOND 140x200 23cm Obojstranný matrac
167,90 €
Doprava zdarma
Predajca: IZER

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore

Prášok z jedlej sódy, jedlá sóda 1000g | Sóda bikarbóna, sodná soľ | 1kg jedlá sóda E500 Jedlá sóda 100% čistá, potravinárska
10,98 €/1kg
19,99 €
-45%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,98 €
Doprava zdarma
Predajca: ZIVELA

Holste Kaiser prášok do pečiva pre kuchyňu a domácnosť jemne alkalický 250g
11,88 €/1l
2,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

3 kg práškovej kyseliny citrónovej v potravinárskej kvalite | domáci liek do kuchyne a domácnosti | 3000 g kyseliny citrónovej 100% čistej | kyselina citrónová E330 (3x 1 kg)
5,86 €/1kg
25,99 €
-32%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,58 €
Doprava zdarma
Predajca: ZIVELA

IceBär prášok na soft zmrzlinu vanilka 1 kg pre stroj na soft zmrzlinu & doma
11,95 €/1kg
11,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Lotus 75696 Lotus Biscoff Dessertsauce, 1,0 kg
32,61 €/1kg
32,61 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Küchenmeister zmes na pečenie zmiešaného ražného chleba 1 kg na dva bochníky po 750 g
2,37 €/1kg
2,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ruhhy 3465 Kuchynská váha digitálna 0,1 g - 2 kg strieborná
5,95 €
Predajca: Jumada

Bärenmarke trvanlivé mlieko 3,8 % tuku s veľmi vysokou teplotou 1000 ml
3,15 €/1l
3,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

RUF 186668003 RUF 3 zu 1 Gelierzucker, 2x25,0 g
176,40 €/1kg
8,82 €
Predajca: somnia24

Váha Digitálna osobná váha Sklenená Váha telesného Body scale 2 až 180 kg Digitálna váha na analýzu tela BMI LCD displejom Smart Bluetooth Black Retoo
10,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Adler AD 8051, Vrchné plnenie, 3 kg, Modrá, Biela
58,71 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: velmontask

Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
15,47 €/1kg
7,04 €
Predajca: Katomix

IceBär prášok na soft zmrzlinu čokoláda 1,25 kg pre stroj na soft zmrzlinu & doma
17,95 €/1l
17,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Jack & Jones 5714514859133, Boxerky, Krátke boxerky, Dospelý, Samec, Čierna, Jednofarebné
47,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Želírovací cukor Dr. Oetker 3:1 pre super ovocný džemPolyuretán(balenie 21x500g)
8,00 €/1kg
83,98 €
Predajca: Store-Germany

Aurora pšeničná múka typ 550 extra silná so slnečnou hviezdou 1000g
2,81 €/1kg
2,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
4,14 €/1kg
2,07 €
Predajca: Store-Germany

Günthart potravinárske farbivo modré 20 g
2,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bestron AF357B, 3,5 L, 1 kg, Samostarný, Čierna, 2000 W, 220 - 240 V
76,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Natural Food Lieskové orechy v šupke, čerstvé a chutné, vegánske, lieskové orechy, orechy 10 kg
8,40 €/1kg
83,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food

Regály AREBOS pre vysoké zaťaženie 180x90x40 cm | 875 kg | 5 políc z MDF | pozinkovaný zásuvný systém
44,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Palivové drevo Palivové drevo Drevo 90 kg Pre kachle a krby Ohnivá misa Gril Bukové palivové drevo Bukové drevo Polená Drevo 25 cm
1 824,83 €/1m
109,49 €
Predajca: Lagento_GmbH

Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
51,90 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Ergonomický 7-zónový obojstranný matrac XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
129,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
83% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
83%11% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
11%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%6% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
6%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 27. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Lepšie ako.......
Super, vodný kameň sa odstraňuje tak rýchlo, dodanie bolo tiež rýchle. Cena je tiež v poriadku a na to, aby ste mali kúpeľňu bez vodného kameňa, nepotrebujete žiadne chemikálie. Kúpim si to znova.
Hodnotenie z 12. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Kyselina citrónová
Skvelý produkt, presne tak, ako má byť, rýchle dodanie, všetko v poriadku
Hodnotenie z 20. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Tovar je skvelý, presne ako v popise
kedykoľvek s radosťou znova
Hodnotenie z 9. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko sedí
Všetko sedí
Hodnotenie z 13. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
To je v poriadku
Zatiaľ celkom v poriadku
Hodnotenie z 16. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
Som v pokoji
Hodnotenie z 8. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Čo sa týka čistenia
Jednoduchá obsluha
Hodnotenie z 15. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
3 kg kyseliny citrónovej v prášku
Produkt bol deklarovaný ako prášok, čo zďaleka nie je pravda!! Preto je nerozpustný v teplej vode!
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

