Hmotnosť:

300 g

MAPEI® MAPESIL AC 1-komponentný silikón na tesnenie spojov 150 žltá 310 ml na tesnenie s BioBlock® ANTICLE MOLD

12,29 €

39,65 € / 1l

plus 5,00 € poštovné

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

so 3. – ut 6. októbra

Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní

Nenechajte si ujsť!
Tmely na škáry a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Butylový tesniaci tmel, sivý, 600 ml, Soudal BUTYRUB
Butylový tesniaci tmel, sivý, 600 ml, Soudal BUTYRUB
14,17 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
8,50 €
Predajca: MasterBau
Obrázok produktu pre Škárovacia hmota CERESIT CE 40 Aquastatic 5 kg 07 sivá
Škárovacia hmota CERESIT CE 40 Aquastatic 5 kg 07 sivá
3,70 €/1kg
18,50 €
Predajca: MasterBau
Obrázok produktu pre Silikónový Soudal Clear 280Ml - Sil U So Be
Silikónový Soudal Clear 280Ml - Sil U So Be
25,00 €/1l
7,00 €
Predajca: MasterBau
Obrázok produktu pre MAPEI® MAPESIL AC 1-komponentný silikón na tesnenie spojov 167 avioblue 310 ml na tesnenie s BioBlock® ANTICLE MOLD
MAPEI® MAPESIL AC 1-komponentný silikón na tesnenie spojov 167 avioblue 310 ml na tesnenie s BioBlock® ANTICLE MOLD
44,26 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
13,72 €
Predajca: Eoshop
Obrázok produktu pre MAPEI® MAPESIL AC 1-komponentný silikón na tesnenie škár 123 sivobiely 310 ml na tesnenie s BioBlock® ANTICLE MIXTURE
MAPEI® MAPESIL AC 1-komponentný silikón na tesnenie škár 123 sivobiely 310 ml na tesnenie s BioBlock® ANTICLE MIXTURE
39,65 €/1l
12,29 €
Predajca: HARKO
Obrázok produktu pre SIKA Sikaseal 108 Sanitárny silikónový tesniaci tmel – svetlosivý – 300 ml
SIKA Sikaseal 108 Sanitárny silikónový tesniaci tmel – svetlosivý – 300 ml
119,00 €/1l
35,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Pergamon
PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Pergamon
38,55 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
11,95 €
Predajca: SABTRADE
Obrázok produktu pre SIKA Sikaseal 108 Sanitárny silikónový tesniaci tmel – biely – 300 ml
SIKA Sikaseal 108 Sanitárny silikónový tesniaci tmel – biely – 300 ml
117,47 €/1l
35,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Lichtgrau
PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Lichtgrau
38,55 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
11,95 €
Predajca: SABTRADE
Obrázok produktu pre SIKA silikónový tesniaci tmel SikaSeal-184 pre murivo – biely – 300 ml
SIKA silikónový tesniaci tmel SikaSeal-184 pre murivo – biely – 300 ml
116,03 €/1l
34,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre BOSTIK silikónový tmel, 300 ml, biely N
BOSTIK silikónový tmel, 300 ml, biely N
87,74 €/1kg
30,71 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre E-COLL silikónový tmel 310ml biely
E-COLL silikónový tmel 310ml biely
176,23 €/1kg
61,68 €
Predajca: doenges1903
Obrázok produktu pre Neutrálny silikón Pattex transparentný, 280ml
Neutrálny silikón Pattex transparentný, 280ml
7,40 €
Predajca: Intercom
Obrázok produktu pre Akrylový tesniaci tmel na fasády – SIKA SikaSeal 107 Tesnenie a trhliny – Mahagón – 300 ml
Akrylový tesniaci tmel na fasády – SIKA SikaSeal 107 Tesnenie a trhliny – Mahagón – 300 ml
129,40 €/1l
38,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre MAPEI® ULTRACARE Fuga Fresca 114 antracit 160 g farba na obnovu farby škár
MAPEI® ULTRACARE Fuga Fresca 114 antracit 160 g farba na obnovu farby škár
54,19 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 4
8,67 €
Predajca: HARKO
Obrázok produktu pre Sopro KeramikSilicon 310ml Sandgrau 18
Sopro KeramikSilicon 310ml Sandgrau 18
32,10 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
9,95 €
Predajca: bauschnell
Obrázok produktu pre MAPEI® ULTRACARE Fuga Fresca 143 terakota 160 g Farba na renováciu škár na obnovenie farby škár
MAPEI® ULTRACARE Fuga Fresca 143 terakota 160 g Farba na renováciu škár na obnovenie farby škár
54,19 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 5
8,67 €
Predajca: HARKO
Obrázok produktu pre Fermit tmel na škáry Fermitopp N na báze silikónu, 100 ml tuba, biely 16060
Fermit tmel na škáry Fermitopp N na báze silikónu, 100 ml tuba, biely 16060
25,95 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 10
25,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino
Obrázok produktu pre Mapei KERACOLOR FF Flexfuge 114 Anthrazit
Mapei KERACOLOR FF Flexfuge 114 Anthrazit
3,37 €/1kg
18,09 €
-6%
16,87 €
Predajca: Eoshop
Obrázok produktu pre Tmel Sikaflex 527 AT, 300 ml
Tmel Sikaflex 527 AT, 300 ml
498,00 €/1m
24,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

