BE-KIND Protein Dark Chocolate Nut 12x50g

67,05 €

111,75 € / 1kg

Doprava zdarma

Doprava k vám domov

st 7. – po 12. októbra

Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní

Naše najlepšieponuky
Čokoládové tyčinky a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre MrBeast Feastables Almond (10 x 60g)
MrBeast Feastables Almond (10 x 60g)
43,38 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
29,89 €
Predajca: Heartforcards
Obrázok produktu pre Čokoládová tyčinka Twix XtraPolyuretán(30x75g tyčiniek)
Čokoládová tyčinka Twix XtraPolyuretán(30x75g tyčiniek)
21,63 €/1kg
54,07 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Čokoládové tyčinky Nuts 24 ks
Čokoládové tyčinky Nuts 24 ks
38,07 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 35
38,37 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Cadbury Curly Wurly,Schokoriegel 1er
Cadbury Curly Wurly,Schokoriegel 1er
31,16 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 10
0,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Kind 411252, Snack bars, Čokoláda, Orechy, Morská soľ, 40 g
Kind 411252, Snack bars, Čokoláda, Orechy, Morská soľ, 40 g
78,21 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
37,54 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre BE-KIND Protein Double Dark Chocolate Nut
BE-KIND Protein Double Dark Chocolate Nut
92,00 €/1kg
4,60 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Nut Butter Bar Peanut Butter vegan 50g
Nut Butter Bar Peanut Butter vegan 50g
62,60 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre TastyBasics Crunchy Bar Chocolate & Nuts, 138 g – Chrumkavý snack
TastyBasics Crunchy Bar Chocolate & Nuts, 138 g – Chrumkavý snack
63,62 €/1kg
8,78 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre BOUNTY 462184 BOUNTY Schokoriegel 24 Riegel
BOUNTY 462184 BOUNTY Schokoriegel 24 Riegel
33,03 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
45,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino
Obrázok produktu pre Ovomaltine Crunchy Cream - 380g
Ovomaltine Crunchy Cream - 380g
25,92 €/1kg
9,85 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Obrázok produktu pre Baton Corny mleczna czekolada 50 g
Baton Corny mleczna czekolada 50 g
4,60 €/1kg
2,38 €
-51%
1,15 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Maltesers Teasers (24 x 35 g)
Maltesers Teasers (24 x 35 g)
34,99 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
36,30 €
-3%
34,99 €
Predajca: Candyspot
Obrázok produktu pre Baton Knoppers Kokosowy 3 x 40 g
Baton Knoppers Kokosowy 3 x 40 g
26,17 €/1kg
3,14 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre SNICKERS 462662 SNICKERS Schokoriegel 32 Riegel
SNICKERS 462662 SNICKERS Schokoriegel 32 Riegel
26,21 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
41,93 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Giant Bar Blueberry Flapjack 90 g
Giant Bar Blueberry Flapjack 90 g
23,78 €/1kg
2,14 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE
Obrázok produktu pre Bounty Vollmilch
Bounty Vollmilch
57,67 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,46 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre SNICKERS Riegel Single 462899 50g 32St
SNICKERS Riegel Single 462899 50g 32St
42,23 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
76,01 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo
Obrázok produktu pre Jahodový cheesecake Snack 40g
Jahodový cheesecake Snack 40g
78,25 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre KoRopistáciové tyčinky 22 g
KoRopistáciové tyčinky 22 g
1 434,58 €/1kg
34,43 €
Predajca: somnia24

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Získajte dvojnásobnú chuť s touto bohatou zmesou lahodnej horkej čokolády, chrumkavých celých orechov a 12 g bielkovín pre výnimočný prísun energie.

  • Bez lepku
  • Bez umelých farbív, aróm a konzervačných látok
  • Zložky, ktoré môžete vidieť a vysloviť
  • 12 g bielkovín
Zloženie
Zloženie: Arašidy, mandle, horká čokoláda (cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, nízkotučný kakaový prášok, emulgátor sójový lecitín, vanilkový extrakt), bielkové lupienky (sójový bielkovinový izolát, tapiokový škrob, soľ), glukózový sirup, med, kakaová hmota, emulgátor sójový lecitín, morská soľ. (Môže obsahovať: mlieko, iné orechy).
Výživové údaje
Na 100 g: Energetická hodnota 2228 KJ Energetická hodnota 535 kcal Tuky 34 g Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 7,6 g Sacharidy 31 g Sacharidy, z toho cukor 17 g Vláknina 6,5 g Bielkoviny 23 g Ekvivalent soli 0,48 g
Hmotnosť
600 g
Potravinársky podnik
Mars GmbH
Obchodný názov
Proteínová tyčinka so zmesou orechov (54 %) s arašidmi (38 %), mandľami (15 %) a horkou čokoládou (15 %).
Výrobca
BE-KIND
EAN kód
5000159527101

