5,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
RINTI 6689919, Dospelý, Kuracie mäso, Ryba, 400 g12,79 €/1kg
61,39 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
animonda 4017721824309, Dospelý, Kuracie mäso, 800 g13,43 €/1kg
64,48 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
RINTI 97047, Dospelý, Hovädzie mäso, 400 g12,79 €/1kg
61,39 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
RINTI 97041, Dospelý, Kuracie mäso, 400 g, Neobsahuje sóju12,79 €/1kg
61,39 €
Predajca: e-zooo_com

Mokré krmivo pre mačky ANIMAL ISLAND hovädzie mäso vo vývare 40x85g
26,42 €
Predajca: velmontask

ANIMAL ISLAND Hovädzie filé v bujóne pre psov 10x150 g
7,00 €/1kg
11,62 €
Predajca: velmontask

Bozita 9118247, Dospelý, Kuracie mäso, Turecko, 370 g
22,75 €/1kg
9,10 €
Predajca: Dragtek-com

Bozita 4262, Dospelý, Kuracie mäso, 370 g
22,91 €/1kg
10,77 €
Doprava zdarma
Predajca: EW_Trade

Pedigree krmivo pre psov Hovädzie mäso s kuracím mäsom 4X400G
22,99 €
-56%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

TROVET 8716811000758, Šteňa, Turecko, 400 g
20,47 €/1kg
8,19 €
Predajca: VISO

Wiejska Zagroda Morčacie mäso s jahňacím 800 g
19,70 €/1kg
9,26 €
Predajca: Dragtek-com

ANIMAL ISLAND Každodenné morčacie a králičie mäso - mokré krmivo pre psov - 800g
16,30 €/1kg
14,67 €
Predajca: Dragtek-com

ANIMAL ISLAND Everyday Monoprotein Hovädzie/Kačacie - mokrá strava pre psov - 9x300 g
23,64 €
Predajca: velmontask

Propesko PES 1240 g JAHŇA, KURČA
9,15 €/1kg
11,34 €
Doprava zdarma
Predajca: EW_Trade

RINTI 92512, Dospelý, Kuracie mäso, 300 g
15,10 €/1kg
40,76 €
Predajca: e-zooo_com

TIM morčacie 120 g
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: EW_Trade

STUZZY Morská ryba v želé - mokrá strava pre psov - 100 g
59,10 €/1l
5,91 €
Predajca: Dragtek-com

MERI kuracie žalúdky 400 g
13,60 €/1kg
6,80 €
Predajca: VISO

TROVET Hypoallergenic (Lamb) | LRD, Šteňa, Jahňacie, ryža, 400 g
17,07 €/1kg
7,85 €
Predajca: VISO

