Príslušenstvo pre hospodárske zvieratá a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty
Ďalšie informácie o reklame
Kurník Wiltec 1360 x 740 x 700 mm červenohnedý s drevenou hniezdnou búdkou, kurníkom s prístreškom, izolovanou strechou a pozinkovaným zásobníkom na trus
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
188,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec
Ďalšie informácie o reklame
GiDeli Diatomaceous earth 20 kg - Čistý prášok diatomaceous earth pre kurčatá a podstielku
1,75 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(48)Počet hodnotení: 48
34,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh
Ďalšie informácie o reklame
Fudajo trojité znáškové hniezdo s odkvapkávacou miskou 81 x 52 x 48 cm, znáškový box pre kurčatá, hniezdo pre kurčatá s vetracími otvormi na cirkuláciu vzduchu, plastové rolovacie hniezdo na montáž na stenu
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec
Ďalšie informácie o reklame
Agrárna zóna Poschodové hniezdo pre sliepky z kovu s dvojitým stojanom, 6 priehradiek
VEVOR 2-poschodové hniezdo pre nosnice 1060x525x990 mm, 8 priehradiek, kovové hniezdo pre kurčatá s podpernými nohami, hniezda pre hydinu, rolovacie hniezdo, ideálne pre sliepky, kačice, kurčatá a inú hydinu, oranžová farba
7,31 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
143,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU
Agrarzone Vonkajšie hniezdo pre sliepky 4 priehradky
99,99 €
Predajca: Agrarzone
Agrárna zóna Hniezdo pre sliepky s priehradkou na vajcia a podstavcami
34,99 €
Predajca: Agrarzone
Agrárna zóna Automatický napájač pre kurčatá s nádržou 10 l
49,99 €
Predajca: Agrarzone
Poľnohospodárska zóna Hniezdisko s bidlom 75 cm
45,00 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
89,99 €
Predajca: Agrarzone
SucceBuy hniezdo pre nosnice 1060x525x675 mm, 4 oddelenia, kovová konštrukcia s robustnými nohami a vetracími otvormi, hniezda pre hydinu, rolovacie hniezdo, vhodné pre sliepky, kačice, kurčatá a inú hydinu
7,97 €/1kg
97,99 €
3% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: SucceBuy-Official-Store-EU
2-poschodové hniezdiace boxy pre kurčatá, 8 priehradiek, kovové boxy na znášanie vajec s ochrannými viečkami na zber, vysúvací hniezdiaci box, jednoduchá montáž, ideálny pre sliepky, kačky, kurčatá a inú hydinu
13,95 €/1kg
225,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Buying-Solutions
SucceBuy hniezdo pre nosnice 535x525x475 mm, 2 priehradky, kovové hniezdo pre sliepky so zásobníkom na vajcia a vetracími otvormi, hniezda pre hydinu, rolovacie hniezdo, vhodné pre sliepky, kačice, kurčatá a inú hydinu, oranžová farba
9,03 €/1kg
55,99 €
10% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: SucceBuy-Official-Store-EU
Kuriňa, hniezdne boxy, pozinkovaná oceľ, systém na automatický zber vajec, červená farba
160,99 €
Predajca: BlissShopping
Hniezdiace boxy pre kurčatá, 8 priehradiek, s opornými nohami, jednoduché zbieranie vajec, pozinkovaná oceľ a vysoko odolný plast, odsunuteľné hniezdiace boxy pre kurčatá a sliepky znášajúce vajcia, oranžové
12,34 €/1kg
243,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Buying-Solutions
Kerbl drevené hniezdo na znášanie, 51x34x53 cm, 73149
15,17 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
67,24 €
Predajca: somnia24
Veľký kovový kupecký chovný box, rozmer 3 x 8 x 2 metre, s vnútorným priestorom pre slepice a vodotesnou ochranou, s kuželovitou strechou a zámkom. Vonkajšia klietka pre kačky a králiky, ohrada pre hydinu, vhodná na záhradu, farmu alebo dvor
12,32 €/1kg
641,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Buying-Solutions
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Dostatok priestoru a miesta pre rôzne kurčatá
Náš kovový hniezdny box pre kurčatá pozostáva z niekoľkých oddelení a poskytuje pohodlné prostredie. Robustná a odolná pozinkovaná oceľ a plast zaručujú, že sa môže používať aj vo vonkajšom prostredí. Šikmá vanička a hniezdne boxy slúžia na zber a priedušnosť.
Vysokokvalitné materiály, robustné a odolné
Naše hniezdne búdky sú vyrobené z odolnej pozinkovanej ocele a robustných plastových komponentov, ktoré zabezpečujú dlhú životnosť aj vo vlhkom alebo drsnom prostredí. Poskytujú tiež trvanlivé a voči korózii odolné riešenie na efektívnu produkciu vajec.
