UWANT , Suché a mokré, Striedavý, 230 W, 74 dB, Bezvreckové, Čierna, Biela

441,25 €

plus 3,99 € poštovné

Doprava k vám domov

pi 9. októbra

Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní

Naše najlepšieponuky
Vysávače na mokré a suché vysávanie a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Vysávač Tineco Floor ONE S7 Stretch Ultra Wet Dry, 180° Lay-Flat, samočistenie 85 °C Flashdry, 50 min. prevádzkový čas, Anti-Tangle, čistenie oboch okrajov
Vysávač Tineco Floor ONE S7 Stretch Ultra Wet Dry, 180° Lay-Flat, samočistenie 85 °C Flashdry, 50 min. prevádzkový čas, Anti-Tangle, čistenie oboch okrajov
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 51
499,00 €
3% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: Tineco
Obrázok produktu pre 80L priemyselný vysávač na mokré a suché vysávanie
80L priemyselný vysávač na mokré a suché vysávanie
574,98 €
Predajca: MonsterShop
Obrázok produktu pre Vysávač na mokré a suché vysávanie Vitapur ComboClean PRO - 220 W
Vysávač na mokré a suché vysávanie Vitapur ComboClean PRO - 220 W
357,13 €
Doprava zdarma
Predajca: Vitapurliving
Obrázok produktu pre Roborock - Q7TF02-00 - Robotický vysávač
Roborock - Q7TF02-00 - Robotický vysávač
165,74 €
Predajca: Shopmobile
Obrázok produktu pre Roborock F25 ALT multifunkčný vysávač na mokro a sucho s 20 000 Pa, kolesami s podporou AI, vysokoteplotným samočistením a sušením horúcim vzduchom
Roborock F25 ALT multifunkčný vysávač na mokro a sucho s 20 000 Pa, kolesami s podporou AI, vysokoteplotným samočistením a sušením horúcim vzduchom
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 228
499,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WohnWunder
Obrázok produktu pre UWANT B100-S, Jazda na, 1800 L, 1600 L, 450 W, Biela, 4,7 kg
UWANT B100-S, Jazda na, 1800 L, 1600 L, 450 W, Biela, 4,7 kg
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 17
119,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Twopoint
Obrázok produktu pre UWANT B200 SE, Handheld, Hlboký, 12000 Pa, Čalúnenie, 1,2 L, 1,3 L
UWANT B200 SE, Handheld, Hlboký, 12000 Pa, Čalúnenie, 1,2 L, 1,3 L
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 4
112,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Twopoint
Obrázok produktu pre Akumulátorový vysávač Tineco Floor One S7 Pro HEPA 230W
Akumulátorový vysávač Tineco Floor One S7 Pro HEPA 230W
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 67
326,00 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Lubluelu 3-v-1 mokrý a suchý vysávač, sací výkon 18 kPa, samočistiaca funkcia jedným tlačidlom, HEPA filter, inteligentné hlasové upozornenia, na zvie
Lubluelu 3-v-1 mokrý a suchý vysávač, sací výkon 18 kPa, samočistiaca funkcia jedným tlačidlom, HEPA filter, inteligentné hlasové upozornenia, na zvie
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 6
149,99 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: Lubluelu-DE
Obrázok produktu pre Starmix L-1635, 1600 W, Bubnový vysávač, Suché a mokré, 35 L, 69 dB, Čierna, Červená
Starmix L-1635, 1600 W, Bubnový vysávač, Suché a mokré, 35 L, 69 dB, Čierna, Červená
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
935,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Makita VC3011L, Suché a mokré, Čierna, Modrá, Biela, 30 L, 26, 28, 23 L, 60 L/s
Makita VC3011L, Suché a mokré, Čierna, Modrá, Biela, 30 L, 26, 28, 23 L, 60 L/s
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 18
254,88 €
Doprava zdarma
Predajca: IMET
Obrázok produktu pre Dreame H14 Dual, Tyčový vysávač, Bezvreckové, Čierna, 0,35 L, 0,88 L, Suché a mokré
Dreame H14 Dual, Tyčový vysávač, Bezvreckové, Čierna, 0,35 L, 0,88 L, Suché a mokré
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
475,60 €
Predajca: GaladorEU
Obrázok produktu pre POWERPLUS POWX326 - Vysávač sucho/mokro 1 600 W s tepovačom
POWERPLUS POWX326 - Vysávač sucho/mokro 1 600 W s tepovačom
199,03 €
Predajca: egenta-shop
Obrázok produktu pre Tineco iFloor 5, Vertikálny vysávač, Bezvreckové, Čierna, Biela, 0,8 L, 0,7 L, Obdĺžnikový
Tineco iFloor 5, Vertikálny vysávač, Bezvreckové, Čierna, Biela, 0,8 L, 0,7 L, Obdĺžnikový
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
536,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart
Obrázok produktu pre SPRINTUS mokrý/suchý vysávač Waterking 1300 W
SPRINTUS mokrý/suchý vysávač Waterking 1300 W
515,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Mokro suchý vysávač WD 6 P S V-30/8/35/T
Mokro suchý vysávač WD 6 P S V-30/8/35/T
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
249,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Karcher
Obrázok produktu pre Mokro-suchý vysávač 2200 W 30 l
Mokro-suchý vysávač 2200 W 30 l
140,99 €
Predajca: Netsilla
Obrázok produktu pre Mokro suchý vysávač WD 4 S V-20/5/22
Mokro suchý vysávač WD 4 S V-20/5/22
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
117,27 €
Predajca: velmontask
Obrázok produktu pre Starmix ISC L-1425 0,2 L Vysávač bubnový suchý a mokrý 1400 W
Starmix ISC L-1425 0,2 L Vysávač bubnový suchý a mokrý 1400 W
598,46 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre POWERPLUS POWX3230 - Vysavač sucho/mokro 1 200 W
POWERPLUS POWX3230 - Vysavač sucho/mokro 1 200 W
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
133,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

