Už len 5 kusov za túto cenu
Darčeková súprava super regeneračnej dennej starostlivosti o zrelú pleť
294,50 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
225,15 €-69,35€
plus 3,99 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Krémy na tvár a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
SkinCeuticals Phyto A+ – Rozjasňujúca pleťová starostlivosť114 619,99 €/1l
114,62 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Babor SeaCreation Sérum4 178,33 €/1l
125,35 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
SkinCeuticals Hydratačná maska B51 181,60 €/1l
88,62 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
ANUA Heartleaf 70 % intenzívny upokojujúci krém 50 ml0,47 €/1l
23,29 €
Predajca: LaRoseCare

Darčeková súprava pre mimoriadne spevňujúcu dennú starostlivosť o pleť
3 164,40 €/1l
158,22 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Darčeková súprava starostlivosti o pleť Idroattiva+
842,00 €/1l
42,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Darčeková súprava Nivea Sensitive Care
12,78 €
Predajca: LAVONIO

Darčeková súprava na spevnenie zrelej pleti Hyaluron Cellular Filler
25,01 €
Predajca: Ka_SHOP

Súprava starostlivosti o pleť IUNIK Centella Edition
398,67 €/1l
29,90 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Darčeková sada pleťovej starostlivosti All About Snail Kit
410,00 €/1l
30,75 €
Predajca: somnia24

IsisPharma regeneračný hydratačný krém 24
1 143,33 €/1kg
34,30 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Tonizujúci hydratačný olej - balzam 200 ml
54,20 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Darčeková sada pre systém starostlivosti o pleť pre stresovanú pleť
930,56 €/1l
123,60 €
-7,28 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
116,32 €
Predajca: Parfumtoi

Krémy na starostlivosť o atopickú pleť Solverx, 50 ml
251,20 €/1l
12,56 €
Predajca: MANADA

Apis | Pleťový krém - regeneračný s ceramidmi - pre suchú pleť - hydratačný - 100 ml
108,70 €/1l
10,87 €
Predajca: MANADA

L'Erboristica Hydra 5 Super hydratačné sérum na tvár, 15 ml
822,00 €/1l
12,33 €
Predajca: MANADA

Multikolagénové sérum s protivráskovým účinkom pre zrelú a povisnutou pokožku, 100 ml
191,90 €/1l
19,19 €
Predajca: MANADA