Pedigree 5900951017322, Dospelý, Kuracie mäso, 100 g
1,38 €
Predajca: superbrandshop
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
ANIMAL ISLAND Hovädzie/Kuracie/Morčacie/Ryba 40x85g
Doprajte svojej mačke neuveriteľne chutný zážitok s mokrým krmivom od Animal Island.
Sada obsahuje štyri jedinečné príchute: morčacie, biele ryby, hovädzie a kuracie, všetky ponorené do jemného a zamatového vývaru, ktorý mačky jednoducho zbožňujú. Milujú ho. Krmivo poskytuje 100 % kompletné a vyvážené jedlo, ktoré vašej mačke poskytuje všetky potrebné živiny. Produkt neobsahuje cukor, obilniny ani umelé prísady, vďaka čomu je zdravou voľbou pre každú mačku. Taurín prítomný v krmive podporuje správne fungovanie srdca, zraku a nervového systému mačky. Jemné filety vo vývare podporujú hydratáciu tela, čo je obzvlášť dôležité pre zdravie močových ciest. Sada obsahuje vrecká s ľahko stráviteľným kuracím mäsom, jemným morčacím mäsom, aromatickým hovädzím mäsom a jemnou bielou rybou, ktoré mačky milujú. Každé jedlo kombinuje chuť, zdravie a prírodné zložky, vďaka čomu je toto krmivo obľúbeným jedlom vášho domáceho maznáčika.
Vrecká v aktuálnej dávke môžu byť sivé (bez potlače). Zloženie je uvedené na hromadnom kartóne.
Čo je v sade:
- 10 vrecúšok ľahko stráviteľného kuracieho mäsa v zamatovom vývare
- 10 vrecúšok krehkého a delikátneho morčacieho mäsa v zamatovom vývare
- 10 vrecúšok lahodného a aromatického hovädzieho mäsa v zamatovom vývare
- 10 vrecúšok krehkej a zdravej bielej ryby (treska) v zamatovom vývare
Zloženie:
- Biela ryba vo vývaroch:
Hlavné zložky: Vývar, biela ryba 65 % vo filetoch (26 % v hotovom výrobku), kuracie mäso (16 % vo filetoch), živočíšne bielkoviny, tapiokový škrob, minerály.
Analytické zložky: Hrubý proteín (9 %), hrubá vláknina (0,3 %), hrubý tuk (3,5 %), hrubý popol (2,2 %), vlhkosť (83 %), vápnik (0,2 %), fosfor (0,19 %).
Výživové doplnkové látky: Taurín 1500 mg, vitamín E 100 mg, zinok (oxid zinočnatý) 10 mg, mangán (síran manganatý, monohydrát) 2 mg, jód (bezvodý jodičnan vápenatý) 0,7 mg, meď (pentahydrát síranu meďnatého) 2 mg, železo (monohydrát síranu železitého) 2 mg, biotín 100 μg, vitamín D3 300 μg.
- Morčacie mäso vo vývare:
Hlavné zložky: Vývar, morčacie mäso 65 % vo filetoch (26 % v hotovom výrobku), kuracie mäso (16 % vo filetoch), živočíšne bielkoviny, tapiokový škrob, minerály.
Analytické Zloženie: Hrubý proteín (9 %), hrubá vláknina (0,3 %), hrubý tuk (3,5 %), hrubý popol (2,2 %), vlhkosť (83 %), vápnik (0,2 %), fosfor (0,19 %).
Výživové doplnkové látky: Taurín 1500 mg, Vitamín E 100 mg, Zinok (oxid zinočnatý) 10 mg, Mangán (síran manganatý, monohydrát) 2 mg, Jód (bezvodý jodičnan vápenatý) 0,7 mg, Meď (pentahydrát síranu meďnatého) 2 mg, Železo (monohydrát síranu železitého) 2 mg, Biotín 100 μg, Vitamín D3 300 μg.
- Kuracie mäso vo vývare:
Hlavné zložky: Kurací vývar, 80 % kuracieho mäsa vo filetoch, živočíšne bielkoviny, tapiokový škrob, minerály.
Analytické zložky: Hrubý proteín (9 %), hrubý tuk (3,5 %), hrubá vláknina (0,3 %), hrubý popol (2,2 %), vlhkosť (83 %).
Výživové doplnkové látky: Taurín 1500 mg, vitamín E 100 mg, zinok (oxid zinočnatý) 10 mg, mangán (síran manganatý, monohydrát) 2 mg, jód (bezvodý jodičnan vápenatý) 0,7 mg, meď (pentahydrát síranu meďnatého) 2 mg, biotín 100 μg, vitamín D3 300 IU.
- Hovädzie mäso vo vývare:
Hlavné zložky: Vývar, 70 % hovädzie filety, kuracie mäso, tapiokový škrob, minerály.
Analytické zložky: Hrubý proteín (9 %), hrubý tuk (3,5 %), hrubá vláknina (0,3 %), hrubý popol (2,2 %), vlhkosť (83 %).
Výživové doplnky: Taurín 1500 mg, vitamín E 100 mg, zinok (oxid zinočnatý) 10 mg, mangán (síran manganatý, monohydrát) 2 mg, jód (bezvodý jodičnan vápenatý) 0,7 mg, meď (pentahydrát síranu meďnatého) 2 mg, biotín 100 μg, vitamín D3 300 IU.
- Hmotnosť
- 1000 g
- Obsah vlhkosti
- 83%
- Typ krmiva
- Mokré krmivo
- Prídavné látky
- Taurín: 1500 mg, vitamín E: 100 mg, zinok (oxid zinočnatý): 10 mg, mangán (síran manganatý, monohydrát): 2 mg, jód (jodičnan vápenatý bezvodý): 0,7 mg, meď (síran meďnatý (II) pentahydrát): 2 mg, železo (síran železnatý (II) monohydrát): 2 mg, biotín: 100 µg, vitamín D3: 300 µg
- Počet kusov
- 40
- EAN kód
- 5904905081537
- Číslo od výrobcu
- GSHB_action_5904905081537
- Výrobca
- Animal island
- Registračné číslo
- N/A
- Hmotnosť
- 1000 g
- Obsah vlhkosti
- 83%
- Typ krmiva
- Mokré krmivo
- Prídavné látky
- Taurín: 1500 mg, vitamín E: 100 mg, zinok (oxid zinočnatý): 10 mg, mangán (síran manganatý, monohydrát): 2 mg, jód (jodičnan vápenatý bezvodý): 0,7 mg, meď (síran meďnatý (II) pentahydrát): 2 mg, železo (síran železnatý (II) monohydrát): 2 mg, biotín: 100 µg, vitamín D3: 300 µg
- Počet kusov
- 40
- EAN kód
- 5904905081537
- Číslo od výrobcu
- GSHB_action_5904905081537
- Výrobca
- Animal island
- Registračné číslo
- N/A
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Sheba 85gx40 Multipack Kitten Feine Variante in Sauce
7,94 €/1kg
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ergonomický 7-zónový obojstranný matrac XXL I 180 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
189,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

