4,6



Na základe 29 hodnotení
MEDION Fén - Iónový fén s difúzorom HD2 (ióny, 1 500 W, stylingová tryska, univerzálne nadstavce, tichý a odolný motor BLDC, samočistiaca funkcia, dlhý napájací kábel) Fén na vlasy biely
86,32 €
287,73 € / 1kg
plus 3,45 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Fény na vlasy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
fén na vlasy 8 v 1 WEBBER HD4 1300 W s ionizáciou a reguláciou 8 nástavcov247,98 €/1kg
123,99 €
Doprava zdarma
Predajca: webbereurope

Ďalšie informácie o reklame
Dreame Hair Glory, AC, 110000 ot/min, 70 m/s, 55 m³/h, 76 dB, Biela209,86 €/1kg
159,95 €
-4,65 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
155,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Fén Sencor SHD 108VT s iónovou funkciou, difúzorom a koncentrátorom, 2200 W48,96 €
Doprava zdarma
Predajca: QualiFind

Ďalšie informácie o reklame
Fén Philips Bhd510/00, 2300 W, technológia Thermoshield, 6 režimov, ionizácia, 2300 W71,40 €
Doprava zdarma
Predajca: QualiFind

Dreame Hair Gleam, 110000 ot/min, 65 m/s, 55 m³/h, 59 dB, Šedá, 1600 W
268,94 €/1kg
88,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Fén na vlasy Ionic 800W Sušič vlasov so stylingovými tryskami a difuzérom rodinu Rýchlosti vetra Úrovne teploty Styling Režim studeného vzduchu Retoo
13,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Parlux Profi-Ionen-Haartrockner (Fön) Advance Light Ionic und Ceramic, ľad
133,26 €/1kg
153,99 €
-34,99 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
119,00 €
Predajca: Mobile-Discounter

4Swiss F424 AirPower+ Iónový fén Profesionálny fén na vlasy Ľahký Tichý 1700 W – s magnetickou stylingovou špičkou a difúzorom na kučery Profesionálny fén na vlasy
207,41 €/1kg
84,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Princess 529205, 110000 ot/min, 40 °C, 110 °C, Čierna, Plast, 1,8 m
184,37 €/1kg
84,44 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Shark Haushaltsgeräte, Multistylingová kulma, Teplé, Tlačidlá, Rovný valcový tvar, Béžová, 2,5 m
303,47 €/1kg
212,43 €
Predajca: Digiexpert

GHD Helios, Jednosmerný prúd, 120 m³/h, Bordeaux, Jednofarebné, 3 m, 780 g
255,13 €/1kg
199,00 €
Predajca: CraDys

LEBENLANG Iónový sušič vlasov 2100W - Anti-Spliss s režimom studeného vzduchu | Cestovný sušič vlasov Skladací malý | Iónový sušič vlasov Fén na vlasy Malý sušič vlasov Fén na vlasy
136,32 €/1kg
72,04 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
68,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Avizar, výkonný fén s výkonom 1000 W, s nadstavcom na styling a jednosmerným motorom, biela / modrá
41,90 €
Predajca: MyCoolcase

Výkonný fén Babyliss D570de, 2200 W, s iónovou funkciou, s koncentrátormi a difúzorom
68,34 €
Doprava zdarma
Predajca: QualiFind

Fén Aigostar s ionizačnou technológiou, 1600 W, s difúzorom, motor BLDC s 110 000 otáčkami za minútu
83,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Iónový fén Remington D3015 – kompaktný, výkonný a univerzálny
32,46 €
Predajca: TR8

Čierny fén, 2200 W, s funkciou iónov, výkonný, s difúzorovými nástavcami
39,78 €
Doprava zdarma
Predajca: QualiFind

Remington D5715, fén s ionizáciou, 2300 W, s difúzorom, koncentrátormi a funkciou studeného vzduchu
60,18 €
Doprava zdarma
Predajca: QualiFind

AIORBER iónový fén so 4 nástavcami, vysokorýchlostný fén, proti krepovateniu, 1800 W, tichý, 1,8 m kábel, rýchle sušenie, modrý
65,99 €
Doprava zdarma
Predajca: OrberStore

