4,9



Na základe 11 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
By KILIAN Moonlight in Heaven Woda perfumowana z możliwością napełnienia, 50ml3 878,20 €/1l
193,91 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
By Kilian Moonlight in Heaven Woda perfumowana, 50 ml4 928,80 €/1l
246,44 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Gulf Orchid Tahara Vanilla Edp 60ml
428,17 €/1l
25,69 €
Predajca: somnia24

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
350,60 €/1l
35,06 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Gulf Orchid Sweet Heaven Edp 100ml
431,00 €/1l
43,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
549,33 €/1l
41,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
348,90 €/1l
34,89 €
Predajca: Glamperfeu

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
422,00 €/1l
31,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Khamrah Dukhan, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, 1 kusov
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Zimaya Sharaf Blend unisex parfumovaná voda 100 ml
265,60 €/1l
26,56 €
Predajca: MANADA

Sweet Heaven Cherry 100ml Gulf Orchid Eau de Parfum
292,50 €/1l
29,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

French Avenue Royal Blend čistý parfém unisex 100 ml
297,10 €/1l
29,71 €
Predajca: Glamperfeu

Angel Musk -Musk collection 60ml parfumovaná voda Gulf Orchid
454,00 €/1l
27,24 €
Predajca: somnia24

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
By Gulf Orchid Gulf Orchid Sweet Heaven Extreme Edp Sprej 100 ml – Uniseks – 100 ml
Sweet Heaven Extreme od spoločnosti Gulf Orchid je orientálno-gurmánska vôňa, ktorá bola uvedená na trh v roku 2024 a je vhodná ako pre dámy, tak pre pánov. Táto kompozícia spája teplé a sladké tóny do príjemnej a nej vôňovej kreácie.
Vrchné tóny pozostávajú z kávy, bergamotu a levandule, ktoré vôni dodávajú povzbudzujúci a aromatický začiatok. V srdci sa spájajú tonka a rozmarín, čím vzniká teplá, jemná stredná nóta – korenisto-kvetinová a zároveň útulná. V základe zaisťujú pižmo a santalové drevo čistý, mierne drevitý záver, ktorý je doplnený o alkoholickú vôňu pripomínajúcu smer Khamrah/Angel's Share.
Detaily produktu
- Značka: By Gulf Orchid
- Produkt: By Gulf Orchid Gulf Orchid Sweet Heaven Extreme Edp Sprej 100 ml
- Cieľová skupina: Uniseks
- Objem: 100 ml
- Vôňový charakter: Sladká, gurmánska
- EAN: 6291107019758
ZÁLIVOVÁ ORCHÍDIA
Gulf Orchid Sweet Heaven Extreme
Orientálno-vanilkový parfém pre mužov a ženy, uvedený na trh v roku 2024.
Nóty vône:
Vrchné tóny: káva, levanduľa, bergamot
Srdcové tóny: fazuľa tonka, pelargónia
Základné tóny: čerešňový likér, santalové drevo, pižmo
Sweet Heaven Extreme je vôňa, ktorá už svojím názvom sľubuje čisté potešenie a intenzívne pocity. Je plná kontrastov - intenzívna, ale zamatová; sladká, ale so suchým nádychom tajomstva.
Nóty vône:
Nóty hlavy: káva, levanduľa, bergamot
Nóty srdca: káva, levanduľa, bergamot
Nóty srdca: tonka fazuľová, pelargónia
Základná nóta: višňový likér, santalové drevo, pižmo
Sweet Heaven Extreme od Gulf Orchid
je exkluzívna unisex vôňa, ktorá náa Eleganciuv každom tóne. Vďaka harmonickej zmesi sladkých, kvetinových a teplých akcentov vás prenesie do sveta zmyselnosti. Táto vôňa je ideálna pre mužov a ženy, ktorí sa chcú vymedziť jemnou, ale silnou aurou. Ideálna na špeciálne príležitosti alebo každodenné nosenie, Sweet Heaven Extreme zanecháva nezabudnuteľný dojem a zahalí nositeľa do aury nadčasovej sofistikovanosti.
- Hmotnosť
- 0.5 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Parfumy > Vône
- Výrobca
- Gulf Orchid
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 6291107019758
- Hmotnosť
- 0.5 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Parfumy > Vône
- Výrobca
- Gulf Orchid
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 6291107019758
Hodí sa k tomu

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
549,33 €/1l
41,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
422,00 €/1l
31,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
348,90 €/1l
34,89 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
285,00 €/1l
28,50 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
350,60 €/1l
35,06 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Med, Rebarbora, Ruže, White rose, Labdanum, Koža, Pižmo, Vanilka, Vetiver
319,90 €/1l
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: pttonline

Asdaaf Ameerat Al Arab parfumovaná voda pre ženy 100 ml
219,00 €/1l
21,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Zimaya Sharaf Blend unisex parfumovaná voda 100 ml
265,60 €/1l
26,56 €
Predajca: MANADA

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: Tersorte

Lattafa Khamrah Dukhan, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, 1 kusov
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Qimmah, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Mandle, Káva, kakao, Santalové drevo, Vanilka
200,00 €/1l
20,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
261,90 €/1l
26,19 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
314,50 €/1l
31,45 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Lattafa Yara Moi, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, 1 kusov
250,00 €/1l
25,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Lattafa Perfumes - Nebras EDP 100ml
294,50 €/1l
29,45 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Victoria, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Neroli, Vanilka
282,90 €/1l
28,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Atheeri, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Jazmín, Orchidea, 1 kusov
405,80 €/1l
40,58 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
273,67 €/1l
16,42 €
Predajca: Glamperfeu

Maison Alhambra Coral Blush parfémovaná voda unisex 80 ml
345,63 €/1l
27,65 €
Predajca: FragraDE

Lattafa Opulent Musk, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, White Musk, Saffron and Lemon, White Flowers and Jasmine, White Musk, Cedar, Amber, Resin and Fir Resin
296,90 €/1l
29,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Riiffs Momento čistý parfém unisex 100 ml
248,30 €/1l
24,83 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Rout Al Musk, Ženy, 100 ml
298,60 €/1l
29,86 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
91% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
91%9% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
9%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 23. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super príjemné, sladké, ovocné
Sotva som túto vôňu nastriekala, potešila členov mojej rodiny, ktorých z vôní zvyčajne bolí hlava (kvôli migréne). Na večerné tropické dni a takmer všetky ročné obdobia je táto vôňa jednou z mojich najobľúbenejších v nízkorozpočtovom rade.
Hodnotenie z 15. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Sladké nebo doslova!
Gurmánska niche vôňa, ktorá ide smerom k Angels Share od Kiliana, ale s menej pečeným jablkom, skôr s trochu viac čerstvým jablkom ako Apple Crumble. Ťažká chlastová vôňa, skôr na vychádzky. Vhodná na jeseň/zimu. Vôňa: 5/5 Vôňa: 5/5 Výdrž: 4/5
Hodnotenie z 9. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Známa vôňa DNA
... v ešte zimnejšej a vianočnejšej verzii. Veľmi pekne spracované.
Hodnotenie z 28. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Milujem to!
Stala sa mojou vôňou. Milujem ju! Potrebujete veľmi málo, pretože vonia naozaj silno
Hodnotenie z 28. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super!
Voní tak dobre
Hodnotenie z 24. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super článok krásny parfum
Som veľmi spokojný s produktom
Hodnotenie z 8. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 18. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,94 €
Predajca: PerfumTraders
536,75 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1497)Počet hodnotení: 1497
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
337,00 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(516)Počet hodnotení: 516
112,30 €
Predajca: YourFragrance
561,50 €/1l