5,0



Na základe 1 hodnotenia
Sada 3 produktov: Gucci Guilty Pour Femme Eau de Parfum, 90 ml
110,91 €
739,40 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Darčekové sady parfumov a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Givenchy L'Interdit Eau de Parfum 80ml + Eau de Parfum 12,5ml sada1 388,11 €/1l
128,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Prada Infusion de Rhubarbe Eau de Parfum Spray (100 ml)1 403,90 €/1l
140,39 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Hugo Boss Boss The Scent For Her EDP 50 ml + BL 100 ml W424,20 €/1l
63,63 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Sada 3 produktov: Rabanne 1 Million Eau De Toilette, sprej, 100 ml868,60 €/1l
86,86 €
Predajca: PerfumTraders

Gucci Guilty Pour Femme Woda perfumowana, 50 ml + Balsam do ciała, 50 ml
1 074,00 €/1l
107,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Gucci Guilty Pour Femme EDP 90 ml + EDP MINI 10 ml W
992,80 €/1l
99,28 €
Predajca: somnia24

Sada 3 produktov: Parfum Rabanne Olympéa, 80 ml
1 150,00 €/1l
92,00 €
Predajca: FragrancesBg

Gucci Guilty Pour Femme EDP 90 ml + EDP 10 ml W
1 016,70 €/1l
101,67 €
Predajca: Denpoli-Venda

Sada 4 produktov: Mauboussin In Red, Eau de Parfum, sprej, 100 ml
514,60 €/1l
51,46 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Sada Eau Rochas Homme Edt: 100 ml, Edt: 50 ml
336,00 €/1l
50,40 €
Predajca: Parfumtoi

Súprava Gucci Guilty Edp 90ml Body 50ml Edp 10ml
13 795,00 €/1l
137,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Dior Homme Parfum 125 ml
1 396,00 €/1l
174,50 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Caron Fleurs De Rocaille Toaletná voda v spreji 50 ml
2 180,00 €/1l
109,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Gucci Guilty Gucci 50ml
2 123,40 €/1l
106,17 €
Predajca: Parfumtoi

Saphir Prestige Pour Femme Woda parfumovaná, 30 ml
345,67 €/1l
10,37 €
Predajca: MANADA

SET Paco Rabanne 1 Million EDT 100 ml + SG 100 ml
1 198,70 €/1l
119,87 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Saphir Perfect Man Edp Spray 200 Ml + 30 Ml Sady
12 540,00 €/1l
25,08 €
Predajca: somnia24

Giorgio Armani Si Eau de Parfum, 10 ml
3 900,00 €/1l
39,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

MUGLER Alien EdP Set 100 ml
1 132,58 €/1l
135,91 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Dolce & Gabbana Q By Dolce Eau de Parfum 50 ml + EDP 10 ml
1 782,00 €/1l
106,92 €
Predajca: Parfumtoi
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
S kolekciou Gucci Guilty zažite dokonalú kombináciu elegancie a sebavedomia. Táto očarujúca súprava obsahuje ikonickú parfémovanú vodu vo fľašti 90 ml, praktický mini vzorka s objemom 10 ml a telové mlieko s objemom 50 ml. Ideálna pre všetkých, ktorí chcú podčiarknuť svoj osobitý štýl s nádechom sofistikovanosti.
Sada vôní Gucci Guilty Pour Femme, ktorá obsahuje 90ml parfumovanú vodu, 10ml miniatúru parfumovanej vody a 50ml telové mlieko.
Guilty Pour Femme je orientálno-kvetinová vôňa vydaná v roku 2019. Vôňa, ktorá je moderným vyjadrením sebavyjadrenia a odvahy.
Notácie vône:
Vôňa je plná vône, ktorá je charakteristická svojou jemnosťou a vôňou, ktorá je precízna a jemná:
Nóty hlavy: ružové korenie, mandarínka, bergamot
Nóty srdca: Ružové korenie, mandarínka, bergamot
: Ruža, pelargónia, fialka, šeřík
Základná nóta: jantár, pačuli
Ak hľadáte nové trendy na trhu, predstavujeme vám dámsku parfumovú súpravu Gucci EDP!
- Pohlavie: ženy
- Dôležité informácie: Balenie výrobku sa môže líšiť v závislosti od propagačných akcií výrobcu alebo ročného obdobia. Jednotlivé balenia sú vypredania zásob.
- Typ vône: EDP
Dôležité informácie: Balenie výrobku sa môže líšiť v závislosti od propagačných akcií výrobcu alebo ročného obdobia. Rôzne balenia sú vypredania zásob.
Dámska darčeková sada EDT
mandarínka, ružové korenie
pelargónia, broskyňa, šeřík
pačuli, jantár
Gucci Guilty Pour Femme 90ml parfumovaná voda
Vynikajúci, ný, nádherný parfum pre tých, ktorí chcú parfum, ktorý im vydrží celý deň.
- Hmotnosť
- 0.15 kg
- Objem
- 150 ml
- Zloženie
- Parfumy > Súpravy
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3616305447586
- Hmotnosť
- 0.15 kg
- Objem
- 150 ml
- Zloženie
- Parfumy > Súpravy
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3616305447586
Hodí sa k tomu