Fén Remington D5706 – funkcia iónov, turbo fúkač, difúzor, kefa. REM N065
70,38 €/1kg
70,38 €
Doprava zdarma
Predajca: QualiFind
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Fúkanie studeným vzduchom:
- Áno
- Ionizátor:
- Áno
- Počet rýchlostí:
- 3
- Počet teplotných nastavení:
- 3
- Nastaviteľná teplota:
- Áno
- Teplota (max):
- 95 °C
- Úroveň hluku:
- 82 dB
- Farba:
- Biela
- Povrchové sfarbenie:
- Jednofarebné
- Dĺžka šnúry:
- 1,8 m
- Systém ovládania:
- Tlačidlá
- Ergonomické ovládanie:
- Áno
- Príkon:
- 1740 W
- Vstupné striedavé napätie:
- 220 - 240 V
- Frekvencia vstupného striedavého napätia:
- 50/60 Hz
- Šírka:
- 190 mm
- Hĺbka:
- 40 mm
- Výška:
- 220 mm
- Hmotnosť:
- 300 g
- Kondenzačná tryska:
- Áno
- Tryskový difúzor:
- Áno
- Typ: Fén
- Zapojiteľný produkt: Áno
- Farba: biela
- Materiál: plast
- Výkon: 1500 W
- Zdroj napájania: Elektrický kábel.
- Dĺžka kábla: 1,8 m
- Frekvencia vstupného striedavého prúdu: 50–60 Hz
- Obsah balenia:
- Difúzor
- Koncentračná tryska
- Vlastnosti:
- Iónová funkcia
- Nastaviteľná teplota
- Typ ovládania: Tlačidlá
- Napätie: 220-240 V
- Približná hmotnosť: 300 g
- Rýchlosti: 3 rýchlostné stupne
- Tepelné stupne: 3 stupne
Hľadáte výkonný fén, ktorý nielen rýchlo a efektívne vysuší vaše vlasy, ale aj zaistí ich žiarivý lesk a zdravý vzhľad? Potom je Medion Life HD2 práve tým správnym zariadením pre vás! S impozantným výkonom 1500 W, najmodernejšou iontovou technológiou a univerzálnymi nástavcami tento fén premení vašu každodennú starostlivosť o vlasy na ný zážitok. S výkonom 1500 W poskytuje Medion Life HD2 silný sušiaci výkon, ktorý vysuší aj tie najvlhkejšie vlasy v najkratšom čase. Už nemusíte čakať, kým vám vlasy vyschnú – užite si viac voľného času a menej stresu! Integrovaná iontová technológia bojuje proti statickej elektrike a zaisťuje, že vaše vlasy zostanú lesklé, mäkké a poddajné. Účinne redukuje krepatenie vlasov a zabraňuje ich lámavosti, takže sa môžete pochváliť zdravými a krásnymi vlasmi. Fén má 3 stupne teploty a 3 stupne prúdu vzduchu, takže si môžete vybrať nastavenie, ktoré vyhovuje vašim vlasom. Nezáleží na tom, či máte husté, jemné, kučeravé alebo rovné vlasy, teplotu a prúd vzduchu si môžete prispôsobiť tak, aby ste dosiahli optimálne výsledky. Posledný šmrnc dodá praktický studený stupeň. Táto funkcia je ideálna na fixáciu účesu a väčšieho lesku. Studený prúd vzduchu pomáha uzavrieť šupinový povrch vlasov a predĺžiť trvácnosť účesu. Medion Life HD2 ponúka inovatívnu samočistiacu funkciu, ktorá zaisťuje, že váš fén zostane vždy hygienický a výkonný. Nečistoty a vlasy sa automaticky odstraňujú a zariadenie zostáva v bezchybnom stave – pre dlhodobé používanie a jednoduchú údržbu. Prevezmite iniciatívu a posuňte starostlivosť o svoje vlasy na vyššiu úroveň – s fénom Medion Life HD2!
Fén MEDION LIFE HD2 revolučne mení vašu rutinu starostlivosti o vlasy vďaka pokročilej technológii a ergonomickej konštrukcii. Je vybavený výkonným a tichým motorom BLDC s výkonom 1500 W, ponúka 3 rýchlosti, 3 úrovne teploty, režim studeného vzduchu a inovatívnu funkciu samočistenia. Jeho iontová technológia redukuje krepatenie vlasov a zachováva ich prirodzenú hydratáciu, čím zaisťuje hladký a lesklý výsledok. Dodáva sa s difúzerom a dvoma stylingovými nástavcami, vďaka čomu sa prispôsobí všetkým štýlom. Jeho dlhý kábel s dĺžkou 1,80 m poskytuje veľkú voľnosť pohybu. Kompaktný, ľahký a výkonný HD2 je vaším spojencom pre dokonalý účes každý deň.
- Farba
- Biela
- Hmotnosť
- 300 g
- Výrobca
- MEDION®
- Výkon
- 1740 W
- EAN kód
- 4061275230543
- Číslo od výrobcu
- 50076366
- Farba
- Biela
- Hmotnosť
- 300 g
- Výrobca
- MEDION®
- Výkon
- 1740 W
- EAN kód
- 4061275230543
- Číslo od výrobcu
- 50076366
Hodí sa k tomu