UWANT D100 17000Pa vertikálny vysávač s funkciou mopovania a nabíjacou/čistiacou stanicou - biely

UWANT D100 17000Pa vertikálny vysávač s funkciou mopovania a nabíjacou/čistiacou stanicou - biely

Zvislý vysávač UWANT D100 je spotrebič, ktorý kombinuje silný sací výkon 17000Pa s funkciou mopu pre bezkonkurenčnú čistotu vo vašej domácnosti. Vďaka inovatívnemu dizajnu push-in môžete spotrebič ľahko do a zdvihnúť bez rizika zanechania stôp na podlahe. Jeho štíhly dizajn vám umožní dosiahnuť ťažko dostupné miesta, ako sú priestory vysoké až 13,5 cm a okraje s medzerou len 2 - 4 mm. Vstavaná dokovacia stanica vysávač nielen nabíja, ale aj suší a sterilizuje vzduchom s teplotou 60 °C. Vysávač je vybavený aj hrebeňovou škrabkou, ktorá zabraňuje zachytávaniu vlasov v kefe. Konštrukcia vysávača má stupeň odolnosti voči vode IPX6, čo umožňuje bezpečné umývanie kefy pod tečúcou vodou. Tento model je ideálny pre tých, ktorí hľadajú pohodlný, moderný a všestranný vysávač na každodenné použitie. Okrem toho má vysávač 3 režimy prevádzky (Smart, Turbo, Dry) a 3 úrovne regulácie vody (čistenie drevených podláh, čistenie dlaždíc, čistenie odolných škvŕn), ktoré sa prispôsobia vašim potrebám. Nastavenia režimov, aktuálne aktivované funkcie, stav batérie uvidíte na LED displeji integrovanom do krytu.

