4,9



Na základe 11 hodnotení
Samsung EF-DX820, QWERTZ, Nemecký, Touchpad, Samsung, Galaxy Tab S10+, Galaxy Tab S9+, Galaxy Tab S9 FE+, Čierna
104,13 €
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Obaly na tablety a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Samsung EF-BT560B, Folio, Samsung, Galaxy Tab E, 24,4 cm (9.6"), Biela123,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Samsung EF-BT220PSEGWW, Folio, Samsung, Galaxy Tab A7 Lite, 22,1 cm (8.7"), 174 g31,39 €
Predajca: Phonmatic

Ďalšie informácie o reklame
EasyAcc Samsung Galaxy Tab A9 8,7" 2023 puzdro čierne41,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion

Ďalšie informácie o reklame
Samsung EF-BX810PBEGWW, Ochranný obal, Samsung, Galaxy Tab S10+, Galaxy Tab S9+, Galaxy Tab S9 FE+, 31,5 cm (12.4"), 432 g63,54 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Samsung EF-DX720, QWERTZ, Nemecký, Touchpad, Samsung, Galaxy Tab S9, Galaxy Tab S9 FE, Čierna
113,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Samsung EF-BX910PBEGWW, Ochranný obal, Samsung, Galaxy Tab S9 Ultra, 37,1 cm (14.6"), 548 g
42,49 €
Predajca: geniuzcom

Lenovo ZG38C05461, Folio, Lenovo, Tab M11, 27,9 cm (11"), 350 g
34,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Samsung EF-BX710PBEGWW, Ochranný obal, Samsung, Galaxy Tab S9, Galaxy Tab S9 FE, Galaxy Tab S10 FE, Galaxy Tab S10 Lite, 27,9 cm (11"), 342 g
58,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Puzdro Fintie pre tablet Samsung Galaxy Tab A11+ Plus 11" 2025 / Tab A9+ Plus 11" 2023, ultratenké ochranné puzdro s priesvitným zadným krytom, námornícka farba
16,05 €
Predajca: TR8

Samsung EF-BT630PBEGEU Samsung Galaxy Tab S7 Book Cover čierny Neu
51,37 €
Predajca: NESATEC

Puzdro Samsung Galaxy Tab A8: imoshion Trifold skladacie puzdro
18,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Ploonk

Samsung EF-DX825, QWERTY, Anglický, Touchpad, Samsung, Galaxy Tab S10+ / S9+ / S9 FE+, Čierna
183,65 €
Predajca: evomag

Samsung EF-BX810, Folio, Samsung, Galaxy Tab S10+, Galaxy Tab S9+, Galaxy Tab S9 FE+, 31,5 cm (12.4"), 432 g
87,21 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Samsung EF-BX910, Folio, Samsung, Galaxy Tab S10 Ultra, Galaxy Tab S9 Ultra, 37,1 cm (14.6"), 548 g
79,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Ploonk

Samsung EF-BP610, Folio, Samsung, Galaxy Tab S6 lite, 26,4 cm (10.4"), 177 g
35,76 €
Predajca: geniuzcom

Samsung EF-DX825, QWERTY, Anglický, Touchpad, Samsung, Galaxy Tab S10+ / S9+ / S9 FE+, Biela
182,53 €
-16,41 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
166,12 €
Predajca: evomag

Samsung EF-BT970PBEGEU, Folio, Samsung, Galaxy Tab S7+, 31,5 cm (12.4"), 241 g
119,00 €
Predajca: G-Electronics

