4,7



Na základe 10 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Borntostandout Fugazzi By Borntostandout Eau De Parfum Unisex 50ml6 054,00 €/1l
302,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Jo Malone Red Hibiscus EDC Intense 100 ml UNISEX1 412,90 €/1l
141,29 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Jo Malone Honeysuckle Davana kolínska voda 100ml1 262,50 €/1l
126,25 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Jo Malone Oud & Bergamot Cologne Intense – sprej1 402,70 €/1l
148,05 €
-7,78 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
140,27 €
Predajca: PerfumTraders

Jo Malone Orange Blossom EDC 30 ml UNISEX
2 170,33 €/1l
65,11 €
Predajca: PerfumTraders

Jo Malone, Melancholy Thistle, Eau De Cologne, For Women, 30 ml
1 885,00 €/1l
56,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Chopard, Orange Mauresque, Eau De Toilette, Unisex, 10 ml
4 409,00 €/1l
44,09 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Jo Malone Grapefruit Woda kolońska, 30ml
2 143,33 €/1l
64,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Alvarez Gomez Concentrated Eau De Cologne Orange Spray 30ml
387,33 €/1l
11,62 €
Predajca: somnia24

Parfums Berdoues, Orange Bazalka, Eau de Cologne, unisex, 125 ml
115,20 €/1l
15,02 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Jo Malone Myrrh & Tonka Intense Eau de Cologne, 100 ml
1 688,70 €/1l
168,87 €
Predajca: somnia24

Jo Malone Red Hibiscus Cologne Intense – sprej
2 196,20 €/1l
109,81 €
Predajca: PerfumTraders

Alvarez Gomez Concentrated Eau De Cologne Orange Spray 80ml
210,63 €/1l
16,85 €
Predajca: somnia24

Parfums Berdoues, 1902 The Vert, Eau De Cologne, Unisex, 125 ml
98,40 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Jo Malone Cypress & Grapevine Eau de Cologne Intense 100 ml (unisex)
1 595,80 €/1l
159,58 €
Predajca: PerfumTraders

Miller Harris, Vetiver Insolent, Eau De Parfum, For Women, 2 ml
3 700,00 €/1l
11,40 €
-35%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,40 €
Predajca: NutraBestBG

Parfums Berdoues, The Blanc, Eau De Cologne, Unisex, Bottle, 125 ml
82,00 €/1l
10,25 €
Predajca: NutraBestBG

Jo Malone Oud & Bergamot Cologne Intense kolínska voda unisex 100 ml
1 557,00 €/1l
155,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Jo Malone, Orange Bitters, Eau De Cologne, Unisex, 30 ml
- Hmotnosť
- 0.5 kg
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- Alkohol denaturovaný, parfum (vôňa), voda, limonén, linalool, citrál, citronelol, geraniol, kumarín, benzylsalicylát, eugenol, alfa-izometyl
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 0690251129539690251129539
- Hmotnosť
- 0.5 kg
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- Alkohol denaturovaný, parfum (vôňa), voda, limonén, linalool, citrál, citronelol, geraniol, kumarín, benzylsalicylát, eugenol, alfa-izometyl
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 0690251129539690251129539
Hodí sa k tomu

Jo Malone, Green Almond & Redcurrant, Eau De Cologne, Unisex, 50 ml
1 599,00 €/1l
83,20 €
-3,25 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
79,95 €
Predajca: Parfumtoi

Jo Malone Poppy & Barley EDC 30 ml UNISEX
1 626,33 €/1l
48,79 €
Predajca: BRASTYGroup

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
538,00 €/1l
40,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Jo Malone English Pear & Sweet Pea Eau de Cologne, 100 ml
1 246,00 €/1l
124,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Perfumes - Sehr EDP 100ml
304,00 €/1l
30,40 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 733,30 €/1l
173,33 €
Predajca: Sykz

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Jo Malone English Oak & Hazelnut Eau de Cologne 100ml
1 046,90 €/1l
104,69 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
216,10 €/1l
21,61 €
Predajca: Glamperfeu

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
342,30 €/1l
34,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Xerjoff Erba Gold parfémovaná voda unisex 100 ml
1 919,10 €/1l
191,91 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
1 966,50 €/1l
117,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: LOGNOW

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
283,33 €/1l
17,00 €
Predajca: FragrancesBg

Jo Malone Wood Sage & Sea Salt Cologne, Ženy, 100 ml, ibištek pižmový, Morská soľ, Šalvia, Alcohol Denat., Water\Aqua\Eau, Fragrance (Parfum), Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool,...
1 300,90 €/1l
130,09 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Musamam White Intense, Ženy, 100 ml
400,20 €/1l
40,02 €
Predajca: Glamperfeu