MAPEI® MAPESIL AC 1K silikón na spoje -ideálny na pružné utesnenie rohových, spojovacích a dilatačných škár v keramických obkladoch stien a podláh - V interiéri a exteriéri -na tesnenie skla, keramiky a eloxovaného hliníka -obzvlášť užitočný v bazénoch, kúpeľoch a sprchách -MAPEI® MAPESIL AC 1K priľne k širokej škále materiálov bez základného náteru -po aplikácii prípravku na podporu priľnavosti Primer FD možno MAPEI® MAPESIL AC 1K použiť aj na betón, drevo, kov, lakované povrchy, plasty a gumu -Vďaka technológii BioBlock® sa účinne zabraňuje tvorbe plesní a mikroorganizmov na povrchu škár vo vlhkom prostredí. Technické údaje: -Teplotná odolnosť: od -40 °C do +180 °C -Tvorba pokožky: cca 10 minút sieťovanie: cca 4 mm za deň, cca 10 mm za 7 dní -Zmrštenie pri sieťovaní: približne 3,5 % -Maximálne predĺženie: 20 % -Tvrdosť brehu A: 20 -EMICODE: EC 1 PLUS - veľmi nízke emisie
Hmotnosť
300 g
Objem
0.31 l
Model
MAPESIL AC
EAN kód
8022452010378
Výrobca