Samsung EF-BP610, Folio, Samsung, Galaxy Tab S6 Lite, 26,4 cm (10.4"), 177 g
147,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Samsung EF-BX210TLEGWW, Folio, Samsung, Galaxy Tab A9+, 27,9 cm (11"), 296 g
42,13 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Samsung EF-BX110TBEGWW, Folio, Samsung, Galaxy Tab A9, 22,1 cm (8.7"), 190 g
46,31 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Umelá inteligencia stlačením tlačidla
Pomocou tlačidla AI môžete získať prístup k asistentovi s podporou AI. Jednoducho ťuknite na príslušné tlačidlo a nechajte asistenta AI, aby vybavil vašu požiadavku - môže to byť také jednoduché.
Pre vysokú produktivitu
Pripojte svoj tablet ku klávesnici Book Cover Keyboard Slim a píšte dokumenty alebo e-maily s presnosťou. Režim Samsung DeX poskytuje na veľkej obrazovke zážitok ako na počítači.
Zvýšte svoju produktivitu pomocou bezdrôtového zdieľania
Vďaka funkcii bezdrôtového zdieľania klávesnice sa môžete jednoducho pripojiť k ostatným kompatibilným zariadeniam Galaxy a ľahko na nich písať alebo navigovať. Bez námahy prepínajte medzi zariadeniami a ovládajte svoj smartfón ako tablet.
- Jednodielna klávesnica Book Cover s plnohodnotnou klávesnicou QWERTY a pripojením prostredníctvom kolíka POGO
- Tlačidlo AI na rýchly prístup k funkciám podporovaným umelou inteligenciou, napríklad Galaxy AI, Bixby
- Tenký a ľahký dizajn
- Vybavená funkčnými klávesmi (esc, unf, F1~F12 a Dex) na rýchly prístup
- Rýchle a jednoduché pripevnenie vďaka magnetom na zadnej strane krytu
- Integrovaný úložný priestor pre pero S Pen na bezstarostné prenášanie pera S Pen
- Automatické zapínanie a vypínanie displeja otvorením a zatvorením krytu
- Kompatibilný s Galaxy Tab S10+ / Tab S9+ / Tab S9 FE+
AI stlačením
tlačidlaPomocou tlačidla AI získate prístup k asistentovi s podporou AI. Jednoducho sa dotknite príslušného tlačidla a nechajte asistenta AI, aby vašu požiadavku vybavil - môže to byť také jednoduché.
Pre vysokú produktivituPripojte
svoj tablet ku klávesnici Book Cover Keyboard Slim a píšte dokumenty alebo e-maily s presnosťou. Režim Samsung DeX poskytuje na veľkej obrazovke zážitok podobný práci na počítači.
Zvýšte svoju produktivitu pomocou bezdrôtového
zdieľaniaVďaka bezdrôtovému zdieľaniu klávesnice sa môžete jednoducho pripojiť k ostatným kompatibilným zariadeniam Galaxy a ľahko na nich písať alebo navigovať. Bez námahy prepínajte medzi zariadeniami a ovládajte svoj smartfón ako tablet.
Všeobecné informácie
Rozloženie klávesnice
QWERTY
Jazyk klávesnice
Nemčina
Vstupné zariadenie
Touchpad
Kompatibilita značky
Samsung
Kompatibilita
Galaxy Tab S10+, Galaxy Tab S9+, Galaxy Tab S9 FE+
Farba produktu
Čierna farba
Technológia prenosu
Dokovacia stanica
Rozhranie zariadenia
Pogo pin
Zdroj napájania
Dokovacia stanica
