Hmotnosť:

110 g

Novi Tavoletta Fondente Extra 52% Cacao, Tmavá čokoláda, 100 g, 1 kusov, Sugar, cocoa mass, cocoa butter, emulsifier: soy lecithin , natural flavor. Cocoa: 52% minimum, Lieskovce, Mlieko, Sója, Glutén

6,99 €

63,55 € / 1kg

plus 15,00 € poštovné

Nenechajte si ujsť!
Čokoláda a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Weinrichs Backdeko horké čokoládové kvapky couverture 1500g
Weinrichs Backdeko horké čokoládové kvapky couverture 1500g
25,79 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
38,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre ČOKOLÁDA S MCT OLEJOM, BEZ PRIDANÉHO CUKRU, BEZLEPKOVÉ KETO40 g - KAKAKO
ČOKOLÁDA S MCT OLEJOM, BEZ PRIDANÉHO CUKRU, BEZLEPKOVÉ KETO40 g - KAKAKO
167,00 €/1kg
6,68 €
Predajca: superbrandshop
Obrázok produktu pre Hachez Cocoa dArriba horká čokoláda s pomarančom 100g balenie 5
Hachez Cocoa dArriba horká čokoláda s pomarančom 100g balenie 5
53,92 €/1kg
26,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Ritter SPORT 5211777006 Ritter SPORT Haselnuss Schokolade 100,0 g
Ritter SPORT 5211777006 Ritter SPORT Haselnuss Schokolade 100,0 g
19,50 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 3
1,95 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Novi Tavoletta al Latte, Mliečna čokoláda, 100 g, 1 kusov, Sugar, whole milk powder, cocoa butter, cocoa mass, emulsifier: soy lecithin . Cocoa: 30% minimum, Lieskovce, Mandle, Mlieko, Glutén
Novi Tavoletta al Latte, Mliečna čokoláda, 100 g, 1 kusov, Sugar, whole milk powder, cocoa butter, cocoa mass, emulsifier: soy lecithin . Cocoa: 30% minimum, Lieskovce, Mandle, Mlieko, Glutén
53,77 €/1kg
44,99 €
-84%
6,99 €
Predajca: SanmartiniStore
Obrázok produktu pre Novi Tavoletta al Latte Intenso, Mliečna čokoláda, 100 g, 1 kusov, Sugar, cocoa butter, whole milk powder, cream powder, cocoa mass, skimmed milk powder ,..., Lieskovce, Mandle, Mlieko, Sója, Glutén
Novi Tavoletta al Latte Intenso, Mliečna čokoláda, 100 g, 1 kusov, Sugar, cocoa butter, whole milk powder, cream powder, cocoa mass, skimmed milk powder ,..., Lieskovce, Mandle, Mlieko, Sója, Glutén
89,90 €/1kg
8,99 €
Predajca: SanmartiniStore
Obrázok produktu pre Ritter Sport Praline, Mliečna čokoláda, 100 g, Lieskový orech, 1 kusov, Sugar, HAZELNUT paste (18 %), cocoa mass, cocoa butter, whole MILK powder, skimmed MILK powder,..., 2303 kJ
Ritter Sport Praline, Mliečna čokoláda, 100 g, Lieskový orech, 1 kusov, Sugar, HAZELNUT paste (18 %), cocoa mass, cocoa butter, whole MILK powder, skimmed MILK powder,..., 2303 kJ
48,20 €/1kg
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 2
4,82 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Ferrero Kinder Schoko Bons, 200 g, Mliečna čokoláda, 1 kusov, Mlieko, Cocoa, Mlieko, CE
Ferrero Kinder Schoko Bons, 200 g, Mliečna čokoláda, 1 kusov, Mlieko, Cocoa, Mlieko, CE
27,50 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 36
5,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Ritter Sport Pistazie, Mliečna čokoláda, 100 g, Pistácie, 1 kusov, Mlieko, Sója, 2252 kJ
Ritter Sport Pistazie, Mliečna čokoláda, 100 g, Pistácie, 1 kusov, Mlieko, Sója, 2252 kJ
27,20 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Czekolada mleczna E.Wedel Luksusowa z orzechami laskowymi 100 g
Czekolada mleczna E.Wedel Luksusowa z orzechami laskowymi 100 g
51,20 €/1kg
5,64 €
-9%
5,12 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre MilkyWay 463822 MilkyWay Minis Schokoriegel 150 Riegel
MilkyWay 463822 MilkyWay Minis Schokoriegel 150 Riegel
26,68 €/1kg
65,42 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Kinder 4008400221021, 210 g, Mliečna čokoláda, 10 kusov, Glutén, 566 kcal, 2360 kJ
Kinder 4008400221021, 210 g, Mliečna čokoláda, 10 kusov, Glutén, 566 kcal, 2360 kJ
19,14 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
4,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Ritter Sport Original, Mliečna čokoláda, 176 g, Karamel, Lieskový orech, 1 kusov, Cocoa, Mlieko, Orechy, Arašidy, Pšenica, 2436 kJ
Ritter Sport Original, Mliečna čokoláda, 176 g, Karamel, Lieskový orech, 1 kusov, Cocoa, Mlieko, Orechy, Arašidy, Pšenica, 2436 kJ
53,64 €/1kg
9,44 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Kinder 0000080177609, Mliečna čokoláda, 50 g, Mlieko, 12,5 g, 4 kusov, Glutén
Kinder 0000080177609, Mliečna čokoláda, 50 g, Mlieko, 12,5 g, 4 kusov, Glutén
21,17 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
1,27 €
Predajca: Megasam24PL
Obrázok produktu pre Barry Callebaut 823 Vollmilch Schokolade Kuvertüre 400g
Barry Callebaut 823 Vollmilch Schokolade Kuvertüre 400g
31,02 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 11
15,51 €
Predajca: CoffeeFriend
Obrázok produktu pre Schogetten czekolada mleczna Dark 100 g
Schogetten czekolada mleczna Dark 100 g
23,73 €/1kg
3,64 €
-28%
2,61 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre MARS Riegel Minis 462444 18g 150St
MARS Riegel Minis 462444 18g 150St
23,19 €/1kg
65,42 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre STORCK Knoppers Nussriegel, Mliečna čokoláda, 200 g, Lieskový orech, 2233 kJ, 535 kcal, 31,8 g, Obrázok generovaný UI
STORCK Knoppers Nussriegel, Mliečna čokoláda, 200 g, Lieskový orech, 2233 kJ, 535 kcal, 31,8 g
49,80 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
9,96 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre maltesers 460746 maltesers Schokobonbons 25x 37,0 g
maltesers 460746 maltesers Schokobonbons 25x 37,0 g
36,64 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
33,89 €
Predajca: somnia24