Zloženie
Zloženie: Arašidy, mandle, horká čokoláda (cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, nízkotučný kakaový prášok, emulgátor sójový lecitín, vanilkový extrakt), bielkové lupienky (sójový bielkovinový izolát, tapiokový škrob, soľ), glukózový sirup, med, kakaová hmota, emulgátor sójový lecitín, morská soľ. (Môže obsahovať: mlieko, iné orechy).
Výživové údaje
Na 100 g: Energetická hodnota 2228 KJ Energetická hodnota 535 kcal Tuky 34 g Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 7,6 g Sacharidy 31 g Sacharidy, z toho cukor 17 g Vláknina 6,5 g Bielkoviny 23 g Ekvivalent soli 0,48 g
Hmotnosť
600 g
Potravinársky podnik
Mars GmbH
Obchodný názov
Proteínová tyčinka so zmesou orechov (54 %) s arašidmi (38 %), mandľami (15 %) a horkou čokoládou (15 %).
Výrobca
BE-KIND
EAN kód
5000159527101
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Kind 411252, Snack bars, Čokoláda, Orechy, Morská soľ, 40 g
Kind 411252, Snack bars, Čokoláda, Orechy, Morská soľ, 40 g
78,21 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
37,54 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre BE-KIND 419511 BE-KIND Nussriegel 10 Riegel
BE-KIND 419511 BE-KIND Nussriegel 10 Riegel
70,77 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
28,31 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre BE-KIND PROTEIN Riegel Karamelový orech 12x50g
BE-KIND PROTEIN Riegel Karamelový orech 12x50g
121,58 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
72,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino
Obrázok produktu pre BE-KIND Protein Double Dark Chocolate Nut
BE-KIND Protein Double Dark Chocolate Nut
92,00 €/1kg
4,60 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Hela Currywurst Sauce mierne pikantná ochucovacia omáčka na currywurst 300ml
Hela Currywurst Sauce mierne pikantná ochucovacia omáčka na currywurst 300ml
10,20 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 12
3,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Hela kečup na šašlík so špeciálnym korením 800ml
Hela kečup na šašlík so špeciálnym korením 800ml
4,54 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 8
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Develey BBQUE Chilli a chrenová omáčka 400 ml
Develey BBQUE Chilli a chrenová omáčka 400 ml
14,50 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
5,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Hela paradajkový kečup s prirodzene ovocnou, lahodnou chuťou 800ml
Hela paradajkový kečup s prirodzene ovocnou, lahodnou chuťou 800ml
6,87 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
5,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Hela kečup s kari korením extra pálivá príchuť 800 ml balenie 6 ks
Hela kečup s kari korením extra pálivá príchuť 800 ml balenie 6 ks
5,38 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
25,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre X-Monster Truck RC auto na diaľkové ovládanie 30 km/h, 1:18, 2 batérie, pohon všetkých kolies, dojazd 100 m
X-Monster Truck RC auto na diaľkové ovládanie 30 km/h, 1:18, 2 batérie, pohon všetkých kolies, dojazd 100 m
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 203
74,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Peluvio_Overmax
Obrázok produktu pre Mars Snickers HiProtein Bar 55 g Snickers / Protenov tyinky, cookies a brownies / Obben Snickers tyinka s vysokm obsahom protenov
Mars Snickers HiProtein Bar 55 g Snickers / Protenov tyinky, cookies a brownies / Obben Snickers tyinka s vysokm obsahom protenov
3,43 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre BE-KIND Protein Crunchy Peanut Butter 12x50g
BE-KIND Protein Crunchy Peanut Butter 12x50g
101,68 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
61,01 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre HELA 5998210008 HELA Gewürz Ketchup MILD 800,0 ml, 1 St.
HELA 5998210008 HELA Gewürz Ketchup MILD 800,0 ml, 1 St.
4,14 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
3,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Ahoj-Brause 189502 Ahoj-Brause Ahoj BRAUSE-PULVER Brause 100 St./580,0 g
Ahoj-Brause 189502 Ahoj-Brause Ahoj BRAUSE-PULVER Brause 100 St./580,0 g
50,71 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 9
29,41 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Mobilná klimatizácia 12000 BTU/h (3500 W) - Mobilná klimatizácia 4v1 s WiFi/App monoblokové chladenie - diaľkové ovládanie, 24-hodinový časovač, odvlhčovač
Mobilná klimatizácia 12000 BTU/h (3500 W) - Mobilná klimatizácia 4v1 s WiFi/App monoblokové chladenie - diaľkové ovládanie, 24-hodinový časovač, odvlhčovač
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 112
597,10 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do D
Predajca: EveMotionGmbH