Maison Alhambra - Philos Centro EDP 100ml
248,30 €/1l
24,83 €
Predajca: FragraDE

Jo Malone Lime Basil & Mandarin Edc Spray
1 467,40 €/1l
146,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

French Avenue Aether Estrakt Perfum 100ml
442,00 €/1l
44,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Roja Parfums Scandal Pour Homme Woda kolońska, 100 ml
1 914,00 €/1l
191,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Ameer Al Oudh, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Saffron, Nutmeg, Geranium, Woody Notes,Labdanum, Oud, Vanilla, Leather
261,30 €/1l
26,13 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
422,00 €/1l
31,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
303,70 €/1l
30,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Jo Malone Orange Blossom EDC 30 ml UNISEX
2 170,33 €/1l
65,11 €
Predajca: PerfumTraders

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
70% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
70%30% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
30%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 26. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Jo Malone English Pear & Sweet Pea
Objem 0,1 l
Skvelý produkt, rýchle dodanie a bezkonkurenčná cena. Nabudúce si ho kúpim opäť tu.
Hodnotenie z 3. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi rýchle doručenie
Objem 0,1 l
Používam ho už niekoľko rokov, povedal by som, že je to exkluzívna esencia
Hodnotenie z 29. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 9. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 16. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 24. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 6. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 20. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,03 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Paris Aqua Universalis Forte parfumovaná voda 200ml
339,30 €
-29,71 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
309,59 €
Predajca: PerfumTraders
1 547,95 €/1l

Creed Pure White Cologne parfémovaná voda unisex 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
331,19 €
Predajca: PerfumTraders
4 415,87 €/1l

Kolínska voda Brut 147 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
18,99 €
Predajca: Lemonbite
129,18 €/1l

Borntostandout Fugazzi By Borntostandout Eau De Parfum Unisex 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
302,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
6 054,00 €/1l

Penhaligon's Quercus, Ženy, 100 ml, *** Quercus Eau de Cologne *** ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), LIMONENE,...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
165,64 €
Predajca: PerfumTraders
1 656,40 €/1l

Acqua di Parma Buongiorno, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Bazalka, Citrón, Mäta, Petitgrain olej, rozmarín, Lavandin, Mandarínka, Jantár, Cédrové drevo, biele pižmo



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
178,77 €
Predajca: PerfumTraders
1 787,70 €/1l

Creed Acqua Originale Iris Tubereuse, Woda perfumowana, 100ml
193,91 €
Predajca: PerfumTraders
1 939,10 €/1l

Kolínska voda Jo Malone Amber Labdanum Intense Spray (100 ml)
164,63 €
-15,02 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
149,61 €
Predajca: PerfumTraders
1 496,10 €/1l

Penhaligon's ENDYMION, Ženy, 100 ml, *** Endymion Cologne Eau de Cologne *** ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), BUTYL...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
148,30 €
-13,36 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
134,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 349,40 €/1l

Jo Malone Red Hibiscus EDC Intense 100 ml UNISEX



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
141,29 €
Predajca: PerfumTraders
1 412,90 €/1l

Jo Malone Oud & Bergamot Cologne Intense – sprej
148,05 €
-7,78 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
140,27 €
Predajca: PerfumTraders
1 402,70 €/1l

Parfüm Agua Florida (221 ml)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
9,99 €
Predajca: Lemonbite
45,20 €/1l

Dior Homme kolínska voda v spreji 200ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
156,12 €
Predajca: PerfumTraders
780,60 €/1l

Jo Malone Honeysuckle Davana kolínska voda 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
126,25 €
Predajca: PerfumTraders
1 262,50 €/1l

Jo Malone - Orange Blossom EDC 100ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(9)Počet hodnotení: 9
121,74 €
Predajca: PerfumTraders
1 217,40 €/1l

Prada Infusion De Fleur D'Oranger (2015) EDP 100 ml W



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
136,35 €
Predajca: PerfumTraders
1 363,50 €/1l

Jo Malone Cypress & Grapevine Cologne Intense, Ženy, 100 ml, Cypress, Cédrové drevo, Vetiver, Jantár, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Linalool, Coumarin, Limonene, Citronellol,...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
160,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 603,50 €/1l

Jo Malone English Pear & Freesia EDC 50 ml W



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
98,98 €
Predajca: PerfumTraders
1 979,60 €/1l

Jo Malone Pomegranate Noir kolínska voda 100ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(9)Počet hodnotení: 9
113,60 €
-2,85 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
110,75 €
Predajca: PerfumTraders
1 107,50 €/1l

Jo Malone Lime Basil & Mandarin EDC 100 ml UNISEX
114,64 €
-3,03 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
111,61 €
Predajca: PerfumTraders
1 116,10 €/1l