4,5



Na základe 13 hodnotení
Prášok z jedlej sódy, jedlá sóda 3kg | Sóda bikarbóna, sodná soľ | 3000g jedlá sóda E500 Jedlá sóda 100% čistá, potravinárska (3x 1kg)
23,90 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,29 €-36%
5,10 € / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Prášky do pečiva a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Nipery na zarastajúce nechty Podo 30 18 mm (Nipery na zarastajúce nechty)42,45 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,43 €
Predajca: HAIRSALE

Ďalšie informácie o reklame
Staleks - Profesionálne nožničky na kožičku Expert 91 5mm23,23 €
Predajca: HAIRSALE

Ďalšie informácie o reklame
Kliešte na nechtovú kožičku Classic 12 3 mm (Cuticle Nippers)16,46 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,14 €
Predajca: HAIRSALE

Ďalšie informácie o reklame
Fréza Na Nechty Bezdrôtová, Manikúra A Pedikúra, Sada Obsahujúca 12 Fréz25,39 €
Predajca: NUVIO

ARM & HAMMER Sóda bikarbóna 454g | Sóda bikarbóna (E500) | Čistá sóda bikarbóna | Prášok do pečiva USA
10,99 €/1kg
4,99 €
Predajca: Heartforcards

Arm & Hammer Baking Soda 454g
61,56 €/1kg
27,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Organický prášok do pečiva Rinatura s prírodným vínnym kameňom bez fosfátov 54g
23,89 €/1kg
1,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Backpulver Weinstein 1Kg | ARCHE
24,00 €/1kg
29,38 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,00 €
Predajca: taleoo

Prášok do pečiva - s čistým vínnym kameňom 3x17g 2-pack
37,94 €/1kg
3,87 €
Predajca: taleoo

BEZLEPKOVÝ PRÁŠOK DO PEČIVA 30 g - CELIKO
0,03 €/1kg
1,00 €
Predajca: superbrandshop

Ekologický sypký a bezfosfátový prášok do pečiva s vínnym kameňom na pečenie 51g
1,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Žitný kvások 1 kg
13,06 €/1kg
13,39 €
Predajca: BRAT_PL

Prášok do pečiva s organickou kukuričnou škrobom, 500 g
37,60 €/1kg
18,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Prášok do pečiva 500g Brat.pl
6,58 €/1kg
3,39 €
Predajca: BRAT_PL

Backpulver - Weinstein 150g | WERZ
29,93 €/1kg
8,08 €
-44%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,49 €
Predajca: taleoo

Delecta Instanthefe 0,008 kg
699,00 €/1kg
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Biovegan 158051, Jednorazový prášok do pečiva, 17 g, Biela, 3 kusov
0,04 €/1kg
2,15 €
Predajca: Biogo

Freee prášok do pečiva bezlepkový 130 g - prášok do pečiva vhodný pre alergikov na koláče a pečivo
50,62 €/1kg
6,58 €
Predajca: Pantry_Intl

Prášok do pečiva Dr. Oetker 15 g
19,00 €/1kg
0,40 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,38 €
Predajca: Katomix