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre VeľkoobchodPL Čokoládová tyčinka Kinder Bueno White Ferrero Bar 90x39g
VeľkoobchodPL Čokoládová tyčinka Kinder Bueno White Ferrero Bar 90x39g
293,98 €
-42,55 €
251,43 €
Predajca: AllYouNeed
71,63 €/1kg
Obrázok produktu pre Zmiešané mini, 1 balenie (1 x 1,425 kg)
Zmiešané mini, 1 balenie (1 x 1,425 kg)
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
35,42 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,86 €/1kg
Obrázok produktu pre MrBeast Feastables Almond (10 x 60g)
MrBeast Feastables Almond (10 x 60g)
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
29,89 €
Predajca: Heartforcards
43,38 €/1kg
Obrázok produktu pre Reese's Nutrageous 47g x 18 1,1kg
Reese's Nutrageous 47g x 18 1,1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
70,82 €
Predajca: AllYouNeed
1 506,81 €/1kg
Obrázok produktu pre El Almendro Turrón Selection, tyčinka Turrón v 3 príchutiach: sezam, krehká a karamelová
El Almendro Turrón Selection, tyčinka Turrón v 3 príchutiach: sezam, krehká a karamelová
18,99 €
Doprava zdarma
Predajca: RB_Trade
94,95 €/1kg
Obrázok produktu pre Twix Minis, 1 balenie 150 tyčiniek (1 x 3 kg)
Twix Minis, 1 balenie 150 tyčiniek (1 x 3 kg)
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
59,36 €
Predajca: AllYouNeed
19,79 €/1kg
Obrázok produktu pre Čokoláda Nestlé Lion White, 24 balení (24 x 42 g)
Čokoláda Nestlé Lion White, 24 balení (24 x 42 g)
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 10
59,18 €
Predajca: AllYouNeed
58,71 €/1kg
Obrázok produktu pre Čokoládová tyčinka Nestlé Lion, 24 balení (24 x 42 g)
Čokoládová tyčinka Nestlé Lion, 24 balení (24 x 42 g)
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 10
62,23 €
Predajca: AllYouNeed
61,74 €/1kg
Obrázok produktu pre Kitkat Japan, sada príchutí Strawberry & Deep Matcha, japonský snack Kit Kat, 11 tyčiniek od každej príchute
Kitkat Japan, sada príchutí Strawberry & Deep Matcha, japonský snack Kit Kat, 11 tyčiniek od každej príchute
17,58 €
Predajca: Heartforcards
64,16 €/1kg
Obrázok produktu pre VeľkoobchodPL Čokoládová tyčinka Kinder Bueno White Ferrero Bar 30x39g
VeľkoobchodPL Čokoládová tyčinka Kinder Bueno White Ferrero Bar 30x39g
80,60 €
-14%
68,94 €
Predajca: AllYouNeed
58,92 €/1kg
Obrázok produktu pre Čokoládová tyčinka Twix XtraPolyuretán(30x75g tyčiniek)
Čokoládová tyčinka Twix XtraPolyuretán(30x75g tyčiniek)
54,07 €
Predajca: AllYouNeed
21,63 €/1kg
Obrázok produktu pre Mars Minis mliečna čokoláda s cukríkovým krémom a karamelom 2800g
Mars Minis mliečna čokoláda s cukríkovým krémom a karamelom 2800g
59,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,16 €/1kg
Obrázok produktu pre Čokoládová tyčinka Grzeski Mega Poľská oplátková tyčinka s čokoládou (32x48g)
Čokoládová tyčinka Grzeski Mega Poľská oplátková tyčinka s čokoládou (32x48g)
46,07 €
Predajca: AllYouNeed
209,41 €/1kg
Obrázok produktu pre KitKat Chunky White
KitKat Chunky White
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5Počet hodnotení: 1
24,58 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
25,60 €/1kg
Obrázok produktu pre Držiak na portafilter na kávu Profesionálny stojan na portafilter na kávu z nehrdzavejúcej ocele
Držiak na portafilter na kávu Profesionálny stojan na portafilter na kávu z nehrdzavejúcej ocele
34,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
Obrázok produktu pre Milka 3255628009 Nussini Schokoriegel 35 St.
Milka 3255628009 Nussini Schokoriegel 35 St.
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
35,08 €
Predajca: AllYouNeed
31,82 €/1kg
Obrázok produktu pre Šokový gél Prince Polo (28 x 17,5 g)
Šokový gél Prince Polo (28 x 17,5 g)
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5Počet hodnotení: 1
22,10 €
Predajca: AllYouNeed
40,18 €/1kg
Obrázok produktu pre Leibniz 26330 Schokoriegel PICK UP! Choco
Leibniz 26330 Schokoriegel PICK UP! Choco
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
23,71 €
Predajca: AllYouNeed
35,28 €/1kg
Obrázok produktu pre LEIBNIZ sušienková tyčinka "PiCK UP! Choco & Milk", displej
LEIBNIZ sušienková tyčinka "PiCK UP! Choco & Milk", displej
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
23,71 €
Predajca: AllYouNeed
35,28 €/1kg
Obrázok produktu pre Balisto 5000159418034 Balisto jogurtovo-jahodová zmes
Balisto 5000159418034 Balisto jogurtovo-jahodová zmes
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
23,13 €
Predajca: AllYouNeed
31,26 €/1kg