Hmotnosť
300 g
Objem
0.31 l
Model
MAPESIL AC
EAN kód
8022452010378
Výrobca
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Makita DHW180Z, Kompaktné, Batérie, 6 m, 5,3 l/h, 2,4 bar, 1,5 l/h
Makita DHW180Z, Kompaktné, Batérie, 6 m, 5,3 l/h, 2,4 bar, 1,5 l/h
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 31
121,28 €
Doprava zdarma
Predajca: IMET
Obrázok produktu pre Ottoseal S 100 prémiový sanitárny silikónový tmel, svetlo sivá, 300 ml
Ottoseal S 100 prémiový sanitárny silikónový tmel, svetlo sivá, 300 ml
26,50 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 24
7,95 €
Predajca: bauschnell
Obrázok produktu pre Elektrické polohovateľné TV kreslo COMHOMA s masážnou funkciou, LED svetlami, diaľkovým ovládaním, úložnou taškou, 2 držiakmi na poháre.
Elektrické polohovateľné TV kreslo COMHOMA s masážnou funkciou, LED svetlami, diaľkovým ovládaním, úložnou taškou, 2 držiakmi na poháre.
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 59
399,99 €
Doprava zdarma
Predajca: GTPLAYER
A window with curtains and a plant on the windowsill.
Inox Trade Hotová Záclona 2 Diely, Záves, 70x150 / 45x150cm Hnedá
8,49 €/1m
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 15
12,74 €
Predajca: inox-trade
Obrázok produktu pre Kondela Rohová univerzálna kuchynská linka Laft 300x220 - grafit / dub craft
Kondela Rohová univerzálna kuchynská linka Laft 300x220 - grafit / dub craft
1 399,00 €
Doprava zdarma
Predajca: nabbi
Obrázok produktu pre Sada koliesok na ručný vozík Relaxdays, odolná proti defektom, plné gumové pneumatiky 3.00-4, oceľový ráfik, 25 mm os, nosnosť 100 kg, rozmery 260 x 85 mm, čierno-červená
Sada koliesok na ručný vozík Relaxdays, odolná proti defektom, plné gumové pneumatiky 3.00-4, oceľový ráfik, 25 mm os, nosnosť 100 kg, rozmery 260 x 85 mm, čierno-červená
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 12
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays
Obrázok produktu pre 4D laser 16 riadkov 360º Rotačný automatický krížový Line Laser profesionálny Laserové merače (pracovný dosah: 25 m) 1,5 m 3 výškovo nastaviteľným statívom, IP54 ochrana proti prachu a vode s dvomi batériami
4D laser 16 riadkov 360º Rotačný automatický krížový Line Laser profesionálny Laserové merače (pracovný dosah: 25 m) 1,5 m 3 výškovo nastaviteľným statívom, IP54 ochrana proti prachu a vode s dvomi batériami
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 1132
56,99 €
Doprava zdarma
Predajca: PrimePick
Obrázok produktu pre IKRA Akumulátorová teleskopická píla na konáre ICPS 2020 | 20 V | OREGON rezný list | Pracovná výška až 4 m | iba 3,7 kg | vrátane akumulátora a nabíjačky
IKRA Akumulátorová teleskopická píla na konáre ICPS 2020 | 20 V | OREGON rezný list | Pracovná výška až 4 m | iba 3,7 kg | vrátane akumulátora a nabíjačky
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
133,21 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre Kľúč na matice kolies teleskopický kľúč na matice kolies teleskopický kľúč na matice kolies 1/2" pohon s 2 maticami 17/19mm 21/23mm KFZ PKW skrutky kolies Retoo
Kľúč na matice kolies teleskopický kľúč na matice kolies teleskopický kľúč na matice kolies 1/2" pohon s 2 maticami 17/19mm 21/23mm KFZ PKW skrutky kolies Retoo
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 108
12,39 €
-9%
11,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Obrázok produktu pre Hailo odpadkový kôš kuchynský, vstavaný zo skrinky 45 cm, 2-komorový odpadkový kôš
Hailo odpadkový kôš kuchynský, vstavaný zo skrinky 45 cm, 2-komorový odpadkový kôš
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 56
112,00 €
Predajca: HAI-END
Obrázok produktu pre Einhell TE-VC 18/10 Li-Solo, 10 L, Taška, Čierna, Červená, Plast, 2 m, Plast
Einhell TE-VC 18/10 Li-Solo, 10 L, Taška, Čierna, Červená, Plast, 2 m, Plast
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 15
72,37 €
Predajca: velmontask
Obrázok produktu pre Umývadlo s jedným umývadlom a výlevkou Stradour
Umývadlo s jedným umývadlom a výlevkou Stradour
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 21
130,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Octopia
Obrázok produktu pre MINIO go for it, izbové dvere, interiérové dvere "SALWADOR IV", 90 cm, remeselná dubová/čierna farba
MINIO go for it, izbové dvere, interiérové dvere "SALWADOR IV", 90 cm, remeselná dubová/čierna farba