MEDION Fén - Iónový fén s difúzorom HD2 (ióny, 1 500 W, stylingová tryska, univerzálne nadstavce, tichý a odolný motor BLDC, samočistiaca funkcia, dlhý napájací kábel) Fén na vlasy čierny
496,00 €/1kg
148,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dreame Hair Glory, AC, 110000 ot/min, 70 m/s, 55 m³/h, 76 dB, Biela
209,86 €/1kg
159,95 €
-4,65 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
155,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Fén na vlasy Ionic 800W Sušič vlasov so stylingovými tryskami a difuzérom rodinu Rýchlosti vetra Úrovne teploty Styling Režim studeného vzduchu Retoo
13,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

LEBENLANG Iónový sušič vlasov 2100W - Anti-Spliss s režimom studeného vzduchu | Cestovný sušič vlasov Skladací malý | Iónový sušič vlasov Fén na vlasy Malý sušič vlasov Fén na vlasy
136,32 €/1kg
72,04 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
68,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Dreame Hair Glory, AC, 110000 ot/min, 70 m/s, 55 m³/h, 57 °C, 76 dB
200,00 €/1kg
85,99 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
69,00 €
Predajca: EVELATUS

4Swiss F424 AirPower+ Iónový fén Profesionálny fén na vlasy Ľahký Tichý 1700 W – s magnetickou stylingovou špičkou a difúzorom na kučery Profesionálny fén na vlasy
207,41 €/1kg
84,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Parlux Profi-Ionen-Haartrockner (Fön) Advance Light Ionic und Ceramic, ľad
133,26 €/1kg
153,99 €
-34,99 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
119,00 €
Predajca: Mobile-Discounter

JIMMY JV35, Suchý, Cyklónový, 74 dB, Bezvreckové, Šedá, 0,5 L
115,08 €
Predajca: evomag

Princess 529205, 110000 ot/min, 40 °C, 110 °C, Čierna, Plast, 1,8 m
184,37 €/1kg
84,44 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

BaByliss Air Power Pro, Keramický, Digitálny, 56 m/s, Zlato, Zelená, Jednofarebné, 2,5 m
225,29 €/1kg
90,99 €
-2,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
88,99 €
Predajca: esiteo

Shark Haushaltsgeräte, Multistylingová kulma, Teplé, Tlačidlá, Rovný valcový tvar, Béžová, 2,5 m
303,47 €/1kg
212,43 €
Predajca: Digiexpert

Robotický vysávač Pet Hair Koberce 2600Pa Čistiace roboty HEPA
138,59 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Kávovar na kapsule Nespresso Lattissima One EN510.W, biely
221,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Gorenje GV642C65, Plne vstavaný, Úplná veľkosť (60 cm), Dotyk, Zásuvka, Nerezová oceľ, 14 miest
451,81 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je C.
Predajca: Teshop

Gorenje FN4172CW Mraznička, objem: 194 litrov, obojstranný záves dverí, biela
566,57 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Katomix

