LERAVA® Semená ďateliny [bez kosenia] 50 m² – semená mikroďateliny do záhrady – semená ďateliny bielej vhodné na tienisté aj slnečné miesta
258,15 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
51,63 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
WOLF-Garten® 3826050 WOLF-Garten® Turbo-Nachsaat LR 250 Rasensamen 5,0 kg
14,22 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(288)Počet hodnotení: 288
71,08 €
Predajca: somnia24
KADAX trávnikové osivo, trávne osivo, rýchlo rastúca tráva, trávnikové pelety, rýchlo klíčiace trávnikové osivo
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(15)Počet hodnotení: 15
15,00 €
Predajca: KADAX
WOLF-Garten® 3825020 WOLF-Garten® LG 125 Sport- und Spiel Rasensamen 2,5 kg
12,43 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(15)Počet hodnotení: 15
31,07 €
Predajca: somnia24
LERAVA® Clover seed dichondra [Nie je potrebné kosenie] - 20m²- Extrémna odolnosť voči suchu - Ideálne pre tienisté a slnečné oblasti
241,30 €/1kg
48,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
LERAVA TURBO 10 m² – rýchlo klíčivé osivo trávy – pre chladné oblasti – trávnik do tiena – sýto zelená farba, odolné rýchlo klíčivé osivo trávy
157,32 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
39,33 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
LERAVA® Trávne semeno Bermudská tráva [vysoko odolná voči pošliapaniu] – 20 m² – semeno odolné voči suchu a rýchlo rastúce
208,75 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
41,75 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
AROS Trávna zmes Do sucha (10 kg na 400 m²)
6,90 €/1kg
69,00 €
Predajca: AROS-osiva
Trávne osivo BSI Sport and Play - 1 kg
39,95 €/1kg
45,95 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-13%
39,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS
Barenbrug športová tráva Emeralld Sport 2kg
8,52 €/1kg
17,04 €
Predajca: Betkowski_Service
AROS Trávna zmes Šport (0,5 kg na 25 m²)
8,60 €/1kg
4,30 €
Predajca: AROS-osiva
Trávna Zmes 1Kg, 30-50M² Barenbrug
15,35 €/1kg
20,01 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-23%
15,35 €
Predajca: Lacnepostreky
Športové a hracie trávnikové osivo (15 kg na 750 m2)
10,00 €/1kg
149,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer
Biopon trávnik na šport 0,5 kg
42,11 €/1kg
11,79 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Mikroďatelina Abbergreen 500 g na zahustenie a spevnenie trávnika
Mikroďatelina Abbergreen je drobnolistná končarina určená na zlepšenie hustoty trávnika v záhrade, na často používaných plochách aj na miestach, kde je klasický trávnik menej stabilný. Vďaka stolónom sa rýchlo rozrastá, pomáha vyplniť prázdne miesta a vytvára jednotnejší porast. Je vhodná na spojenie s trávou aj na samostatný výsev tam, kde chcete získať odolnejší a nenáročnejší zelený povrch.
Vlastnosti produktu
Drobnolistá mikroďatelina vytvára jemný a prirodzene pôsobiaci porast, ktorý dobre zapadá do vzhľadu trávnika.
Rast s pomocou stolónov podporuje rýchle zaplnenie voľných miest a zlepšuje celkovú hustotu porastu.
Porast je odolný voči pošliapaniu, takže sa hodí aj na miesta s častejším pohybom.
Rastlina sa dokáže obnovovať po zaťažení, čo pomáha udržať trávnik v dobrom stave dlhšie.
Pri správnych podmienkach lepšie znáša suchšie stanovištia, kde býva klasická tráva náročnejšia na údržbu.
Podporuje prirodzené obohatenie pôdy, preto môže znížiť potrebu častého prihnojovania.
Vhodná je aj do záhradných plôch so svetlým či mierne zatieneným stanovišťom, kde pomáha stabilizovať porast.
Praktické balenie 500 g uľahčuje plánovanie výsevu na väčšie aj menšie plochy.