Špecifikácie:

  • Značka: UWANT
  • Model: D100
  • Menovitý výkon: 230 W
  • Rýchlosť: rýchlosť: 450 otáčok za minútu
  • Úroveň hluku: 74 dB(A)
  • Typ displeja: LED
  • Maximálny čas prevádzky: do 35 min
  • Maximálna čistiaca plocha: až 180m2
  • Kapacita batérie: 1,5 l: 18000mAh (6x 3000mAh)
  • Kapacita nádržky na čistú vodu: 650ml
  • Objem nádržky na použitú vodu: 700ml
  • Rozmery výrobku: 266 x 233 x 1120 mm
  • Rozmery výrobku so stanicou: 303 x 344 x 1140mm
  • Hmotnosť výrobku: 10 kg: 4.29kg

Režimy vysávania:

  • Inteligentný režim: Vďaka inteligentnému snímaču nečistôt dokáže vysávač automaticky prispôsobiť svoj čistiaci výkon podľa úrovne znečistenia.
  • Turbo režim: Ideálny na vysporiadanie sa s odolnejšími škvrnami, ktoré si vyžadujú väčší sací výkon.
  • Suchý režim: Slúži na vysávanie suchého prachu, navyše striekanie vody počas prvých 5 sekúnd pomáha chrániť filter.

Úrovne regulácie vody:

  • Čistenie drevených podláh - minimálna úroveň spotreby vody
  • Čistenie dlaždíc - stredná úroveň spotreby vody
  • Čistenie odolných škvŕn - maximálna úroveň spotreby vody

Súprava obsahuje:

  • 1x vertikálny vysávač UWANT D100
  • 1x nabíjacia / čistiaca stanica
  • 1x filter
  • 1x kefový valec
  • 1x čistiaca kefa pre vysávač
  • 1x roztok na hĺbkové čistenie
  • 1x návod na použitie

Hlavné výhody UWANT D100:

  • Jednoduchá manipulácia: Konštrukcia push-in umožňuje rýchle doklepnutie a zdvihnutie prístroja bez poškodenia podlahy.
  • Čistenie ťažko prístupných miest bez námahy: Vysávač sa zasunie pod nábytok vysoký 13,5 cm a dosiahne na povrchy s hrúbkou 2-4 mm pozdĺž okrajov.
  • Pokročilá hygiena: Funkcia elektrolytického čistenia vodou a sušenie vzduchom pri teplote 60 °C v dokovacej stanici eliminujú baktérie vo vnútri vysávacích systémov.
  • Jednoduché čistenie kefy: Vodotesná konštrukcia IPX6 umožňuje bezpečné opláchnutie kefy pod vodou.
  • Silný sací výkon: 17 000 Pa zabezpečuje účinný zber prachu, nečistôt a vlasov z akéhokoľvek povrchu.

Zatláčací dizajn na pohodlné používanie

Mechanizmus push-in umožňuje mimoriadne jednoduché dokovanie a zdvíhanie vysávača a nepoškodzuje podlahu.

Čistenie pod nábytkom bez námahy

Vysávač UWANT D100 sa ľahko zmestí pod nízky nábytok do výšky 13,5 cm a dosiahne až 2-4 mm po okrajoch.

Dokovacia stanica s funkciou sušenia

Čistiaca stanica sterilizuje kefu vzduchom s teplotou 60 °C na hygienické použitie.

Vodotesnosť IPX6 na jednoduché čistenie

Konštrukcia IPX6 umožňuje umývanie kefy pod tečúcou vodou, vďaka čomu sa zariadenie ľahko udržiava čisté.

Sací výkon 17 000 Pa pre maximálnu účinnosť

Výkonné sanie 17 000 Pa zaisťuje účinné odstraňovanie nečistôt, prachu a vlasov z rôznych povrchov.



Typ čistenia:
Suché a mokré
Typ motora:
Striedavý
Výkon motora:
230 W
Úroveň hluku:
74 dB
Typ nádoby na prach:
Bezvreckové
Farba:
Čierna, Biela
Kapacita pre mokré:
0,7 L
Kapacita nádrže na kvapalinu:
0,65 L
Vstavaný displej:
Áno
Typ displeja:
LED
Napájací zdroj:
Batérie
Doba chodu:
35 min
Kapacita batérie:
3000 mAh
Hmotnosť:
4,29 kg
Šírka:
266 mm
Hĺbka:
233 mm
Výška:
1140 mm


  • 【180° naklápacia konštrukcia a podporné kolieska】 Jedinečná 180° naklápacia konštrukcia s výškou 13,5 cm vám umožní bez námahy vyčistiť spodné časti nábytku a stiesnené priestory. Opora koliesok potrebnú námahu a uľahčuje čistenie.