Dárková sada Duopack Collagen +
278,00 €/1l
13,90 €
Predajca: LAVONIO

Regal Pre BIO Intenzívny hydratačný denný krém 50 ml
100,00 €/1l
5,00 €
Predajca: Rosaimpex
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Sada obsahuje:Super regeneračný denný krém SPF 15 50 mlSuper regeneračný nočný krém 50 mlSuper regeneračný denný krém SPF 15 50 mlLiftingový denný krém proti vráskam s SPF 15, ideálny pre vekovú skupinu 50 rokov. Tento krém dodáva energiu, pôsobí proti vráskam, viditeľne zlepšuje ochabnutú pleť a vyrovnáva jej tón.Vlastnosti:denný krém, vhodný pre zrelú pleť, proti starnutiu, lifting, proti vráskam, viditeľne zlepšuje ochabnutú pleť, vyrovnáva tón pleti, chráni pred UVA/UVB žiarenímPoužitie:Ráno naneste na čistú a suchú pleť. Krém zohrejte v dlaniach na telesnú teplotu, položte ho do stredu tváre a postupujte do strán a na krk. Krém nanášajte na tvár jemným tlakom, vždy postupujte od stredu tváre do strán, aby ste nepoškodili tkanivo. Tento pohyb zlepšuje odvodnenie a zabezpečuje mladistvý vzhľad kontúr. zloženie: VODA/VODNÉ/APAU. DIKAPRYLYLKARBONÁT. GLYCERIN. BUTYLOSALICYLÁT. PENTYLÉNGLYKOL. CETEARYLALKOHOL. ASKORBYLGLUKOZID. CETYLFOSFÁT DRASELNÝ. SQUALANE. DIMETIKÓN. PARFUM/PARFUM. BUTYLÉNGLYKOL. CETEARYLGLUKOZID. AKRYLÁTY/C10-30-ALKYLAKRYLÁTOVÝ KRÍŽOVÝ POLYMÉR. HYDROXID SODNÝ. PALMITÁT SACHARÓZY. XYLITYL GLUKOZID. HYDROXYACETOFENÓN. CITRÁT NÁTRIA. ANHYDROXYLITOL. TOKOFERYLACETÁT. ETYLHEXYLGLYCEROL. XANTHAN GUM. CI 77891/DIOXID TITANIČITÝ. TRIGLYCERID KAPRYLOVÝ/KAPRICOVÝ. SYNTETICKÝ FLUÓRFLOGOPIT. DIMETIKONOL. XYLITOL. GLYCERYL LINOLEÁT. EDTA DYSODNÁ. KYSELINA CITROVÁ. MLIEČNAN SODNÝ. GLUKÓZA. KARBOMER. VÝŤAŽOK Z HARUNGANA MADAGASCARIENSIS. EXTRAKT Z MARRUBIUM VULGARE. SORBAN CÁLIA. PROPANDIOL. COCO-GLUKOZID. PECTIN. HYALURONÁT SODNÝ. OLEJ ZO SEMIEN BALANITES ROXBURGHII. GUAROVÝ HYDROXYPROPYLTRIMONIUMCHLORID. FENETYLALKOHOL. EXTRAKT Z FURCELLARIA LUMBRICALIS. EXTRAKT Z PANCRATIUM MARITIMUM. ULEX EUROPAEUS EXTRAKT Z LISTOV/KORIENKOV/STONKY. CI 14700/ČERVENÁ 4. PALMITOYLTRIPEPTID-1. VÝŤAŽOK Z KVETU/LISTOV/STONKY LAPSANY OBYČAJNEJ. MARIS SAL/MORSKÁ SOĽ/MOŘSKÁ SOĽ. PALMITOYL-TETRAPEPTID-7. [S4041A]Super regeneračný nočný krém pre zrelú pleť 50 mlNočný krém proti starnutiu pre zrelú pleť, ktorý dodáva energiu, pôsobí proti vráskam, viditeľne zlepšuje ochabnutú pleť a vyrovnáva jej tón. Ošetrenie je podporené silou BIO harungany, ktorá je šetrná k pleti a rovnako účinná ako retinol a BIO hlodavce. vlastnosti:Nočný krém s BIO harunganou a BIO hlodavcami, vhodný pre zrelú pleť, pomáha pôsobiť proti starnutiu pleti, pôsobí proti vráskam, viditeľne zlepšuje ochabnutú pleť, zjednocuje tón pleti. použitie:Naneste večer na čistú a suchú pleť. Krém zohrejte v rukách na telesnú teplotu a položte ho dlaňami do stredu tváre a postupujte do strán a na krk. Krém nanášajte na tvár jemným tlakom, vždy postupujte od stredu tváre do strán, aby ste nepoškodili tkanivo. Tento pohyb zlepšuje odvodnenie a udržiava mladistvý vzhľad kontúr. zloženie: VODA/VODNÉ/APA. CETEARYL ISONONANOÁT. DIKAPRYLKARBONÁT. GLYCERIN. CETEARYLALKOHOL. PROPANEDIOL. ASKORBYLGLUKOZID. BUTYROSPERMUM PARKII (BAMBUCKÉ MASLO). HYDROGENOVANÉ KOKOSOVÉ GLYCERIDY. DIMETHIKÓN. GLYCERYL STEARÁT. PEG-100 STEARÁT. CETEARYLGLUKOZID. BUTYLÉNGLYKOL. UHLÍK. GLYCERYL KAPRYLÁT. HYDROXID SODNÝ. PARFUM/PARFUM. XYLITYLGLUKOZID. HYDROXYACETOFENÓN. CITRÁT NÁTRIA. ANHYDROXYLITOL. XANTHAN GUM. TOKOFERYLACETÁT. TRIGLYCERID KAPRYLOVÝ/KAPRICOVÝ. XYLIT. EDTA DYSODNÁ. ALKOHOL. MLIEČNAN SODNÝ. GLUKÓZA. KYSELINA CITROVÁ. VÝŤAŽOK Z HARUNGANA MADAGASKARIENSIS. EXTRAKT Z MARRUBIUM VULGARE. GLUKOZID KOKOSU. OLEJ ZO SEMIEN BALANITES ROXBURGHII. FENETYLALKOHOL. EXTRAKT Z FURCELLARIA LUMBRICALIS. EXTRAKT Z PANCRATIUM MARITIMUM. VÝŤAŽOK Z PÚČIKOV PYRUS SORBUS. ULEX EUROPAEUS EXTRAKT Z LISTOV/KORIENKOV/STONKY. PALMITOYLTRIPEPTID-1. VÝŤAŽOK Z KVETU/LISTOV/STONKY LAPSANY OBYČAJNEJ (LAPSANA COMMUNIS). MARIS SAL/MOŘSKÁ SOĽ/MOŘSKÁ SOĽ. CI 14700/ČERVENÁ 4. PALMITOYL TETRAPEPTID-7 [V3994A]
- Zloženie
- Dodatok pre vaše zdravie a telo
- Výrobca
- EAN kód
- 3666057072772
- Zloženie
- Dodatok pre vaše zdravie a telo
- Výrobca
- EAN kód
- 3666057072772
Hodí sa k tomu