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Gucci Guilty pour Femme, Ženy, 90 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BENZYL SALICYLATE, BHT,..., 1 kusov
918,67 €/1l
82,68 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540, Ženy, 70 ml, Sprej, ALCOHOL; PARFUM (FRAGRANCE); TRIETHYL CITRATE; AQUA (WATER); ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE;...
2 142,71 €/1l
299,00 €
-149,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
149,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Scentiva

Gucci Guilty Pour Femme EDP 90 ml + EDP MINI 10 ml + BL 50 ml (woman)
2 176,67 €/1l
195,90 €
Predajca: somnia24

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
583,33 €/1l
43,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Gucci Guilty Pour Femme, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BENZYL SALICYLATE, BHT,..., 1 kusov
1 232,40 €/1l
61,62 €
Predajca: PerfumTraders

Gucci Guilty Elixir de Parfum, Ženy, 60 ml, Mandle, Bergamot, Fialový, osmant, Ruže, Pačuli, Tonka, Vanilka, Sprej
1 517,83 €/1l
91,07 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Gucci Guilty Intense Pour Femme, Ženy, 90 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, ALPHA-ISOMETHYL...
1 167,11 €/1l
105,04 €
Predajca: PerfumTraders

Gucci Guilty pour Femme, Ženy, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BENZYL SALICYLATE, BHT,..., 1 kusov
2 046,00 €/1l
61,38 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Darčeková súprava toaletnej vody Gucci Guilty 50ml EDT + 10ml EDT
1 553,83 €/1l
93,23 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Gucci Guilty Pour Femme Woda perfumowana, 50 ml + Balsam do ciała, 50 ml
1 074,00 €/1l
107,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, Letné, 100 ml, Jablko, Citrón, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Cédrové drevo, Moss
701,80 €/1l
70,18 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Prada Paradoxe Eau de Parfum 90ml
1 314,00 €/1l
118,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Gucci Guilty Intense Pour Femme, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, ALPHA-ISOMETHYL...
1 294,00 €/1l
64,70 €
Predajca: PerfumTraders

Gucci Guilty Intense Pour Femme, Ženy, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, ALPHA-ISOMETHYL...
2 102,67 €/1l
63,08 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Ženy, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 kusov
630,00 €/1l
63,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Kulma na vlasy 5 v 1 s 3 barelmi, kulma na vlasy veľké kučery Kulmy na vlasy Nastaviteľná teplota Kulma na vlasy s vlnou Keramický povlak Curl
53,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BorlinGmbH

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Gucci Bloom, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Zemolez, Tuberóza, Jazmín
637,40 €/1l
63,74 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Lacoste Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
453,11 €/1l
40,78 €
Predajca: PerfumTraders

TOM FORD Ombre Leather, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kardamon, Jazmín, Koža, ambra, Moss, Pačuli
1 376,20 €/1l
137,62 €
Predajca: PerfumTraders