Použitie
Mikroďatelina je určená na výsev do trávnikových plôch, kde má zlepšiť hustotu, vzhľad a odolnosť porastu. Môžete ju vysievať samostatne alebo ako súčasť zmesi s trávou, najmä tam, kde je trávnik pravidelne zaťažovaný. Hodí sa do záhrad, na rodinné plochy, okolie domu aj na miesta, kde je dôležitá schopnosť rýchlo zaplniť prázdne miesta a udržať zelený vzhľad aj pri náročnejšom používaní. Vďaka jemným listom pôsobí prirodzene a pritom podporuje celkovú stabilitu porastu. Z produktu vzniká trávne osivá riešenie s pridanou hodnotou pre dlhodobejšiu kvalitu trávnika.
Technické údaje
Typ produktu: mikroďatelina
Marka: EcoDeco
Hmotnosť balenia: 500 g
Typ osiva: kvalifikované osivo C/1
Cyklus života: viacročná
Oblasť použitia: trávniky, záhrady, intenzívne využívané plochy
Stanovište: suchšie a čiastočne zatienené miesta
Obsah balenia
1 balenie mikroďateliny Abbergreen 500 g
Upozornenie
Po výseve udržiavajte pôdu primerane vlhkú, aby klíčenie a zakoreňovanie prebehli rovnomerne.
Pred výsevom odporúčame pripraviť pôdu, vyrovnať povrch a odstrániť zvyšky starej vegetácie.
Pri samostatnom výseve aj pri miešaní s trávou dodržte odporúčanú dávku podľa veľkosti plochy.
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(6)Počet hodnotení: 6
3,20 €
Predajca: EdelmannHandel
Samsung Galaxy A15 SM-A155F 16,5 cm (6,5") Hybrid Dual-SIM Android 14 4G USB Type-C 4 GB 128 GB 5000 mAh Čierna, modrá
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(676)Počet hodnotení: 676
499,00 €
Predajca: G-Electronics
Vyhrievacia deka HOTseries 3 nastavenia tepla 60 W
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(128)Počet hodnotení: 128
48,99 €
Doprava zdarma
Predajca: PlanetHappy
Xiaomi PYV4007GL domáci ventilátor biely
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(121)Počet hodnotení: 121
280,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart
Hviezda jasmín 30-50 cm - vždyzelený, voňavý a mrazuvzdorný Trachelospermum jasminoides
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(106)Počet hodnotení: 106
4,60 €
Predajca: Blumen-Senf
4x univerzálna podpera stĺpika pre zatĺkanie do L, podpera stĺpika žiarovo pozinkovaná podpera stĺpika pre zatĺkanie do púzdra podpera stĺpika pre zatĺkanie do púzdra pre zatĺkanie do zeme kotva stĺpika oceľová strieborná (4, 50x600)
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(48)Počet hodnotení: 48
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(151)Počet hodnotení: 151
13,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Photinia Fraseri 'Red Robin' ker, 2 l kvetináč
2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,83 €
Predajca: Schramas
LERAVA® Semená ďateliny [bez kosenia] 50 m² – semená mikroďateliny do záhrady – semená ďateliny bielej vhodné na tienisté aj slnečné miesta
258,15 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
51,63 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
NABBI Záhradný kompostér IKLM800C 800 l - čierna
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(91)Počet hodnotení: 91
65,80 €
Predajca: Jurhan
Zvlhčovač vzduchu s aromaterapiou Ruhhy 22739
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(89)Počet hodnotení: 89
30,10 €
Predajca: Eoshop
13.000 semienok pre pestrú kvetinovú lúku - čistá príroda s chrpou, kukuričným makom a lúčnou sedmokráskou!