Celimax Retinal Shot Tightening Booster vyhladzujúci pleťový krém na vrásky s retinolom 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Centellian24 Madeca Cream Time Reverse 50 ml
0,40 €/1l
20,20 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Embryolisse, Lait Cream Concentre, Hydrating, Cream, For Face, 75 ml
220,00 €/1l
16,50 €
Predajca: MAGUHAAR

R‑retinoate intense 50 ml - Intenzívny krém na aktiváciu mladistvosti
7 355,00 €/1l
367,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Vichy, Aqualia Thermal, Krem nawilżający o bogatej konsystencji, 50 ml
448 333,34 €/1kg
26,90 €
Predajca: VISO

Beauty of Joseon 8809525249565, Denný a nočný krém, Ženy, Tvár, Krk, Hydratačný, Výživný, 50 ml, Hrniec
379,80 €/1l
18,99 €
Predajca: medpak_shop

La Roche-Posay Effaclar Duo+ M Krem o potrójnym działaniu, 40 ml
325 333,34 €/1kg
19,52 €
Predajca: BRASTYGroup

Eisenberg Anti-Age Treatment 50 ml
1 895,60 €/1l
94,78 €
Predajca: Glamperfeu

Hydratačná a spevňujúca emulzia Skin CAVIAR 70 ml
4 496,43 €/1l
314,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

INITIO Atomic Rose parfumovaná voda 90 ml
2 676,67 €/1l
240,90 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Physiogel, Łagodzenie i Ulga Balsam łagodzący do skóry suchej podrażnionej i nadwrażliwej, 400 ml
55 500,00 €/1kg
22,20 €
Predajca: MANADA

Posilňujúci krém Protini ( Polypeptidový krém) 50 ml
1 566,00 €/1l
78,30 €
Predajca: somnia24

Sisley Sisleya La Nuit Pleťové Mlieko Pre Všetky Typy Pleti 140Ml
1 565,36 €/1l
219,15 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Arnika pre kone na ľudské použitie 99 % Arnika pre kone na ľudské použitie 99 % Extra silný hrejivý krém na svaly pri úrazoch a výronoch Arnika gel Forte
104 400,00 €/1l
107,65 €
-3,25 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
104,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Babor SeaCreation Sérum
4 178,33 €/1l
125,35 €
Predajca: PerfumTraders

La Mer Hydratačný svieži krém
5 080,33 €/1l
152,41 €
Predajca: PerfumTraders

Krém Guinot Long Life
1 991,20 €/1l
99,56 €
Predajca: somnia24

Dermamelan Krém 30G.
183,37 €/1kg
183,37 €
Predajca: Dermes

Thalgo Pureté Marine Perfect Matte Fluid 40 ml
1 210,00 €/1l
48,40 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

COSRX Advanced Snail 92 % All in One krém
13,99 €
Predajca: medpak_shop

Christian Dior, Prestige, Hydra-Nourishing, Essence Lotion, For Face, 150 ml
754,47 €/1l
113,17 €
Predajca: Parfumtoi

Mary Kay TimeWise Deluxe Miracle Set Normal Dry Skin SPF30 NOVINKA
614,57 €/1l
184,37 €
Predajca: lithuaniashop

Dr.Melaxin Cemenrete Intenzívny krém s vápnikom 50 ml
0,48 €/1l
23,95 €
Predajca: Juui