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Model:
Tmavá čokoláda
Hmotnosť:
100 g
Množstvo v balení:
1 kusov
Zloženie:
Sugar, cocoa mass, cocoa butter, emulsifier: soy lecithin , natural flavor. Cocoa: 52% minimum
Názov typu alergénu:
Lieskovce, Mlieko, Sója
Neobsahuje:
Glutén
Obsah kakaa:
52%
Energetická hodnota (na 100 g):
2276 kJ
Energetická hodnota (na 100 g):
546 kcal
Obsah tuku (na 100 g):
34 g
Nasýtený obsah tuku (na 100 g):
20 g
Obsah uhľohydrátov (na 100 g):
53 g
Obsah cukru (na 100 g):
46 g
Obsah proteínov (na 100 g):
6,5 g
Obsah soli (na 100 g):
0 g


Novi Fondente Talianska čokoláda alebo horká čokoláda. Výrobok od talianskej spoločnosti, dovážaný priamo z Talianska. Tabuľka čokolády pre milovníkov horkej čokolády. Novi Fondente je čokoláda s 52 percentami kakaa a bez prídavných látok. Jej zloženie je úplne prírodné a neobsahuje konzervačné látky, palmový olej ani farbivá. Čokoláda sa skladá len z kakaovej hmoty, kakaového masla, cukru, sójového lecitínu a prírodných aróm.

Čokoláda je certifikovaná ako bezlepkový výrobok, čo je dôležité pre ľudí alergických na lepok. Ten sa tu nenachádza ani v stopách.