240,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
2,40 €
Predajca: EdelmannHandel
Bestseller
Aga Zahradný fóliovník MR4003CH 3x2x2 m
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(351)Počet hodnotení: 351
55,00 €
Predajca: Aga24
Iris Dutch Iris Mix 10 cibúľ kosatcov kosatce
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
1,65 €
Predajca: Benex
Hydrangea Paniculata 'Pink Lady' 30-50 cm hortenzie chocholatá listnatý strom
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(67)Počet hodnotení: 67
5,00 €
Predajca: Blumen-Senf
Plot z drôteného pletiva 1m x 25m veľkosť oka 19mm
2,84 €/1m
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(73)Počet hodnotení: 73
71,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EinsPreis
Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
64,61 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(170)Počet hodnotení: 170
118,69 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-2,40 €
116,29 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
Granitan - Granitový drez - Drez 44,5x41,5 cm - Kuchynský drez čierny - s batériou a sifónom - TEOR
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(18)Počet hodnotení: 18
189,99 €
Predajca: Granitan
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
Hodnotenia zákazníkov
Priemerné hodnotenie: 4,9
4,9Na základe 11 hodnotení
91% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
91%
9% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
9%
0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%
0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%
0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Počet kusov 10000
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
EcoDeco trávne osivá odolné voči pošliapaniu, rýchlo klíčivé, trávne semeno pre šport a hry, 10 kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
49,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-14%
42,99 €
5% od 2 ks
Predajca: EcoDeco
4,30 €/1kg
EcoDeco trávne osivá odolné voči pošliapaniu, samozahusťujúca trávna zmes pre šport a hry, 5 kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
28,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-6%
26,99 €
5% od 2 ks
Predajca: EcoDeco
5,40 €/1kg
Mikro ďatelina – Čisté ďatelinové osivo (10 kg na 5000 m2) - Organifer
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
389,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer
39,00 €/1kg
EcoDeco trávna zmes na suché miesta 5 kg, odolná voči suchu, pre slnečné plochy a 200 m² trávnik
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
28,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-24%
21,99 €
5% od 2 ks
Predajca: EcoDeco
4,40 €/1kg
Semená zelenej trávy
26,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
26,35 €/1kg
EcoDeco Trávne semeno 5 kg na 200 m² – jesenný výsev pre zelený a hustý trávnik na jar – ideálne pre suché a tienisté trávniky – silné zakorenenie a odolnosť voči burine
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
27,99 €
Predajca: EcoDeco
5,60 €/1kg
EcoDeco trávna zmes pre suché terény 10 kg, trvalka, rýchlo klíčiace trávne osivá
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
49,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-14%
42,99 €
5% od 2 ks
Predajca: EcoDeco
4,30 €/1kg
EcoDeco trávne osivá odolné voči pošliapaniu, rýchlo klíčivé, samozahusťujúce trávne semeno pre šport a hry 25 kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
116,99 €
5% od 2 ks
Predajca: EcoDeco
4,68 €/1kg
EcoDeco trávna zmes na suché terény 25 kg, viacročná pre trávnik do 1000 m2
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
110,19 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-6,20 €
103,99 €
5% od 2 ks
Predajca: EcoDeco
4,16 €/1kg
Bestseller
EcoDeco trávna zmes s mikroďatelinou TwinVera, samovyživujúca, 5 kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
30,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-12%
26,99 €
5% od 2 ks
Predajca: EcoDeco
5,40 €/1kg
Mikro ďatelina – Čisté ďatelinové osivo (500 g na 250 m2)
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
51,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer
103,98 €/1kg
Pastvina pre kone – 10 kg (1110 m²) – Osivo na výsev pastvín a výbehov pre kone, odolná tráva, hustý trávnik – Organifer
109,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer
11,00 €/1kg
Bermudagrass - 5 kg nádoby s profesionálnymi semenami trávy
245,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PRATOERBOSOSHOP
49,00 €/1kg
Zmes na vertikutáciu – trávne osivo – hnojivo – pôdny kondicionér (15 kg – na 450 m2)
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(13)Počet hodnotení: 13
62,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer
4,20 €/1kg
Pastierska trávna zmes – pre kone a drobný dobytok (5 kg na 1000 m2)
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer
14,00 €/1kg
Zmes na vertikutáciu – trávne osivo – hnojivo – pôdny kondicionér (10 kg – na 300 m2)
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(13)Počet hodnotení: 13
56,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer
5,70 €/1kg
Zelené hnojenie – zmes 10 druhov medziplodín – osivo medziplodín pre zdravú pôdu – 2 kg na 300 m² – Organifer
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer
25,00 €/1kg
Pripravený prírodný trávnik od PratoErboso - 3 m2 (6 roliek)
2,6Priemerné hodnotenie: 2,6 z 5(9)Počet hodnotení: 9
150,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PRATOERBOSOSHOP
Osivo trávy Microclover 200 g na 100 m² – Čisté osivo ďateliny pre hustý trávnik, ktorý nevyžaduje náročnú údržbu – Menej zavlažovania – Organifer
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer
224,95 €/1kg
Mikro ďatelina – Čisté ďatelinové osivo (100 g na 50 m2)
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6