AHAVA Advanced Deep Wrinkle Cream, Ženy, 50 ml, Krém, Starnúca koža, Aqua (Mineral Spring Water), Ceteth-20, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-75 Stearate,...
1 204,00 €/1l
65,64 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
60,20 €
Predajca: PerfumTraders

Le Couvent Ambra Woda perfumowana, 100 ml
643,00 €/1l
64,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Matiere Premiere Falcon Leather - parfumovaná voda, 50 ml
2 688,00 €/1l
134,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hermes H24 Energetyzujący krem nawilżający do twarzy, 100 ml
357,00 €/1l
39,62 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

VT COSMETICS PDRN KAPSULOVÝ KRÉM 100, 50ml - hydratačný krém s PDRN
459,80 €/1l
22,99 €
Predajca: LaRoseCare

CeraVe - Oil Control Moisturising Gel-Cream - Hydratační gel-krém 52ml
19,70 €/1kg
19,70 €
Predajca: NutraBestBG
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

AHAVA Advanced Deep Wrinkle Cream, Ženy, 50 ml, Krém, Starnúca koža, Aqua (Mineral Spring Water), Ceteth-20, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-75 Stearate,...



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
65,64 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
60,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 204,00 €/1l

Mary Kay TimeWise Deluxe Miracle Set Normal Dry Skin SPF30 NOVINKA



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
184,37 €
Predajca: lithuaniashop
614,57 €/1l

Clinique Smart Clinical Repair krém na korekciu vrások
26,26 €
Predajca: PerfumTraders
1 750,67 €/1l

Dado Sens Sensacea upokojujúca emulzia na tvár 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,85 €
Predajca: PerfumTraders
437,00 €/1l

GUAM bahno z morských rias na starostlivosť o telo pri celulitíde, 1000 g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
79,61 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
79 610,00 €/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratačný krém 3x75ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(55)Počet hodnotení: 55
48,00 €
Predajca: MAGUHAAR
213,33 €/1l

Valmont V-Lift Cream krém proti vráskam 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
258,56 €
Predajca: PerfumTraders
5 171,20 €/1l

Beauty of Joseon Dynasty Cream 100 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(62)Počet hodnotení: 62
21,75 €
Predajca: MAGUHAAR
0,22 €/1l

Farmona Professional Filler&Lifting Krem liftingujący, 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,54 €
Predajca: Lemonbite
90,27 €/1l

Prírodný sprej na rýchle opálenie 150 ml, bronzový efekt, beta-karotén a smilax, vegánsky – Negatan



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
23,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,99 €
Predajca: Netscroll
133,27 €/1l

Apis | Mandľová kyselina 40% - 30 ml - Anti-Akne - Účinné čistenie pleti - Jemné exfoliačné účinky
14,99 €
Predajca: Lemonbite
499,67 €/1l

La Mer Hydratačný svieži krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
152,41 €
Predajca: PerfumTraders
5 080,33 €/1l

VEZE BB krém, VEZE tekutý podkladový krém v púdri, odtieň Ivory 02
18,99 €
Predajca: RESTEQ
37,98 €/1kg

MARY KAY Hydratačný krém TimeWise Antioxidant Moisturizer normálna / suchá pleť 88 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
41,09 €
Predajca: lithuaniashop
466,93 €/1l

Babor Doctor Babor Regeneration The Cure Cream 50ml - Krém proti vráskam



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(30)Počet hodnotení: 30
125,24 €
Predajca: PerfumTraders
250,48 €/1l

Babor SeaCreation Sérum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
125,35 €
Predajca: PerfumTraders
4 178,33 €/1l

Dr.Grandel High Excellence Krém na tvár
107,06 €
-5,05 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
102,01 €
Predajca: PerfumTraders
2 040,20 €/1l

VT Cosmetics PDRN Essence 100 obnovujúca pleťová esencia s hydratačným účinkom 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
27,57 €
Predajca: Azjasklep
919,00 €/1l

SINOZ Pure Cica Cream 50 ml krém na tvár s aloe vera



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,50 €
Predajca: Exporgin
350,00 €/1l

Estée Lauder Advanced Night Repair, Ženy, Univerzálna pleť, 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(14)Počet hodnotení: 14
97,41 €
Predajca: PerfumTraders
1 298,80 €/1l