30 kg práškovej kyseliny citrónovej v potravinárskej kvalite | domáci liek do kuchyne a domácnosti | 30 kg 100% čistej kyseliny citrónovej | kyselina citrónová E330 (25 kg + 5 kg)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(18)Počet hodnotení: 18
89,98 €
-2,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
87,97 €
Predajca: ZIVELA
2,93 €/1kg

20 kg práškovej kyseliny citrónovej v potravinárskej kvalite | domáci liek do kuchyne a domácnosti | kyselina citrónová 100% čistá | kyselina citrónová E330 (4x 5 kg)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(18)Počet hodnotení: 18
70,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
67,08 €
Predajca: ZIVELA
3,35 €/1kg

10 kg potravinovej kyseliny citrónovej v prášku | domáci liek do kuchyne a domácnosti | kyselina citrónová 100% čistá | kyselina citrónová E330 (2x 5 kg)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(18)Počet hodnotení: 18
48,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
42,88 €
Predajca: ZIVELA
4,29 €/1kg

1 kg potravinovej kyseliny citrónovej v prášku | domáci liek do kuchyne a domácnosti | 1000 g kyseliny citrónovej 100% čistej | kyselina citrónová E330



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(18)Počet hodnotení: 18
21,99 €
-40%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,18 €
Predajca: ZIVELA
13,18 €/1kg

5 kg práškovej kyseliny citrónovej v potravinárskej kvalite | domáci liek do kuchyne a domácnosti | 5000 g kyseliny citrónovej 100% čistej | kyselina citrónová E330 (1x 5 kg)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(18)Počet hodnotení: 18
29,99 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,98 €
Predajca: ZIVELA
4,40 €/1l

3 kg práškovej kyseliny citrónovej v potravinárskej kvalite | domáci liek do kuchyne a domácnosti | 3000 g kyseliny citrónovej 100% čistej | kyselina citrónová E330 (3x 1 kg)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(18)Počet hodnotení: 18
25,99 €
-32%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,58 €
Predajca: ZIVELA
5,86 €/1kg

Kyselina citrónová 1 kg – prostriedok na odstraňovanie vodného kameňa, kyselina citrónová v potravinárskej kvalite E330, vegánsky, GiDeli



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
10,78 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Predajca: Posh
9,99 €/1kg

Horká čokoláda Wawi na varenie a pečenie 200g balenie 9



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
56,07 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr.Oetker Creme Anglická mäta



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
33,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

IceBär prášok na soft zmrzlinu čokoláda 1,25 kg pre stroj na soft zmrzlinu & doma



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(115)Počet hodnotení: 115
17,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
17,95 €/1l

IceBär prášok na soft zmrzlinu jahoda 1 kg pre stroj na soft zmrzlinu & doma



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(115)Počet hodnotení: 115
11,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
11,95 €/1l

IceBär prášok na soft zmrzlinu pistácia slaná 1 kg pre stroj na soft zmrzlinu



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(115)Počet hodnotení: 115
12,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
12,95 €/1l

Softeis Pulver salziges Karamell 1 kg IceBär für Softeismaschine 1:2,5 Mischung



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(115)Počet hodnotení: 115
11,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
11,95 €/1l

Destilačné kvasinky Turbo 21,3% alk. 135g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
10,99 €
Predajca: SuperMerchant
0,44 €/1l

Kvasnice Turbo X-Pure 21,3 %, 100 l



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,99 €
-52%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Predajca: SuperMerchant
30,53 €/1kg

Biovegan Master Pekárske kvasnice organické 7g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
1 141,43 €/1kg

Studený pokrm s višňami



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
33,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Leimer bezlepková strúhanka z bezlepkového pšeničného škrobu 1500g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pšeničný lepok 500 g PROVITA
10,99 €
Predajca: SuperMerchant
21,98 €/1kg

VÍNNY KAMEŇ BEZLEPKU 150 g - PÄŤ PREMENENÍ
9,05 €
Predajca: Biogo
60,33 €/1kg