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 9
277,00 €
5€ poukaz
Doprava zdarma
Predajca: Minio
Obrázok produktu pre XMaster uhlová brúska mini 19500 ot/min, 12V akumulátorová uhlová brúska s 2x 2000Mah batériami, 2x brúsny kotúč, 1x kľúč na inštaláciu, 1x nabíjačka
XMaster uhlová brúska mini 19500 ot/min, 12V akumulátorová uhlová brúska s 2x 2000Mah batériami, 2x brúsny kotúč, 1x kľúč na inštaláciu, 1x nabíjačka
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 167
32,49 €
Doprava zdarma
Predajca: XMaster
Obrázok produktu pre Exquisit EXQ-5010065, 450 W, 220-240 V, 50 Hz, 5 - 35 °F, 340 mm, 210 mm
Exquisit EXQ-5010065, 450 W, 220-240 V, 50 Hz, 5 - 35 °F, 340 mm, 210 mm
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 138
258,25 €
Predajca: NeuertsShop
Obrázok produktu pre JOHO dažďová sprcha sprchový set sprchový systém s poličkou, chrómová sprchová lišta nerezový sprchový stĺp bez sprchovej batérie, sprchová hlavica 30x30cm
JOHO dažďová sprcha sprchový set sprchový systém s poličkou, chrómová sprchová lišta nerezový sprchový stĺp bez sprchovej batérie, sprchová hlavica 30x30cm
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 27
90,99 €
Predajca: DylinGmbH
Obrázok produktu pre LuxeBath umývadlo Umývadlo na dosku Square, 60,5x36,5x13 cm, biele, keramika
LuxeBath umývadlo Umývadlo na dosku Square, 60,5x36,5x13 cm, biele, keramika
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 49
85,05 €
Doprava zdarma
Predajca: ECD-Germany
Obrázok produktu pre Rám stola Maribo 72 x 55 cm Stolové behúne Sada 2 pre jedálenské stoly Nohy stola Oceľové nábytkové nohy čierne
Rám stola Maribo 72 x 55 cm Stolové behúne Sada 2 pre jedálenské stoly Nohy stola Oceľové nábytkové nohy čierne
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 19
88,99 €
-2,00 €
86,99 €
Doprava zdarma
Predajca: premiumxl
Obrázok produktu pre ELIT Dubaj Čokoláda 90g.
ELIT Dubaj Čokoláda 90g.
54,78 €/1kg
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5Počet hodnotení: 26
4,93 €
Predajca: Unicat-Candy
Obrázok produktu pre Akumulátorový vyžínač, Ručná kosačka na trávu s 2 batériami a 4 nožmi, Ručná akumulátorová kosačka na trávu 21V
Akumulátorový vyžínač, Ručná kosačka na trávu s 2 batériami a 4 nožmi, Ručná akumulátorová kosačka na trávu 21V
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 59
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: hatservice
Obrázok produktu pre De’Longhi PAC ES72 Classic, Jednodielna prenosná klimatizácia, Chladenie, sušenie, Ventilátor, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
De’Longhi PAC ES72 Classic, Jednodielna prenosná klimatizácia, Chladenie, sušenie, Ventilátor, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 194
Použité
360,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do D
Predajca: ScorpionElektro
Obrázok produktu pre 18AH 28 palcov E-Bike hliník Vodotesný 7 rýchlostí LCD E Bike pre pánov a dámy,  Elektrický bicykel Mestské E-Bikes & E-Hollandräder
18AH 28 palcov E-Bike hliník Vodotesný 7 rýchlostí LCD E Bike pre pánov a dámy, Elektrický bicykel Mestské E-Bikes & E-Hollandräder
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 83
899,00 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 9 hodnotení
Hodnotenie z 3. augusta 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Farba je zhodná s farbou škárovacej hmoty
Hodnotenie z 29. septembra 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 23. augusta 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 2. apríla 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 16. februára 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 12. januára 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 12. januára 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 21. septembra 2025 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Izolačná rohož DURAL DURABASE CI++ (šírka 100 cm), žltá, 30 m²
Izolačná rohož DURAL DURABASE CI++ (šírka 100 cm), žltá, 30 m²
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
7 799,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Uniqstone
709,00 €/1kg
Obrázok produktu pre SADA 12 x 550 ml Schomburg Aquafin I380 – horizontálna izolácia suchých stien v pivnici
SADA 12 x 550 ml Schomburg Aquafin I380 – horizontálna izolácia suchých stien v pivnici
3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5Počet hodnotení: 2