TV skrinka COLGANTE KASCHMIR 200 cm s LED
209,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Lookway

Dior Sauvage - Parfémovaná voda, 60ml - Elegantný a sofistikovaný pánsky vôňový zážitok pre každú príležitosť. Sinné tóny kože a ambry z ďalekej divočiny. Pridajte charizmu k vášmu štýlu!
944,67 €/1l
64,49 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
56,68 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Skye Decor, TV stolík/skrinka - Luxi (antracit)
145,00 €
-9,34 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
135,66 €
Doprava zdarma
Predajca: Kaufland

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Gucci Guilty Pour Homme EDP 90 ml + DST 75 ml + SG 50 ml (muž)
1 518,89 €/1l
136,70 €
Predajca: IdoBuy

Shark Haushaltsgeräte, Multistylingová kulma, Teplé, Tlačidlá, Rovný valcový tvar, Béžová, 2,5 m
303,47 €/1kg
212,43 €
Predajca: Digiexpert
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 16. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Dolce & Gabbana The One Edp Spray 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
119,99 €
Predajca: pttonline
1 199,90 €/1l

Xerjoff Amber Gold & Rose Gold Set Perfum, 2 x 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
461,36 €
Predajca: PerfumTraders
4 613,60 €/1l

Kilian Love Don't Be Shy Parfumovaná voda 100 ml



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
243,41 €
Predajca: PerfumTraders
2 434,10 €/1l

BVLGARI Wood Essence, Muži, 100 ml, Doplňovacia fľaša, Tekutý parfém, Koriander, Citrus, Cypress, Benzoin
173,72 €
Predajca: PerfumTraders
1 737,20 €/1l

Givenchy L'Interdit Eau de Parfum 80ml + Eau de Parfum 12,5ml sada
128,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 388,11 €/1l

Histoires de Parfums This Is Not A Blue Bottle 1.7 EDP 115 ml UNISEX
118,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 027,39 €/1l

Edp sprej 80ml / telové mlieko 100ml Paco Rabanne Olympea Giftset
139,90 €
-12,85 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
127,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
127 049,99 €/1l

Acqua di Parma Mirto di panarea la riserva, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, CITRONELLOL, CITRAL,...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
160,01 €
Predajca: PerfumTraders
1 600,10 €/1l

Edt Spray 100ml/Deo Spray 150ml Paco Rabanne Phantom Giftset



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
117,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 174,50 €/1l

Prada Infusion de Rhubarbe Eau de Parfum Spray (100 ml)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
140,39 €
Predajca: PerfumTraders
1 403,90 €/1l

Gucci Flora Gorgeous Magnolia, Ženy, 2 kusov, Eau de parfum, 50 ml, 10 ml, Sprej
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
1 632,83 €/1l

Carolina Herrera Bad Boy darčeková sada pre mužov Set II. 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
120,25 €
-34,45 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
85,80 €
Predajca: PerfumTraders
858,00 €/1l

Hermes H24, Muži, 2 kusov, Eau de parfum, 30 ml, 125 ml, ALCOHOL - AQUA (WATER) - PARFUM (FRAGRANCE) - LIMONENE - BHT - ETHYLHEXYL...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(29)Počet hodnotení: 29
92,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hunq 001 Gardener, parfémová voda, unisex, 100 ml
88,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
885,00 €/1l

Luna Rossa Ocean - EDP - nplH - Obsah: 150 ml
115,14 €
Predajca: PerfumTraders
767,60 €/1l

Edp sprej 100ml/Edp sprej 15ml Bvlgari Man Rain Essence Giftset



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(14)Počet hodnotení: 14
79,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
694,35 €/1l

Gucci Bloom EDP 50 ml + BL 50 ml (žena)
87,87 €
Predajca: PerfumTraders
1 757,40 €/1l

Dolce&Gabbana Q, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Tekutý parfém, Fľaša, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, HYDROXYCITRONELLAL,...



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
105,59 €
Predajca: PerfumTraders
703,93 €/1l