Fleau Beauty kulma – PRO edícia – Multistyler – Sušič vlasov – Kulmofén – Stylingová kefa – Fénová kefa – 6 v 1 set – Biela
84,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Fleaugoods

Matrac 90x200 25 cm Integrovaný topper Matrac 7-zónový taštičkový pružinový matrac H3/H4
108,99 €
Predajca: hatservice

ProfiCare PC-AKS 3034, Suché a mokré, Filtrovanie, Bezvreckové, Antracit, Modrá, Nabíjanie, Batérie
51,65 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

SONGMICS Stojan na oblečenie 2 police kovový rám úspora miesta
69,42 €
Predajca: Lumarko

Adventný kalendár 2025
63,90 €
Doprava zdarma
Predajca: md-premium-e-commerce

4Swiss F324 AirCare+ Iónový fén Profesionálny fén Ľahký – 370 g Magnetická tryska Difúzor na kučery Profesionálny fén Tichý cestovný fén
213,51 €/1kg
79,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hama Fit Track 3910, Náramok na sledovanie aktivity, 2,67 cm (1.05"), Digitálny, 110 mAh, Vodeodolný, IP68
88,44 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Bezdrôtový vysávač Ultenic UP18, 76000 Pa/600 W/až 80 minút, akumulátorový vysávač s 6-vrstvovým filtrom HEPA, vhodný pre domácnosti s domácimi zvieratami, na koberce a tvrdé podlahy
119,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VactidyDE

Blackview R50 1,85" inteligentné hodinky, vodotesné do 5 ATM, s funkciou telefónu, športové hodinky s viac ako 100 športovými režimami, fitness hodinky, monitor srdcového tepu a spánku, pre Android a iOS
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

INF Držiak na fén Dyson na stenu Šedá
252,64 €/1kg
18,19 €
Doprava zdarma
Predajca: INFshop

JBL CHARGE 5, 1,91 cm (0.75"), 2 cm, 10,2 cm (4"), 9 cm, 30 W, 60 - 20000 Hz
159,00 €
Predajca: esol

XIAOMI G20 Lite biely bezdrôtový vertikálny vysávač
91,21 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Kärcher FC 3 Cordless, Elektrická metla, Bezvreckové, Čierna, Strieborná, Žltá, 0,36 L, 0,14 L, Mokrý
364,31 €
Doprava zdarma
Predajca: Minitoys
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
72% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
72%24% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
24%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%3% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
3%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 21. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Štýlové zariadenie s vysokokvalitným vzhľadom
Farba Čierna
Zariadenie bolo dodané v dobre premyslenej, veľmi pevnej krabici - BEZ plastového odpadu z obalu - SUPER !!!! Už len za to si zariadenie zaslúži 5 hviezdičiek. Samotné zariadenie má skvelý dizajn s veľmi kvalitným vzhľadom - žiadny lacný plast v nepekných farbách - materiál vyzerá ako jemný kov. Nástavce - veľký difuzér a normálna tryska - priliehajú (dobre) magneticky a príslušný stupeň ohrevu je indikovaný krúžkom, ktorý mení farbu. Celkovo skvelé zariadenie !!!!
Hodnotenie z 19. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrý sušič vlasov
Farba Čierna
Som veľmi spokojný, veľmi ľahký malý fén, ktorý uľahčuje všetko
Hodnotenie z 15. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Neobvyklý fén: tichý a výkonný
Farba Biela
Pri sile vetra by ste očakávali hluk lietadla, ale je príjemne tichý. Váži však podstatne viac ako jeho konkurenti.
Hodnotenie z 17. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Robí dobrý dojem
Farba Čierna
Fén som vyskúšal len raz a pôsobí solídnym dojmom.
Hodnotenie z 9. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi praktický sušič vlasov
Farba Čierna
Veľmi jednoduchá manipulácia!
Hodnotenie z 24. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi tichý, ale stále výkonný.
Farba Čierna
Áno, veľmi spokojný, skvelý. Veľmi pekne ďakujem.
Hodnotenie z 15. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie.
Farba Čierna
Položka je v poriadku.
Hodnotenie z 16. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Sušič vlasov Medion
Farba Čierna
Veľmi dobrý, skvelý dizajn a výkon
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Bezdrôtový sušič vlasov pre bábätká, jemné teplo, tichý sušič vlasov pre bábätká s 5000 mAh batériou, ružový
77,99 €
-2,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
75,99 €
Predajca: Ladenza
118,73 €/1kg