  • 【17000Pa silný sací výkon a čistenie 2 mm hrán】 Vďaka silnému saciemu výkonu a možnosti mopovania spotrebič bez námahy odstráni odolné nečistoty. Konštrukcia čistenia 2 mm okrajov zaručuje dôkladné vyčistenie každého rohu pozdĺž stien. Špeciálna konštrukcia zabraňuje zamotávaniu vlasov, takže čistenie prebieha hladko.

  • 【Inteligentný režim a výkonné suché čistenie】 Inteligentný režim rozpoznáva škvrny v reálnom čase a automaticky upravuje výkon spotrebiča na dosiahnutie optimálnych výsledkov čistenia. V režime výkonného čistenia je dodávka vody a sací výkon maximálny; v režime suchého čistenia sa voda nedodáva, takže čistenie zostáva sústredené.

  • 【24-otvorová dodávka vody a elektrolytická dezinfekcia vody】Vybavený 24-otvorovým systémom dodávky vody, ktorý zabezpečuje, že kefa je vždy rovnomerne navlhčená. Technológia elektrolytovej vody rozkladá vodíkové prvky a ničí 99,99 % baktérií, aby chránila zdravie vašej rodiny.

  • 【60 ℃ Tiché sušenie】Rýchle sušenie pri hlučnosti iba 40 dB zaručuje tiché prostredie. Ak sa do ôsmich minút nezistí žiadna aktivita, spotrebič sa automaticky prepne do samočistiaceho režimu a suší.

  • 【Omývateľná kefka】Kefku možno ľahko vyčistiť vodou, aby sa spotrebič udržiaval čistý a predĺžila sa jeho životnosť.

  • 【Prevádzkový čas】Spotrebič má prevádzkový čas približne 30 minút a bez námahy vyčistí plochu 180 m², aby vyhovel vašim každodenným potrebám čistenia.

Rozmery
74*35*31 cm
Výška
114 cm
Šírka
26.6 cm
Dĺžka
26.6 cm
Hmotnosť
4.29 kg
Objem zásobníka na vodu
0.65 l
Výkon
230 W
Zariadenia Hoover
Bezvreckový
Farba
Čierna
Biela
Rozsah dodávky
Spotrebiče, základňová stanica, čistiaci prostriedok, kefový valec, čistiaca kefa, nádoba na filter
EAN kód
6974230882047
Výrobca
UWANT