615,00 €
Predajca: MasterBau
93,18 €/1l
Obrázok produktu pre Sada SCHOMBURG AQUAFIN-i380 12×550 ml + injekčná pištoľ
Sada SCHOMBURG AQUAFIN-i380 12×550 ml + injekčná pištoľ
620,00 €
Predajca: MasterBau
1 127,27 €/1l
Obrázok produktu pre Remmers Multi-Baudicht MB 2K+ Dichtungsschlämme 25kg
Remmers Multi-Baudicht MB 2K+ Dichtungsschlämme 25kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 7
145,90 €
Predajca: bauschnell
5,84 €/1kg
Obrázok produktu pre SCHOMBURG Aquafin i380 Injekčný krém na horizontálne izolácie 5 l, biela
SCHOMBURG Aquafin i380 Injekčný krém na horizontálne izolácie 5 l, biela
3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5Počet hodnotení: 2
399,00 €
Predajca: MasterBau
79,80 €/1l
Obrázok produktu pre PCI Pecilastic W Flexible Abdichtungsbahn 30m
PCI Pecilastic W Flexible Abdichtungsbahn 30m
482,95 €
-11,00 €
471,95 €
Predajca: bauschnell
15,73 €/1m
Obrázok produktu pre Sada 6x SCHOMBURG Aquafin I380 6x550ML + striekačka Tesnenie pivnice Horizontálna bariéra
Sada 6x SCHOMBURG Aquafin I380 6x550ML + striekačka Tesnenie pivnice Horizontálna bariéra
325,00 €
Predajca: MasterBau
98,48 €/1l
Obrázok produktu pre SADA 6x550 ml Schomburg Aquafin i380 injekčný krém na horizontálne izolácie
SADA 6x550 ml Schomburg Aquafin i380 injekčný krém na horizontálne izolácie
3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5Počet hodnotení: 2
305,00 €
Predajca: MasterBau
92,42 €/1l
Obrázok produktu pre Sopro AEB 640 Abdichtungsbahn 1x30m Entkopplungsbahn 30m²
Sopro AEB 640 Abdichtungsbahn 1x30m Entkopplungsbahn 30m²
402,95 €
Predajca: bauschnell
13,43 €/1m
Obrázok produktu pre SCHOMBURG Aquafin 2K/M-PLUS Flexibilná tesniaca kaša na hydroizoláciu 35 kg, sivá, A+B
SCHOMBURG Aquafin 2K/M-PLUS Flexibilná tesniaca kaša na hydroizoláciu 35 kg, sivá, A+B
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
152,00 €
Predajca: MasterBau
4,34 €/1kg
Obrázok produktu pre sada 3 škárovacích pier sivej farby, vodotesný fix na škáry na obnovu a opravu škár, rýchloschnúci, ideálny do kúpeľne, kuchyne a na WC, H0126
sada 3 škárovacích pier sivej farby, vodotesný fix na škáry na obnovu a opravu škár, rýchloschnúci, ideálny do kúpeľne, kuchyne a na WC, H0126
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 21
11,99 €
Predajca: Trendhaus-Hamburg
1 598,67 €/1l
Obrázok produktu pre Remmers Dichtungsschlämme MB 1K Rapid 25kg
Remmers Dichtungsschlämme MB 1K Rapid 25kg
229,90 €
Predajca: bauschnell
9,20 €/1kg
A white plastic bucket with a blue lid, containing waterproofing material. The label on the bucket shows the brand name, product name, and application illustrations.
Ceresit CL 51 EXPRESS-1K tekutá hydroizolácia kupelne
94,00 €
Predajca: MasterBau
6,27 €/1kg
Obrázok produktu pre PCI Seccoral 2K Rapid 12,50 KG Eimer
PCI Seccoral 2K Rapid 12,50 KG Eimer
2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5Počet hodnotení: 1
179,90 €
Predajca: bauschnell
14,39 €/1kg
Obrázok produktu pre weber.sys 891 Hohlstellenverguss 5L - einkomponentige Injektionsflüssigkeit zum Rissverguss und Verfüllen von Hohlstellen
weber.sys 891 Hohlstellenverguss 5L - einkomponentige Injektionsflüssigkeit zum Rissverguss und Verfüllen von Hohlstellen
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 30
165,95 €
Predajca: bauschnell
33,19 €/1l
Obrázok produktu pre weber.tec Superflex D2 Flex Dichtungsschlämme 2k 24kg
weber.tec Superflex D2 Flex Dichtungsschlämme 2k 24kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
150,95 €
Predajca: bauschnell
6,29 €/1kg
Obrázok produktu pre weber.tec Superflex D24 Reaktivabdichtung 24kg
weber.tec Superflex D24 Reaktivabdichtung 24kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
157,95 €
-6,00 €
151,95 €
Predajca: bauschnell
6,33 €/1kg
Obrázok produktu pre PCI Lastogum Abdichtung 25kg Grau
PCI Lastogum Abdichtung 25kg Grau
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
141,96 €
Predajca: bauschnell
5,68 €/1kg
Obrázok produktu pre Epoxidová spára KERAPOXY EASY 111 3KG
Epoxidová spára KERAPOXY EASY 111 3KG
82,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
27,66 €/1kg
Bestseller
Obrázok produktu pre Tmel, krém na opravu stien, tmel na opravu stien
Tmel, krém na opravu stien, tmel na opravu stien
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5Počet hodnotení: 9
11,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark
115,90 €/1l