ANIMAL ISLAND Everyday Teľacie a kuracie filé v bujóne - mokrá mačacia potrava - 40 x 85g
9,35 €/1kg
35,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

ANIMAL ISLAND Hovädzí filet pre mačky 48x85g
19,27 €/1kg
21,58 €
Predajca: Dragtek-com

ANIMAL ISLAND Everyday Turecko a filé z bielej ryby v bujóne - mokrá strava pre mačky - 4 x 85g
30,59 €/1kg
10,40 €
Predajca: Dragtek-com

ANIMAL ISLAND Everyday Hovädzie a hydinové mäso s pečeňou - mokrá mačacia potrava - 4 x 85g
0,10 €/1kg
10,40 €
Predajca: Dragtek-com

ANIMAL ISLAND Everyday Kuracie a hovädzie filé v bujóne - mokrá mačacia potrava - 4 x 85g
10,46 €/1kg
10,46 €
Predajca: Dragtek-com

ANIMAL ISLAND Everyday Poultry a pečeň v želé - mokrá mačacia strava - 12 x 85g
19,10 €/1kg
21,58 €
Predajca: Dragtek-com

ANIMAL ISLAND Everyday Turecko a filé z bielej ryby v bujóne - mokrá mačacia strava - 40 x 85g
35,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: SuperMerchant

Fontána pre mačky Pitná fontána pre mačky bezdrôtová so senzorom
51,58 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

ANIMAL ISLAND Everyday Turecko a jehněčí - mokrá strava pre mačky - 400 g
24,02 €/1kg
10,81 €
Predajca: Dragtek-com

8x3,8 l Mersjo Silikátová podstielka pre mačky Sensitive - podstielka pre mačky, bez parfumov a farbív, hypoalergénna
0,72 €/1l
21,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM

ANIMAL ISLAND Everyday Morčacie filé v bujóne - mokrá mačacia potrava - 12 x 85g
21,58 €
Predajca: Dragtek-com

Balenie 20 vákuových vriec na oblečenie so vzduchotesným ventilom a ručnou pumpou - STORAGEBAG
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

MjAMjAM 1102M3, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Hovädzie mäso, Čučoriedka, Mrkva, Kuracie mäso, Kačka, Srdce, Tekvica, Zajac, Turecko, 200 g, Bez obilnín
23,25 €/1kg
27,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Vysávač JONR ED12 na mokré/suché vysávanie, nádržka 850 ml, 35 min, 6 mm okrajová kefa, samočistiaci, na tvrdé podlahy a chlpy domácich zvierat
179,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WohnWunder

Čalúnená posteľ ProximaX 140x190 cm s funkciou nakladania, LED a výškovo nastaviteľným čelom, manželská posteľ s lamelovým roštom a 4 zásuvkami, úložný priestor na posteľnú bielizeň, sivá
233,70 €
Doprava zdarma
Predajca: UnboxGermany

Clatronic LK 3843, Vertikálny domáci ventilátor, Čierna, Podlaha, 20 m², 90°, 8 h
Použité
75,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ScorpionElektro

ANIMAL ISLAND Hovädzie mäso a zverina pre mačiatka 185 g
0,08 €/1kg
8,47 €
Predajca: Dragtek-com

Zásobník FEANDREA, s vekom, pre mačky do 15 kg, teplá sivá farba ovsených vločiek
13,18 €/1kg
44,80 €
Predajca: Jurhan

ANIMAL ISLAND Everyday Jelly Teľacie mäso - mokrá strava pre mačky - 12 x 85 g
19,10 €/1kg
21,58 €
Predajca: Dragtek-com

ANIMAL ISLAND Everyday Turecko a králik - mokrá strava pre mačky - 400 g
10,81 €
Predajca: Dragtek-com

Savic Katzentoilette Nestor - weiß/blau
24,51 €/1kg
38,60 €
Predajca: e-zooo_com

Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
64,61 €/1l
118,69 €
-2,40 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
116,29 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Moderná rohová sedačka do U s podrúčkami HORTENZIE - čierna / biela
555,00 €
Doprava zdarma
Predajca: VenetiPL

Merax Manželská posteľ 140 x 200 cm Posteľ z masívneho dreva s čelom a lamelovým roštom, vysokokvalitná klasická posteľ Drevená posteľ Borovicový rošt, biela
173,99 €
-6,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
167,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX

FEANDREA škrabadlo väčšie, 141 cm, hrubý stĺp, stabilné, proti prevráteniu čierne
145,59 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