Rozmery
74*35*31 cm
Výška
114 cm
Šírka
26.6 cm
Dĺžka
26.6 cm
Hmotnosť
4.29 kg
Objem zásobníka na vodu
0.65 l
Výkon
230 W
Zariadenia Hoover
Bezvreckový
Farba
Čierna
Biela
Rozsah dodávky
Spotrebiče, základňová stanica, čistiaci prostriedok, kefový valec, čistiaca kefa, nádoba na filter
EAN kód
6974230882047
Výrobca
UWANT
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Tineco Floor ONE Switch S6 Stretch Wet Dry Vacuum Cleaner 180° Lay-Flat 85°C Flashdry 5-in-1 Samočistiaci ručný vysávač, Anti-Tangle, čistenie hrán
Tineco Floor ONE Switch S6 Stretch Wet Dry Vacuum Cleaner 180° Lay-Flat 85°C Flashdry 5-in-1 Samočistiaci ručný vysávač, Anti-Tangle, čistenie hrán
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 102
699,00 €
3% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: Tineco
Obrázok produktu pre Roborock F25 ALT multifunkčný vysávač na mokro a sucho s 20 000 Pa, kolesami s podporou AI, vysokoteplotným samočistením a sušením horúcim vzduchom
Roborock F25 ALT multifunkčný vysávač na mokro a sucho s 20 000 Pa, kolesami s podporou AI, vysokoteplotným samočistením a sušením horúcim vzduchom
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 228
499,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WohnWunder
Obrázok produktu pre Tineco iFLOOR 5 Breeze Complete mokrý a suchý vysávač, samočistiaci, ľahký, bezkáblový, s funkciou utierania okrajov <0,5 cm, modrý
Tineco iFLOOR 5 Breeze Complete mokrý a suchý vysávač, samočistiaci, ľahký, bezkáblový, s funkciou utierania okrajov <0,5 cm, modrý
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 204
234,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Vysávač JONR ED12 na mokré/suché vysávanie, nádržka 850 ml, 35 min, 6 mm okrajová kefa, samočistiaci, na tvrdé podlahy a chlpy domácich zvierat
Vysávač JONR ED12 na mokré/suché vysávanie, nádržka 850 ml, 35 min, 6 mm okrajová kefa, samočistiaci, na tvrdé podlahy a chlpy domácich zvierat
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 335
179,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WohnWunder
Obrázok produktu pre Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
907,20 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 1167
90,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Novada-Shop
Obrázok produktu pre Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 2034
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo
Obrázok produktu pre Uwant D500 Mokro-suchý vysávač na batérie, 180° polohovateľná stierka, 17 000 Pa, 65 °C tiché horúce sušenie, dizajn bez zamotávania, podlahová kefa IPX6
Uwant D500 Mokro-suchý vysávač na batérie, 180° polohovateľná stierka, 17 000 Pa, 65 °C tiché horúce sušenie, dizajn bez zamotávania, podlahová kefa IPX6
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 15
209,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WohnWunder
Obrázok produktu pre Dreame H12 Pro, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Čierna, 0,9 L, 0,7 L, Obdĺžnikový
Dreame H12 Pro, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Čierna, 0,9 L, 0,7 L, Obdĺžnikový
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 28
1 921,46 €
Predajca: Technology-Germany
Obrázok produktu pre Vysávač na mokré a suché vysávanie uwant D500, dezodorizácia nádrže na odpadovú vodu, 180° sklopná stierka, sací výkon 17 000 Pa, tiché sušenie horúcim vzduchom pri 65 °C, samočistiaci
Vysávač na mokré a suché vysávanie uwant D500, dezodorizácia nádrže na odpadovú vodu, 180° sklopná stierka, sací výkon 17 000 Pa, tiché sušenie horúcim vzduchom pri 65 °C, samočistiaci
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 19
209,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WohnWunder
Obrázok produktu pre Mokro-suchý vysávač JONR ED12 lite, nádržka na vodu 750 ml, 25 minút, kefa na čistenie hrán, funkcia automatického čistenia tvrdých podláh
Mokro-suchý vysávač JONR ED12 lite, nádržka na vodu 750 ml, 25 minút, kefa na čistenie hrán, funkcia automatického čistenia tvrdých podláh
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 102
159,99 €
-20,00 €
139,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WohnWunder
Obrázok produktu pre Akumulátorový vysávač Tineco Floor One S7 Pro HEPA 230W
Akumulátorový vysávač Tineco Floor One S7 Pro HEPA 230W
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 67
326,00 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Vysávač na mokré a suché vysávanie Ultenic, bezdrôtový kombinovaný prístroj typu „všetko v jednom“ (vysávač a mop) so samočistením, výdrž až 65 minút,
Vysávač na mokré a suché vysávanie Ultenic, bezdrôtový kombinovaný prístroj typu „všetko v jednom“ (vysávač a mop) so samočistením, výdrž až 65 minút,
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 32
240,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Biffidi
Obrázok produktu pre UWANT B100-S, Jazda na, 1800 L, 1600 L, 450 W, Biela, 4,7 kg
UWANT B100-S, Jazda na, 1800 L, 1600 L, 450 W, Biela, 4,7 kg
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 17
119,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Twopoint
