4,8



Na základe 6 hodnotení
Mauboussin Star pre mužov Parfumovaná voda 90 ml
60,28 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,88 €-43%
376,44 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml304,00 €/1l
30,40 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
Xerjoff 17/17 Homme parfémovaná voda pre mužov 50 ml4 972,00 €/1l
248,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Creed Eladaria parfémovaná voda pre ženy 75 ml3 003,07 €/1l
225,23 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
M. Micallef Osaito parfémovaná voda pre mužov 100 ml1 244,40 €/1l
124,44 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Dynasty parfémovaná voda unisex 100 ml
265,10 €/1l
26,51 €
Predajca: Glamperfeu

Riiffs Momento čistý parfém unisex 100 ml
238,90 €/1l
23,89 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Mauboussin In Red parfémovaná voda pre ženy 100 ml
295,50 €/1l
29,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Mauboussin Une Histoire d'Homme Irresistible parfémovaná voda pre mužov 90 ml
267,00 €/1l
24,03 €
Predajca: BRASTYGroup

Al Haramain - Detour Noir EDP 100ml
258,50 €/1l
25,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa His Confession EDP 100 ml M
421,00 €/1l
42,10 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Fire On Ice, Unisex, 110 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, 1 kusov
320,45 €/1l
35,25 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Nusuk Ateeq čistý parfém unisex 100 ml
252,20 €/1l
28,00 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,22 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
583,33 €/1l
43,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Qaa'ed parfumovaná voda pre mužov 100 ml
214,50 €/1l
21,45 €
Predajca: Glamperfeu

Rasasi - Entebaa For Men EDP 100ml
210,90 €/1l
21,09 €
Predajca: Glamperfeu

Swiss Arabian Shaghaf Oud Azraq parfémovaná voda unisex 75 ml
615,73 €/1l
46,18 €
Predajca: somnia24

Lattafa Pride Art of Arabia I EDP 100 ml M
390,00 €/1l
39,00 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Mauboussin Star Chérie parfémovaná voda pre ženy 90 ml
308,00 €/1l
27,72 €
Predajca: BRASTYGroup

Star parfumovaná voda pre ženy 90 ml - Mauboussin
429,67 €/1l
38,67 €
Predajca: somnia24

Risala Sayf Almajd parfumovaná voda pre mužov 105 ml
188,80 €/1l
18,88 €
Predajca: Glamperfeu
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Ak hľadáte módne novinky na trhu, predstavujeme vám pánsky parfum Mauboussin STAR FOR MEN!
- Pohlavie: muži
Dôležité informácie: Balenie výrobku sa môže líšiť v závislosti od propagačných akcií výrobcu alebo ročného obdobia. Rôzne balenia sú vypredania zásob.
Pánska parfumovaná voda
kardamón, čierne korenie
kadidlo, šafran
vanilka, biely jantár, pačuli, kosatec, céder
Pánska parfumovaná voda
Parfumovaná voda Mauboussin bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 90 ml vybranej vône.
- Objem
- 90 ml
- Zloženie
- v popise
- Výrobca
- MAUBOUSSIN
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 3760048799003
- Číslo od výrobcu
- MBCAT197
- Objem
- 90 ml
- Zloženie
- v popise
- Výrobca
- MAUBOUSSIN
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 3760048799003
- Číslo od výrobcu
- MBCAT197
Hodí sa k tomu

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
819,90 €/1l
81,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
356,00 €/1l
35,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
672,50 €/1l
67,25 €
Predajca: PerfumTraders

Armani - Stronger With You Intensely EDP 100ml
1 000,00 €/1l
100,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Friseurtotal

Riiffs Momento čistý parfém unisex 100 ml
238,90 €/1l
23,89 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

TOM FORD Lost Cherry, Unisex, 50 ml, ALCOHOL DENAT., WATERAQUAEAU, FRAGRANCE (PARFUM), BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL,..., Spojené štáty, 1 kusov
2 759,80 €/1l
137,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Prada Paradoxe Eau de Parfum 90ml
1 310,56 €/1l
117,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
798,67 €/1l
71,88 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Valentino Donna Born In Roma parfémovaná voda pre ženy 100 ml
1 097,60 €/1l
109,76 €
Predajca: PerfumTraders

Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
398,70 €/1l
39,87 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Nová vôňa Arabiyat Prestige Marwa – Extrait de Parfum, 60 ml
924,17 €/1l
55,45 €
Predajca: Parfumtoi

Nasomatto Black Afgano, Unisex, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol Denat., Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl, Cinnamal, Benzyl..., 1 kusov
4 340,33 €/1l
130,21 €
Predajca: PerfumTraders

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
741,00 €/1l
74,10 €
Predajca: BRASTYGroup

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Ženy, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 kusov
630,00 €/1l
63,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Carolina Herrera Good Girl Parfémovaná Voda, 80ml - Luxusná, ženská vôňa v charakteristickom flakóne s pekným, čierno-bielym dizajnom. Dámska parfémovaná voda 80ml, teraz k dispozícii.
1 211,88 €/1l
96,95 €
Predajca: PerfumTraders

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
583,33 €/1l
43,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Jean Paul Gaultier Le Male Elixir, Muži, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Levanduľa, Tonka, Benzoin
813,60 €/1l
101,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Nusuk Ateeq čistý parfém unisex 100 ml
252,20 €/1l
28,00 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,22 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540, Ženy, 70 ml, Sprej, ALCOHOL; PARFUM (FRAGRANCE); TRIETHYL CITRATE; AQUA (WATER); ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE;...
2 142,71 €/1l
299,00 €
-149,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
149,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Scentiva

Parfums de Marly Althair parfumovaná voda pre mužov 125 ml
2 527,36 €/1l
315,92 €
Predajca: somnia24

Rasasi - Hawas Ice for Him EDP 100ml
287,50 €/1l
29,45 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Collection Prestige SULTAN No 9 Eau de Parfum: 50 ml Vyberte veľkosť: 50 ml
1 079,80 €/1l
53,99 €
Predajca: CosmeChicFr

Clinique Aromatics Elixir, Ženy, 100 ml, Alcohol denat., fragrance (parfum), water\aqua\eau, benzyl salicylate, geraniol, linalool,...
575,70 €/1l
57,57 €
Predajca: PerfumTraders

Rayhaan – Terra 100 ml
580,00 €/1l
58,00 €
Predajca: etparadisecom

Sospiro Il Padrino Eau De Parfum 100 ml (unisex)
1 828,80 €/1l
182,88 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Maison Asrar Legacy Eau de Parfum 100ml
577,60 €/1l
57,76 €
Predajca: somnia24
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov





























Hodnotenia zákazníkov
83% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
83%17% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
17%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 30. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi, veľmi podceňovaný
Kvalita tohto parfému sa vyrovná luxusnej vôni za 400 €!! Ok, ale výdrž nie je práve najlepšia! Ale čo viac by ste mohli očakávať za 30 €? V každom prípade si zaslúži 5 hviezdičiek
Hodnotenie z 10. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
parfémová voda
Vynikajúce... perfektné.
Hodnotenie z 1. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 11. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 25. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 21. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,97 €
Predajca: PerfumTraders
537,13 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Yves Saint Laurent - Myslf EDP 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(77)Počet hodnotení: 77
105,95 €
Predajca: PerfumTraders
1 059,50 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2412)Počet hodnotení: 2412
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Kilian Love, Don't Be Shy Parfumovaná voda pre ženy 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
312,09 €
Predajca: PerfumTraders
3 120,90 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1494)Počet hodnotení: 1494
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

TOM FORD Neroli Portofino, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Levanduľa, Citrón, Mandarínka, Myrta, Oranžová, rozmarín, Jazmín, Neroli, Oranžový kvet, ambra, ibištek pižmový



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(8)Počet hodnotení: 8
224,74 €
Predajca: PerfumTraders
2 247,40 €/1l