Zloženie
Zloženie - cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, emulgátor: lecitíny (sója), prírodné arómy. Kakaová hmota: najmenej 52% Nutričná hodnota na 100g: Energetická hodnota 2328kJ/559kcal Tuky 34g, z toho nasýtené mastné kyseliny 20g Sacharidy 53g, z toho cukor 46g Bielkoviny 6,5g Soľ 0g Čistá hmotnosť: 100g Krajina pôvodu: Taliansko Skladovanie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, chránené pred slnečným žiarením Dátum spotreby:
Výživové údaje
Obsahuje zoznam zložiek
Hmotnosť
110 g
Potravinársky podnik
Novi
Obchodný názov
Fondente bezlepková horká čokoláda 100g - Novi
Výrobca
NOVI
Počet kusov
1
Číslo od výrobcu
EDN1520
EAN kód
8006380215203

Zloženie
Zloženie - cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, emulgátor: lecitíny (sója), prírodné arómy. Kakaová hmota: najmenej 52% Nutričná hodnota na 100g: Energetická hodnota 2328kJ/559kcal Tuky 34g, z toho nasýtené mastné kyseliny 20g Sacharidy 53g, z toho cukor 46g Bielkoviny 6,5g Soľ 0g Čistá hmotnosť: 100g Krajina pôvodu: Taliansko Skladovanie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, chránené pred slnečným žiarením Dátum spotreby:
Výživové údaje
Obsahuje zoznam zložiek
Hmotnosť
110 g
Potravinársky podnik
Novi
Obchodný názov
Fondente bezlepková horká čokoláda 100g - Novi
Výrobca
NOVI
Počet kusov
1
Číslo od výrobcu
EDN1520
EAN kód
8006380215203
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Novi Nocciolato al Gianduja, Mliečna čokoláda, 130 g, Lieskový orech, 1 kusov, Hazelnuts , sugar, cocoa mass, cocoa butter, whole milk powder, emulsifier: soy lecithin . Cocoa:..., Lieskovce, Mandle, Mlieko, Sója
Novi Nocciolato al Gianduja, Mliečna čokoláda, 130 g, Lieskový orech, 1 kusov, Hazelnuts , sugar, cocoa mass, cocoa butter, whole milk powder, emulsifier: soy lecithin . Cocoa:..., Lieskovce, Mandle, Mlieko, Sója
82,29 €/1kg
13,99 €
Predajca: SanmartiniStore
Obrázok produktu pre FAIR TRADEVANILKOVÁ DOSKA 80 g - ICHOC (VIVANI)
FAIR TRADEVANILKOVÁ DOSKA 80 g - ICHOC (VIVANI)
33,66 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,13 €
Predajca: BioCare
Obrázok produktu pre Horká čokoláda Lindt bez pridaného cukru z kvalitných kakaových bôbov 100g
Horká čokoláda Lindt bez pridaného cukru z kvalitných kakaových bôbov 100g
44,10 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
4,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
TABLICZKA KAKAOWA FAIR TRADE BIO 80 g - ICHOC (VIVANI)
FAIR TRADEKAKAOVÁ DOSKA 80 g - ICHOC (VIVANI)
0,04 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,13 €
Predajca: BioCare
Obrázok produktu pre Novi Tavoletta al Latte, Mliečna čokoláda, 100 g, 1 kusov, Sugar, whole milk powder, cocoa butter, cocoa mass, emulsifier: soy lecithin . Cocoa: 30% minimum, Lieskovce, Mandle, Mlieko, Glutén
Novi Tavoletta al Latte, Mliečna čokoláda, 100 g, 1 kusov, Sugar, whole milk powder, cocoa butter, cocoa mass, emulsifier: soy lecithin . Cocoa: 30% minimum, Lieskovce, Mandle, Mlieko, Glutén
53,77 €/1kg
44,99 €
-84%
6,99 €
Predajca: SanmartiniStore
Obrázok produktu pre ELIT Dubaj Čokoláda 90g.
ELIT Dubaj Čokoláda 90g.
54,78 €/1kg
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5Počet hodnotení: 26
4,93 €
Predajca: Unicat-Candy
Obrázok produktu pre Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
11,05 €/1kg
3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5Počet hodnotení: 9
4,20 €
Predajca: SanmartiniStore
Obrázok produktu pre Detský krémový mliečny a chrumkavý 19g
Detský krémový mliečny a chrumkavý 19g
157,37 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 10
2,99 €
Predajca: Heartforcards
Obrázok produktu pre Coppenrath jemné krehké tartaletky pečené na miniatúrnom základe 200g
Coppenrath jemné krehké tartaletky pečené na miniatúrnom základe 200g
10,15 €/1kg
2,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Planetárny kuchynský robot 1700W
Planetárny kuchynský robot 1700W
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 101
79,52 €
Predajca: Ellano
Obrázok produktu pre Jayseuw stropný ventilátor Ø 50cm LED stropné svetlo s osvetlením a diaľkovým ovládaním Stropné svetlo
Jayseuw stropný ventilátor Ø 50cm LED stropné svetlo s osvetlením a diaľkovým ovládaním Stropné svetlo