Šírka doku
286,5 mm
Hĺbka
14 mm
Výška
188,4 mm
Klávesnica
Rozloženie klávesnice
QWERTY
Jazyk klávesnice
Nemčina
Klávesnica - počet klávesov
80
Vstupné zariadenie
Dotykový panel
Numerická klávesnica
Nie
Pripojenia a rozhrania
Prenosová technológia
Dokovacia stanica
Rozhranie zariadenia
Kolík Pogo
Výkon
Kompatibilita značky
Samsung
Kompatibilita
Galaxy Tab S10+, Galaxy Tab S9+, Galaxy Tab S9 FE+
Farba produktu
Čierna farba
Maximálna veľkosť obrazovky
31,5 cm
Kryt
Áno
Podsvietenie
Nie
Ochranná funkcia
Odolnosť voči poškriabaniu
Typ zatvárania
Magnetický
Zdroj napájania
Zdroj napájania
Dokovacia stanica
Hmotnosť a rozmery
Šírka
286,5 mm
Hĺbka
14 mm
Výška
188,4 mm
Hmotnosť
345 g
Ďalšie funkcie
Bluetooth
Áno
Zabudovaný držiak na stylus
Áno
- Rozloženie klávesnice:
- QWERTZ
- Jazyk klávesnice:
- Nemecký
- Polohovacie zariadenia:
- Touchpad
- Numerické klávesy:
- Nie
- Počet kláves:
- 80
- Kompatibilita značky:
- Samsung
- Kompatibilita:
- Galaxy Tab S10+, Galaxy Tab S9+, Galaxy Tab S9 FE+
- Farba:
- Čierna
- Kryt:
- Áno
- Podsvietenie:
- Nie
- Maximálna veľkosť obrazovky:
- 31,5 cm (12.4")
- Ochranné funkcie:
- Odolné proti poškriabaniu
- Typ uzáveru:
- Magnetické
- Technológia prepojenia:
- Dokovanie
- Rozhranie zariadenia:
- Pogo Pin
- Napájací zdroj:
- Dok
- Šírka:
- 286,5 mm
- Hĺbka:
- 14 mm
- Výška:
- 188,4 mm
- Hmotnosť:
- 345 g
- Bluetooth:
- Áno
- Vstavaný držiak na dotykové pero:
- Áno
Všeobecné
Typ zariadenia
Klávesnica a obal
Rozhranie
POGO konektor, Bluetooth
Vstupné zariadenie
Tenké, tlačidlo AI
Typ
Odnímateľná klávesnica – bezdrôtová
Počet kláves
80
Šírka
28,65 cm
Hĺbka
1,4 cm
Výška
18,84 cm
Hmotnosť
345 g
Puzdro
Farba
Čierna
Funkcie
Nastaviteľný uhol 150°, držiak pre S Pen, magnetické pripojenie, premeniteľné na stojan na písanie alebo sledovanie videa
Rozšírenie/Konektivita
Rozhrania
POGO
Ostatné
Farba
Čierna
Informácie o kompatibilite
Určené pre
Samsung Galaxy Tab S10+, Tab S9 FE+, Tab S9+
Rozloženie klávesnice : QWERTY
Jazyk klávesnice : Nemčina
Numerická klávesnica : Nie
Farba výrobku : Čierna
Bluetooth : Áno
Vstupné zariadenie : Touchpad
Klávesnica - počet kláves : 80
Hmotnosť : 345 g
Hĺbka : 14 mm
Šírka : 286,5 mm
Výška : 188,4 mm
Samsung EF-DX820 - Klávesnica a puzdro (obal na knihu) - tenká, s AI klávesmi - bezdrôtová - POGO pin, Bluetooth - čierna klávesnica, čierne puzdro - pre Galaxy Tab S10+, Tab S9 FE+, Tab S9+
Klávesnica Samsung Book Cover Slim pre Tab S10+/S9+
- Výrobca
- Vhodné pre výrobcov
- Samsung
- Farba
- Čierna
- Hmotnosť
- 0.345 kg
- Vzor
- Jednofarebné
- Číslo od výrobcu
- EF-DX820BBGGDE
- EAN kód
- 8806095759081
- Výrobca
- Vhodné pre výrobcov
- Samsung
- Farba
- Čierna
- Hmotnosť
- 0.345 kg
- Vzor
- Jednofarebné
- Číslo od výrobcu
- EF-DX820BBGGDE
- EAN kód
- 8806095759081
Hodí sa k tomu