Obrázok produktu pre Vysávač Tineco Floor ONE S7 Stretch Ultra Wet Dry, 180° Lay-Flat, samočistenie 85 °C Flashdry, 50 min. prevádzkový čas, Anti-Tangle, čistenie oboch okrajov
Vysávač Tineco Floor ONE S7 Stretch Ultra Wet Dry, 180° Lay-Flat, samočistenie 85 °C Flashdry, 50 min. prevádzkový čas, Anti-Tangle, čistenie oboch okrajov
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 51
499,00 €
3% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: Tineco
Obrázok produktu pre Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
64,61 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 170
118,69 €
-2,40 €
116,29 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
Obrázok produktu pre Roborock Dyad dobíjací vysávač na mokré/suché vysávanie biely
Roborock Dyad dobíjací vysávač na mokré/suché vysávanie biely
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 51
238,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Vysávač na mokré a suché vysávanie Proscenic, 60 minút, Smart 3 v 1, kefa na čistenie okrajov, samočistiaci/samosušací, na tvrdé podlahy, zvieracie chlpy
Vysávač na mokré a suché vysávanie Proscenic, 60 minút, Smart 3 v 1, kefa na čistenie okrajov, samočistiaci/samosušací, na tvrdé podlahy, zvieracie chlpy
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 32
179,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VactidyDE
Obrázok produktu pre Bezdrôtový vysávač Uwant V100 - sivý
Bezdrôtový vysávač Uwant V100 - sivý
450,62 €
Predajca: IM-Trading_GmbH
Obrázok produktu pre Fakir Starky WDA 700 Akumulátorový mokro-suchý vysávač White
Fakir Starky WDA 700 Akumulátorový mokro-suchý vysávač White
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 69
325,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre 2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2121
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore
Obrázok produktu pre Krups Arabica EA 81R8, Espresso kávovar, 1,8 L, Kávové zrná, Mletá káva, Vstavaný mlynček, 1450 W, Čierna
Krups Arabica EA 81R8, Espresso kávovar, 1,8 L, Kávové zrná, Mletá káva, Vstavaný mlynček, 1450 W, Čierna
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 202
387,75 €
Predajca: NeuertsShop
Obrázok produktu pre Dreame H14 Pro, Tyčový vysávač, Bezvreckové, Čierna, Šedá, 0,88 L, 0,65 L, Suché a mokré
Dreame H14 Pro, Tyčový vysávač, Bezvreckové, Čierna, Šedá, 0,88 L, 0,65 L, Suché a mokré
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 6
589,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Lubluelu 3-v-1 mokrý a suchý vysávač, sací výkon 18 kPa, samočistiaca funkcia jedným tlačidlom, HEPA filter, inteligentné hlasové upozornenia, na zvie
Lubluelu 3-v-1 mokrý a suchý vysávač, sací výkon 18 kPa, samočistiaca funkcia jedným tlačidlom, HEPA filter, inteligentné hlasové upozornenia, na zvie
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 6
149,99 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: Lubluelu-DE
Obrázok produktu pre UWANT B200 SE, Handheld, Hlboký, 12000 Pa, Čalúnenie, 1,2 L, 1,3 L
UWANT B200 SE, Handheld, Hlboký, 12000 Pa, Čalúnenie, 1,2 L, 1,3 L
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 4
112,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Twopoint
Obrázok produktu pre Rohová rozkladacia sedačka LABUS - béžová, ľavý roh
Rohová rozkladacia sedačka LABUS - béžová, ľavý roh
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
970,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Mirjan24_SKCZ
Obrázok produktu pre De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.81.TB
De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.81.TB
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 455
499,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Gastromark
Bestseller
Obrázok produktu pre Lehmann Mastic, planetárny kuchynský robot, mlynček na mäso, mixér - 3 v 1, 1300 W, 6 rýchlostí, 5 l misa, 7 kg, čierna
Lehmann Mastic, planetárny kuchynský robot, mlynček na mäso, mixér - 3 v 1, 1300 W, 6 rýchlostí, 5 l misa, 7 kg, čierna
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 161
99,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann
Obrázok produktu pre Vysávač na pranie kobercov Olvy 17 000 PA - Výkonný mokrý vysávač na pohovku, auto a koberce vrátane príslušenstva a čistiaceho prostriedku
Vysávač na pranie kobercov Olvy 17 000 PA - Výkonný mokrý vysávač na pohovku, auto a koberce vrátane príslušenstva a čistiaceho prostriedku
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 378
174,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Matrac 140x200 25 cm Integrovaný topper Matrac 7-zónový taštičkový pružinový matrac H3/H4
Matrac 140x200 25 cm Integrovaný topper Matrac 7-zónový taštičkový pružinový matrac H3/H4
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 1468
189,99 €
Predajca: hatservice
Obrázok produktu pre Parný čistič multifunkčný 2000W Podlahový mop Čistič čalúnenia MalTec Ručný parný čistič s príslušenstvom Biely
Parný čistič multifunkčný 2000W Podlahový mop Čistič čalúnenia MalTec Ručný parný čistič s príslušenstvom Biely
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 72
67,80 €
-18%
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MALIS

