ZLOŽENIE 80% granulovaný hovädzí kolagén, 20% metylsulfonylmetán.
POPIS Doplnok stravy. Kolagénový hydrolyzát od Diet-Food je najlepším zdrojom ľahko stráviteľných kolagénových bielkovín. Kolagén môžu užívať ako fyzicky aktívni ľudia, tak aj ľudia, ktorí sa starajú o svoje vlasy, pokožku, nechty, kosti a kĺby. K kolagénovým proteínom sme pridali organickú síru, teda MSM, ktorá sa odporúča aj ľuďom náchylným na zranenia a ktorým záleží na kvalite vlasov a pokožky.
ODPORUČENÁ KONZUMÁCIA A ĎALŠIE POZNÁMKY Odporúčaná denná dávka na konzumáciu: 10 g Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Doplnky stravy nemožno používať ako náhradu pestrej stravy. Vyvážená strava a zdravý životný štýl sú nevyhnutné pre správne fungovanie organizmu.
INFORMÁCIE O ALERGÉNOCH Výrobok môže obsahovať ORECHY a lepok.
ODPORÚČANÉ PODMIENKY SKLADOVANIA Uchovávajte na suchom a chladnom mieste mimo dosahu malých detí.
HOVÄZÍ KOLAGÉN + MSM INSTANTNÝ 200 g - DIÉTNA-JEDLO
16,51 €
0,08 € / 1kg
plus 10,99 € poštovné
Doprava k vám domov
pi 2. – ut 6. októbra
Naše najlepšieponuky
Výživové doplnky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty
Ďalšie informácie o reklame
ShiVital Shiitake extrakt – 20 kapsúl
8 282,21 €/1l
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
54,00 €
Predajca: WR-Products
Ďalšie informácie o reklame
Nature's Finest Kolagén Skincare Prášok – S Naticol® a Vitamínom C
127,79 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
17,89 €
5% od 2 ks
Predajca: Nutrisslim
Ďalšie informácie o reklame
Hydrolyzované kolagénové peptidy
0,10 €/1l
54,00 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-51%
25,99 €
Predajca: WR-Products
Ďalšie informácie o reklame
Metabolizmus cholesterolu a lipidov Skoczylas
11 090,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,70 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
ZLOŽENIE 80% granulovaný hovädzí kolagén, 20% metylsulfonylmetán.
POPIS Doplnok stravy. Kolagénový hydrolyzát od Diet-Food je najlepším zdrojom ľahko stráviteľných kolagénových bielkovín. Kolagén môžu užívať ako fyzicky aktívni ľudia, tak aj ľudia, ktorí sa starajú o svoje vlasy, pokožku, nechty, kosti a kĺby. K kolagénovým proteínom sme pridali organickú síru, teda MSM, ktorá sa odporúča aj ľuďom náchylným na zranenia a ktorým záleží na kvalite vlasov a pokožky.
ODPORUČENÁ KONZUMÁCIA A ĎALŠIE POZNÁMKY Odporúčaná denná dávka na konzumáciu: 10 g Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Doplnky stravy nemožno používať ako náhradu pestrej stravy. Vyvážená strava a zdravý životný štýl sú nevyhnutné pre správne fungovanie organizmu.
INFORMÁCIE O ALERGÉNOCH Výrobok môže obsahovať ORECHY a lepok.
ODPORÚČANÉ PODMIENKY SKLADOVANIA Uchovávajte na suchom a chladnom mieste mimo dosahu malých detí.
Skladovanie a použitie
Uchovávajte na suchom a chladnom mieste mimo dosahu malých detí.
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(36)Počet hodnotení: 36
249,90 €
Doprava zdarma
Predajca: md-premium-e-commerce
Nízka skrinka na TV VASAGLE, 2 skrinky a 2 úrovne políc, šírka 110 cm
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(36)Počet hodnotení: 36
104,98 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
WPC srvátkový proteínový doplnok vitamín C B koláč ProActive 700g
12,84 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(40)Počet hodnotení: 40
8,99 €
Predajca: RealPharm
Fontána BK802 Záhradná fontána s osvetlením Vodopád Vnútorná fontána Rock Stream Kompletná sada
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(13)Počet hodnotení: 13
99,99 €
Predajca: Arnusa-Shop
SONGMICS Mobilný podstavec, mobilná podstavcová skriňa na kancelárske potreby, čierna
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(60)Počet hodnotení: 60
148,35 €
Predajca: Lumarko
Postel s čalúneným čelom a záhlavím, rozmery 120x200 cm, s 2 zásuvkami na spodnej časti a latovým roštom, farba: sivá. Dvojlôžko, čalúnená posteľ, rám postele
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(184)Počet hodnotení: 184
329,95 €
25€ poukaz
Doprava zdarma
Predajca: Homestyle4u
Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(1003)Počet hodnotení: 1003
23,00 €
Predajca: ScentsArabia
Dron DJI Mini 3, 4K HDR
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
999,00 €
Predajca: G-Electronics
Kolagén Pure Glow 100% čistý kolagén v prášku 500 g
58,32 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(12)Počet hodnotení: 12
29,16 €
Predajca: AbisZ-Markt
Trezor digitálny 230x170x170mm čierny ISO 8799
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(104)Počet hodnotení: 104
26,06 €
Predajca: Eoshop
Bestseller
Prenosný 360° flexibilný otočný ventilátor na krk s kapacitou 5000 mAh, ventilátor na krk biely - NECKCOLIO
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
36,03 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: MyPremiumShop
360,30 €/1l
Vita Elements Shilajit živica 50g Fulvová Kyselina Minerály Vitalita Výživový Doplnok
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
20,99 €
Doprava zdarma
Predajca: IK-Handelsgruppe
419,80 €/1kg
ESN Designer Protein Bar FUDGE BROWNIE FUDGE BROWNIE Jedna veľkosť
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
68,33 €/1l
100 % čistý himalájsky šilajit | 50 g mäkkej živice | Organická mimoriadne účinná | Čistá prírodná sila s viac ako 80 stopovými prvkami
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
24,99 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
499,80 €/1l
Farmacin – na podporu trávenia a dobrého pocitu – 30 kapsúl
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,03 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: MyPremiumShop
2 402,00 €/1l
Bestseller
Diaform RX – 180 kapsúl (3x60) s vysokým obsahom účinných látok – originálny recept zo Švajčiarska – vegánsky a rastlinný s vitamínmi a minerálmi – balenie po 3 kusoch
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(20)Počet hodnotení: 20
87,00 €
Doprava zdarma
Predajca: VitaminTrade
508,77 €/1kg
Kolagén Pro - 540g : Prírodný I svalové tkanivo I kĺby I šľachy I väzy I BIOAKTÍVNY KOLAGÉN PEPTIDE ® (TENDOFORTE ® I FORTIGEL ® I BODYBALANCE ®) I vitamín C
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
27,81 €
Predajca: PEAK
42,92 €/1l
Relio Form – Denná formula pre wellness a metabolizmus – 30 kapsúl
38,00 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: MyPremiumShop
2 533,33 €/1l
ArmoLipid, 60 tabletek
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
35,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
502 285,70 €/1kg
Riviera Original Swedish Bitters 1000 ml
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(22)Počet hodnotení: 22
29,85 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
29,85 €/1l
Sedamin 30 kapsúl – upokojenie a podpora nervového systému
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1