TABWEE T20 Android 16 tablet 10,1 palca, 24+256 GB s príslušenstvom tabletový počítač, Face ID, Widevine L1, 5G WiFi, Gemini AI, 8MP + 5MP, GPS
109,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je D.
Predajca: BVODEShop

Samsung Galaxy Tab S9 FE+, 31,5 cm (12.4"), 2560 x 1600 px, 128 GB, 8 GB, Android 13, Šedá
3 004,57 €
Predajca: Technology-Germany

Blackview Tab 90 WiFi 11'' Android 14 Tablet (2024), 12GB+128GB (rozšíriteľný), HD-IPS displej, 13 MP fotoaparát, 8200 mAh, 10 W, Face Unlock, sivý
109,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

Samsung EF-DX810BBGGDE, QWERTZ, Nemecký, Samsung, Galaxy Tab S9+, Čierna, 31,5 cm (12.4")
234,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Samsung Galaxy Tab A9+ SM-X210, 27,9 cm (11"), 1920 x 1200 px, 64 GB, 4 GB, Android 13, Grafit
499,00 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: G-Electronics

LUCKRACER Herná stolička Kancelárska stolička Ergonomická s bedrovým vankúšom Opierka hlavy, Výškovo nastaviteľná hráčska stolička 150 kg Nosnosť, Opierka na nohy Biela
149,99 €
-30,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
119,99 €
Doprava zdarma
Predajca: GTPLAYER

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2600 mAh
17,87 €
Predajca: somnia24

Kärcher RM 519, Čistič kobercov, Tekuté, Koberec, Koberec, 1000 ml, 1 kg, 99 mm
13,86 €/1l
13,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Roborock F25 ALT multifunkčný vysávač na mokro a sucho s 20 000 Pa, kolesami s podporou AI, vysokoteplotným samočistením a sušením horúcim vzduchom
499,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WohnWunder

Marvis Whitening Mint, Bieliaca zubná pasta, 85 ml, Dospelý
126,59 €/1l
10,76 €
Predajca: MANADA

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
798,67 €/1l
71,88 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
15,47 €/1kg
7,04 €
Predajca: Katomix

Matrac 120x200 24 cm kapsové pružinové jadro stupeň tuhosti H3 7-zónová posteľ Matrace Roll matrac komfortná pena
147,90 €
Doprava zdarma
Predajca: IZER

Tonies Toniebox vrátane kreatívneho Tonie, červená
223,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Prvé stavebnice Fisher-Price Baby
12,54 €
Predajca: Humbi

Krok za krokom – školská taška „Pegasus Emily“
0,00 €/1kg
29,11 €
Predajca: Ranzenmaxx

Skrinka pod umývadlo s 3 zásuvkami SILKE, 63x30x54cm, biela
44,80 €
Predajca: Jurhan

Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 90 x 200 cm | 16 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Ergo Flex Duo | Obojstranný matrac
66,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Samsung Galaxy A16, 17 cm (6.7"), 1080 x 2340 px, 4 GB, 128 GB, 50 MP, Čierna
184,97 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: evomag

PANDORA Šperky 797467
14 826,67 €/1kg
44,48 €
Predajca: NutraBestBG

HP Dvojité balenie trojfarebná/čiernych originálnych atramentových kaziet 305, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na báze farby, Atrament na pigmentovej báze, 2 kusov, 120 strany
25,79 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Elektrické odvlhčovače vzduchu pre domácnosť, kapacita 37 oz, tichý odvlhčovač vzduchu do izby s automatickým vypínaním, 7 farieb, LED osvetlenie, 24-hodinový časovač, prenosný odvlhčovač vzduchu do kúpeľne/spálne/pivnice/karavanu
116,05 €
Doprava zdarma
Predajca: elezone

Samsung Galaxy SmartTag2, Položka, Sledovacie zariadenie, Biela, Prachuodolný, 120 m, IP67
20,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Samsung EF-DX725, QWERTZ, Nemecký, Touchpad, Samsung, Galaxy Tab S9, Galaxy Tab S9 FE, Čierna
139,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Vileda Steam Plus Xxl 3.0 Parný Mop - Plochý 173948
207,82 €/1l
89,51 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
83,13 €
Predajca: velmontask

Oral-B Vitality Pro, Dospelý, Rotujúca kefka na zuby, Denná starostlivosť, Jemný, Čierna, 2 min, Batérie
55,53 €/1kg
24,99 €
Predajca: esiteo

Apple Smartphone iPhone 11 15,5 cm (6,1 palca), Veľkosť: 128 GB, Farba: Fialová
Generálne opravený
170,90 €
Predajca: JANADO

Vysávač na pranie Lehmann Ultrawash All-in-One 2000, vysávač na koberce a čalúnený nábytok, vysávač na mokré/suché vysávanie s 20-litrovou nádobou a príslušenstvom
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Samsung Galaxy A15 SM-A155F 16,5 cm (6,5") Hybrid Dual-SIM Android 14 4G USB Type-C 4 GB 128 GB 5000 mAh Čierna, modrá
499,00 €
Predajca: G-Electronics

Skladací termálny papier Kompatibilný s termálnou tlačiarňou PeriPage A40 10-15 Image Durable Ideálny pre fotografický obrázok Poznámka k potvrdenke PDF súbor Webová stránka Tlač okamžitých fotografií 210 x 30 mm 7,45 m/24,4 ft
40,32 €
Doprava zdarma
Predajca: elezone
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
91% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
91%9% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
9%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 25. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Kompaktný a dobrý!
Atraktívny dizajn, dobrá kompatibilita a bezchybná funkcia
Hodnotenie z 6. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Výrobok a dodávka
Všetko perfektné, mega rýchle dodanie, super.
Hodnotenie z 26. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nekomplikované spracovanie
Rýchle dodanie, dobrá cena.
Hodnotenie z 12. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Es macht Spaß mit den Book Cover zu arbeiten
Hodnotenie z 19. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Spokojný
Všetko je pekné, vhodné a pripravené. Spokojný s dodaním.
Hodnotenie z 1. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.pl. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.pl.
Overený nákup
Hodnotenie z 13. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 9. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Smart Cover pre tablet Apple iPad 10.2 2021 Ochranné puzdro so stojanom a držiakom na pero v ružovej farbe
13,99 €
Predajca: CoolGadget

Smart Cover pre tablet Samsung Galaxy Tab A8 10,5 2021 Ochranné puzdro so stojanom a držiakom na pero v čiernej farbe
13,99 €
Predajca: CoolGadget

Puzdro Uniq Axel Do Ipad Air 13" 2024 / 2025 / Ipad Pro 13" 2024 - Čierne
24,25 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,28 €
Predajca: Electrotrend

Lenovo ZG38C03033, Folio, Lenovo, M10 2nd Gen, 25,6 cm (10.1"), 304 g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
15,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Flexbook Touch Type Case s klávesnicou pre iPad Pro 11" 2024/2025 Čierna
95,06 €
Predajca: Electrotrend

Samsung EF-BT560B, Folio, Samsung, Galaxy Tab E, 24,4 cm (9.6"), Biela



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
123,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Apple MX4R2ZM/A, Folio, Apple, iPad mini (5th generation) iPad mini 4, 20,1 cm (7.9")



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(67)Počet hodnotení: 67
31,48 €
Predajca: Phonmatic

Ochranné puzdro pre iPhone 14 Plus s MagSafe – Ochranné puzdro na mobilný telefón
24,99 €
Predajca: Voltuna

Ochranné puzdro pre iPhone 17 Pro Max s MagSafe – Ochranné puzdro na mobilný telefón
24,99 €
Predajca: Voltuna

Samsung EF-BT220PSEGWW, Folio, Samsung, Galaxy Tab A7 Lite, 22,1 cm (8.7"), 174 g
31,39 €
Predajca: Phonmatic

SAMSUNG EF-RX200CBEGWW SAMSUNG Protective Standing Cover Tablet-Hülle für SAMSUNG Galaxy Tab A8 schwarz
31,39 €
Predajca: Phonmatic

Samsung Galaxy Tab A9+ Plus 11 palcov 2023 kryt Imitácia kože ružovo zlatá funkcia stojana
50,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

EasyAcc Samsung Galaxy Tab A9 8,7" 2023 puzdro čierne
41,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Portfóliové puzdro na tablet TomToc FancyCase-B06 pre 12,9'' tablet čierne
53,31 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
50,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Retro taška na fotoaparát zPolyuretánkože, vrátane polopuzdra, odklápacieho veka a nastaviteľného ramenného popruhu, vhodná pre Fujifilm XE5 v oranžovej farbe
45,99 €
Predajca: Ladenza

Tech-Protect 5906302335190, Ochranný obal, Samsung, Galaxy Tab A9 Plus, Galaxy Tab A11 Plus, 27,9 cm (11")
43,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lenovo Folio Case for Tab M11, Folio, Lenovo, Tab K11 Tab M11, 27,9 cm (11"), 350 g
33,05 €
Predajca: Teosmart

Uniq Camden Click, Folio, Apple, iPad Air 11” 6th Gen (2024), iPad Air 10.9" 4th & 5th Gen (2020/2022), 27,9 cm (11")
48,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Smart Cover pre tablet Samsung Galaxy Tab A7 10.4 T500 Ochranné puzdro so stojanom a držiakom na pero v zelenej farbe



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,99 €
Predajca: CoolGadget

Smart Cover pre tablet Apple iPad 10.2 2019 Ochranné puzdro so stojanom a držiakom na pero v sivej farbe



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,99 €
Predajca: CoolGadget