ANIMAL ISLAND Everyday Kuracie filé v bujóne - mokrá mačacia potrava - 12 x 85g
18,93 €/1kg
21,58 €
Predajca: Dragtek-com

Flieks Čalúnená posteľ 140x200 cm Manželská posteľ s lamelovým roštom a 2 zásuvkami, úložný priestor Funkčná posteľ Velvet, bez matraca
295,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 6. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Moje 2 mačiatka ho zbožňujú
Moje dve mačiatka ho zbožňujú
Hodnotenie z 22. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

BULT | Mokré krmivo pre psov – zmes príchutí – sada mokrého krmiva, 30 vrecúšok po 500 g – krmivo pre psov
67,90 €
Predajca: Bult-Store
135,80 €/1l

Bult | Bult Junior mokré krmivo – 24 × 400 g – kuracie mäso a losos – pre šteniatka – mokré krmivo pre psov
55,49 €
Predajca: Bult-Store
5,78 €/1l

BULT | Krmivo pre psov s kačacou – súprava mokrého krmiva, 24 konzerv po 800 g – mokré krmivo pre psov
67,20 €
Predajca: Bult-Store
84,00 €/1l

Bult | Mokré krmivo pre psov – treska – 24 × 800 g – 75 % mäsa – prírodná receptúra – hydratácia
67,29 €
Predajca: Bult-Store
84,11 €/1l

BULT | Krmivo pre psov – zmes príchutí – súprava mokrého krmiva, 6 konzerv po 400 g – konzervované krmivo pre psov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,25 €
Predajca: Bult-Store
28,12 €/1l

TufTuf | Krmivo pre psov – zmes príchutí – súprava mokrého krmiva, 24 konzerv po 800 g – konzervované krmivo pre psov



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
47,74 €
Predajca: Bult-Store
59,67 €/1l

BULT | Krmivo pre psov s hovädzím mäsom – súprava mokrého krmiva 20 x 900 g tyčiniek – kompletné krmivo pre psov
27,95 €
Predajca: Bult-Store
31,06 €/1l

Bult | Mokré krmivo pre psov – zmes rôznych príchutí – 30 × 100 g – plnohodnotné jedlá – mokré krmivo
22,49 €
Predajca: Bult-Store
7,50 €/1l

BULT | Mokré krmivo pre psov – zmes príchutí – sada mokrého krmiva, 40 vrecúšok po 100 g – krmivo pre psov
28,89 €
Predajca: Bult-Store
288,90 €/1l

BULT | Krmivo pre psov – rôzne príchute – súprava mokrého krmiva, 10 vrecúšok po 500 g – mokré krmivo pre psov
22,68 €
Predajca: Bult-Store
45,36 €/1l

BULT | Krmivo pre psov – zmes príchutí – súprava mokrého krmiva, 12 konzerv po 400 g – mokré krmivo pre psov
33,39 €
Predajca: Bult-Store
83,47 €/1l

Bult | Mokré krmivo pre psov – 10 × 500 g – 75 % živočíšnych zložiek – 78 % vlhkosti – mokré krmivo – kompletné krmivo
21,69 €
Predajca: Bult-Store
43,38 €/1l

BULT | Krmivo pre psov z tresky – súprava mokrého krmiva, 6 konzerv po 400 g – mokré krmivo pre psov
11,25 €
Predajca: Bult-Store
28,12 €/1l

BULT | Krmivo pre psov s kačacou – súprava mokrého krmiva, 6 konzerv po 400 g – kačacie krmivo pre psov
11,25 €
Predajca: Bult-Store
28,12 €/1l

Bult | Vlhké krmivo pre psov s jahňacím mäsom – 10 × 100 g – 75 % mäsa – bez umelých prísad
8,29 €
Predajca: Bult-Store
8,29 €/1l

Bult | Mokré krmivo pre psov s príchuťou zveri – 10 × 100 g – 75 % mäsa – bez umelých prísad – krmivo pre psov
8,29 €
Predajca: Bult-Store
8,29 €/1l

Tuftuf | Mokré krmivo pre psov – hydina – 1250 g – kúsky mäsa v omáčke – krmivo pre psov



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
1,99 €
Predajca: Bult-Store
1,59 €/1l

Tuftuf | Mokré krmivo pre psov – hovädzie mäso – 1250 g – kúsky mäsa – 81 % vlhkosti



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
1,99 €
Predajca: Bult-Store
1,59 €/1l

TufTuf | Krmivo pre psov s hydinou – súprava mokrého krmiva, 6 konzerv po 415 g – mokré krmivo pre psov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
5,50 €
Predajca: Bult-Store
13,25 €/1l

TufTuf | Krmivo pre psov – zmes príchutí – súprava mokrého krmiva 12 x 900 g tyčiniek – zmes krmiva pre psov



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
18,41 €
Predajca: Bult-Store
20,46 €/1l