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 2 hodnotení
Hodnotenie z 8. decembra 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Skvelý produkt, spravodlivá cena
Hodnotenie z 10. marca 2026 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre CLEANmaxx čistič kobercov AquaStream Plus – jednoduché čistenie čalúnenia a kobercov. Vysávač na mokré a suché vysávanie, čistiaci prístroj
CLEANmaxx čistič kobercov AquaStream Plus – jednoduché čistenie čalúnenia a kobercov. Vysávač na mokré a suché vysávanie, čistiaci prístroj
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 53
159,99 €
-16,00 €
143,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH
Obrázok produktu pre EIBENSTOCK EPS 50 Pumpsauger
EIBENSTOCK EPS 50 Pumpsauger
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
1 327,94 €
Predajca: bauschnell
Obrázok produktu pre 80L priemyselný vysávač na mokré a suché vysávanie
80L priemyselný vysávač na mokré a suché vysávanie
574,98 €
Predajca: MonsterShop
Obrázok produktu pre Starmix Nass- Trockensauger Staubsauger ISC M-1625 SAFE Industriesauger 1600 W
Starmix Nass- Trockensauger Staubsauger ISC M-1625 SAFE Industriesauger 1600 W
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
1 243,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Nilfisk ATTIX 33-2H PC, Suchý, Čierna, Modrá, 30 L, 75 L/s, 250 mbar, 7,5 m
Nilfisk ATTIX 33-2H PC, Suchý, Čierna, Modrá, 30 L, 75 L/s, 250 mbar, 7,5 m
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
1 166,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre EIBENSTOCK Nass-Trockenstaubsauger ESS 35 MP
EIBENSTOCK Nass-Trockenstaubsauger ESS 35 MP
798,95 €
Predajca: bauschnell
Obrázok produktu pre Priemyselný vysávač Maxblast 90L 3000W
Priemyselný vysávač Maxblast 90L 3000W
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
517,48 €
Predajca: MonsterShop
Obrázok produktu pre Tineco FLOOR ONE S7 Stretch Parný mokro-suchý vysávač 160 °C HyperSteam 80 min. prevádzkový čas Anti-Tangle SilentDry 3-stranné čistenie hrán 2A rýchle nabíjanie
Tineco FLOOR ONE S7 Stretch Parný mokro-suchý vysávač 160 °C HyperSteam 80 min. prevádzkový čas Anti-Tangle SilentDry 3-stranné čistenie hrán 2A rýchle nabíjanie
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 12
699,99 €
Doprava zdarma3% od 2 ks
Predajca: Tineco
Obrázok produktu pre Tineco FLOOR ONE Switch S7 Stretch Súprava vysávača na mokré/suché vysávanie 5 v 1 a bezdrôtového vysávača, FlashDry, Anti-Tangle, 50 min. prevádzky Multifunkčný vysávač na podlahy
Tineco FLOOR ONE Switch S7 Stretch Súprava vysávača na mokré/suché vysávanie 5 v 1 a bezdrôtového vysávača, FlashDry, Anti-Tangle, 50 min. prevádzky Multifunkčný vysávač na podlahy
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 51
699,00 €
Doprava zdarma3% od 2 ks
Predajca: Tineco
Obrázok produktu pre Umývací vysávač 20L Kaminer 23918
Umývací vysávač 20L Kaminer 23918
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 5
77,90 €
Predajca: Dareknaklik
Obrázok produktu pre Vysávač Tineco Floor ONE S7 Stretch Ultra Wet Dry, 180° Lay-Flat, samočistenie 85 °C Flashdry, 50 min. prevádzkový čas, Anti-Tangle, čistenie oboch okrajov