Automatické vyberanie vajec a zabezpečenie
Šikmé hniezda zabudované v našich hniezdnych boxoch umožňujú, aby sa vajcia po znesení jemne skotúľali do zberného priestoru bez potreby manuálneho zásahu. Vhodné najmä pre veľkochovy na zníženie nákladov na pracovnú silu a zvýšenie produktivity.
Rýchla a jednoduchá inštalácia
Naše hniezdne boxy pre sliepky pripravené na použitie sa jednoducho a rýchlo inštalujú, čím sa výrazne technická náročnosť inštalácie a ľahko sa zvyšuje efektivita liahnutia. Rozlúčte sa so zložitou montážou!
Kompletný sortiment príslušenstva
Hniezdny box je vybavený odnímateľným znáškovým boxom, ktorý sa dá ľahko a efektívne čistiť. Poskytuje priestranné a pohodlné hniezdo a sliepkam ponúka čisté a pohodlné prostredie. Zlepšuje tiež zdravie a kvalitu vajec sliepok.
Ľahko sa čistí
Hniezdny box tohto boxu na znášanie vajec je vyberateľný a umývateľný, aby bol box na znášanie vajec čistý a bez zápachu. Zápach v kurníku si ani nevšimnete, čo uľahčuje čistenie a údržbu!
Technické údaje
Číslo modelu výrobku: EB-008
Farba: červená + oceľovo sivá + čierna
Hlavný materiál: pozinkovaná oceľ + vysokopevnostný plast (PP)
Čistá hmotnosť: 33,24 libier / 15,08 kg
Rozmery: 1060 x 525 x 800 mm (41,7 x 20,6 x 31,4 palca)
Obsah balenia
Súprava skrutiek (40 x skrutky M6 x 8 mm, 40 x matice M6, 4 x samorezné skrutky M5 x 35 mm, 4 x rozperné puzdrá)
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(26)Počet hodnotení: 26
236,96 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger
Wiltec voľný výbeh pre králiky 180 x 75 x 75 cm, vonkajší výbeh a búda pre malé zvieratá pre králiky, zajace, morčatá, voľný výbeh ako králikáreň
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(122)Počet hodnotení: 122
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec
Súprava panvíc 12 kusov riadu z nehrdzavejúcej ocele Indukcia Súprava panvíc na varenie Sklenená pokrievka Priemer 16 18 20 21,8 24 cm Retoo
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(524)Počet hodnotení: 524
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Ergonomický 7-zónový obojstranný matrac XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(4601)Počet hodnotení: 4601
129,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH
Kurník 3x8x2m Kurník pre sliepky Kurník pre malé zvieratá Výbeh pre malé zvieratá Voliéra Výbeh pre voľne žijúce zvieratá Klietka pre kurčatá Pozinkovaný
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(282)Počet hodnotení: 282
368,99 €
5% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi
Prútené hniezdo pre sliepky 43 cm
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
27,96 €
Predajca: Proutidekorace
VEVOR hniezdny box pre kurčatá, 10 priehradiek, 30 až 45 palcov, Pevný kovový hniezdny box odolný proti korózii so šikmými hniezdami, spodnými otvormi a odpočívadlom, montáž
8,78 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(10)Počet hodnotení: 10
164,99 €
10% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU
Kurník Wiltec 3100 x 1500 x 1500 mm sivobiely s voľným výbehom a drevenými hniezdnymi boxmi, kurník s prístreškom, pozinkovaným roštom a zásobníkom na trus
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(78)Počet hodnotení: 78
418,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec
Yakimz 3x2x2m Kurník Výbeh pre zvieratá Výbeh pre voľne žijúce zvieratá s PE tieniacou strechou, pozinkovaným oceľovým rámom, vonkajším oplotením Používa sa pre kurčatá, hydinu, malé zvieratá
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(60)Počet hodnotení: 60
190,99 €
5% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi
WISFOR kurník pre kurčatá strešný kurník pre hydinu malé kurníky pre zvieratá voľný výbeh s 2 uzamykateľnými dverami, 393 x 312 x 156 cm
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(27)Počet hodnotení: 27
167,89 €
6% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: WISFOR
Kurník 3x2x2m Kurník pre malé zvieratá Výbeh pre malé zvieratá Voliéra Výbeh pre voľne žijúce zvieratá Klietka pre hydinu Pozinkovaný
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(282)Počet hodnotení: 282
190,99 €
5% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi
Kurník 3x6x2m Kurinec Kurník pre malé zvieratá Výbeh pre malé zvieratá Voliéra Výbeh pre voľne žijúce zvieratá Klietka pre hydinu Pozinkovaný
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(282)Počet hodnotení: 282
281,99 €
5% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi
Agrárna zóna Hniezdisko pre sliepky 3 priehradky
69,99 €
Predajca: Agrarzone
VEVOR hniezdny box pre kurčatá, 6 priehradiek, 30 až 45 palcov, Pevný kovový hniezdny box odolný proti korózii so šikmými hniezdami, spodnými otvormi a odpočívadlom, montáž
8,39 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(10)Počet hodnotení: 10
98,99 €
5% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU
Yakimz 3x8x2m Kurník Výbeh pre zvieratá Výbeh pre voľne žijúce zvieratá s PE tieniacou strechou, pozinkovaným oceľovým rámom, vonkajším oplotením Používa sa pre kurčatá, hydinu, malé zvieratá