Dyson Airwrap i.d., Multistylingová kulma, Teplé, Posuvník, Kužeľový tvar, 28 °C, 90 °C



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
498,70 €
Predajca: Shopmobile
903,44 €/1kg

Philips 8000 series BHD839/10, Jednosmerný prúd, 45 °C, 95 °C, Modrá, 2 m, 1400 W



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
196,00 €
Predajca: CasaDelRasoioSAS
496,20 €/1kg

Cubenest - SwiftDry SDH001 - Fén na vlasy - Iónový fén - Displej v stupňoch Celzia, 4 nastavenia tepla, 2 nastavenia rýchlosti - 8 kombinovateľných režimov - Biely
82,99 €
Predajca: CubeNest
164,99 €/1kg

Dreame Hair Miracle, 130000 ot/min, 70 m/s, 55 m³/h, 57 dB, Zlato, Jednofarebné



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
246,18 €
-24,19 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
221,99 €
Predajca: SuperMerchant
215,52 €/1kg

GA.MA Multistyler UniQ Aura, Multistylingová kulma, Airflow, Šedá, Ružová, Turmalín, 1,8 m, 1500 W
118,99 €
Predajca: CasaDelRasoioSAS
253,17 €/1kg

Dreame Glory Mix, 110000 ot/min, 55 °C, 80 °C, 58 dB, Čierna, Jednofarebné



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
158,40 €
-20,05 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
138,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
411,76 €/1kg

fén na vlasy 8 v 1 WEBBER HD4 1300 W s ionizáciou a reguláciou 8 nástavcov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
123,99 €
Predajca: webbereurope
247,98 €/1kg

Jaguar Calima fén Fén na vlasy čierny



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
102,12 €
Predajca: Hairshop
198,29 €/1kg

Fén WEBBER HD4 5v1, 1300 W, s ionizáciou a nastaviteľnou teplotou



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
117,99 €
Predajca: webbereurope
589,95 €/1kg

Profesionálny sušič vlasov Futura



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
166,99 €
Predajca: SuperMerchant
55,66 €/1kg

Neno Beauty Vio, 110000 ot/min, Ružová, 1,7 m, Tlačidlá, 1200 W, 220 - 240 V



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
170,10 €
Predajca: Neno_Official
486,00 €/1kg

Hotelový Sušič Vlasov na Stenu 2000W – Nástenný Fén do Kúpeľne s EU Zástrčkou, Studený a Teplý Vzduch, Tichý Fén s Ochranou proti Prehriatiu – Biely
79,95 €
Predajca: Baskany

Shark STYLE iQ Haushaltsgeräte, Multistylingová kulma, Teplé, Všetky typy vlasy, 110 °C, Čierna, 2,4 m



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
213,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
322,05 €/1kg

Mini fén - s ionizáciou - skladací fén - malý - cestovný fén - 1500 W - čierny
24,99 €
Predajca: Zenwire
52,06 €/1kg

Rowenta Ultimate Experience CV9920F3, Jednosmerný prúd, Čierna, Medená, 1,8 m, Tlačidlá, Jazdec, Čína, 2000 W
228,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
350,85 €/1kg

Shark HD334CH, Biela, 2,44 m, 1700 W, 750 g, 1 kusov, Box
198,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
264,67 €/1kg

Styler a fén MOVA Master 10 3 v 1, motor so 110 000 otáčkami za minútu, Coanda efekt, 7 nástavcov, automatické kulmovanie, hrebeň na starostlivosť o vlasy
331,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 133,90 €/1kg

Fén na vlasy pre psy a mačky, biely, nastaviteľná teplota, masážny ventilátor so šklbacou kefou, zástrčka EÚ, 220 V
153,99 €
Predajca: Ladenza
277,96 €/1kg