4,9



Na základe 7 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Bond No. 9 TriBeCa parfémovaná voda unisex 100 ml4 423,80 €/1l
442,38 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
M. Micallef RedColorado parfémovaná voda unisex 100 ml1 209,00 €/1l
120,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Courreges L`Empreinte parfémovaná voda unisex 100 ml565,60 €/1l
56,56 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Annayake Kogai For Her parfumovaná voda 100ml595,90 €/1l
59,59 €
Predajca: PerfumTraders

Adidas Spark Up EDP 30 ml UNISEX
437,67 €/1l
13,13 €
Predajca: PerfumTraders

Adidas Vibes Spark Up Unisexová parfémová voda 50 ml
315,00 €/1l
15,75 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Adidas Vibes Smooth Pace parfémovaná voda unisex 50 ml
281,00 €/1l
25,04 €
-43%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,05 €
Predajca: Tersorte

Adidas Vibes Dream Glaze parfémovaná voda unisex 100 ml
224,80 €/1l
22,48 €
Predajca: BRASTYGroup

Hamidi Dimash parfémovaná voda unisex 80 ml
136,00 €/1l
13,60 €
Predajca: Glamperfeu

Xerjoff Torino21 parfémovaná voda unisex 50 ml
3 099,40 €/1l
154,97 €
Predajca: BRASTYGroup

Adidas Vibes Wonder Force parfémovaná voda unisex 100 ml
217,20 €/1l
21,72 €
Predajca: BRASTYGroup

Rasasi Hamasaat parfémovaná voda unisex 100 ml
571,60 €/1l
57,16 €
Predajca: Glamperfeu

Asdaaf Reem unisex parfumovaná voda 100 ml
219,60 €/1l
21,96 €
Predajca: Glamperfeu

Afnan Edict Musctique parfémovaná voda unisex 80 ml
1 022,75 €/1l
81,82 €
Predajca: BRASTYGroup

Gucci 1921 parfémovaná voda unisex 100 ml
2 117,60 €/1l
211,76 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Riiffs Fareed parfémovaná voda unisex 100 ml
289,00 €/1l
40,29 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,90 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Ajmal Qadar parfémovaná voda unisex 100 ml
343,00 €/1l
34,30 €
Predajca: BRASTYGroup

Risala Florican parfémovaná voda unisex 100 ml
175,60 €/1l
17,56 €
Predajca: Glamperfeu

Nusuk Fawah parfémovaná voda unisex 80 ml
260,88 €/1l
20,87 €
Predajca: Glamperfeu
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Parfémová voda UNISEX
Parfémovaná voda od značky Adidas bola vytvorená pre mužov aj ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
Adidas Spark Up Edp Spray 100ml
- Model
- Spark Up
- Hmotnosť
- 0.25 kg
- Druh vône
- Kvetinové, orientálne
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- v popise
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 3616305447210
- Číslo od výrobcu
- 99350230528
- Model
- Spark Up
- Hmotnosť
- 0.25 kg
- Druh vône
- Kvetinové, orientálne
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- v popise
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 3616305447210
- Číslo od výrobcu
- 99350230528
Hodí sa k tomu

Adidas Vibes Energy Drive parfémovaná voda unisex 100 ml
181,80 €/1l
18,18 €
Predajca: PerfumTraders

Adidas Vibes Get Comfy parfémovaná voda unisex 100 ml
214,90 €/1l
21,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Alexandre.J The Collector Black Muscs parfémovaná voda unisex 100 ml
798,80 €/1l
79,88 €
Predajca: BRASTYGroup

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
550,00 €/1l
41,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Adidas Vibes Happy Feels parfémovaná voda unisex 100 ml
219,70 €/1l
21,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Adidas Full Recharge Edp Spray 100ml
174,00 €/1l
17,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Adidas Chill Zone Edp Spray 100ml
193,80 €/1l
19,38 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Adidas Spark Up EDP 30 ml UNISEX
437,67 €/1l
13,13 €
Predajca: PerfumTraders

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

BBQ-Toro liatinový cocotte, 4 litre, Ø 22,5 cm, čierny, okrúhly, pekáč s pokrievkou, liatinový hrniec, už upečený
34,95 €
Predajca: CS-Trading

ESCADA Celebrate N.O.W., Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Škorica, Tonka, Magnólia, Sprej
295,38 €/1l
23,63 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Lattafa Atheeri, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Jazmín, Orchidea, 1 kusov
405,80 €/1l
40,58 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Maison Alhambra Victoria Flower Edp 100ml
218,50 €/1l
21,85 €
Predajca: FragraDE

Lacoste L.12.12 Rose Eau De Parfum Spray 35ml
815,43 €/1l
28,54 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Juicy Couture Couture Couture parfémovaná voda pre ženy 100 ml
386,50 €/1l
38,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Angel Musk -Musk collection 60ml parfumovaná voda Gulf Orchid
454,67 €/1l
27,28 €
Predajca: somnia24

Maison Alhambra Ébene Edp 90ml
322,22 €/1l
29,00 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Victoria, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Neroli, Vanilka
282,90 €/1l
28,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Annayake Pour Elle parfémovaná voda pre ženy 100 ml
644,20 €/1l
64,42 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa The Kingdom Women, Ženy, 100 ml
241,10 €/1l
24,11 €
Predajca: Glamperfeu

Duvet all-season duvet 135 x 200 cm - duvet bed cover quilt duvet quilt quilt quilt bedding and duvets with microfibre filling white
10,38 €
Predajca: Amazinggirl

Lacoste L.12.12 Rose, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Krvavo oranžová, Grapefruit, Ozonic accord, Ružové korenie, Čierne ríbezle, Cédrové drevo
485,60 €/1l
24,28 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Habik for Women, Ženy, 100 ml
295,10 €/1l
29,51 €
Predajca: NutraBestBG

Victoria´s Secret - Vyživujúci telový sprej Amber Romance 250ml
85,12 €/1l
21,28 €
Predajca: Tersorte

Etat Libre d’Orange Noel Au Balcon parfémovaná voda pre ženy 50 ml
1 053,00 €/1l
52,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Thierry Mugler Angel Eau Croisere toaletná voda pre ženy 50 ml
1 333,20 €/1l
66,66 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov


































Hodnotenia zákazníkov
86% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
86%14% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
14%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 12. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Úžasná vôňa
Tento parfém milujem a za túto cenu ho milujem ešte viac. Parfém vonia naozaj sviežo a kvetinovo a vôbec nie je dotieravý. Je perfektný na leto.
Hodnotenie z 17. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parfumy
Dodávka bola rýchla, ďakujem veľmi s produktom som spokojný
Hodnotenie z 26. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko išlo naozaj dobre
Je to veľmi dobré
Hodnotenie z 11. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 29. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 10. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 12. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2414)Počet hodnotení: 2414
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l