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 146
83,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi
Obrázok produktu pre Čistá čokoláda - kokos 75g
Čistá čokoláda - kokos 75g
122,17 €/1kg
7,33 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
16,88 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 27
20,26 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre E. Wedel Ptasie Mleczko Waniliowe W Czekoladzie Desserowej 340 G
E. Wedel Ptasie Mleczko Waniliowe W Czekoladzie Desserowej 340 G
19,67 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
9,35 €
-24%
7,08 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
72,20 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 8
14,44 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Ovocné želé Red Band Assortie Farebné anglické vínne želé 500g
Ovocné želé Red Band Assortie Farebné anglické vínne želé 500g
6,56 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 17
3,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Ritter Sport Adventný kalendár Jedľa s plnenými kockami čokolády 208g
Ritter Sport Adventný kalendár Jedľa s plnenými kockami čokolády 208g
94,37 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
19,63 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Goufrais Gugelhupf darčekové balenie 250g kakaových cukroviniek 100% kakaový prášok čokoláda
Goufrais Gugelhupf darčekové balenie 250g kakaových cukroviniek 100% kakaový prášok čokoláda
56,63 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 73
16,99 €
Predajca: mk-tronic
Obrázok produktu pre Baileys Chocolate Mini Delights Salted Caramel Mini Pralinen 102g
Baileys Chocolate Mini Delights Salted Caramel Mini Pralinen 102g
51,67 €/1kg
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 3
5,27 €
Predajca: AllSafe
Obrázok produktu pre Milka Schokolade Kleines Dankeschön Alpenmilch 4068580 44g
Milka Schokolade Kleines Dankeschön Alpenmilch 4068580 44g
32,30 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Grand Noir - horká čokoláda 85% 100g
Grand Noir - horká čokoláda 85% 100g
39,40 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 7
3,94 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Hosta Grissini Rosemary, Savoury snacks, Ďalší, Soľ, rozmarín, Pšeničná múka, 125 g, 1732 kJ, 411 kcal
Hosta Grissini Rosemary, Savoury snacks, Ďalší, Soľ, rozmarín, Pšeničná múka, 125 g, 1732 kJ, 411 kcal
13,46 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Trolli ovocné žuvačky Glotzer (60ks) 1128g
Trolli ovocné žuvačky Glotzer (60ks) 1128g
42,84 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 17
48,32 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre GiOTTO® 6342 GiOTTO® Haselnuss Gebäck 36 St.
GiOTTO® 6342 GiOTTO® Haselnuss Gebäck 36 St.
72,66 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
11,19 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Barry Callebaut Weiße Schokolade Kuvertüre 400g
Barry Callebaut Weiße Schokolade Kuvertüre 400g
32,40 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 41
16,20 €
Predajca: CoffeeFriend
Obrázok produktu pre Ferrero 60116462 Orieškový nugátový krém nutella 40-bal
Ferrero 60116462 Orieškový nugátový krém nutella 40-bal
34,43 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 19
20,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Trolli Glotzer penový cukor a ovocné gumové cukríky s náplňou 1128g
Trolli Glotzer penový cukor a ovocné gumové cukríky s náplňou 1128g
21,50 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 19
24,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Victor Schmidt Austria Mozartkugeln 50 ks, 825 g
Victor Schmidt Austria Mozartkugeln 50 ks, 825 g
30,74 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 47
25,36 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Lindt plnotučné mliečne čokoládové guľôčky v balení Lindor pillow 325g
Lindt plnotučné mliečne čokoládové guľôčky v balení Lindor pillow 325g
55,11 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
17,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Haribo ovocné želé Vampis, 1,2 kg
Haribo ovocné želé Vampis, 1,2 kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 10
20,20 €
Predajca: somnia24

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Tony's Chocolonely - Schokolade Tony Chocolonely Tiny Mix Box 100 ks | Spender ein 100 Stück
Tony's Chocolonely - Schokolade Tony Chocolonely Tiny Mix Box 100 ks | Spender ein 100 Stück
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
48,38 €
-27%
34,95 €
Predajca: Cactula
38,83 €/1kg
Obrázok produktu pre Čokoláda Velvet 2,5 kg - biela
Čokoláda Velvet 2,5 kg - biela
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 10
104,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
41,86 €/1kg
Obrázok produktu pre Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42 g)
Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42 g)
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
42,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Heartforcards
24,57 €/1kg
Obrázok produktu pre Lindt - LINDOR - Guľôčky MILK 1kg vrecko
Lindt - LINDOR - Guľôčky MILK 1kg vrecko
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 38
62,45 €
Predajca: AllYouNeed
62,45 €/1kg
Obrázok produktu pre Ferrero | 24x Kinder krémový, mliečny a chrumkavý
Ferrero | 24x Kinder krémový, mliečny a chrumkavý
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 24
21,99 €
Predajca: Heartforcards
1 157,37 €/1kg
Obrázok produktu pre Belgická dezertná čokoláda 1kg Brat.pl
Belgická dezertná čokoláda 1kg Brat.pl
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
24,48 €/1kg
Obrázok produktu pre Barry Callebaut 70-30-38 dunkle Schokolade Kuvertüre 400g
Barry Callebaut 70-30-38 dunkle Schokolade Kuvertüre 400g
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 18
51,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
128,25 €/1kg
Obrázok produktu pre Belgická biela čokoláda 500g Brat.pl
Belgická biela čokoláda 500g Brat.pl
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
11,09 €
Predajca: BRAT_PL
21,41 €/1kg
Obrázok produktu pre Hachez Cocoa dArriba horká čokoláda s pomarančom 100g balenie 5
Hachez Cocoa dArriba horká čokoláda s pomarančom 100g balenie 5
26,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
53,92 €/1kg
Obrázok produktu pre Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkom, vanilkovou príchuťou, anjelskou cukrovou vatou a pistáciovým krémom - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0
Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkom, vanilkovou príchuťou, anjelskou cukrovou vatou a pistáciovým krémom - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0
3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5Počet hodnotení: 90
9,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Heartforcards
98,80 €/1kg
Obrázok produktu pre Hot Wheels Prekvapenie 4-dielna sada Čokoládové vajíčko Detské hračky Zbierka
Hot Wheels Prekvapenie 4-dielna sada Čokoládové vajíčko Detské hračky Zbierka
18,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
558,53 €/1kg
Obrázok produktu pre Casali banánové marshmallow kúsky s čokoládovou polevou 300g
Casali banánové marshmallow kúsky s čokoládovou polevou 300g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
4,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,80 €/1kg
Obrázok produktu pre Toblerone Milk Swiss mliečna čokoláda 35g 24 balení
Toblerone Milk Swiss mliečna čokoláda 35g 24 balení
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
30,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
36,39 €/1kg
Obrázok produktu pre Nappo classic v plechovke Nugát s horkou čokoládou 1320g
Nappo classic v plechovke Nugát s horkou čokoládou 1320g
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 14
29,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,60 €/1kg
Obrázok produktu pre Merci čokoládová tyčinka Mandľový nápoj 100g balenie 15
Merci čokoládová tyčinka Mandľový nápoj 100g balenie 15
35,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,95 €/1kg
Obrázok produktu pre Čokoládové likéry Anthon Berg 219g
Čokoládové likéry Anthon Berg 219g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
12,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
55,07 €/1kg
Obrázok produktu pre Hachez Delicate Leaves jemná mliečna čokoláda balenie 125 g
Hachez Delicate Leaves jemná mliečna čokoláda balenie 125 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
11,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
91,28 €/1kg
Obrázok produktu pre Hachez Cocoa d Arriba Horká čokoláda s jahodami a korením 100g
Hachez Cocoa d Arriba Horká čokoláda s jahodami a korením 100g
5,39 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
53,90 €/1kg
Obrázok produktu pre Hachez Cocoa Arriba Classic horká čokoláda 100g
Hachez Cocoa Arriba Classic horká čokoláda 100g
5,39 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
53,90 €/1kg
Obrázok produktu pre Feodora Tradition tabuľka jemnej mliečnej čokolády 100g
Feodora Tradition tabuľka jemnej mliečnej čokolády 100g
4,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
43,10 €/1kg