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(60)Počet hodnotení: 60
368,99 €
5% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi
Kurník Melko Kurník pre hydinu Biela/sivá Vaničky na vajcia Klietka pre králiky Drevený vonkajší výbeh
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(6)Počet hodnotení: 6
289,80 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-10,00 €
279,80 €
Doprava zdarma
Predajca: melko24
Kerbl 73134, Visiace/voľne stojace, Zelená, Nerezová oceľ, Pozinkovaná oceľ, Plast, 530 mm, 520 mm, 435 mm
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
60,90 €
Predajca: VISO
Kurník s výbehom
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(13)Počet hodnotení: 13
142,35 €
Predajca: metragmbh
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
Hodnotenia zákazníkov
Priemerné hodnotenie: 4,9
4,9Na základe 10 hodnotení
90% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
90%
10% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
10%
0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%
0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%
0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý kurník pre sliepky
Produkt je veľmi dobre prepracovaný, sliepky sa v ňom cítia ako doma. Zvýšila sa znáška, ja aj sliepky sme spokojní. Ďakujeme
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Vulpes Goods skener mikročipov pre zvieratá, čítačka čipov pre všetky zvieratá a domáce zvieratá, čítačka čipov, vrátane cestovnej tašky, ISO11784/85/FDX-B, verzia PRO.
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
49,95 €
Doprava zdarma5% poukaz
Predajca: VulpesGoods
454,09 €/1kg
Agrarzone Mobilný kurník „The Egg Palace“ z plastu
989,00 €
Predajca: Agrarzone
16,59 €/1kg
GiDeli Diatomaceous earth 10 kg - Čistá diatomaceous earth prášok pre kurčatá a podstielku
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(48)Počet hodnotení: 48
21,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh
2,20 €/1kg
GiDeli Diatomaceous earth 500 g - Čistý prášok diatomaceous earth proti roztočom
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(30)Počet hodnotení: 30
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh
19,98 €/1kg
ACXIN sada agility vybavenia pre psov Prekážky s tyčami pre psy, skákací kruh prekážková tyč Výškovo nastaviteľná sada agility
3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
60,99 €
Doprava zdarma6% poukaz
Predajca: BojiaHome
17,94 €/1kg
Kurník Wiltec 1360 x 740 x 700 mm červenohnedý s drevenou hniezdnou búdkou, kurníkom s prístreškom, izolovanou strechou a pozinkovaným zásobníkom na trus
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
188,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec
Kurník Wiltec 1520 x 520 x 920 mm červeno-biely s voľným výbehom a hniezdiskom z jedľového dreva, kurník s prístreškom, mriežkou a pozinkovaným zásobníkom na trus
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
188,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec
Súprava na dojenie kôz a oviec Prenosný elektrický dojací stroj (pre kozy)
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
139,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-16,00 €
123,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Ladenza
56,88 €/1kg
Agrarzone Automatická klapka pre kurčatá Batéria s posúvačom 40 x 43 cm Dvierka pre kurčatá
129,90 €
Predajca: Agrarzone
Agrarzone Vonkajšie hniezdo pre sliepky s 5 priehradkami
129,99 €
Predajca: Agrarzone
GiDeli Diatomaceous earth 30 kg - Čistý prášok diatomaceous earth proti roztočom
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(9)Počet hodnotení: 9
46,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh
1,57 €/1kg
Rezacia súprava Moser typ 1245 D: 9 mm, Š: 47 mm 1225-5880
86,32 €
Predajca: e-zooo_com
431,60 €/1kg
Agrarzone Automatická klapka pre kurčatá Batéria s posúvačom 40 x 30 cm Dvierka pre kurčatá
124,90 €
Predajca: Agrarzone
Diatomaceous earth for chickens 10kg - 100% prírodná diatomaceous earth Jemná pre záhradníctvo, technické aplikácie a chov zvierat, bezpečná a účinná v boji proti škodcom - ideálna pre kurníky
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
35,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-20%
28,58 €
Doprava zdarma
Predajca: ZIVELA
2,86 €/1kg
Diatomaceous earth for chickens 20kg - 100% prírodná diatomaceous earth Jemná pre záhradníctvo, technické aplikácie a chov zvierat, bezpečná a účinná v boji proti škodcom - ideálna pre kurníky
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
51,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-11%
46,18 €
Doprava zdarma
Predajca: ZIVELA
2,31 €/1kg
Diatomacia zemina pre kurčatá 30 kg - 100% prírodná 3x10 kg Diatomacia zemina Jemná pre záhradníctvo, technické aplikácie a chov zvierat, Bezpečná a účinná v boji proti škodcom - Ideálna pre kurníky
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
68,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)