PERNÍK, PRÁŠOK DO PEČIVA, BEZLEPKOVÝ,18 g - AMYLON (SEzónny PRODUKT)
0,08 €/1kg
1,39 €
Predajca: Biogo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Sóda bikarbóna 3kg (3x 1kg) 100% čistá | Všestranná Objavte všestrannosť sódy bikarbóny ZIVELA. Naša jedlá sóda je nepostrádateľný výrobok, ktorý možno použiť v kuchyni aj pri každodenných domácich prácach. Vďaka svojim prírodným vlastnostiam ponúka sóda bikarbóna ZIVELA účinné riešenie na mnohé úlohy. V kuchyni: Ideálna na pečenie ľahkého a nadýchaného pečiva a ako pomôcka pri varení. Môžete ju použiť aj na výrobu vlastnej zubnej pasty alebo ústnej vody. V domácnosti: Skvele funguje ako prírodný čistiaci prostriedok, ktorý účinne odstraňuje nečistoty, škvrny a nepríjemné pachy. Výborne sa hodí na čistenie kuchynských a kúpeľňových povrchov a predstavuje bezpečnú a ekologickú alternatívu k chemickým čistiacim prostriedkom. Pre krásu: Použite sódu bikarbónu na výrobu domácej kozmetiky, ako sú jemné peelingy alebo masky, ktoré vyživujú a osviežujú pokožku. Prírodné a bezpečné: Náš výrobok je 100 % prírodný, bez umelých prísad a konzervačných látok, šetrný k pokožke a životnému prostrediu. Dôveryhodná kvalita: Výrobky ZIVELA sú vyrábané podľa najvyšších štandardov kvality. Naša jedlá sóda spĺňa potravinárske normy (E500), takže je bezpečná na použitie v kuchyni a na iné každodenné použitie. Spoľahnite sa na prírodné riešenia s jedlou sódou ZIVELA a užívajte si výhody, ktoré tento všestranný výrobok prináša do vašej domácnosti. Objednajte si teraz a zistite, koľko toho môžete dosiahnuť s jedlou sódou!
- Zloženie
- Hydrogénuhličitan sodný
- Hmotnosť
- 3000 g
- Potravinársky podnik
- ZIVELA
- Obchodný názov
- Prášok z jedlej sódy
- Výrobca
- Zivela
- EAN kód
- 5907009171722
- Zloženie
- Hydrogénuhličitan sodný
- Hmotnosť
- 3000 g
- Potravinársky podnik
- ZIVELA
- Obchodný názov
- Prášok z jedlej sódy
- Výrobca
- Zivela
- EAN kód
- 5907009171722
Hodí sa k tomu

Sleepy čistiace utierky – mix – 6 farieb a vôní
29,49 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop

2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Arm & Hammer Baking Soda 454g
61,56 €/1kg
27,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Prášok z jedlej sódy, jedlá sóda 1000g | Sóda bikarbóna, sodná soľ | 1kg jedlá sóda E500 Jedlá sóda 100% čistá, potravinárska
10,98 €/1kg
19,99 €
-45%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,98 €
Doprava zdarma
Predajca: ZIVELA

Sóda bikarbóna, prášok do pečiva, 30 kg | Bikarbonát sodný, soľ sodná | 25 kg + 5 kg zdarma | Sóda bikarbóna E500 Sóda bikarbóna 100% čistá, potravinárska
1,43 €/1kg
48,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
42,88 €
Doprava zdarma
Predajca: ZIVELA

Sóda bikarbóna v prášku, sóda bikarbóna 10 kg | Sóda bikarbóna, sodná soľ | 2x 5 kg sódy bikarbóny E500 Sóda bikarbóna 100% čistá, potravinárska
2,42 €/1kg
31,99 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,18 €
Doprava zdarma
Predajca: ZIVELA

Holste Kaiser prášok do pečiva pre kuchyňu a domácnosť jemne alkalický 250g
10,31 €/1kg
2,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Prášok z jedlej sódy, sóda bikarbóna 20 kg | Sóda bikarbóna, sodná soľ | 4x 5 kg sódy bikarbóny E500 Sóda bikarbóna 100% čistá, potravinárska
1,70 €/1kg
40,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,08 €
Doprava zdarma
Predajca: ZIVELA

Sóda bikarbóna v prášku, sóda bikarbóna 5 kg | Sóda bikarbóna, sodná soľ | 5000 g sódy bikarbóny E500 Sóda bikarbóna 100% čistá, potravinárska
3,73 €/1kg
26,98 €
-30%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,67 €
Doprava zdarma
Predajca: ZIVELA

Hydroxid sodný pre sifónové potrubia 5kg NUVIO
23,27 €
Doprava zdarma
Predajca: FonderhillSp

Prášok z jedlej sódy, jedlá sóda 25 kg | Sóda bikarbóna, sodná soľ | 1x 25 kg jedlej sódy E500 Jedlá sóda 100% čistá, potravinárska
1,54 €/1kg
44,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
38,48 €
Doprava zdarma
Predajca: ZIVELA

Kłodawa nejodizovaná kamenná soľ, 1,1 kg
1,02 €/1l
1,12 €
Predajca: Katomix

Sada 4 ovocných stromov – 1 jablko, 1 hruška, 1 čerešňa, 1 slivka – výška 70/100 cm – črepník 11 cm – Mix A
47,23 €
Predajca: Schramas

IceBär prášok na soft zmrzlinu čokoláda 1,25 kg pre stroj na soft zmrzlinu & doma
17,95 €/1l
17,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

GiDeli aktívny kyslík 1kg, perkarbonát sodný, čistiaci prostriedok, domácnosť
11,99 €/1kg
16,20 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Bambucké maslo nerafinované 200 g – 100 % prírodné, čisté a bez prísad
22,15 €/1l
4,43 €
Predajca: PURE_CHEMICAL

Heinz hľuzovková majonéza s kúskami hľuzoviek stláčacia fľaša 875 ml
16,69 €/1kg
14,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sól Kłodawa Kamienna Jodowana 1 kg
1,32 €/1l
1,32 €
Predajca: Katomix

VASAGLE Vešiak na kabáty s 3 policami Vešiak na topánky so sedadlom 178,5 x 80 x 30 cm Vešiak na kabáty s 5 háčikmi Vintage HSR45BX
81,99 €
Predajca: Houseland

Licorne Bike Stella Premium City Bike 20,24,26 a 28 palcový bicykel pre dievčatá mužov a ženy 21 rýchlosť (6 rýchlosť pre 20 palcov) Holland mestský bicykel
259,99 €
Predajca: LICORNE_BIKE

Hcaloryblazecore 12V/24V DC & 240V AC 5KW-8KW vzduchový naftový ohrievač parkovací ohrievač, bluetooth ohrievač vzduchu vzduchový naftový parkovací ohrievač s diaľkovým ovládaním
128,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Satisfymall

Matrac 100x200 24 cm vreckové pružinové jadro stupeň tuhosti H3 7-zónová posteľ Matrace Roll matrac komfortná pena
126,90 €
Doprava zdarma
Predajca: IZER

NABBI Plastový kvetináč DFSH265 26,5 cm - antracit
23,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Intex 64136NP, Madrac, Obdĺžnik, Vnútorný, Vstavaná vzduchová pumpa
59,81 €
Predajca: Sedco

Perina 135x200 cm celoročná perina 2. voľba - teplá paplónová deka na spanie
11,47 €
Predajca: Amazinggirl

VASAGLE vešiak na šaty, so sedadlom, s háčikmi, 3 police, výška 175 cm-41
61,38 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Epsomská soľ 5kg | Epsomská soľ do kúpeľa 5kg | Epsomská soľ síran horečnatý | Farmaceutická soľ do kúpeľa - 100% čistá | Prírodná soľ (1x 5kg)
3,74 €/1kg
26,99 €
-30%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,68 €
Doprava zdarma
Predajca: ZIVELA

3 kg práškovej kyseliny citrónovej v potravinárskej kvalite | domáci liek do kuchyne a domácnosti | 3000 g kyseliny citrónovej 100% čistej | kyselina citrónová E330 (3x 1 kg)
5,86 €/1kg
25,99 €
-32%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,58 €
Doprava zdarma
Predajca: ZIVELA

MARAPON Samolepiaca strieborná zrkadlová fólia 0,445 x 2 m – fólia na okná na ochranu súkromia
47,46 €
-66%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,99 €
Predajca: WWW_MARAPON_COM

WISFOR Stojan na palivové drevo pre vonkajšie použitie, kovový stojan na palivové drevo pre vonkajšie použitie, polica na palivové drevo pre vonkajšie použitie, čierna farba
62,89 €
Doprava zdarma
Predajca: WISFOR
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
85% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
85%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%8% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
8%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%8% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
8%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 19. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
4x5 kg Perfektné
Cena je bezkonkurenčná Kúpil by som znova kedykoľvek.
Hodnotenie z 18. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top
Presne tak, ako som očakával
Hodnotenie z 15. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Technicky vyrobená jedlá sóda
Prášok bohužiaľ nemá typický zápach prírodnej jedlej sódy. Napriek tomu som ho skúsila použiť na starostlivosť o telo, ale bohužiaľ to nebolo veľmi úspešné. Či je to inak potravinárska kvalita ???? Teraz ju používam len na čistenie
Hodnotenie z 15. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Balenie
Položka vyzerá veľmi odlišne od fotografie, len priehľadné vrecko s malým štítkom.
Hodnotenie z 28. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 8. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk.
Overený nákup
Hodnotenie z 2. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 7. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Sóda bikarbóna, prášok do pečiva, 30 kg | Bikarbonát sodný, soľ sodná | 25 kg + 5 kg zdarma | Sóda bikarbóna E500 Sóda bikarbóna 100% čistá, potravinárska



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(13)Počet hodnotení: 13
48,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
42,88 €
Predajca: ZIVELA
1,43 €/1kg

Prášok z jedlej sódy, sóda bikarbóna 20 kg | Sóda bikarbóna, sodná soľ | 4x 5 kg sódy bikarbóny E500 Sóda bikarbóna 100% čistá, potravinárska



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(13)Počet hodnotení: 13
40,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,08 €
Predajca: ZIVELA
1,70 €/1kg

Prášok z jedlej sódy, jedlá sóda 3kg | Sóda bikarbóna, sodná soľ | 3000g jedlá sóda E500 Jedlá sóda 100% čistá, potravinárska (3x 1kg)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(13)Počet hodnotení: 13
23,90 €
-36%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,29 €
Predajca: ZIVELA
5,10 €/1kg

Prášok z jedlej sódy, jedlá sóda 1000g | Sóda bikarbóna, sodná soľ | 1kg jedlá sóda E500 Jedlá sóda 100% čistá, potravinárska



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(13)Počet hodnotení: 13
19,99 €
-45%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,98 €
Predajca: ZIVELA
10,98 €/1kg

Sóda bikarbóna v prášku, sóda bikarbóna 10 kg | Sóda bikarbóna, sodná soľ | 2x 5 kg sódy bikarbóny E500 Sóda bikarbóna 100% čistá, potravinárska



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(13)Počet hodnotení: 13
31,99 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,18 €
Predajca: ZIVELA
2,42 €/1kg

Sóda bikarbóna v prášku, sóda bikarbóna 5 kg | Sóda bikarbóna, sodná soľ | 5000 g sódy bikarbóny E500 Sóda bikarbóna 100% čistá, potravinárska



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(13)Počet hodnotení: 13
26,98 €
-30%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,67 €
Predajca: ZIVELA
3,73 €/1kg

Prášok z jedlej sódy, jedlá sóda 25 kg | Sóda bikarbóna, sodná soľ | 1x 25 kg jedlej sódy E500 Jedlá sóda 100% čistá, potravinárska



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(13)Počet hodnotení: 13
44,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
38,48 €
Predajca: ZIVELA
1,54 €/1kg

Žitný kvások 1 kg
13,39 €
Predajca: BRAT_PL
13,06 €/1kg

Žitný kvások 500g
7,09 €
Predajca: BRAT_PL
13,63 €/1kg

ARM & HAMMER Sóda bikarbóna 454g | Sóda bikarbóna (E500) | Čistá sóda bikarbóna | Prášok do pečiva USA



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(44)Počet hodnotení: 44
4,99 €
Predajca: Heartforcards
10,99 €/1kg

Biovegan 158051, Jednorazový prášok do pečiva, 17 g, Biela, 3 kusov
2,15 €
Predajca: Biogo
0,04 €/1kg

Delecta Instanthefe 0,008 kg
6,99 €
Predajca: SuperMerchant
699,00 €/1kg

Organický prášok do pečiva Rinatura s prírodným vínnym kameňom bez fosfátov 54g



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
1,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,89 €/1kg

BEZLEPKOVÝ PRÁŠOK DO PEČIVA 30 g - CELIKO
1,00 €
Predajca: superbrandshop
0,03 €/1kg

Prášok do pečiva Eco 15g - DARY NATURY DARY NATURY
0,69 €
Predajca: BRAT_PL
38,33 €/1kg

Prášok do pečiva 500g Brat.pl
3,39 €
Predajca: BRAT_PL
6,58 €/1kg

Žitný kvások 200g
3,29 €
Predajca: BRAT_PL
16,45 €/1kg

Prášok do pečiva 100g Brat.pl
1,39 €
Predajca: BRAT_PL
12,64 €/1kg

Ekologický sypký a bezfosfátový prášok do pečiva s vínnym kameňom na pečenie 51g
1,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies