4,7



Na základe 45 hodnotení
Dolce&Gabbana Dolce Blue Jasmine, Ženy, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Figa, Zelená, Figa, Jazmín
40,94 €
1 364,67 € / 1l
plus 3,00 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Carolina Herrera Good Girl Jasmine Absolute, Ženy, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Mandarínka, Jazmín, Mandle2 344,67 €/1l
70,34 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dolce&Gabbana Q Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Čerešňa (ovocie), Jazmín717,80 €/1l
71,78 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dolce&Gabbana The Only One, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Frézia, Hruška, Káva, Kosatec, Fialový1 313,00 €/1l
65,65 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Miu Miu L'Eau Bleue, Ženy, Letné, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Konvalinka, Zemolez1 898,80 €/1l
94,94 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana Blue Jasmine, Ženy, 50 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT.* PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, BENZYL..., 1 kusov
866,60 €/1l
43,33 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana Light Blue Eau Intense, Ženy, 25 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Jablko, Citrón, nechtík, Jazmín
1 292,80 €/1l
32,32 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana Devotion For Men, Muži, 100 ml, Citrón, Káva, Pačuli, Sprej
531,40 €/1l
53,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dolce&Gabbana Devotion, Ženy, 30 ml, Citrus, Oranžový kvet, Vanilka, Sprej
1 399,00 €/1l
41,97 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana Blue Jasmine, Ženy, 75 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT.* PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, BENZYL..., 1 kusov
772,27 €/1l
57,92 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana K Parfum, Muži, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Sladké drievko, Figa
1 115,20 €/1l
55,76 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dolce&Gabbana K, Muži, 50 ml, Tekutý parfém, Citrón, Figa, Cédrové drevo
1 043,60 €/1l
52,18 €
Predajca: somnia24

Dolce&Gabbana Dolce, Ženy, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej
815,73 €/1l
61,18 €
Predajca: BRASTYGroup

Givenchy Irresistible Nectar, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Neroli, Ruže
1 568,40 €/1l
78,42 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Dolce&Gabbana Dolce Garden, Ženy, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Magnólia, Mandarínka, Neroli, Kokos, Frangipani, Ylang-ylang
804,13 €/1l
60,31 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Jean Paul Gaultier Scandal Absolu, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Figa, Tuberóza
1 464,20 €/1l
73,21 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana K, Muži, 50 ml, Tekutý parfém, Šafrán, Figa, Koža
783,60 €/1l
39,18 €
Predajca: BRASTYGroup

Roberto Cavalli , Ženy, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Almond, Orange blossom, Vanilla
1 299,00 €/1l
38,97 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Givenchy Irresistible Nectar, Ženy, 35 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Neroli, Ruže
1 634,86 €/1l
57,22 €
Predajca: somnia24

Saphir Parfums Acqua Uomo, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Jazmín, Fialový
92,65 €/1l
19,49 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,53 €
Predajca: Parfumtoi

RASASI FS43032, Ženy, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Zelená, Mandarínka, Oranžová, Jantár, Santalové drevo, biele pižmo
520,00 €/1l
39,00 €
Predajca: Inaris_International
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre:
- Ženy
- Hlasitosť:
- 30 ml
- Typ fľaše:
- Nádoba na jedno použitie
- Model:
- Tekutý parfém
- Poznámky k vrchným tónom vône:
- Figa, Zelená
- Poznámky k srdcu vône:
- Figa, Jazmín
- Poznámky k základu vône:
- Cédrové drevo
- Typ dávkovača:
- Sprej
- Zloženie:
- ALCOHOL DENAT.* PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, BENZYL SALICYLATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, GERANIOL, ETHYLHEXYL SALICYLATE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CITRAL, COUMARIN, CITRONELLOL, BENZYL BENZOATE, ISOEUGENOL
Ak uvažujete o obnove svojho šatníka, kúpte si dámsky parfum D&G Dolce Blue Jasmine EDP 30 ml a ďalšie produkty značky D&G! Teraz pre vás najlepšia kvalita za najlepšiu cenu!
- Typ vône: EDP
- Pohlavie: Dámske
- Dôležité informácie: Balenie výrobku sa môže líšiť v závislosti od propagačných akcií výrobcu alebo ročného obdobia. Rôzne balenia sú k dispozícii .
- Objem: 30 ml
- Typ: EDP (parfumovaná voda)
Dolce Blue Jasmine to optimistyczny zapach zainspirowany atmosferą sycylijskiej wsi, który zaprasza do celebrowania zmysłami tego, co najpiękniejsze w życiu, zwłaszcza tego, co zdarza się przypadkiem.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: figa
Nuta serca: jaśmin wielkolistny
Nuta bazy: cedr
Vynikajúci, ný, nádherný parfum pre tých, ktorí chcú parfum, ktorý im vydrží celý deň.
- Model
- Dolce Blue Jasmine
- Hmotnosť
- 0.186 kg
- Druh vône
- Kvetinové, Ovocné
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 8057971187980
- Číslo od výrobcu
- P1DO1T00
- Model
- Dolce Blue Jasmine
- Hmotnosť
- 0.186 kg
- Druh vône
- Kvetinové, Ovocné
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 8057971187980
- Číslo od výrobcu
- P1DO1T00
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Dolce&Gabbana Devotion Intense, Ženy, 50 ml, Doplňovacia fľaša, Tekutý parfém, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
1 234,20 €/1l
61,71 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana Blue Jasmine, Ženy, 50 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT.* PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, BENZYL..., 1 kusov
866,60 €/1l
43,33 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana Devotion, Ženy, 100 ml, Citrus, Oranžový kvet, Vanilka, Sprej
511,30 €/1l
51,13 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana The Only One, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Frézia, Hruška, Káva, Kosatec, Fialový
1 313,00 €/1l
65,65 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana K, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Šafrán, Figa, Koža
627,00 €/1l
62,70 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana Dolce Shine, Ženy, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
801,47 €/1l
61,62 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
60,11 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dolce&Gabbana Devotion, Ženy, 30 ml, Citrus, Oranžový kvet, Vanilka, Sprej
1 399,00 €/1l
41,97 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana Light Blue Eau Intense, Ženy, 25 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Jablko, Citrón, nechtík, Jazmín
1 292,80 €/1l
32,32 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana Devotion For Men, Muži, 100 ml, Citrón, Káva, Pačuli, Sprej
531,40 €/1l
53,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dolce&Gabbana Devotion, Ženy, 50 ml, Citrus, Oranžový kvet, Vanilka, Sprej
930,20 €/1l
61,58 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
46,51 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana Q, Ženy, 50 ml, Tekutý parfém, Čerešňa (ovocie), Heliotrope, Jantár
915,00 €/1l
45,75 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana Devotion Intense, Ženy, 100 ml, Tekutý parfém, Lieskový orech, Oranžový kvet, Vanilka
679,50 €/1l
67,95 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
550,00 €/1l
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Dolce&Gabbana Blue Jasmine, Ženy, 75 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT.* PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, BENZYL..., 1 kusov
772,27 €/1l
57,92 €
Predajca: BRASTYGroup

Yves Saint Laurent Libre Pour Femme Woda perfumowana, 50ml
1 244,60 €/1l
62,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense Pour Homme Edp Spray 100ml
833,80 €/1l
83,38 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana K, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Borievky, Oranžová, Citrón, Kardamon, Čili paprička, šalviový olej, Figa, Geranium, Levanduľa
704,20 €/1l
70,42 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce & Gabbana, Q, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
615,40 €/1l
61,54 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, Letné, 100 ml, Jablko, Citrón, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Cédrové drevo, Moss
701,80 €/1l
70,18 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Yves Saint Laurent Black Opium Eau de Parfum 50ml
1 024,40 €/1l
51,22 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense Edp Spray 100ml
1 019,40 €/1l
101,94 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Cestovná sada miniatúr Paco Rabanne pre ženy
3 727,37 €/1l
70,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Dolce & Gabbana Light Blue Summer Vibes toaletná voda 50ml
728,60 €/1l
36,43 €
Predajca: BRASTYGroup

Prada Paradoxe parfémovaná voda pre ženy 30 ml
2 095,00 €/1l
62,85 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
87% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
87%4% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
4%4% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
4%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%4% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
4%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 3. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Špičkový cenový výkon
Objem 0,1 l
Výrobok sa mi tak páčil, že som potreboval ďalší a našiel som tu v Kaufladene najlepší pomer ceny a kvality. Navyše vetranie a dodanie bolo bezchybné, o stave dodávky som bol informovaný e-mailom.
Hodnotenie z 24. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelé
Objem 0,1 l
Skvelý produkt z Talianska... Veľmi rýchle doručenie s aktuálnymi informáciami. Kedykoľvek rád znova!
Hodnotenie z 5. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Perfektná dodacia služba
Objem 0,1 l
Parfém bol pre priateľku, ktorá ho dobre pozná, je nadšená, doručovacia služba bola špičková. Veľmi spokojná
Hodnotenie z 8. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
100% originál
Objem 0,1 l
Perfektné podľa očakávania a dodanie bolo tiež veľmi rýchle
Hodnotenie z 1. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrý parfum
Objem 0,1 l
Tento parfum používam už dlho. Mám rada drevité tóny.
Hodnotenie z 13. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Q Intenso
Objem 0,1 l
Veľmi rýchle dodanie - špičková cena za 100 ml a príjemná vôňa - ďakujem
Hodnotenie z 12. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dolce & Gabbana Light Blue
Objem 0,1 l
Tento parfém je úžasný
Hodnotenie z 14. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko bolo skvelé...
Objem 0,1 l
Všetko bolo skvelé...
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2414)Počet hodnotení: 2414
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l