4,0



Na základe 2 hodnotení
Objem:
100 ml- 70 ml
- 100 ml
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Sospiro Contralto EDP 100 ml UNISEX1 750,00 €/1l
175,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Nasomatto Baraonda Perfum, 30ml4 848,00 €/1l
145,44 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Widian Spray4 282,40 €/1l
214,12 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Ajmal Eau d'Oud EDP 100 ml UNISEX1 044,50 €/1l
104,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Arabiyat Prestige Nayel Oud Edp 70ml
290,86 €/1l
20,36 €
Predajca: BEBELUC

Arabiyat Prestige Hypnotic Amber Edp 100ml
379,20 €/1l
37,92 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Riiffs Momento čistý parfém unisex 100 ml
238,90 €/1l
23,89 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Arabiyat Prestige Nayel Queen parfémovaná voda unisex 70 ml
422,57 €/1l
29,58 €
Predajca: BEBELUC

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
741,00 €/1l
74,10 €
Predajca: BRASTYGroup

Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
367,90 €/1l
36,79 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
361,50 €/1l
36,15 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Rasasi - Hawas Ice for Him EDP 100ml
287,00 €/1l
28,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Armaf - Club de Nuit Oud Parfum 105ml
498,38 €/1l
52,33 €
Predajca: BRASTYGroup

Swiss Arabian Tobacco 01 čistý parfém unisex 50 ml
917,00 €/1l
45,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Armaf - Club De Nuit Intense Man Limited Edition Parfum 105ml
624,76 €/1l
65,60 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Maison Alhambra - Hercules EDP 100ml
248,30 €/1l
24,83 €
Predajca: FragraDE

French Avenue Spectre Ghost parfémovaná voda pro muže 80 ml
486,88 €/1l
38,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
275,00 €/1l
27,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Arabiyat Prestige Hypnotic Oud parfumovaná voda 100 ml
- Rozmery
- 100 ml
- Hmotnosť
- 0.5 kg
- Druh vône
- Oud
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- podľa výrobcu
- Výrobca
- Arabiyat
- Cieľové skupiny
- DámyPániUnisex
- EAN kód
- 6290102031963
- Rozmery
- 100 ml
- Hmotnosť
- 0.5 kg
- Druh vône
- Oud
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- podľa výrobcu
- Výrobca
- Arabiyat
- Cieľové skupiny
- DámyPániUnisex
- EAN kód
- 6290102031963
Hodí sa k tomu

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ahmed Al Maghribi Laathani Extrait de Parfum 80 ml (unisex)
763,50 €/1l
61,08 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
275,00 €/1l
27,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Lattafa Khamrah Dukhan, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, 1 kusov
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Afnan 9 pm Elixir čistý parfém unisex 100 ml
350,00 €/1l
35,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Lattafa Ameer Al Oudh, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Saffron, Nutmeg, Geranium, Woody Notes,Labdanum, Oud, Vanilla, Leather
261,30 €/1l
26,13 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
550,67 €/1l
41,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Khadlaj - Khadlaj Oud Noir EDP 100ml
172,50 €/1l
17,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Lail Maleki, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Fruity Notes, Citrus and Spices, Jasmine, Gardenia, Honey and Orchid, Caramel, Sandalwood, Musk and Ambe
158,70 €/1l
15,87 €
Predajca: Glamperfeu

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
741,00 €/1l
74,10 €
Predajca: BRASTYGroup

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
422,00 €/1l
31,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra - Hercules EDP 100ml
248,30 €/1l
24,83 €
Predajca: FragraDE

Swiss Arabian Shaghaf Oud Azraq parfémovaná voda unisex 75 ml
633,73 €/1l
47,53 €
Predajca: somnia24

Swiss Arabian Shaghaf Oud Elixir parfémovaná voda unisex 75 ml
632,80 €/1l
47,46 €
Predajca: somnia24

Lattafa Dirham Oud Arabský parfém Unisex 100 ml parfumovaná voda
299,50 €/1l
29,95 €
Predajca: Ramadan24_de

Swiss Arabian Shaghaf Oud Ahmar parfémovaná voda unisex 75 ml
562,67 €/1l
42,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue Amber Empire čistý parfém pre mužov 100 ml
362,00 €/1l
36,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Fire On Ice, Unisex, 110 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, 1 kusov
320,45 €/1l
35,25 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
175,60 €/1l
17,56 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
361,50 €/1l
36,15 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore

Riiffs Momento čistý parfém unisex 100 ml
238,90 €/1l
23,89 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Šafrán, Jantár, Benzoin, Tonka
394,50 €/1l
39,45 €
Predajca: Scentist
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
0% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
0%100% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
100%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 26. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 7. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,94 €
Predajca: PerfumTraders
536,75 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1496)Počet hodnotení: 1496
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
337,00 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(516)Počet hodnotení: 516
112,30 €
Predajca: YourFragrance
561,50 €/1l