Vysávač Tineco Floor ONE S7 Stretch Ultra Wet Dry, 180° Lay-Flat, samočistenie 85 °C Flashdry, 50 min. prevádzkový čas, Anti-Tangle, čistenie oboch okrajov
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 51
499,00 €
Doprava zdarma3% od 2 ks
Predajca: Tineco
Obrázok produktu pre Tineco Floor ONE Switch S6 Stretch Breeze Mokro-suchý vysávač 180° Lay-Flat 85°C Flashdry 5 v 1 Samočistiaci ručný vysávač (Stretch S6 Combo)
Tineco Floor ONE Switch S6 Stretch Breeze Mokro-suchý vysávač 180° Lay-Flat 85°C Flashdry 5 v 1 Samočistiaci ručný vysávač (Stretch S6 Combo)
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 102
449,00 €
Doprava zdarma3% od 2 ks
Predajca: Tineco
Obrázok produktu pre Kärcher NT 50/1 Tact Te L, 1380 W, Suché a mokré, Bezvreckové, 50 L, 68 dB, Čierna, Šedá, Žltá
Kärcher NT 50/1 Tact Te L, 1380 W, Suché a mokré, Bezvreckové, 50 L, 68 dB, Čierna, Šedá, Žltá
863,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Starmix uClean ADL-1420 EHP, 1400 W, Cylindrový vysávač, Suché a mokré, Vrecko na prach, 16 L, Filtrovanie
Starmix uClean ADL-1420 EHP, 1400 W, Cylindrový vysávač, Suché a mokré, Vrecko na prach, 16 L, Filtrovanie
727,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Tineco Floor One S9 Artist Steam Pro, Vertikálny vysávač, Bezvreckové, Čierna, Strieborná, 0,88 L, 0,75 L, Obdĺžnikový
Tineco Floor One S9 Artist Steam Pro, Vertikálny vysávač, Bezvreckové, Čierna, Strieborná, 0,88 L, 0,75 L, Obdĺžnikový
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 26
864,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Vysávač na mokré a suché vysávanie Vitapur ComboClean PRO - 220 W
Vysávač na mokré a suché vysávanie Vitapur ComboClean PRO - 220 W
357,13 €
Doprava zdarma
Predajca: Vitapurliving
Obrázok produktu pre Dreame H15 Mix, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Čierna, 0,78 L, 0,7 L, Suché a mokré
Dreame H15 Mix, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Čierna, 0,78 L, 0,7 L, Suché a mokré
662,03 €
-113,03 €
549,00 €
Predajca: EVELATUS
Bestseller
Obrázok produktu pre Čistiaci prístroj na koberce Lubluelu V2, čistič kobercov, umývač podláh, odstraňovač škvŕn, 600 W, sací výkon 16000 Pa, vhodný na čalúnenie, koberce, autosedačky, vrátane príslušenstva
Čistiaci prístroj na koberce Lubluelu V2, čistič kobercov, umývač podláh, odstraňovač škvŕn, 600 W, sací výkon 16000 Pa, vhodný na čalúnenie, koberce, autosedačky, vrátane príslušenstva
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
61,99 €
-3%
59,99 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: Lubluelu-DE
Obrázok produktu pre Priemyselný vysávač LEHMANN 30 l, zásuvka 2000 W, funkcia fúkania, dvojitý filtračný systém, HEPA filter, oklep filtra, pre dielňu, stavenisko a garáž
Priemyselný vysávač LEHMANN 30 l, zásuvka 2000 W, funkcia fúkania, dvojitý filtračný systém, HEPA filter, oklep filtra, pre dielňu, stavenisko a garáž
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 20
54,99 €
-9%
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann